Ślęza Wrocław - RUCH Chorzów | 29.08.2020 | 14:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Ślęza Wrocław - RUCH Chorzów | 29.08.2020 | 14:00

#76 Post autor: Jano99 » 30 sie 2020, o 23:09

staRvin pisze:
30 sie 2020, o 21:52
PRzemoBatoRy pisze:
30 sie 2020, o 16:53
Radvan138 pisze:
30 sie 2020, o 14:58
AsembleR pisze:
30 sie 2020, o 12:41
RNK95 pisze:
30 sie 2020, o 08:28
staRvin pisze:
30 sie 2020, o 00:33
Powiym ino tyla jak piłkarz piję w srodku tydnia tak jak... (nie Powiym o kogo łazi ale mom b. dobre info) to nie dziwia się że potym w meczu się nie chce lotac.
Idzik niby Mo zapytania z 1 ligi
Obrazek

Pewnie coś w tym jest co piszesz ;)

Tyskie z gwinta w środku tygodnia, jak menel...
Losz ciul. Jako oni smia napic sie piwa
To nie Ekstraklasa, że parę dodatkowych węglowodanów jest niemile widziane - to pół amatorski futbol w III lidze. ;)
Mie akurat nie lazilo o piwa na tym spotkaniu ino całkiem inno sytuacja :) picie czegoś mocniejszego do zgonu :)
Po co te tajemnice? Wal konkretnie..

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ślęza Wrocław - RUCH Chorzów | 29.08.2020 | 14:00

#77 Post autor: maciek1973 » 31 sie 2020, o 17:26

Ewidentnie w całkiem dobrej drużynie rozlazła się trochę koncentracja i zaangażowanie.

Wykańczanie akcji w meczu ze Ślęzą (w których Ruch był lepszy z gry) było totalnie na odwal (bez koncentracji - Idzik, Mokrzycki, Winciersz).
Natomiast przy straconym golu brakło ... zaangażowania: kolejno Paszek, Jeszcze raz Paszek, Mokrzycki (boiskowy kryminał - dupą do piłki) i do tego lekki błąd w ustawieniu Nowaka.

To nie był błąd, tylko wielbłąd poparty tumiwisizmem - dwóch zawodników odpuściło: Paszek nie gonił, Mokrzycki nie blokował.

Trener ma przed sobą indywidualne tłumaczenie błędów. Nie można grać dupą do piłki, jak Kawula w poprzednim meczu.

Obrona grała dobrze, nie było gry obronnej ... pomocników.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ślęza Wrocław - RUCH Chorzów | 29.08.2020 | 14:00

#78 Post autor: jajo » 9 wrz 2020, o 18:35

przed wszystkimi stoi tam ta sama butelka.
znalezliscie se nowego ulubienca, to sie do niego dowalacie, ze on ja mo teraz przy gebie. latwo wywnioskowac ze inni tez je mieli przy gebie.
od jednego, dwoch ani trzech piw w srodku tydnia nikt nie umarl, ani specjalnie gorzej nie grol fusbal.
wyglado to na jakies integracyjne spotkanie po szpilu w Swierklancu.

Paszek wiem, ze jest niebieski, ale te wyjscie na alibi przy golu to kryminal. tez mnie draznia te jego getry. zawsze mi sie to skojarzylo z b klasowym graniem, a nie powazna pilka. wiem, ze blizej nam do B klasy niz powaznej pilki, ale jestesmy Ruch, wiec niech pilkarze przynajmniej wygladaja porzadnie. latwiej to ogarnac niz porzadna gre.

mecz remisowy, im wpadlo. wiekszym problemem dla mnie byl mecz w srodku tygodnia ze SŚ. po nim widac problem, ktory sygnalizowany mogl byc ze Żmigrodem i objawil sie we Wrocławiu. Nagle stracilismy dynamike, w pierwszych meczach wyprzedzalismy przeciwnikow, bylismy szybsi i silniejsi.
teraz czlapiemy w rytmie rywala. nie wiem czy Beret przesadzil z obciazeniami, czy rywale doszli do odpowiedniej dyspozycji po lecie, czy moze nie za***rdalaja jak to mowil Ecik przed jednym meczem, tylko uznali ze beda wygrywac na stojaco, ale wyraznie cos jest nie tak.

tez sie zgodze z przedmowca, ze dobry mecz obrony we Wrocławiu. to pomocnicy pozwalali na zbyt wiele.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bamboleo1, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], heli, Majestic-12 [Bot], mody Ruch i 115 gości