RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#31 Post autor: scaneRboy » 12 paź 2019, o 20:53

chropaczow pisze:
12 paź 2019, o 19:44
Ja tam nie widzę plusów.Gra się cały mecz a nie jak nóż na gardle. Nasi zawodowcy powinni ich zabiegać na śmierć. Jesteśmy przeciętniakami w tej smutnej lidze.
Potrzebne są wzmocnienia !
Przeciez bylo mniej wiecej tak jak napisales, problem byl taki, ze stracilismy dwie durne bramki. Gdyby mecz trwal jeszcze 5 minut byloby 4:2.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#32 Post autor: sivy35 » 12 paź 2019, o 23:56

panowie dla przypomnienia bo prawda jest ta ze mamy druzyne przeplacona dzisiaj pracownicy hz cmc zawiercie [hutnicy na etatach dorabija graniem]przegrali ze slaskiem sw. 2:1najwyzsze stypendium 2 0000 zl qvo vadis azzura sqadra
jup

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#33 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 00:03

jeszcze jedno bo to nasze korzenie czy ktorys z grajkow był na elektro-stalowni na spuście na ciągu na walcowni niema usprawiedliwien dość poblazania ze nie placa ze juniorzy ku*** albo jestem dobry albo przeciętny to raus
jup

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#34 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 00:06

tyle odemnie to teraz czekam nie czytałem tematu usprawiedliwiajcie pilkarzykow kiedyś z 10 lecilo stare dobre dobre czasy wy***rdalac na stalownia jeszcze wtedy marteny pozdrawiam hutnikow
jup

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#35 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 00:08

:wstyd: :wstyd: :hyhy: ku*** dość dziadostwa
jup

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#36 Post autor: Elmer » 13 paź 2019, o 00:33

W tym sezonie to już 4 karny podyktowany przeciwko nam w lidze, z PP jest nawet 5.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#37 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 00:36

to teraz karne sa winne ulomnosci piłkarzy
jup

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#38 Post autor: Wela » 13 paź 2019, o 05:46

sivy35 pisze:
13 paź 2019, o 00:36
to teraz karne sa winne ulomnosci piłkarzy
Sivy35, myśla, że żodyn niy usprawiedliwio piłkorzy.
Tu sam łazi yno o sprawiedliwo ocyna, ło całokształt. A jo to widza tak...

Siłka jest niezbędna, ale Chopcy jadom tam ostro. Yno że, to nie jest tak, że oni mają zrobić masa, a potem nie bydom umieli lotać.
Beret widzi potrzeba zwiększenia masy ciała, ale proporcjonalnie do osiągnięć motorycznych.
Daliyj... Nie wszyscy muszom mieć masa. Weź pod uwaga, że jeden gra ciałem, a inny jak wolny elektron gibko i energicznie zwodami mija przeciwników - patrz np. Daniel Paszek. Gibkością i zwinnością byków zostawia z tyłu. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba tak wdupił trzeciego tora ze Stomilem. Także, to jest indywidualna sprawa.

Poza tym, mamy sporo młodzieży, a jak na pewno wiesz, ciało, kości, mięśnie w przysłowiowy sposób mężnieje z wiekiem. Zaś taki np. Fosa nie potrzebuje masy, bo straci na swojej dobrej motoryce.

Kolejna informacja to świadomość Sztabu Trenerskiego, że muszą poprawić Ich pewność w walce ciałem ze starymi chopami w tej III lidze...
I w tym celu planowane są treningi u Wiro. Raz już byli... Mogą potrenować pady, walkę w parterze, rzuty, szlagi, etc. To zbuduje Ich pewność w konfrontacji ze straymi cwaniakami z boiska i poprawi walkę cialem. Yno kiedy to mieli robić do tej pory? Teraz, jak szpile bydom co tydzień, to poradzom...

I tu sam mosz nastympno mecyja...
Jak wiesz, mieli yno 1,5 miesiąca przygotowań, warunki pod morale chu...we, a wrzesień i połowa października, to sam szpile co 3 dni. Beztoż, przegrana w pucharach ma dwa oblicza. Po pierwsze jest żal, że my odpadli. Z drugiej zaś strony i po drugie - teraz będą mogli skupić się na lidze... a dla nas to jest priorytet - wracać do wyższych poziomów rozgrywkowych. Zgodzisz się Sivy ze mną?
Wiem, że jest wkurw, jak w 20 sekundzie tracymy brama, ale to są błędy młodych zawodników. Oni sie durś uczom...

I wiesz co... Wg mnie jest coś w tym, co Elmer pisze... Weź sie yno dwa szpile, ze Ślęzą i chyba Moedzią II, jeśli mi się nie podupiło... I aż 15 kartek, w tym aż 3 czerwone /jedna do Mola/.
Myślisz, że to bez cufal? Jo myśla, że niy!

I ten wczorajszy elwer... To komedia albo... Som już niy wiym, co ło tym myśleć...

Jedno wiem na pewno. Te Synki walczom. Uczom sie ale durś pokazujom walka!!!

I możecie po mie jechać Chopcy, ale
"Kur...a mać, Chorzów grać" jest najgorszą formą motywacji dla zawodników... 😢
Słyszeliście co boło, jakżeście śpiywali imię i nazwisko modego tormana Tomka? Stoł we torze i rycoł ze wzruszynio, a adrenalina we Nim biła rekordy...
WALCZYMY DO KOŃCA! Niebiescy walczymy do końca! Brzmi i lepiej i daje lepsze efekty...

Jakby my sie czuli w robocie z ekipom nad nami i ryczeniym i hajaniym?
A jak, kiedy śpiywaliby nom, że poradzymy, że som my niy do zajybanio...?
Chopy, pomyślcie yno o tym. Doping mocie genau za***isty, a to moja chyba jedyno uwaga.

To już Sivy niy do Ciebie, yno wiysz... tak ogólnie.
Także bez usprawiedliwiania, ale rzetelnie i uczciwie trza oceniać sytuację...

pyRsk!

marek79
Posty: 7701
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#39 Post autor: marek79 » 13 paź 2019, o 08:00

sivy35 pisze:
12 paź 2019, o 23:56
panowie dla przypomnienia bo prawda jest ta ze mamy druzyne przeplacona dzisiaj pracownicy hz cmc zawiercie [hutnicy na etatach dorabija graniem]przegrali ze slaskiem sw. 2:1najwyzsze stypendium 2 0000 zl qvo vadis azzura sqadra
No to płacom tego stypendium wiyncyj niż w Ruchu pynsji. 20 tyś nic ino grać.

Z Tą robotą to niy przesadzej, bo wychodzi, że robiom na hucie czy kopalni sami megatytani. Oczywiście szacunek dla ciężkiej pracy się należy ale dobrze wiesz, że tak tam robi z połowa ludzi. Drugo połowa się opierdalo i sciemnio. I tak mosz na grubie i hucie. Łapli etaty i są "dupnymi" hajerami co siedzom na L4 a do roboty przychodzom odbębnić godziny ściemniając. I tak je w każdyj robocie.

kickers
Posty: 285
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#40 Post autor: kickers » 13 paź 2019, o 08:32

Na następny szpil czeba zrobić większo mobilizacja żeby przyszło więcej ludzi i zapełnić nasz stadion.
NOWY [R] BYTOM

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#41 Post autor: Rafal1920 » 13 paź 2019, o 08:43

Poziom sędziowania ty ogórkowy ligi to dramat. I już nie godom o sytuacji z karnym bo z dziesiony ciężko ocenić co tam się odjebało. Ale liniowy kery nie nadążo za akcjom abo dźwigo z dupy spalonego to już inno kwestia. Jak Beret i kiero na niego naskoczyli, my na dziesionie rykli to łon był tak posrany, że myślołech że klocek mu zaroz spod tych spodenek wyleci ;) A odnośnie szpilu trzeba koniecznie wzmocnień w obronie i podziękować Podgórskiemu. Jak zloz gra zaczęła wyglądać o niebo lepiej.

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#42 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 08:47

marek jedno 0 mi wskoczylo zaduzo no niemasz racji tak było kiedyś puszczali wcześniej na trenningi dawali wolne itp. u nas whucie jest4brygadowka pracjesz swiatek piate co niedziela jak to mowia mecze masz weekendy jak wypadnie popludniowka to czasami mecz opuszczony mowie opilkarzach uwierz mi ci chłopcy co robia na hucie za***rdalaja jak wszyscy samo przebywanie na hali wytopu to już jest zapylenie hałas to nie jest korporacja
jup

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#43 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 08:59

marek ajeszcze wracając do megatytanow to ruch gra wlasnie zdruzynami co piłkarze tez pracują żeby zyc tak może nie na hutach kopalniach ale te 8h musza być w robocie później trening mecz oni nas ogrywają patrz gwarek tg
jup

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#44 Post autor: ROHAN2 » 13 paź 2019, o 09:49

Dla wszystkich drużyn mecz z nami jest wydarzeniem i oni dają z siebie więcej niż potrafią, co widać np. po Gwarku TG. Z nami tak się zajechali że z Zagłębiem nie istnieli.

sivy35
Posty: 235
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#45 Post autor: sivy35 » 13 paź 2019, o 10:47

rohan racja tylko to działa w dwie strony nasi piłkarze powinni zdawac sobie sprawę ze wszyscy się będą na nas sprezac ale reprezentują legendę 14krotny mp.do czegos to zobowiazuje dac z siebie 200% amoim zdaniem mamy piłkarzy przepłaconych a obrona jest za slaba naten poziom i krotko jestem za slaby nie nadazam lapie głupie kartki rezygnuje ide do lidla na kase no ale gdzie tam smiechy chichy a jakos to będzie nie ku*** maja płacone na czas wspomagamy ich na trybunach czekamy na efekty a tu zonk
jup

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], koperniol1984, Pulocini, Rickenn10 i 98 gości