Sezon 2019/2020

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Sezon 2019/2020

#436 Post autor: adamo_R » 14 wrz 2019, o 21:19

HullCityFC pisze:
14 wrz 2019, o 19:41
Nie zdziwie sie jak bedziemy walczyc o awans....
Po pierwszego strajku z braku przelewów. Żeby walczyć o awans, piłkarze muszą mieć zapewnione środki finansowe. Na razie jest od meczu, do meczu. Wyniki na razie są zadowalające jak na ten skład. Jednakże III liga to jakiś dramat.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Elmer
Posty: 10359
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#437 Post autor: Elmer » 14 wrz 2019, o 21:24

Po Gaci, mimo porażki, byłem optymistą. Po Kluczborku już nie. Okazało się, że ciężkie nogi wtedy były efektem cięższych treningów. Dzisiaj co najmniej o klasę lepsi od rywala. Więcej pisał nie będę, bo potem mi to wyciągniecie.

Poza tym wiele zależy od udziałowców. Dzisiaj oczywiście żadnego z nich na stadionie nie było. Tylko Wela skakał w loży, ale to pionek. Michalików, Kotali itd oczywiście również brak.

W poprzednim sezonie Ruch wygrywał, ale to były wygrane wymęczone, albo dzięki błyskowi Bogusza. Teraz widać, że powstaje zespół. Biegający i będący szybszy od rywala Podgórski, Idzik walący gola za golem. Pewny Lech, pewny Kulejewski, Lechowicz oskrzydlający akcje i z pewnym dograniem. Pewny środek pola. Tak, to był dzisiaj Ruch.

K....aaaaaaaaaaa działacze obudźcie się!

PS. Teraz można przypomnieć, bo cały czas to wypominano kiedy drużynie nie szło: tak, to kibice wskazali trenera.

Cały czas twierdzę, że pręty w szprychy wali Stalowa Twarz.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

tito
Posty: 287
Rejestracja: 23 lis 2009, o 12:22
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#438 Post autor: tito » 14 wrz 2019, o 23:51

Kilka punktow zdobytych z amatorami (my som chyba jedyno druzyna zawodowa w tej lidze) i juz co poniektorzy chca zapomniec o bojkocie i walczyc o awans. Bik i kotala musza byc zachwyceni.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10270
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#439 Post autor: gerhat » 15 wrz 2019, o 07:51

Żaden awans z 29 mln długu nie ma sensu. Takiej kwoty nie da się spłacić w Ekstraklasie no może poza Legią, Lechem i Wisłą gdzie jest znacznie większy potencjał marketingowo-biznesowy a co dopiero w ligach ze średnim budżetem rocznym 3 mln zł.
Jedyne co jest warte odnotowania to dobry warsztat Barety, pierwszego po Waldku trenera, który robi jakiś progres i mam nadzieje że przy zawierusze związanej z upadkiem spółki akcyjnej go nie stracimy

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#440 Post autor: DaReQ93 » 15 wrz 2019, o 10:18

tito pisze:
14 wrz 2019, o 23:51
Kilka punktow zdobytych z amatorami (my som chyba jedyno druzyna zawodowa w tej lidze) i juz co poniektorzy chca zapomniec o bojkocie i walczyc o awans. Bik i kotala musza byc zachwyceni.
:super: :super: :super:

A kiedy tak nie było :rotfl:

Awatar użytkownika
sgR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 286
Rejestracja: 7 maja 2019, o 20:59
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#441 Post autor: sgR » 15 wrz 2019, o 10:25

Już kombinują jak opchnac Idzika i Bartolewskiego ale plan im może nie wypalić bo nie zapłacą im pensji i odejdą za darmo jak Lipski np ... :rotfl: jednak czesc kibiców to za mądra nie jest.Niestety jak w demokracji więcej głupich niż mądrych tak ten świat jest skonstruowany.Grunt żeby kierowali Ci mądrzy.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Sezon 2019/2020

#442 Post autor: RNK95 » 15 wrz 2019, o 10:53

Super, wygraliśmy z Piastem Żmigród, zremisowaliśmy z REZERWAMI szczew i wygraliśmy z Rekordem Bielsko-Biała. Mam już szczytować czy dopiero za 5 minut ? Przypominam, że Ruch w tej lidze sportowo NIGDY nie powinien się znaleźć. To jest wstyd, że gramy z takimi drużynami, z całym jak zawsze szacunkiem do tych drużyn ( poza szczewami ). Rozumiem głód zwycięstw, od 3 lat tylko przegrywamy i spadamy, ale ta liga nie jest powodem do dumy.

AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: Sezon 2019/2020

#443 Post autor: AsembleR » 15 wrz 2019, o 12:46

Powód do dumy to będzie jak wygrają 10 szpilów z rzędu, i sportowo to oni to spokojnie mogą osiągnąć. Szkoda, że to i tak niewiele zmieni, bo spółka upadnie. Idealne byłoby wycofanie się akcjonariuszy, ale oni do ostatniej sekundy będą chcieli doić UM.

scaneRboy
Posty: 8272
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#444 Post autor: scaneRboy » 15 wrz 2019, o 13:13

Jesli awansujemy i nie okaze sie za chwile, ze mamy 50mln nastepnych dlugow, to bedzie sie mozna zastanowic...
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Rafal1920
Posty: 2499
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#445 Post autor: Rafal1920 » 15 wrz 2019, o 20:00

Rok i dwa lata temu też my się podniecali po dwóch wygranych i głośno co niektórzy zaczęli tu pisać o awansie. Jak się skończyło kożdy wie. Jeśli te półmózgi z zarządu się ogarnom i bydzie w końcu normalnie to wtedy idzie myśleć przyszłościowo. A tak niech im roz, drugi nie zapłacom i zaś się bydom po czołach kopać.

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Sezon 2019/2020

#446 Post autor: Wela » 16 wrz 2019, o 01:40

Rafal1920 pisze:
15 wrz 2019, o 20:00
Rok i dwa lata temu też my się podniecali po dwóch wygranych i głośno co niektórzy zaczęli tu pisać o awansie. Jak się skończyło kożdy wie. Jeśli te półmózgi z zarządu się ogarnom i bydzie w końcu normalnie to wtedy idzie myśleć przyszłościowo. A tak niech im roz, drugi nie zapłacom i zaś się bydom po czołach kopać.
Rafał1920,

Nie dyskutuję z Twoją opinią o półmózgach, ale tak mnie zainspirowałeś, że może zrobię Tomografię Komputerową, żeby sprawdzić.
W jednym się z Tobą nie zgadzam - jeśli już, to yno jedyn półmózg, bo w tym zarządzie jestem durś som! 😉

Nikt nie chce oddawać ani Mario, ani Bartola, to dwa filary zespołu i jestem SKRAJNIE przeciwny jakimkolwiek uszczupleniom drużyny!
Poza tym - głos decydujący ma trener Bereta i dopóki ja będę, to NIKT NIE BĘDZIE się Mu wpieprzać do drużyny!
Trener robi dobro robota, ale szatnia też jest coraz silniejsza!

A dla przypomnienia... Dla tych, kierziy siejom czarnowidztwo...
Kilka lat temu boło 56 mln zadłużenia. Jest o połowę mieniyj!
A z tego co zostało - to 12 milionów do CP do spłaty za 20 lat!!! To można na 1000 sposobów wypracować we współpracy z miastem, więc z tym sobie poradzimy!
Kolejne 8 mln jest w racie układowej, po ok 415 tys. co kwartał i czekamy na możliwości obniżenia i tej raty, bo spadł przychód, więc możemy o to zabiegać. To także jest pod kontrolą.
Kolejne 4 mln 230 000 zł to pożyczka 2 mln 230 000 od p. Bika, który zadeklarował, że to zadłużenie przekaże na akcje. Jeśli miasto zrobi to samo z 2 mln, to zostaje nam niewiele ponad 3 mln.
Z czego ZUS ponad 800 tys mamy rozłożony na raty po 14 tys., więc mamy czas na poszukiwanie sponsorów.
Pozostały zaległości licencyjne ok 640 000 zl i to musimy spłacić do końca września.
Biorąc pod uwagę wymagalne płatności, to one pokrywają się z 4 mln z promocji z miasta i prawie 650 000 od sponsora.
Do tego p. Bik zadeklarował, że po skonsumowaniu 4 mln z Miasta, 0,5 mln od sponsora i 0,5 mln z biletów, karnetów, itd. od Kibiców, dołoży kolejny 1 mln.
To co Wy chcecie kłaść?
Jakie trupy z szafy?
Są jeszcze zaległości wobec zawodników i trenerów nie objętych w puli zaległości licencyjnych, ale dogaduję się z tymi ludźmi, przepraszam Ich za ciulanie przez te wszystkie lata i wracamy do normalnych, uczciwych relacji.

A jeśli dołożymy wszystkie pomysły Kibiców, które przez te wszystkie lata były ignorowane, a ja czekam na nie i na Was i jeśli rozkręcimy te wszystkie plany Kibiców, Trenerów, Pracowników i moje, to Ruch wyjdzie na prostą...

Elana w CF po tygodniu zebrała ponad 140 000 zł, to myślicie, że my zbierzemy mniej, jak podamy sobie ręce?

A jeśli nie mam racji, to czasu na położenie spółki, żeby nie zaczynać z długami od 4 ligi, jest jeszcze w ch... To może zamiast biadolić jak stare baby, lepiej jest powalczyć DOPÓKI MOŻNA, a jak richtig się nie da, to położymy to i zaczniemy to od nowa...

Yno jeszcze idzie to wszystko poukładać i z roku na rok eliminować i zerować długi, dlatego nie zamierzam USTĘPOWAĆ ANI NA KROK, CHOĆBY DLA SAMEJ IDEI WALKI DO KOŃCA!

Nikt nie ma prawa kłaść Ruchu, kiedy jeszcze można WALCZYĆ!!! Nikt!!!
Jak chcecie spojrzeć w oczy takim Bohaterom Niybieskich jak Eugeniusz Lerch czy Albin Wira, czy dziesiątki innych kierziy wyprówali flaki i tracili zdrowie dla Ruchu???

A teraz kto chce decydować o poddaniu się?

JA TO WIEM DOSKONALE, ŻE PRZEZ WIELE LAT WALCZYLIŚCIE I ROBILI WOS ZA CIULI...
I ŻE MIELIŚCIE DOŚĆ I DALIŚCIE POKAZ SIŁY!

Yno czymu folgujecie we tyj walce terozki, kiedy sam tela żeście wywalczyli...
Pomóżcie mi powrócić do normalności we Ruchu a potym jom ucziymać!

Jak niy poradzymy, to jo sie prziykludza do Wos i pódymy razym łod zyra!

Niy widzicie sam, że ta drużyna mo łogromny potyncjał a ZE WASZYM DOPINGIYM PÓDOM DALIJ I DALIJ...

Eli niy byda mioł racjo, to niy frasujcie sie, jo sie umia prziyznać do błyndu i zmiynić swojo robota, na rzec Ruchu już ale...

Pomyślcie sam ło tym...

Moje dźwiyrza som durś łotwarte...

Fandzolić je łatwo, yno robić gorzy...

pyRsk!

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#447 Post autor: robbo2k » 16 wrz 2019, o 06:37

Wela matematykiem to ty nie jesteś. Masz na dzisiaj 0,5 mln przychodu.... I 29,5mln zobowiązań i pewnie z 6mln kosztów rocznie. Te 4mln z miasta może pozwolą dopelznac do stycznia a co potem? Pożyczki miały być skonwertowane na akcje dalej nie są. Brak finansowania spółki inaczej niż Kotala da. Leżysz Pan i robisz pod siebie. Albo wszyscy wykładamy kasę BIK, Kurczyk kibice albo jesteś pan trup. Czekamy więc na umowy sponsorskie klubu z Fasingiem i Urovita po 2mln każdy, umowa z miastem na sponsoring 2mln rocznie wtedy zapewne kibice wrócą i dołożą swoje 2mln. Spłacisz Pan ZUS,układ i będzie git.....

...inaczej nie dokonczysz pan sezonu. Zegar tyka ... 100 dni już za miesiąc.

Narazie to masz tak układ pod kontrolą iż zalegasz za chwilę pół roku z układem. Nawet jak obniżysz ratę dalej będzie nieslacalny bo dziś bez pieniędzy z miasta nawet na wynagrodzenia was nie stać
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

fcb1920
Posty: 95
Rejestracja: 30 lis 2009, o 13:41
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#448 Post autor: fcb1920 » 16 wrz 2019, o 06:49

Po pierwsze Wela. Co z Kotala na czym staneły rozmowy? I konkrety nie frazesy ! Po drugie gwarancja na piśmie z Twojej strony ze nikt nie zdemontuje drużyny po rundzie jesiennej. Jeśli do tego dojdzie podasz się do dymisji? Po trzecie normalność w Ruchu co to dla Ciebie znaczy normalność? Ambitna drużyna na czwartym poziomie ? Dla Nas to nie jest normalność.
Normalność może wrócić tylko jak nie będzie długów i Bików Kurczyków za sterami. Co tam u pana Kurczyka jak on podchodzi do tematu? Masz majętnego pracodawce niech zeruje licznik niech stanie się sponsorem strategicznym niech wyciągnie Ruch na prosta i bije się o szybki powrót do elity. W czym problem ? Bo raczej nie w pieniądzach? W takiej sytuacji było by widać dobre intencje a nie kolejne lata upokorzeń . Nie pisz o Elanie i drużynie bo to nic nie wnosi do tego co tam odwalacie na górze.

Jak niy poradzymy, to jo sie prziykludza do Wos i pódymy razym łod zyra! -- A ktoś Cię tam chce?

Pomóżcie mi powrócić do normalności we Ruchu a potym jom ucziymać! -- Chiałeś tego stanowiska w obliczu bojkotu to Sobie radz ! Tyle pomysłów było a ilu sponsorów pod drzwiami. Jak to leciało za parę tygodni sponsor ze wszystkim nam szczęki opadną i co ? Gdzie ten sponsor? kto normalny włoży siano w ten burdel? Odpowiedz na te pytania a nie ciepej ino frazesami. Nie potrafisz odpowiadać na pytania z zarządzania i finansów to odpowiedz na takie zwykłe.

gipcu
Posty: 359
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 22:02
Lokalizacja: wyRy
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#449 Post autor: gipcu » 16 wrz 2019, o 08:15

Jak szybko i płynnie z polskiego języka przeszedł na Śląski.

Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#450 Post autor: Tomasz » 16 wrz 2019, o 08:52

Gdzie jest na konferencja w której zdefiniowany zostanie plan na przyszłość? Bo bez tego ani rusz, a Wela pisze non stop te same historie. Po drugie, mnie tam cieszy wygrana, nie jest to radość na miarę zwyciestwa w eksltraklasie albo derbach, ale fajnie, że przynajmniej sportowo jakoś to zaczyna wygladac no i sory, ale wole widzieć na tablicy wynik 4-1 dla Ruchu niż 0-2 , 0-5 i inne takie.... Nie licze na awans,bo w poprzednich sezonach, jak spadalismy, to mówilem, e z takim składamem... nie wierze że oni spadną, a potem była degrendolada. Awans bylby nam na reke nawet przy upadlosci i powiedzeniu koniec tego dziadostwa, bo będziemy wówczas w nieco lepszej pozycji. Przy scenariuszu, że spadamy z 3 ligi do 4 to nie sądze, że PZPN będzie tak łaskawy i da nam zacząc od ligi w której oglosilismy upadlość.

Poza tym Wela sprawa jest prosta, nasze wymagania zostały jasno zdefiniowane, wszyscy je znają, wszyscy zainteresowani, mogą się tematem zająć, ale jak widać im się nie spieszy, zawodnicy nie dostają kasy(znowu) czemu ciągle liczycie tylko na miasto, Bik niech sobie swój milion wsadzi w dupę i sprzeda te spółke komuś, kto chce tym zarządzać i kto chce pomóc. Trudno umoczył kase, Pat go wydymał, wszystko mi jedno to jest jego problem. Jak wsadzilem na gieldzie kase i jestem po moich wlasnych decyzjach jakąs kwotę do tyłu, to akcpetuje sytuacje i albo UCZCIWIE ( nie prosząć mame, tate albo szwagra, żeby to za mnie zrobili) , walcze o to, żeby portfel odbudować albo sprzedaje po cenie z danego dnia i zamykam kramik.

I Wela jesteśmy ZLI! juz nie tylko dlatego, że nas ciulali przez tyle lat, ale też dlatego, że nadal to robią/robicie - Stadion, Akcjonariusze, Brak płynnosci finansowej i bogaty sponor za dwa tygodnie. Mysmy to już słyszeli 1 mln razy a Ty to teraz powielasz. Nie masz konkretów? Nie pisz ideologicznych i wzniosłych tekstów bo to nikomu nic nie daje, Twoje wszystkie posty są takie same.
Ruch Ruch HKS!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejn64, Google Adsense [Bot], k0ciak, Rickenn10, scaneRboy, Stasiu19R20 i 120 gości