Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#46 Post autor: AsembleR » 22 gru 2019, o 10:34

Harry1990 pisze:
22 gru 2019, o 10:04
Czy w sklepach stacjonarnych można płacić przez Google Pay do którego jest przypisana fizyczna karta płatnicza? Czy to musi być niestety płacone plastikiem?

Fajnie jakby do sklepów stacjonarnych dołączyła Żabka oraz chorzowskie bary, zwłaszcza Sayonara która przed meczami jest oblegana przez kibiców.


Albo Piwiarnia Warka lub Kraken przy UM.

scouser
Posty: 1965
Rejestracja: 31 sty 2007, o 13:02
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#47 Post autor: scouser » 22 gru 2019, o 12:52

pobrałem aplikacje w środe rano, zarejestrowałem się po czym zrobiłem sobie przegląd menu, wylogowałem się z zamiarem wprowadzenia kart tego samego dnia popołudniu, przy ponownej próbie logowania pojawił się komunikat że konto jest nieaktywne i nalezy kliknąc w link w mejlu tyle że żaden mejl nie przyszedł. byłem pewien że zrobiłem literówkę w mejlu. odinstalowałem aplikacje i pobrałem ponownie, okazało się że mój mejl jest już w użyciu ale zalogować się nadal nie mogę bo konto jest nieaktywne hehe. a co ciekawe przychodzą a aplikacji powiadomienia ale zalogować się nie można.

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#48 Post autor: Elmer » 22 gru 2019, o 13:12

Tak jak pisałem w innym temacie. Jak jest tlen to wpisujcie O2, a nie tlen.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

scouser
Posty: 1965
Rejestracja: 31 sty 2007, o 13:02
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#49 Post autor: scouser » 22 gru 2019, o 13:26

Elmer pisze:
22 gru 2019, o 13:12
Tak jak pisałem w innym temacie. Jak jest tlen to wpisujcie O2, a nie tlen.
nie tlen, poczta na płatnym serwerze, inna niż do forum.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#50 Post autor: jalboss » 22 gru 2019, o 17:27

scouser pisze:
22 gru 2019, o 13:26
Elmer pisze:
22 gru 2019, o 13:12
Tak jak pisałem w innym temacie. Jak jest tlen to wpisujcie O2, a nie tlen.
nie tlen, poczta na płatnym serwerze, inna niż do forum.
U mnie link przyszedł z opóźnieniem i wpadł do spamu. Sprawdź folder spamu. Link przychodzi od nadawcy: Sportbonus.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#51 Post autor: niebieski98 » 22 gru 2019, o 18:11

Czy moje transakcje o statusie "Zgłoszona" wliczają się do licznika zebranych środków klubu pod liczbą "oczekujące" czy nie są brane jeszcze pod uwagę? I kiedy należy oczekiwać zmiany statusu transakcji?

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#52 Post autor: Aveni1920 » 23 gru 2019, o 20:39

Biedronka,netto te sklepy byłyby najlepsze
Łowcy Cyganów

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#53 Post autor: somebody_correct » 23 gru 2019, o 22:42

Skad nagle 6300zl na komcie? Czy licytacja wlicza sie w cel mimo ze jest nie zakonczona?
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

Awatar użytkownika
pepson19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 128
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#54 Post autor: pepson19R20 » 23 gru 2019, o 22:46

Licytacja wchodzi w ta sumę..

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#55 Post autor: marek79 » 23 gru 2019, o 22:58

pepson19R20 pisze:
23 gru 2019, o 22:46
Licytacja wchodzi w ta sumę..
Skąd ta pewność? Przecież jeszcze trwa a od początku się nie wliczała.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#56 Post autor: ryszardczaban » 23 gru 2019, o 23:32

Wowizm
Wowizm jest nowym systemem ekonomicznym, w którym większość korzyści ekonomicznych jest dzielona ze społecznością. Z kolei każdy członek społeczności oddaje i robi dobro na świecie.

Zawartość

1 Dlaczego urodził się Wowism lub rosnąca tendencja nierówności dochodów

2 Wowizm i inne filozofie ekonomiczne

3 Znani ludzie na temat nierówności dochodów

4 Wowizm w praktyce

5 Złóż wniosek, aby uzyskać certyfikat Wowism

Dlaczego urodził się Wowism lub rosnąca tendencja nierówności dochodów
Te trzy aspekty, które definiują nasze społeczeństwo w dzisiejszych czasach - kapitalizm, globalizacja i postęp technologiczny - generują dziwne zjawisko, w którym większość ludzi kończy się produkowaniem bogactwa za darmo. Na przykład za każdym razem, gdy ktoś korzysta z Internetu, produkuje bogactwo w takiej czy innej formie i wprowadza system ekonomiczny, który zapewnia to bogactwo innym, a nie tym, którzy je tworzą. Powoduje to wzrost tendencji nierówności dochodów na świecie:

Do 8 najbogatszych ludzi na świecie właścicielem więcej bogactwa niż 50% światowego ludności w połączeniu, to 3,75 miliarda ludzi !!! [1]
W 1% najbogatszych ludzi mają dziś więcej bogactwa niż wszystkie inne 99% populacji naszej planety . [2]
Bogactwo najniższych 50% spadło o 41% w latach 2010-2015, podczas gdy bogactwo najbogatszych 62 osób wzrosło o 500 miliardów dolarów do 1,76 biliona dolarów, co stanowi połowę światowego bogactwa !!! [3]
Stany Zjednoczone mają najwyższy nierówności w dochodach wśród zachodnich krajach uprzemysłowionych [4] i 76% Amerykanów żyje od wypłaty do wypłaty. [5] Co więcej, najwyższe 0,1% amerykańskich gospodarstw domowych ma tyle samo dóbr co dolne 90% . [6]
4 najbogatsze gospodarstwa w Ameryce posiadają tyle samo, co dolne 40% (128 milionów ludzi!). [7]
W USA udział majątku w najlepszych 3% wzrósł z 44,8% w 1989 r. Do 51,8% w 2007 r. I 54,4% w 2013 r., Natomiast udział w dolnym 90% spadł z 33,2% w 1989 r. Do 24,7% w 2013 r. . [8]
W ostatnim dziesięcioleciu koncentracja dochodu powróciła do poziomu z lat 20. [9], a obecnie kapitał prywatny w rękach miliarderów stanowi 9% światowego PKB w porównaniu do 3% 20 lat temu. [10]
1 na 9 osób na całym świecie nie ma dość jedzenia, a ponad miliard ludzi żyje za mniej niż 1,25 USD dziennie . [11]
Przeciętne wynagrodzenie dyrektora generalnego jest 380 razy większe niż przeciętne wynagrodzenie pracowników . [12]
W Indiach 15 najbogatszych ludzi ma więcej majątku niż połowa ludności Indii, to jest 650 milionów ludzi! [13]
W Japonii liczba rodzin bez oszczędności wzrosła z 5% w 1980 r. Do 30% w 2016 r.! [14]
W Wielkiej Brytanii 6,5 miliona gospodarstw domowych nie ma wystarczających oszczędności, aby przetrwać przez 1 miesiąc. [15]
Roczny wzrost zamożności najbogatszych 1000 osób w Wielkiej Brytanii (28.508 miliardów funtów) może opłacić rachunki za 20 lat dla wszystkich użytkowników brytyjskich banków żywnościowych lub może zapłacić roczny czynsz za ponad 3 miliony gospodarstw domowych . [16]
Najbogatszy 1% populacji Brazylii ma taki sam dochód jak dolne 50%, czyli prawie 80 milionów Brazylijczyków! [17]
Rosja jest jedną z najbardziej nierównych głównych gospodarek na świecie, a 62% jej majątku stanowi 127 000 milionerów, a 26% 77 miliarderów! Oznacza to, że pozostało tylko 12% bogactwa kraju dla wszystkich pozostałych Rosjan. [18]
Najbogatsze 20% Rumunów zarabia 8,3 razy więcej niż najbiedniejsze 20%. [19]
Według Banku Światowego, Kolumbia ma najwyższe nierówności dochodów na świecie poza Afryką i jest tylko przewyższona przez 9 afrykańskich narodów. [20]
W Chinach ponad jedna trzecia całego bogactwa koncentruje się w pierwszym procencie, podczas gdy większość ludności nadal boryka się z trudnościami pomimo silnego wzrostu gospodarczego. [21]
Prawie 60% najniższej 20% populacji młodzieży (w wieku 20-24 lat) w Afryce Subsaharyjskiej ma mniej niż 4 lata nauki w szkole, podczas gdy w 20% populacji młodzieży tylko 15% młodych ludzi znajduje się w takiej sytuacji. [22]
Wowism proponuje alternatywną ekonomię, w której firmy i ludzie ogólnie dzielą się swoimi korzyściami ze społecznością, która pomaga im ją produkować.

Wowizm i inne filozofie ekonomiczne
Wowizm wyróżnia się na tle:

Socjalizm - ekonomiczna teoria organizacji społecznej, która zaleca, aby środki produkcji, dystrybucji i wymiany były własnością lub regulowane przez społeczność jako całość;

Komunizm - system bez własności prywatnej, w którym towary są własnością wspólną i są dostępne dla wszystkich w razie potrzeby;

Kapitalizm - system gospodarczy i polityczny, w którym handel i przemysł danego kraju są kontrolowane przez prywatnych właścicieli dla zysku, a nie przez państwo;

Freeism - system ekonomiczny, w którym miliardy ludzi pracują, tworzą i wnoszą swój wkład za darmo, a wszystkie korzyści ekonomiczne trafiają do bardzo niewielu.

Wowizm opiera się na kapitalizmie, ponieważ dzieli się w zależności od wkładu. Im bardziej członek przyczynia się poprzez swoje czyny, tym bardziej członek będzie zarabiał w zamian. Jest to sprawiedliwy podział zysków gospodarczych. Zamiast wykorzystywać swoją społeczność, w Wowizmie istnieje poczucie sprawiedliwości, które dominuje w ekonomicznej chciwości.

Znani ludzie na temat nierówności dochodów
"Żadne społeczeństwo nie może z pewnością kwitnąć i być szczęśliwym, z czego większa część członków jest biedna i nieszczęśliwa." ( Adam Smith , ekonomista polityczny i filozof moralny)
"Nasza nierówność materializuje naszą klasę wyższą, wulgaryzuje naszą klasę średnią, brutalizuje naszą niższą klasę." ( Matthew Arnold , eseista)
"Brak równowagi między bogatymi a biednymi to najstarsza i najgorsza choroba wszystkich republik." ( Plutarch , biograf i eseista)
"Musimy współpracować, aby zapewnić sprawiedliwy podział bogactwa, możliwości i władzy w naszym społeczeństwie." ( Nelson Mandela , polityk i filantrop)
"Doświadczenie wymaga, aby człowiek był jedynym zwierzęciem, które pożera własny rodzaj, ponieważ nie mogę zastosować łagodniejszego terminu do ogólnej ofiary bogatych na biednych." ( Thomas Jefferson , polityk)
"Naród nie przetrwa moralnie ani ekonomicznie, skoro tak niewielu ma tak wiele, a tak wielu ma tak mało." ( Bernie Sanders , polityk)
"Test naszego postępu nie polega na tym, czy dodamy więcej do obfitości tych, którzy mają dużo; to, czy zapewniamy wystarczającą ilość tym, którzy mają za mało. "( Franklin D. Roosevelt , polityk)
"Dopóki w naszym świecie istnieje bieda, niesprawiedliwość i nierówność, nikt z nas nie może naprawdę odpocząć." ( Nelson Mandela , polityk i filantrop)
"Praca na rzecz sprawiedliwego podziału owoców ziemi i ludzkiej pracy nie jest jedynie filantropią. Jest to moralny obowiązek. "( Papież Franciszek )
"Wybitnymi wadami społeczeństwa ekonomicznego, w którym żyjemy, jest brak zapewnienia pełnego zatrudnienia oraz jego arbitralny i niesprawiedliwy podział bogactwa i dochodów." ( John Maynard Keynes , ekonomista)
"Rosnąca przepaść między bogatymi i biednymi na całym świecie jest" tykającą bombą zegarową ", która grozi wybuchem w niepokojach społecznych i gospodarczych, jeśli nie zostanie sprawdzona." ( Muhammad Yunus , laureat Pokojowej Nagrody Nobla)
Wowizm w praktyce
Filozofia ekonomiczna Wowizmu jest realizowana przez WowApp , pierwsze globalne rozwiązanie przeciwko nierównościom dochodów. Jest to rewolucyjna platforma ekonomiczna, która pozwala jej członkom zarabiać w wyniku codziennych czynności, które wykonywali wcześniej, za darmo: komunikacja, połączenia międzynarodowe, granie w gry, zakupy online, korzystanie z telefonu i internetu. Gdy członkowie zarabiają prawdziwe pieniądze z WowApp, mają różne opcje na łatwe wypłaty. Każdego dnia członek generuje zarobki, darowizna dotyczy jednej z ponad 2000 organizacji charytatywnych w ponad 110 krajach. Bogactwo jest przekazywane członkom i organizacjom charytatywnym w czasie rzeczywistym.
I tutaj mam pytanie czy aplikację WowApp możnaby podpiąć pod aplikację Ruchu Chorzów.
Wystarczy się zwrócić do twórców aplikacji WowApp
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#57 Post autor: Elmer » 23 gru 2019, o 23:50

pepson19R20 pisze:
23 gru 2019, o 22:46
Licytacja wchodzi w ta sumę..
Nie wchodzi. T.Ferens potwierdził na TT.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
milanos
Posty: 1756
Rejestracja: 19 lip 2007, o 18:08
Lokalizacja: Chorzów CentRum
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#58 Post autor: milanos » 24 gru 2019, o 00:20

To chyba jakiś błąd ;)

Obrazek
Obrazek

Imielok89
Posty: 41
Rejestracja: 5 mar 2014, o 15:20
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#59 Post autor: Imielok89 » 24 gru 2019, o 00:33

E pisze:
20 gru 2019, o 23:17
A ja mam taki problem , że za każdym razem po wylogowaniu lub wyłączeniu aplikacji czy to na kompie czy telefonie znikają mi wprowadzone dane karty i adres mailowy.
Loguje się przez FB jeśli ma to jakieś znaczenie.
Przekażę to programistom. Zobaczymy co to za błąd się wkradł.

Imielok89
Posty: 41
Rejestracja: 5 mar 2014, o 15:20
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#60 Post autor: Imielok89 » 24 gru 2019, o 00:34

heli pisze:
21 gru 2019, o 08:47
Czy jeżeli w danym punkcie, który jest partnerem jest również kolektura lotto to czy to się zalicza również do programu czy to są dwa niezależne rozliczenia i z tego nie ma?
W danym punkcie, czyli obsługują go ci sami pracownicy?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], Google [Bot], julko20, stillimatic82 i 274 gości