Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#196 Post autor: Jano99 » 14 sty 2020, o 15:42

Niektórym to się nigdy nie dogodzi. Nie chcecie finansować obozu bo chcecie coś "trwałego". Przed chwilą finansowaliście szatnie i sprzeciwu nie było a idąc waszym tokiem rozumowania nie miało to sensu bo przecież chcemy nowego stadionu i obecny budynek będzie wyburzany,więc po co remontować szatnie...tym bardziej,że to Mosir jest chyba właścicielem stadionu.

Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#197 Post autor: viktor » 14 sty 2020, o 16:32

Nie rozumiem niektórych żali , przecież my tego wszystkiego nie finansujemy tylko te firmy które zgodziły się na współpracę .Tak czy inaczej kupowali byśmy na allegro na bp czy jeszcze gdzie indziej . Chyba w klubie wiedzą lepiej czego najbardziej potrzeba .
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#198 Post autor: ryszardczaban » 14 sty 2020, o 18:26

Wdług mnie aplikacja ma służyć Ruchowi i tak jest.
Celem aplikacji jest budowa od podstaw przy współudziale nas kibiców silnego,stabilnego finansowo klubu i tą rolę aplikacja spełnia znakomicie.
Fakt byłoby fajnie,gdyby dzięki apce można by byłostworzyć piłkarzom takie warunki finansowe,by w przypadku otrzymania ofert z innych klubów wybierali Ruch,a nie oferty tychże klubów biorąc pod uwagę sam aspekt finansowy.
Niestety jak pokazuje przykład Mateusza Bartolewskiego Ruch jak na razie nie jest w stanie piłkarzom takich warunków piłkarzom,biorąc pod uwagę i aspekt sportowy i aspekt finansowy,więc pozostaje nam kibicom godzić się z takim stanem rzeczy.
Inna rzecz to ta,że żeby zapewnić piłkarzom odpowiednie warunki piłkarskiego rozwoju i te finansowe to w formie wsparcia,pomocy dla Ruchu musiałyby iść naprawdę grube miliony złotych.
I tylko wtedy moglibyśmy wszyscy marzyć i oczekiwać budowy naprawdę WielkiegoRuchu Chorzów tego na miarę naszych marzeń i oczekiwań.
Biorąc pod uwagęsamąaplikację to niespełna miesiąc jej użytkowania przez kibiców Ruchu pokazała siłę powiązania mocy internetu z siłą potencjału kibicowskiego i z biegiem czasu moim zdaniem zacznie to coraz lepiej się zazębiać i funkcjonować
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
Roch1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 763
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Blau Bittkow
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#199 Post autor: Roch1920 » 14 sty 2020, o 19:09

Zauważyłem, że mamy dwa rodzaje zwrotu za zakupy. Pierwszy to procent od wydanej kwoty, drugi to stała kwota wyrażona w złotówkach.
Tutaj rodzi się moje pytanie, czy kupując w sklepie internetowym produkt poniżej kwoty zwrotki zostanie ta transakcja zaakceptowana?

Wolę się upewnić zanim coś kupię, a chcę kilka drobiazgów kupić. Teoretycznie mogę kupić pojedynczo 5 przedmiotów za około 10 zł każdy, gdzie według aplikacji zwrotka wynosi 15 zł.
Czyli samemu wydając 100 zł, Ruch zarobi 150 zł, dobrze rozumiem?

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#200 Post autor: Dorcia » 14 sty 2020, o 20:08

Idąc tym tokiem myślenia, gdy celem był remont szatni to wyręczyliśmy miasto - właściciela obiektu. I to wg mnie było najmniej trafne z dotychczasowych celów.
Celem może być sfinansowanie budżetu na sezon jednego z roczników Akademii (wydatki na: opłaty konieczne do zgłoszenia drużyny i zawodników do sezonu, opłaty sędziowskie, przewozy na mecze wyjazdowe). Albo zapłata za obóz przygotowawczy właśnie któregoś z roczników Akademii. Albo realizacja jakiejś akcji marketingowej (bilbordy, plakaty). Albo imprezę, festyn na 100-lecie. Albo sprzęt medyczny czy odnowy biologicznej.
Część z tych rzeczy można oczywiście można załatwić poprzez barter z partnerami klubu. A więc na jakie cele zbirać najlepiej będą wiedzieć osoby pracujące w klubie. To one podają mnóstwo przykładów czego brakuje i co można poprawić.
Tak czy owak zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że cel jest bardziej lub mniej trafiony. Ze mną włącznie.

COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#201 Post autor: COBRA » 14 sty 2020, o 20:36

Dorcia pisze:
14 sty 2020, o 20:08
Idąc tym tokiem myślenia, gdy celem był remont szatni to wyręczyliśmy miasto - właściciela obiektu. I to wg mnie było najmniej trafne z dotychczasowych celów.
Celem może być sfinansowanie budżetu na sezon jednego z roczników Akademii (wydatki na: opłaty konieczne do zgłoszenia drużyny i zawodników do sezonu, opłaty sędziowskie, przewozy na mecze wyjazdowe). Albo zapłata za obóz przygotowawczy właśnie któregoś z roczników Akademii. Albo realizacja jakiejś akcji marketingowej (bilbordy, plakaty). Albo imprezę, festyn na 100-lecie. Albo sprzęt medyczny czy odnowy biologicznej.
Część z tych rzeczy można oczywiście można załatwić poprzez barter z partnerami klubu. A więc na jakie cele zbirać najlepiej będą wiedzieć osoby pracujące w klubie. To one podają mnóstwo przykładów czego brakuje i co można poprawić.
Tak czy owak zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że cel jest bardziej lub mniej trafiony. Ze mną włącznie.
Dokładnie obiekty miasta ,remont szatni to ich działka.Wyranczamy miasto nie Ruch!
Dofinansowanie zgrupowania?No niewiem czy w pewnym stopniu nie wyrenczamy teraz udziałowców!

gringo21
Posty: 250
Rejestracja: 20 cze 2008, o 00:04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#202 Post autor: gringo21 » 14 sty 2020, o 21:17

COBRA pisze:
14 sty 2020, o 20:36
Dorcia pisze:
14 sty 2020, o 20:08
Idąc tym tokiem myślenia, gdy celem był remont szatni to wyręczyliśmy miasto - właściciela obiektu. I to wg mnie było najmniej trafne z dotychczasowych celów.
Celem może być sfinansowanie budżetu na sezon jednego z roczników Akademii (wydatki na: opłaty konieczne do zgłoszenia drużyny i zawodników do sezonu, opłaty sędziowskie, przewozy na mecze wyjazdowe). Albo zapłata za obóz przygotowawczy właśnie któregoś z roczników Akademii. Albo realizacja jakiejś akcji marketingowej (bilbordy, plakaty). Albo imprezę, festyn na 100-lecie. Albo sprzęt medyczny czy odnowy biologicznej.
Część z tych rzeczy można oczywiście można załatwić poprzez barter z partnerami klubu. A więc na jakie cele zbirać najlepiej będą wiedzieć osoby pracujące w klubie. To one podają mnóstwo przykładów czego brakuje i co można poprawić.
Tak czy owak zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że cel jest bardziej lub mniej trafiony. Ze mną włącznie.
Dokładnie obiekty miasta ,remont szatni to ich działka.Wyranczamy miasto nie Ruch!
Dofinansowanie zgrupowania?No niewiem czy w pewnym stopniu nie wyrenczamy teraz udziałowców!
Ale ludzie nie bądźmy jak Kurczyk. Ja nie dam na to bo to inny musi dać. My mamy do tego worka coś dołożyć i o to chodzi. A prezes, Tomek już wie na co potrzeba pieniędzy na już. Traktujmy siebie jako współwłaścicieli Ruchu. My damy na obóz a oni np. na ratę układu, wypłaty, zusy itp
TYLKO RUCH !!!!

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#203 Post autor: niebieski98 » 14 sty 2020, o 21:20

Wybaczcie, ale powyższa dyskusja moim skromnym zdaniem nie ma sensu. Obojętnie na co byśmy nie zbierali, za każdym razem będziemy wyręczać udziałowców! Czy to miasto remontując szatnie, czy Bika i Kurczyka kupując sprzęt, opłacając obóz. Przecież zbieranie kasy na obozy, sprzęt dla akademii, akcje marketingowe, bilbordy, komputery, drukarki itd. to za każdym razem jest wyręczanie właścicieli! Ja bym nawet tego tak nie ujął. To nie tyle wyręczanie, co sprytne pozyskanie pieniędzy przez zarząd na bieżące cele spółki, właściwie bez żadnego kosztu finansowego ze strony kibiców. Przecież każda zebrana złotówka nie idzie z naszej kieszeni, tylko jest częścią zysku, jaką dzieli się partner w zamiana za reklamę w aplikacji. My jedyne co musimy zrobić, to poświęcić chwilę czasu aby znaleźć partnera w aplikacji, który jest w stanie zaoferować nam szukany w danym momencie produkt.
Równie dobrze można by napisać w apce wprost, że zbieramy na pensje dla piłkarzy bo w kasie klubowej pusto, albo na spłatę raty układowej, nic by to nie zmieniło z finansowego punktu widzenia. Te pieniądze które klub oszczędza na rzeczach za które i tak by zapłacił np. obóz, może potem przeznaczyć na inne, pilne potrzeby. Takie a nie inne cele są ustawiane, żeby bardziej zmotywować kibiców do korzystania z apki - z większą motywacją dokładamy odrobiny starań do sprzętu sportowego albo remontu szatni niż do spłaty długu z czasów smagora... Finalnie i tak wszystko trafia na jedno, klubowe konto.

Na koniec nasuwa mi się jeszcze jedna myśl. Dużo piszecie o wyręczaniu właścicieli, że tak właściwie to najlepiej by było, żeby oni płacili w klubie za wszystko. Nie da się ukryć, że to oni ponoszą odpowiedzialność za to że jesteśmy w 3 lidze, z ogromnym karbem długu na plecach i mamy obowiązek od nich żądać, aby teraz dołożyli sporą sumę do tego, by Ruch wyciągnąć z dna. Niemniej jednak według mnie, to powinno w profesjonalnym klubie wyglądać tak jak teraz - zarząd z całym personelem próbują pozyskać środki na funkcjonowanie klubu sami we własnym zakresie, a nie siedzą i czekają na kase z nieba jak Chrapek czy Paterman. I to z użyciem wszelkich dostępnych środków takich jak nasza aplikacja. Wiadomo, że w obecnej sytuacji nie ma szans na bilansowanie się budżetu bez pomocy miasta i Bika, ale cieszy to że w klubie nie czekają na kasę nie wiadomo skąd i nie żebrzą w UM, tylko biorą sprawy w swoje ręce i sami maksymalizują przychody klubu.

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#204 Post autor: Goscioo » 15 sty 2020, o 07:56

Popieram niebieski, poza tym obóz to ważny element z którego korzysta cały zespół nie jakby to było np na wygórowaną pensję 1 gracza bo ma takie oczekiwania zeby zostac w klubie. Takie cele jak najbardziej za

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#205 Post autor: viperR » 15 sty 2020, o 08:41

ja to ogólnie nie rozumiem po co na czwartym poziomie rozgrywkowym obóz 50 km od obiektów treningowych.
mają tam bardziej równe boisko ? integrować się będą ? rozumiem gdyby mieli lecieć do ciepłych krajów ale do rybnika ?
powtarzam to jest 4 poziom rozgrywek gdzie połowa drużyn jest pół zawodowa..

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#206 Post autor: somebody_correct » 15 sty 2020, o 08:57

Widac nigdy nie kopales... Po co dzieciaki jezdza?
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#207 Post autor: viperR » 15 sty 2020, o 09:19

no chyba się zatrzymałem w latach 90ch gdzie potrzebne było boisko, piłka, korki i woda.. :)
niech jadą :)

coRny
Posty: 305
Rejestracja: 19 mar 2012, o 20:12
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#208 Post autor: coRny » 15 sty 2020, o 13:01

Kiedy w końcu będzie opcja dofinansowania bez zakupów?

Awatar użytkownika
19HKS20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1322
Rejestracja: 11 lis 2006, o 13:20
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#209 Post autor: 19HKS20 » 15 sty 2020, o 20:47

viperR pisze:
15 sty 2020, o 08:41
ja to ogólnie nie rozumiem po co na czwartym poziomie rozgrywkowym obóz 50 km od obiektów treningowych.
mają tam bardziej równe boisko ? integrować się będą ? rozumiem gdyby mieli lecieć do ciepłych krajów ale do rybnika ?
powtarzam to jest 4 poziom rozgrywek gdzie połowa drużyn jest pół zawodowa..
Dlatego właśnie że jest to 3 ligowa drużyna zgrupowanie jest w pobliży w Rybniku. Jeśli byłaby ekstraklasa to może jakieś ciepłe kraje.
Obóz ma za zadanie również zcalić drużyne gdzie będą przebywać ze sobą 24 h na dobe, jeśc śniadania/obiady/kolacje razem chodzić na odnowy biologiczne, trenować ale również razem odpoczywać np. grając w karty. To buduje atmosfere i poprawia morale ja nie widze nic dziwnego w takim zgrupowaniu.
JEDNO MIASTO JEDEN KLUB KATOWICE INO RUCH

Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#210 Post autor: Elmer » 15 sty 2020, o 23:36

viperR pisze:
15 sty 2020, o 09:19
no chyba się zatrzymałem w latach 90ch gdzie potrzebne było boisko, piłka, korki i woda.. :)
niech jadą :)
W latach '90 też się jeździło. I to nawet bajtle z Ruchu jeździły.

Bardzo dobrze, że jest zgrupowanie i kibice mogą się do niego dołożyć. Kto nie chce może zawiesić pomaganie.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19HKS20, Bing [Bot], cisiu, elquatro, Google Adsense [Bot], jajo, jalboss, krzysiek..., marek79, OLSZA, Rickenn10 i 151 gości