Jeden dzień rozejmu na mecz ROW - Ruch za Ś.P. Józefa GOLLA

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Jeden dzień rozejmu na mecz ROW - Ruch za Ś.P. Józefa GOLLA

#1 Post autor: Wela » 16 paź 2019, o 20:19

Niebiescy,

sądzę, że tym apelem i tym tematem nie zyskam u Was uznania, ale uważałem to za celowe i tak zrobiłem. Miałem szereg uwag krytycznych, że to bezcelowe i że zaś się nie uda, ale ... poszło.

Zaapelowałem do naszych Chopców i do Kibiców ROWu, ale i Górnika i GKS o jeden dzień rozejmu na najbliższy szpil z ROWem w tę sobotę.

Jak wiecie, popieram i kontynuuję opinię o Kibicach w wydaniu Ś.P. Gen. Sławomira Petelickiego, że Kibice to druga w Polsce Armia po regularnym Wojsku Polskim i że jak to WP zostanie rozbite przez najeźdźcę, to właśnie Kibice stworzą podziemną armię i będą bronić kraju. Potwierdzam te słowa gen. Petelickiego, mojego ogromnego autorytetu. Dokładnie tak samo uważam. Choć z Generałem mieliśmy odmienne poglądy polityczne, on bardziej w lewo, a ja w prawo, to mieliśmy bardzo dobre, wręcz przyjacielskie relacje.

Kiedy w 2011 startowałem do Sejmu RP, to Gen. Petelicki popierał moją kandydaturę, mimo, iż nie popierał ugrupowania z którego startowałem.
To był Wielki Człowiek!

Apel krąży już w mediach. Dołączyli do tego apelu Elek /Eugeniusz Lerch/ i Edward Lorens. Obaj jak wiecie są i Niebiescy i grali w ROWie.

Mówi się trudno, najwyżej zbiorę zjeby od Żaboli, a może i nasi Niebiescy pojadą po mnie, ale choć już dawno nie zebrałem to i opie...dol i wpie...dol nie są mi obce. Służąc w armii robiło się to i owo. Dlatego w szatni i na trybunie czuję się jak w domu ;) mimo i wieku i niesłusznej postury :szok:

Także... Macie powód, żeby zaś pojechać po Waszczuku... ale czułem, że tak muszę postąpić i tak też zrobiłem.

Uważam, że na 365 dni w roku hajania i zadym z Żabolami, Geiksiarzami i Rowiokami, jeden dzień to nic wielkiego - z jednej strony, a z drugiej wielka rzecz - bo to oddanie czci, szacunku, godności i honoru tak wielkiemu człowiekowi!

Ja chciałbym, żeby Kibice klubów z którymi mamy kosę odnosili się z szacunkiem do naszego Ś.P. Gerarda Cieślika i inkszych naszych autorytetów, a przez to ja oddaję szacunek dla ich autorytetów, tym bardziej, że Ś.P. Józef GOLLA grał też, zdaje się, ze 2 lata dla Ruchu.

No to tela... łod serca... Jo to po prostu tak widza i tak to sam czuja...

Z kłamcami Andrzejami trza równo jechać, ale ludziom zacnym i szlachetnym należy się SZACUNEK i takich ludzi zowżdy byda mieć w ZOCY!

pyRsk!

manek67
Posty: 137
Rejestracja: 9 sty 2008, o 10:59
Lokalizacja: Z Ruchu
Kontakt:

Re: Jeden dzień rozejmu na mecz ROW - Ruch za Ś.P. Józefa GOLLA

#2 Post autor: manek67 » 17 paź 2019, o 20:40

Nie będzie żadnego rozejmu. Temat do usunięcia.
FAN CLUB KATOWICE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Bing [Bot], elquatro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, heli, OLSZA, scaneRboy, staRvin, tynbydziedobry i 104 gości