RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#61 Post autor: Wela » 14 paź 2019, o 09:00

Jano99 pisze:
14 paź 2019, o 03:25
Sam fakt,że w "10" z 0:2 wyciągnęli na 2:2 szacun. Nie pamiętam kiedy ostatni raz takie coś miało miejsce. Sytuacja klubu jest nadal beznadziejna a wy się tu kłócicie czy Kulejewski się nadaje czy nie..mamy 100 innych problemów,które wymagają poprawy i trzeba najpierw organizacyjnie wszystko poukładać by móc tylko myśleć o dobrym wyniku sportowym bo co nam z tych zwycięstw jak w nowym roku znowu nam może grozić upadłość.
Jano99,

Krótko i w samo sedno! Podpisuję się pod tym!

Musimy być świadomi, że łysy po to mnie usunął, żeby mieć większy wpływ na zarząd, bo musicie mi uwierzyć, że Siemion sam wykończy się tam.
Widziałem pół roku temu jak Chrapek był bezradny, tyle że on z trzech powodów. Po pierwsze nie ma tych przysłowiowych "jaj", po drugie chodził na pasku akcjonariuszy, a po trzecie Ruch miał w d... nie jest kibicem Ruchu.
Już wtedy przekonywałem Z.Bika, że zarząd musi być dwuosobowy i zgodził się....
Potem przez te 3 m-ce na własnej skórze poznałem, że jest tyle spraw, że jedna osoba to za mało... no chyba, że robota będzie na odpier...ol i zarząd nie będzie starać się wyprowadzić Ruch na prostą...
A jak wszyscy wiemy Siemion jest nasz, Niebieski Synek i trza Mu pomóc, bo jak Go zostawimy na te kilka miesięcy, to... szkoda Jego doświadczenia i potencjału... Pamiętajcie, że tyle, ile wywalczyliście, to w historii Ruchu nie było, a to nie musi być koniec...
I druga strona to stadion... Świadomie piszę to tutaj. Jeśli chcemy być skuteczni, to musimy iść cios za ciosem. Następna manifestacja to jedno, ale muszą iść dalsze i innego rodzaju przedsięwzięcia. Część z tego co planowałem w Zarządzie, omówię z Siemionem.
A teraz czas na konferencje prasowe i ... konferencję naukową w kierunku uzasadnienia budowy stadionu i pokazania całemu społeczeństwu, że stadion to dobro całej społeczności!
I mam nadzieję, że ludzie prezydenta czytają to forum i strzelą z ucha Ich Mościom rządzącym.

Ta walka musi się odbywać na każdym możliwym poziomie - manifestacji, co już pięknie robicie, naukowym, medialnym - regularne, politycznym - żeby uświadomić ludziom kto nimi rządzi i przede wszystkim osiągnąć cel - NOWY STADION DLA RUCHU!
Na 100 lecie będziemy w III lidze, nie będziemy mieli wybudowanego stadionu, to przynajmniej wywalczmy 100% pewności, że będzie wybudowany i termin rozpoczęcia budowy!

Mobilizujemy się Niebiescy!
A potem i inne cele, które za kulisami zaczynają mieć dobry kształt...

RUCH NIGDY NIE ZGINIE!!!

pyRsk!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11970
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#62 Post autor: Ozor » 14 paź 2019, o 09:29

Jak masz cierpliwość to tu (https://www.facebook.com/groups/kochamchorzow/)możesz zresztą nie tylko ty przekonywać mieszkańców.Roboty nie braknie ;)

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#63 Post autor: TomSky » 14 paź 2019, o 11:00

już tak nie marudźcie, wyciągnęli z 0:2 na remis w 10 z wiceliderem... oczywiście tym wiceliderem to my powinniśmy byc...
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#64 Post autor: AdiC » 14 paź 2019, o 11:38

TomSky pisze:
14 paź 2019, o 11:00
już tak nie marudźcie, wyciągnęli z 0:2 na remis w 10 z wiceliderem... oczywiście tym wiceliderem to my powinniśmy byc...
Odzyskać 2 punkty, mieć kontakt z czołówką, zimę dobrze przepracować i wzmocnić się 3 doświadczonymi zawodnikami. Nadzieja w Siemionie.....
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#65 Post autor: bluemario » 14 paź 2019, o 16:43

Każde dośrodkowanie wysokiej piłki w pole karne i przeciwnicy się gubili bramki to potwierdzają nawet ta spalona co pokazał ślepy.

AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#66 Post autor: AsembleR » 14 paź 2019, o 17:51

Czyli jednak Smug zajebał gonga Zdzichowi... widać na powtórkach.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#67 Post autor: Lightman » 15 paź 2019, o 08:39

AsembleR pisze:
14 paź 2019, o 17:51
Czyli jednak Smug zajebał gonga Zdzichowi... widać na powtórkach.
Też się zdziwiłem :D

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ruch Zdzieszowice

#68 Post autor: _BiADACZ_ » 15 paź 2019, o 11:27

Piłkarzyki to często są debile, co potwierdził po raz kolejny Smug, ale i ten piłkarzyk że Zdzichow też nie był święty, bo stanął mu na drodze.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Bing [Bot], Google [Bot], jajo, Krzymp, krzysiek..., PabloB1987, Pulocini, RadiatoR, Radlin, uszy i 138 gości