Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RadiatoR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 187
Rejestracja: 5 sty 2004, o 19:38
Lokalizacja: Hajduki Wielkie
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#286 Post autor: RadiatoR » 1 mar 2020, o 19:44

Mi jeszcze ani razu z allegro nie naliczyło. Tez się zastanawiałem czy to kwestia przeglądarki (firefox) czy czasu pomiędzy wejściem na stronę a faktycznym zakupem a może informacja o aplikacja traci się po zalogowaniu. Jedną transakcję reklamowałem przez aplikację bez skutku i z pozostałymi dałem sobie spokój.
Zakupy w awansie tez się nie zaliczyły, tak samo jak booking (mimo, że już wróciłem) czy ostatnio rtv euro agd (a zakupy za prawie 2k).
Jedyne co się pojawiło to Douglas z tym, że wskoczyła mi inna, dużo tańsza transakcja.
Nie zależy mi, żeby pobijać prywatne rekordy w zwrotkach, ale żeby to jakkolwiek wpadło dla klubu. A tak to nie mam żadnej pewności, że z tego co kupuje cokolwiek wraca.
Jedyne co u mnie działa prawidłowo to karta BP.

Awatar użytkownika
niebieski szatan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2012, o 23:21
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#287 Post autor: niebieski szatan » 1 mar 2020, o 23:20

Ja mam na odwrót - wpadły wszystkie transakcje oprócz Douglasa (już dwie transakcje). Poza tym Zalando naliczyło od 1 pln, zamiast od 199 pln. Natomiast booking, allegro czy bp bez problemu. Też korzystam z Firefoxa i też mnie ciekawi czy te transakcje, których nie widać wpadają do klubu czy też nie.
Ino Ruch!

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10129
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#288 Post autor: jajo » 2 mar 2020, o 00:18

RadiatoR pisze:
1 mar 2020, o 19:44
Mi jeszcze ani razu z allegro nie naliczyło. Tez się zastanawiałem czy to kwestia przeglądarki (firefox) czy czasu pomiędzy wejściem na stronę a faktycznym zakupem a może informacja o aplikacja traci się po zalogowaniu. Jedną transakcję reklamowałem przez aplikację bez skutku i z pozostałymi dałem sobie spokój.
Zakupy w awansie tez się nie zaliczyły, tak samo jak booking (mimo, że już wróciłem) czy ostatnio rtv euro agd (a zakupy za prawie 2k).
Jedyne co się pojawiło to Douglas z tym, że wskoczyła mi inna, dużo tańsza transakcja.
Nie zależy mi, żeby pobijać prywatne rekordy w zwrotkach, ale żeby to jakkolwiek wpadło dla klubu. A tak to nie mam żadnej pewności, że z tego co kupuje cokolwiek wraca.
Jedyne co u mnie działa prawidłowo to karta BP.
niestety o tym Was pisałem kilka razy.
niby z tym dzialacie, ale moje reklamacje wisza jzu z poltora miesiaca.
przeczuwalem, ze ludziom sie odechce, samemu mi sie odechciewa.
szkoda potencjalu tej aplikacji i roboty, ktora w nia wlozylisci.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

NiebieskiForEver
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2020, o 01:26
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#289 Post autor: NiebieskiForEver » 2 mar 2020, o 03:26

potwierdzam. Nie odpowiadanie na reklamacje, zanizane zwrotki z Douglas (i to bardzo), Superpharm woglle sie nie pojawia, z Bookingu tez nie wszystko sie pojawia, szczegolnie te rezerwacje za wysoka kwote. Jedyne co dziala poproawnie do karta BP.

Awatar użytkownika
pablo89
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 36
Rejestracja: 23 sie 2007, o 21:04
Lokalizacja: BieRuń
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#290 Post autor: pablo89 » 2 mar 2020, o 07:08

Ktoś kiedyś pisał, że warto wyłączyć adblocka. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale można spróbować

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2529
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#291 Post autor: Radvan138 » 2 mar 2020, o 18:20

jajo pisze:
2 mar 2020, o 00:18
RadiatoR pisze:
1 mar 2020, o 19:44
Mi jeszcze ani razu z allegro nie naliczyło. Tez się zastanawiałem czy to kwestia przeglądarki (firefox) czy czasu pomiędzy wejściem na stronę a faktycznym zakupem a może informacja o aplikacja traci się po zalogowaniu. Jedną transakcję reklamowałem przez aplikację bez skutku i z pozostałymi dałem sobie spokój.
Zakupy w awansie tez się nie zaliczyły, tak samo jak booking (mimo, że już wróciłem) czy ostatnio rtv euro agd (a zakupy za prawie 2k).
Jedyne co się pojawiło to Douglas z tym, że wskoczyła mi inna, dużo tańsza transakcja.
Nie zależy mi, żeby pobijać prywatne rekordy w zwrotkach, ale żeby to jakkolwiek wpadło dla klubu. A tak to nie mam żadnej pewności, że z tego co kupuje cokolwiek wraca.
Jedyne co u mnie działa prawidłowo to karta BP.
niestety o tym Was pisałem kilka razy.
niby z tym dzialacie, ale moje reklamacje wisza jzu z poltora miesiaca.
przeczuwalem, ze ludziom sie odechce, samemu mi sie odechciewa.
szkoda potencjalu tej aplikacji i roboty, ktora w nia wlozylisci.
Ja czekam od polowy grudnia z trzema. Po 4 mejlu bez odpowiedzi olalem :)

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6202
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#292 Post autor: heli » 2 mar 2020, o 18:35

Ja już dawno wyszedłem z założenia, że nie sprawdzam czy naliczyło czy nie, czy naliczyło dobrze czy nie, bo nie taka powinna być moja rola jako konsumenta, a jak któryś raz się coś nie pojawiło, albo pojawiło źle i reklamowałem nie widząc jakiejkolwiek zmiany (pierwsze w grudniu) to po prostu robia swoje.
Czyli mom aplikacja, mom zarejestrowane karty i jeżeli coś mam kupić i można to tam kupić to kupuja u partnera Ruchu/programu, a czy jest to potem naliczane dobrze czy nie przestałem się przejmować i reklamować. Co ciekawe ja tam wogóle nie widzę reguły, bo raz kupowałem z Ali i bezproblemu, a kolejny zakup podobnie jak z Gearbesta policzyło procent w złotówkach od wartości w dolarach. Allegro na 6 zakupów pokazało mi 3. Dominium pizza ani razu nie zaliczyło (dwa zakupy) podobnie jak Ale Dobre (jeden zakup). Oczywiście mam też kilkanaście transakcji bezproblemowych.

Natomiast w żaden sposób mnie to nie zniechęca do korzystania i wybierania jak tylko mogę, a cena jest porównywalna.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#293 Post autor: AsembleR » 7 mar 2020, o 22:02

Mi na 5 zakupów z Allegro naliczyło 4. Też po bardzo różnym czasie.


Mam pytanie - czy na bonprixie jest jakiś minimalna cena zakupu do naliczenia zwrotki?

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2580
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#294 Post autor: Adam1983 » 27 mar 2020, o 14:09

Czy płacąc kartą BP wklepuje się jakiś kod PIN ?
I dziwna sprawa, zamówiłem kartę BP, odebrałem, a na moim profilu widoczne była moja karta i jeszcze jakaś inna. Skasowałem ją.

Awatar użytkownika
kolarz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 279
Rejestracja: 18 lut 2011, o 22:53
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#295 Post autor: kolarz » 27 mar 2020, o 14:39

Adam1983 pisze:
27 mar 2020, o 14:09
Czy płacąc kartą BP wklepuje się jakiś kod PIN ?
I dziwna sprawa, zamówiłem kartę BP, odebrałem, a na moim profilu widoczne była moja karta i jeszcze jakaś inna. Skasowałem ją.
Nic się nie wklepuje. Pamiętaj tylko, że musisz odczekać jakieś 48h (w dni robocze) aż doładowanie wpłynie na kartę.
Przy płatności powiedz tylko na stacji, że to ich karta "Supercard" i tyle. Punkty Payback (jak zbierasz) działają normalnie.
Na stronie BP możesz zarejestrować tę kartę i masz dostęp do aktualnego salda na koncie ;)

USH
Posty: 575
Rejestracja: 20 maja 2003, o 15:34
Lokalizacja: NP
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#296 Post autor: USH » 14 kwie 2020, o 08:03

Działa wam aplikacja czy tylko mi się coś zdupiło 😁

kickers
Posty: 288
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#297 Post autor: kickers » 14 kwie 2020, o 08:05

USH pisze:
14 kwie 2020, o 08:03
Działa wam aplikacja czy tylko mi się coś zdupiło 😁
Mi tyż nie działo pewnie jakieś chwilowe problemy.
NOWY [R] BYTOM

sławcio
Posty: 562
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#298 Post autor: sławcio » 14 kwie 2020, o 08:59

Już od wczoraj nie działa . I strona Sport bonus tyż są jakieś problemy . Wyświetlo się komunikat : Certyfikat tej strony wygasł lub jest wystawiony dla strony o innym adresie.
Problem z certyfikatem może skutkować przeciekiem danych, które prześlesz do serwera.
Proszę sprawdź czy wpisany adres URL jest prawidłowy.
kickers pisze:
14 kwie 2020, o 08:05
USH pisze:
14 kwie 2020, o 08:03
Działa wam aplikacja czy tylko mi się coś zdupiło 😁
Mi tyż nie działo pewnie jakieś chwilowe problemy.
sławcio

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#299 Post autor: grzej » 28 kwie 2020, o 20:52

Osobiście nie rozumiem wpłat darowizn przez apkę. Przeciez od każdej takiej kwoty pobierana jest prowizja. Ludzie to już lepiej wpłacać na konto Ruchu, przynajmniej 100% trafia na konto klubu..
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10129
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#300 Post autor: jajo » 28 kwie 2020, o 22:39

grzej pisze:
28 kwie 2020, o 20:52
Osobiście nie rozumiem wpłat darowizn przez apkę. Przeciez od każdej takiej kwoty pobierana jest prowizja. Ludzie to już lepiej wpłacać na konto Ruchu, przynajmniej 100% trafia na konto klubu..
pisalem o tym w kontekscie zakupow w grzybku, ale Tomek Ferens odpowiedzial, ze jest tak dogadane z operatorem ze z tego 100% do klubu. chyba tutaj to bedzie dziallalo podobnie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, BandzioR, elquatro, Google Adsense [Bot], hebel, HullCityFC, Jadajada, Majestic-12 [Bot], scaneRboy, threeco, tynbydziedobry i 84 gości