PRZEDSIĘBIORCY!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
TheEnd2
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2019, o 19:25
Lokalizacja: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#61 Post autor: TheEnd2 » 15 lis 2019, o 16:29

Dobra, styknie już tej godki, jestem za stary żeby się tak przegadywać, chopie...!
jo nie mom wpływu na Twoje myśli , nic nie dziela, nie mąca, nie skłócom , nie jestem z urżędu miasta. Jestem zwykłym szarym kibicem chcącym coś zrobić,
przecież to jest forum....! a nie narada w sprawie decyzji,
Przecież wiemy kto nas reprezentuje, ilu ich jest i kim są. To oni działają, informują , biorą to na kark, a my mamy im pomóc.
Nie możemy oczekiwać czegoś co trwa 20 lat w terminie 3 miesięcy,
Tym bardziej , że po WZA i RN bedzie jasność sytuacji,
to tyle , do p. Weli.

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#62 Post autor: Wela » 15 lis 2019, o 16:38

TheEnd2 pisze:
15 lis 2019, o 16:29
Dobra, styknie już tej godki, jestem za stary żeby się tak przegadywać, chopie...!
jo nie mom wpływu na Twoje myśli , nic nie dziela, nie mąca, nie skłócom , nie jestem z urżędu miasta. Jestem zwykłym szarym kibicem chcącym coś zrobić,
przecież to jest forum....! a nie narada w sprawie decyzji,
Przecież wiemy kto nas reprezentuje, ilu ich jest i kim są. To oni działają, informują , biorą to na kark, a my mamy im pomóc.
Nie możemy oczekiwać czegoś co trwa 20 lat w terminie 3 miesięcy,
Tym bardziej , że po WZA i RN bedzie jasność sytuacji,
to tyle , do p. Weli.
I chcę w to wierzyć.

Ludzi trzeba mobilizować a nie odpuszczać....

To jest walka, a nie kupczenie na boku!

pyRsk!

scaneRboy
Posty: 8271
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#63 Post autor: scaneRboy » 15 lis 2019, o 17:00

Ja nie wiem czy akurat Kotale trzeba obalić. Może i łatwiej by było, gdyby był ktoś o wyższym poziomie wiarygodności, ale Wela chyba traktujesz to dość osobiście widzę. Nawet jeśli tak, to nie jest to najistotniejsze. ViRo, żebyście mogli działać skutecznie, potrzebny jest odpowiedni poziom determinacji i mobilizacji wszystkich kibiców, a stadion jest naszym fundamentalnym spoiwem. Kwestią egzystencji i ostatecznego być albo nie być. Do tego doprowadził sam Kotala, który picowal publikę wizualizacjami i makietkami. Nie ma żadnego powodu, żeby mu tego piwka teraz nie podsuwac do spożycia. Może to nawet lepiej, że to on jest na tym stanowisku.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#64 Post autor: Wela » 15 lis 2019, o 17:12

ScaneRboy, może tak to chwilami zabrzmiało, ale uwierz mi, że jeśli Kotala zacznie budować, a jednocześnie wspierać Ruch, to będę szarym Kibicem, słowa nie powiem, a jak wybuduje, to go pochwalę.

Tylko ten KŁAMCA niczego nie będzie budować!

I DLATEGO musimy się mobilizować!

pyRsk!

Awatar użytkownika
mihau
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 95
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:36
Lokalizacja: BatoRy
Kontakt:

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#65 Post autor: mihau » 15 lis 2019, o 21:34

Panowie proponuje przeczytać tytuł tematu a potem powrócić do wątku bo się robi burdel.
Temat stadionu wałkowany jest już wszędzie podobnie jak i misia Koali...
Spróbujcie chociaż trochę pisać na temat -taka moja mała prośba.
... oddać w ręce Polaków przemysł Śląska, to jak wkładać w łapy małpy zegarek...

David Lloyd George (1863–1945) – premier Wielkiej Brytanii w latach 1916–1922.

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#66 Post autor: Wela » 15 lis 2019, o 21:39

mihau pisze:
15 lis 2019, o 21:34
Panowie proponuje przeczytać tytuł tematu a potem powrócić do wątku bo się robi burdel.
Temat stadionu wałkowany jest już wszędzie podobnie jak i misia Koali...
Spróbujcie chociaż trochę pisać na temat -taka moja mała prośba.
Mihau, słuszna uwaga! Choć Kotala to przedsiębiorca 😉, a stadion to przedsięwzięcie 😉

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#67 Post autor: DaReQ93 » 16 lis 2019, o 10:18

Wela pisze:
15 lis 2019, o 21:39

Mihau, słuszna uwaga! Choć Kotala to przedsiębiorca 😉, a stadion to przedsięwzięcie 😉
Jak dla mnie od 10 lat to temat polityczny a nie przedsiębiorczo-modernizacyjno-budowniczy.

Ale tak, zróbmy shoutbox na pierwszej stronie forum i tam wymieniajcie się spostrzeżeniami czy podziękowaniami za dobre słowo i słuszną uwagę, Wela rozjeżdża każdy każdy temat na forum, wchodzisz po tygodniu na forum i przebijasz się przez 10 stron w każdym temacie jałowej dyskusji, wałkowania tematu żeby przeczytać trzy konstruktywne zdania.
Spoiler:

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#68 Post autor: Wela » 16 lis 2019, o 10:58

DaReQ93,

Słuszna uwaga! Rozdzielenie tematów informacyjnych od dyskusji, to dobry kierunek. 👌
A nad rozjeżdżaniem KAŻDEGO tematu muszę jeszcze popracować 😉 Coś zalatuje czasami, kiedy groził mi ban, tylko z innych powodów 😎

DaReQ93, rozdziel też moją wypowiedź, tę gdzie Cię popieram, bo to dobry pomysł, od tej gdzie żartowałem 😉

A z Kotalą przedsiębiorcą, to był sarkazm! 😉

pyRsk!

zibi170
Posty: 54
Rejestracja: 6 paź 2014, o 20:55
Kontakt:

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#69 Post autor: zibi170 » 16 lis 2019, o 11:25

Hehe. Czasem sie boje lodowke otworzyc. Hehe

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#70 Post autor: Wela » 16 lis 2019, o 23:57

zibi170 pisze:
16 lis 2019, o 11:25
Hehe. Czasem sie boje lodowke otworzyc. Hehe
Zibi170, dobre :rotfl:

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PRZEDSIĘBIORCY!!!!

#71 Post autor: jajo » 17 lis 2019, o 17:22

DaReQ93 pisze:
16 lis 2019, o 10:18
Wela pisze:
15 lis 2019, o 21:39

Mihau, słuszna uwaga! Choć Kotala to przedsiębiorca 😉, a stadion to przedsięwzięcie 😉
Jak dla mnie od 10 lat to temat polityczny a nie przedsiębiorczo-modernizacyjno-budowniczy.

Ale tak, zróbmy shoutbox na pierwszej stronie forum i tam wymieniajcie się spostrzeżeniami czy podziękowaniami za dobre słowo i słuszną uwagę, Wela rozjeżdża każdy każdy temat na forum, wchodzisz po tygodniu na forum i przebijasz się przez 10 stron w każdym temacie jałowej dyskusji, wałkowania tematu żeby przeczytać trzy konstruktywne zdania.
Spoiler:
moznaby zrobic system lapek w gore, w dol przy postach. nie treba wtedy dodawac postow w stylu "stary, zgadzam sie w 100%"
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 12345, Bula_Ldz, Darth Kabut, JSensei, Kuchtizo, Pulocini i 92 gości