RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#31 Post autor: jajo » 18 paź 2020, o 01:12

19JeRRy20 pisze:
17 paź 2020, o 19:42
Niektorym tutaj widza niezle sie je*** na bani. Ciagle narzekanie i sranie pod siebie jakbysmy byli jakąs Barcelona i mieli z kozdym 5-0 wygrywac.
W koncu mamy druzyne, ktora moze nie mo wielkich umiejetnosci, ale maja to co czego Ruch nie mioł od dawna czyli woli walki.
Chcecie tiki take to sie przeciepce na barce albo bayern.
kajs ty ta wola walki w 1 polowie widziol? czlapando jak uj, grlaiby z sensowna druzyna, byloby 0-3, to bys tu ich wyzywal od leserow.

chce gry, w ktorej widac kto jest profesjonalista i zarabia pod 10k msc, a kto chodzi do pracy a oprocz tego dorabia na pilce. i umiejetnosci to oni maja, tak jak i zarobki - najwyzsze w tej lidze.
w 1 polowie tego nie bylo widac.
i jako, ze jestem kibicem RUCHU to awans traktuje jako tylko jeden z krokow. i jak w sierpniu widzialem potencjal, zeby ta druzyna od razu bila sie o kolejny awans, to teraz widze, ze po ewentualnym awansie bedziemy sie bic o utrzymanie.
dlatego nie podniecaja mnie wymeczone zwyciestwa ze Stala Brzeg.
ciesze sie z 3pkt, bo zawsze sie ciesze z wygranych Ruchu. nie jestem z tych co przy porazkach pisali "niech im klupna jeszcze jedna", co na meczu szyderczo wolaja "ole ole", ale nie bede sie podniecal, ze profesjonalisci wymeczyli w koncowce wygrana z polamatorami.

na plus Paszek i Neugebauer.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#32 Post autor: grzechub » 18 paź 2020, o 10:52

@Jajo
W samo sedno, ale niektórym nie przetłumaczysz, boś maruda i dupa nie kibic, bo narzekosz.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#33 Post autor: Radvan138 » 18 paź 2020, o 17:17

jajo pisze:
18 paź 2020, o 01:12
19JeRRy20 pisze:
17 paź 2020, o 19:42
Niektorym tutaj widza niezle sie je*** na bani. Ciagle narzekanie i sranie pod siebie jakbysmy byli jakąs Barcelona i mieli z kozdym 5-0 wygrywac.
W koncu mamy druzyne, ktora moze nie mo wielkich umiejetnosci, ale maja to co czego Ruch nie mioł od dawna czyli woli walki.
Chcecie tiki take to sie przeciepce na barce albo bayern.
kajs ty ta wola walki w 1 polowie widziol? czlapando jak uj, grlaiby z sensowna druzyna, byloby 0-3, to bys tu ich wyzywal od leserow.

chce gry, w ktorej widac kto jest profesjonalista i zarabia pod 10k msc, a kto chodzi do pracy a oprocz tego dorabia na pilce. i umiejetnosci to oni maja, tak jak i zarobki - najwyzsze w tej lidze.
w 1 polowie tego nie bylo widac.
i jako, ze jestem kibicem RUCHU to awans traktuje jako tylko jeden z krokow. i jak w sierpniu widzialem potencjal, zeby ta druzyna od razu bila sie o kolejny awans, to teraz widze, ze po ewentualnym awansie bedziemy sie bic o utrzymanie.
dlatego nie podniecaja mnie wymeczone zwyciestwa ze Stala Brzeg.
ciesze sie z 3pkt, bo zawsze sie ciesze z wygranych Ruchu. nie jestem z tych co przy porazkach pisali "niech im klupna jeszcze jedna", co na meczu szyderczo wolaja "ole ole", ale nie bede sie podniecal, ze profesjonalisci wymeczyli w koncowce wygrana z polamatorami.

na plus Paszek i Neugebauer.
:ok: :piwo:

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#34 Post autor: ruchfans » 19 paź 2020, o 09:47

Moje zdanie jest takie, że tak długo jak wygrywają i idą po awans nie mamy prawa narzekać. Sam widzę sporo mankamentów w grze, natomiast 5 zwycięstw z rzędu utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to ekipa która ten awans jest w stanie zrobić. Po pierwsze, patrze w jakiej jesteśmy lidze. Po drugie mam świadomość, że bardzo ciężko się gra kiedy wszyscy chcą z nami nie stracić, nie grają w piłkę i grają bij a leć (np Polonia Nysa). Nie wiem kto zarabia najwięcej, myślę że Ecik, Fosa, Idzik. Reszta nie sądzę. Mamy przeciętnego bramkarza i obronę, pomoc z potencjałem i bardzo dobrą ofensywę, jak na ten poziom rozgrywkowy. W przypadku awansu będą konieczne wzmocnienia w każdej formacji. Z rezerwami Zagłębia może być bardzo ciekawy mecz, pewnie na dużo lepszym poziomie niż poprzednie. Będą mecze gdzie zagramy bardzo dobrze, będą takie gdzie potracimy punkty bez sensu. ważne by regularnie punktować bo kryzysy na pewno się przytrafią. Kiedy pisałem o potencjale w środku miałem na myśli, że naszym środkowym defensywnym piłkarzom czasem brakuje odwagi do odważnego wejścia, do pojedynku 1 na 1 i do zrobienia przewagi, wtedy irytujemy się grą do tyłu i w poprzek, dotyczy zarówno Sikory, Duchowskiego, jak i Mokrzyckiego. Wielu z nas chodzi na Ruch od poprzedniego wieku, wiele widzieliśmy ale nigdy nie graliśmy aż tak nisko. Cięzko jest się na to przestawić ale trzeba to jakoś przeżyć i zaadoptować się do warunków, w których jesteśmy. Oby było to jak najkrócej ale przed nami i tak bardzo długa droga. Życzę wszystkim nam cierpliwości i awansów.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#35 Post autor: heli » 19 paź 2020, o 11:10

Z Lubinem na szczęście wraca Kawula, a on z tej trójki jest najbardziej solidny, też jak każdemu zdarzają mu się błędy, ale nie tak regularnie jak Kulejewskiemu, który chyba w każdym meczu popełnia prosty błąd, który oczywiście nie zawsze przeciwnik wykorzystuje.
Co do postawy w pierwszej połowie to chyba mecz z ROW-em był ewenementem, że zagrali my dużo lepsza pierwsza połowa niż druga, ale w pozostałych meczach zawsze na początku było słabiej (oczywiście raz to jest przegrywanie, a raz bicie głowa w mur i rozgrywanie do tyłu).
Nie ma się też co rzucać czy obrażać jak pisze się krytyczne uwagi jeżeli jest to rzeczowa dyskusja.
Wiadomo, że najważniejszy jest awans i czy on będzie w takim, a nie innym stylu, czy przy pustych trybunach, czy przy pełnych to na tę chwile to wszystko to są wątki poboczne. Tak samo nie ma co myśleć o przyszłym sezonie i jak ta drużyna poradzi sobie po ewentualnym awansie, bo to jest przecież jasne, że musiałyby być wzmocnienia (wystarczy spojrzeć na miejsca obecnych beniaminków w II lidze) tylko nie czas na to by o tym teraz myśleć. Teraz każdy rozegrany mecz przybliża nas do faktu by sezon był zaliczony i każde zdobyte trzy punkty przybliżają nas do awansu.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 860
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#36 Post autor: chropaczow » 19 paź 2020, o 12:50

Moim zdaniem to kolega jajo ma racje. Nie widac postepu i to jest najgorsze. Z takim skladem nie mamy wiekszych szans w wyzszej lidze.

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#37 Post autor: ruchfans » 19 paź 2020, o 18:57

chropaczow pisze:
19 paź 2020, o 12:50
Moim zdaniem to kolega jajo ma racje. Nie widac postepu i to jest najgorsze. Z takim skladem nie mamy wiekszych szans w wyzszej lidze.
Zgadzam się, że niektórzy się tam nie nadają. Nigdzie nie jest powiedziane, że Ci którzy wywalczą awans do II ligi mają walczyć o awans do I. Pozdrawiam
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#38 Post autor: HullCityFC » 19 paź 2020, o 19:35

Jesli awansujemy to pewnie dojdzie do kilku zmian. To nie ulega watpliwosci. Lige wyzej latwiej bedzie tez przekonac lepszych graczy. Teraz trzeba sie wyrwac stad. Prezes, trener wiedza ze ta kadra nie awansujemy do I ligi. Najwazniejsze to awansowac w tym sezonie.

W II lidze awansowac mozna nawet z 6 miejsca. Teraz wazny jest awans. O reszte bedziemy sie martwic pozniej. Styl w tej chwili jest nieisotny

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#39 Post autor: Goscioo » 20 paź 2020, o 12:02

Najpierw trzeba awansować, najpierw trzeba zrobić mały krok do tego i jutro koniecznie wygrać ale jakoś mom duże obawy o ten szpil

Awatar użytkownika
19HKS20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1322
Rejestracja: 11 lis 2006, o 13:20
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Stal Brzeg | 17.10.2020 | 18:00

#40 Post autor: 19HKS20 » 20 paź 2020, o 16:23

Goscioo pisze:
20 paź 2020, o 12:02
Najpierw trzeba awansować, najpierw trzeba zrobić mały krok do tego i jutro koniecznie wygrać ale jakoś mom duże obawy o ten szpil

Ja również mam obawy do tego meczu. W ostatnich meczach wygrywamy ale widzę słabszą dyspozycję.
Mam nadzieje że trener odpowiednie zmotywuje piłkarzy i zagramy CAŁY mecz na maxa.

Do tego absencja Ecika i brak kibiców....

Zobaczymy co z tego będzie.
JEDNO MIASTO JEDEN KLUB KATOWICE INO RUCH

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adkos95, chropaczow, Dzyn_R, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], nołnejm, Ridej1920, west72 i 183 gości