Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
South
Posty: 252
Rejestracja: 10 gru 2006, o 20:02
Lokalizacja: FC
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#151 Post autor: South » 23 sie 2019, o 21:32

Wela pisze:
23 sie 2019, o 20:57

Z 27 milionów długu, 12 mln jest do Centrum Przedsiębiorczości /to Miasto i do spłaty za 20 lat/. 8 mln w racie układowej, sądowej i z tego spłacone już ok. 6,5 mln. Ponadto 2 mln do Miasta i 2 dla p. Bika /ma przejść na akcje + ostatnie 230 000 zł/ Zadłużenie bieżące - czyli reszta ok. 3 mln zł /część już spłacona/.
Dzisiaj nie odpowiem, bo muszę sprawdzić, ile z tych 6,5 z Układu Sądowego jest dla poszczególnych wierzycieli. Wiem, że w tej kwocie także są akcjonariusze. Tyle mogę na dzisiaj. I to nie są dane wrażliwe ;)
Juz się gubię, czyli naszą największą bolaczka jest dług... dlug wobec akcjonariuszy, ktorzy jako właściciele niewiedzą co zrobić, aby bylo lepiej. Idz pan w hu*.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#152 Post autor: Patton » 23 sie 2019, o 21:35

Piękny wieczór. Chyba niedługo znowu będzie wakat na stanowisku prezes/viceprezes.
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#153 Post autor: robbo2k » 23 sie 2019, o 21:36

Wela przekaz tym swoim akcjonariuszom.... powinno ci sie spodobać.

5 warunków sakramentu pokuty:
Rachunek sumienia.
Żal za grzechy.
Mocne postanowienie poprawy.
Szczera spowiedź
Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu.


w ramach ostatniego punktu proponuje 30mln dokapitalizowania spółki akcyjnej i na Kluczborku masz 4 tys widzów. Proste jak stół.
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#154 Post autor: Wela » 23 sie 2019, o 21:37

Kujav,

na moją wiedzę Panowie Bik i Kurczyk zmierzają do:

1. Dalszej redukcji zadłużenia... /czego już dokonali z 56 mln do 27 mln, czy jak docieka Robbo2k do 29 mln/ poprzez konwersję akcji a także...
2. Cięcia kosztów,
3. Poszukiwanie dodatkowych źródeł przychodów,
4. Zbudowanie i umocnienie silnej drużyny,
5. Wybudowanie nowego stadionu.

Gdyby Oni tego nie chcieli, to ja nie zdecydowałbym się na starania o stołek w zarządzie.

Ja Ich nie bronię! Ja wierzę, że Oni chcą mimo wszystko uratować Ruch! I prawdą jest, że p. Bik sprawił, że jestem tu gdzie jestem, choć teraz działam Mu na nerwy swoimi wystąpieniami, swoim podejściem do zarządzania, etc., a p. Kurczyk jest najbardziej zaangażowany w podpowiedzi i systematyczne konsultacje w sprawie codziennych problemów w Ruchu...

TO JEST UCZCIWA I RZETELNA OCENA Z MOJEJ STRONY!
Oczywiście nie ze wszystkim zgadzam się z p. Bikiem czy p. Kurczykiem, ale nasze SCYSJE zachowam już dla siebie...

pyRsk!

kiler198920
Posty: 42
Rejestracja: 7 cze 2018, o 20:34
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#155 Post autor: kiler198920 » 23 sie 2019, o 21:43

Wela pisze:
23 sie 2019, o 20:44
kiler198920 pisze:
23 sie 2019, o 19:56
Dajcie mu juz,, spokój.. '', ten kretyn dalej uwaza ze moze być ultrasem., mlynowym i nie wiadomo kim jeszcze. wela nie ma co jestes wyjątkowy...
Kiler198920,

a słyszałeś, że człowiek ma tyle lat, na ile się czuje...?
Całe moje życie to służba i praca z młodymi ludźmi!
Całą swoją służbę zawsze dbałem o żołnierzy, o pracowników!

Ponad 30 lat społecznie pracowałem /bez zarobków/ z młodzieżą na różnych poziomach i widzę w społeczeństwie ogromny potencjał! Mam swój własny, autorski projekt Obrony Narodowej, w którym największą siłę stanowi społeczeństwo!
Tu, w przypadku fusbali, największą siłą Ruchu są KIBICE! Widzę jaka siła drzemie w Kibicach! Podzielam w pełni opinię niestety już Ś.P. Gen. Sławomira Petelickiego - którego uwielbiałem! To mój i wielu żołnierzy ogromny autorytet.
Proszę Cię - posłuchaj na You Tube co Petel /gen. Petelicki/ mówi o Kibicach! I ja w pełni zgadzam się z Jego opinią o POLSKICH KIBICACH, a do tego dokładam, że ŚLĄSCY są szczególnie WYJĄTKOWI! A do tego Best of The Best - są NIEBIESCY!

Kiedyś chodziłem na ustawki, jak nie mieliśmy pojęcia, że to tak się będzie nazywać. Zbieraliśmy się na ul. Wiśniowej i szliśmy trzaskać się z Gieksą z Finów /dzisiaj Osiedle Witosa/. Gdybym nie służył w armii ponad 20 lat i poszedł w ślad z Ś.P. Ojcem na grubę, to bardzo możliwe, że dzisiaj działałbym w UN. A kto wie co jeszcze się wydarzy ;) - może założymy odłąm UN dla OPA`ów... Więcej luzu i dystansu Kiler :mur:

pyRsk!
Co do tej emotikony to proponuje tobie wziasc sie rozpedzic i pierdolna* w taki mur i moze wtedy wkoncu sie od Naszego Ruchu od***rdol*sz! Czy ty człowieku nie rozumiesz ze jestes zwykłym no namem na Ruchu? Nikt cię nie zna i wczesniej N Ruchu nie widziol..?

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#156 Post autor: Wela » 23 sie 2019, o 21:44

robbo2k pisze:
23 sie 2019, o 21:36
Wela przekaz tym swoim akcjonariuszom.... powinno ci sie spodobać.

5 warunków sakramentu pokuty:
Rachunek sumienia.
Żal za grzechy.
Mocne postanowienie poprawy.
Szczera spowiedź
Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu.


w ramach ostatniego punktu proponuje 30mln dokapitalizowania spółki akcyjnej i na Kluczborku masz 4 tys widzów. Proste jak stół.
Robbo2k, powiem Ci tak, jak mi trenerzy mówią, jak wychodzimy z szatni...: "Tyś jest niereformowalny" ;)

A już poważnie... Te pierwsze 5 punktów - kto jak kto, ale Ci dwaj Panowie już zrobili i to publicznie, na spotkaniu z Wami, na którym i Ty byłeś... I słyszałeś, że p. Kurczyk wycofał się z działania w Ruchu, dopóty, dopóki będzie tu Pat. Teraz go nie ma, to wrócił i razem z p. Bikiem próbują to poskładać. Tyle, że moimi rękami, a ja w szeregu spraw mam inne spojrzenie, ale popatrz, że p. Bik teraz daje Kibicom więcej, niż ja Go prosiłem i przekonywałem kilka miesięcy wcześniej... Czyli ten Chłop zmienia swoje decyzje i otwiera się na współpracę z Kibicami...

Nie widzisz tego? Tylko masz klapki na oczach i patrzysz przez pryzmat twardych liczb? Tylko liczb?

pyRsk!

fcb1920
Posty: 95
Rejestracja: 30 lis 2009, o 13:41
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#157 Post autor: fcb1920 » 23 sie 2019, o 21:45

Ci co zostali i teraz doja ten klub to nawet ciezko ich okreslic bo wysysaja do reszty trupa... I twierdza ze jeszcze cieply .. dno i tyle...

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#158 Post autor: Elmer » 23 sie 2019, o 21:45

Wela pisze:
23 sie 2019, o 21:31
Elmer pisze:
23 sie 2019, o 21:21
Poprzedników? Kto jest akcjonariuszem? Kto wziął kasę za Stępla, łącznie z kasą dla Niemców?
Zocny Elmer, a ponoć to ja z uporem maniaka powtarzam w kółko to samo... ;)

... ale tak całkiem serio... Elmer, a Ty nie popełniałeś błędów w życiu? Nie widzisz, że wszyscy pospieprzali, a tylko dwóch zostało na polu bitwy i założyli ogromne majątki za pożyczki dla Ruchu?

Czy Wy nie umiecie popatrzeć a w zasadzie odróżnić tych, którzy widzą swoje błędy i chcą je naprawić, od cwaniaków, którzy mieli i mają Ruch głęboko w d... ?

Elmer, dyć ta różnica widać gołymi ślypiami!

Pomyśl yno sam o tym...

pyRsk!
Panie Welo, znam działania pana akcjonariusza od bardzo dawna, kiedy wchodził w sport amatorski. Kiedy przychodził do Ruchu w 2011 roku, mówiłem, że będzie źle. I nie pomyliłem się. A późniejsze faktury za usługi medyczne i działania po sprzedaży Stępińskiego potwierdziły moje przypuszczenia. Dla niego to biznes, w który środków bezinteresownie nie włoży.

Może przekonać, że ma dobre intencje, wystarczy aby zrobił to, o co apelują kibice, aby przerwać bojkot. Wiem, że tego nie uczyni.

Edit. Powtarzam, bo odpowiedzi nie było, a przecież to "temat wrażliwy".
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, o 21:47 przez Elmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#159 Post autor: Jano99 » 23 sie 2019, o 21:45

Chcesz zakończenia bojkotu? Pierwszym krokiem powinien być telefon do p.Bika i pytanie kiedy zamierza skonwertować dług na akcję...Jeśli to zrobi to masz tylko albo aż pierwszy argument w rozmowie z kibicami..Konkrety konkrety i jeszcze raz konkrety

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12445
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#160 Post autor: Mirek » 23 sie 2019, o 21:46

To jest jakaś brazylijska telenowela czy mi się przewidziało?

TheEnd2
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2019, o 19:25
Lokalizacja: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#161 Post autor: TheEnd2 » 23 sie 2019, o 21:48

To sie nazywa wieczór motywacyjny !!!
Przygotować , zmęczyć, przekonać....
jeszcze chwila i odwołamy bojkot,
Czyste pranie mózgu dla tych co sie wahają ...
zróbcie se przerwa 😡

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#162 Post autor: Wela » 23 sie 2019, o 21:50

kiler198920 pisze:
23 sie 2019, o 21:43
Wela pisze:
23 sie 2019, o 20:44
kiler198920 pisze:
23 sie 2019, o 19:56
Dajcie mu juz,, spokój.. '', ten kretyn dalej uwaza ze moze być ultrasem., mlynowym i nie wiadomo kim jeszcze. wela nie ma co jestes wyjątkowy...
Kiler198920,

a słyszałeś, że człowiek ma tyle lat, na ile się czuje...?
Całe moje życie to służba i praca z młodymi ludźmi!
Całą swoją służbę zawsze dbałem o żołnierzy, o pracowników!

Ponad 30 lat społecznie pracowałem /bez zarobków/ z młodzieżą na różnych poziomach i widzę w społeczeństwie ogromny potencjał! Mam swój własny, autorski projekt Obrony Narodowej, w którym największą siłę stanowi społeczeństwo!
Tu, w przypadku fusbali, największą siłą Ruchu są KIBICE! Widzę jaka siła drzemie w Kibicach! Podzielam w pełni opinię niestety już Ś.P. Gen. Sławomira Petelickiego - którego uwielbiałem! To mój i wielu żołnierzy ogromny autorytet.
Proszę Cię - posłuchaj na You Tube co Petel /gen. Petelicki/ mówi o Kibicach! I ja w pełni zgadzam się z Jego opinią o POLSKICH KIBICACH, a do tego dokładam, że ŚLĄSCY są szczególnie WYJĄTKOWI! A do tego Best of The Best - są NIEBIESCY!

Kiedyś chodziłem na ustawki, jak nie mieliśmy pojęcia, że to tak się będzie nazywać. Zbieraliśmy się na ul. Wiśniowej i szliśmy trzaskać się z Gieksą z Finów /dzisiaj Osiedle Witosa/. Gdybym nie służył w armii ponad 20 lat i poszedł w ślad z Ś.P. Ojcem na grubę, to bardzo możliwe, że dzisiaj działałbym w UN. A kto wie co jeszcze się wydarzy ;) - może założymy odłąm UN dla OPA`ów... Więcej luzu i dystansu Kiler :mur:

pyRsk!
Co do tej emotikony to proponuje tobie wziasc sie rozpedzic i pierdolna* w taki mur i moze wtedy wkoncu sie od Naszego Ruchu od***rdol*sz! Czy ty człowieku nie rozumiesz ze jestes zwykłym no namem na Ruchu? Nikt cię nie zna i wczesniej N Ruchu nie widziol..?
Jesteś Drogi Kiler198020 w błędzie...
Coraz więcej starych kumpli się odzywa i wśród Was są tacy, którzy już mnie zautoryzowali...
Rzecz w tym, że większość z Was wywodzi się z tego pokolenia, które jeszcze nie chodziło na szpile, kiedy ja w wieku 15 lat wyjechałem i zacząłem swoją przygodę z armią... ale między 1979 a 1990 niemal nie opuszczałem domowych szpili...

To kto Ci daje prawo dzielenia - kto jest, a kto nie jest kibicem Niebieskich?
Dlaczego zamiast łączyć, chcesz dzielić? Ja każdego, kto ma dobry pomysł na Ruch ZAPRASZAM do siebie!

Dlaczego i jakim prawem każesz mi wypier...lać? Ty chcesz mi wyrwać Ruch z serca? Naprawdę wierzysz, że jesteś w stanie to zrobić? 40 lat śledzę losy Ruchu i kocham ten klub, a teraz mam wypier...lać, bo Ty mi każesz?

Twardy jesteś Tygrys! ;) ale zapomnij...

pyRsk!

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#163 Post autor: robbo2k » 23 sie 2019, o 21:51

Wela.... jak już jesteś prezesem to świetnie byłoby nie mijać się z prawda.

Postępowanie układowe zredukowało zadłużenie poprzez konwersje na akcje 21,862mln Do tego miasta dokapitalizowało Ruch w kwocie 3mln.
W ramach układu wydymaliście jednak jako spółka taki Skarb państwa na 3 mln, Polskie Uhli na 2 mln i miasto na ponad 3mln.
Z tych 21mln tylko 12 mln to Carbonex i Debt Collector (czyli Bik i Kurczyk). Od czasu układu jednak ci wspaniali "managerowie" zadłużyli Ruch na kolejne 3,5mln !!!

Koszty tak cieli iż w II lidze mieli 9mln przy 4,5 mln przychodów. Co wygenerowało kolejna stratę. Przypominam iż to epoka "Chrapka" nie Patermana.

To jest uczciwa ocena "klasy managerów" i właścicieli.
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

South
Posty: 252
Rejestracja: 10 gru 2006, o 20:02
Lokalizacja: FC
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#164 Post autor: South » 23 sie 2019, o 21:53

TheEnd2 pisze:
23 sie 2019, o 21:48
To sie nazywa wieczór motywacyjny !!!
Przygotować , zmęczyć, przekonać....
jeszcze chwila i odwołamy bojkot,
Czyste pranie mózgu dla tych co sie wahają ...
zróbcie se przerwa 😡
Nikt się nie wacha, bojkot będzie odwolany kiedy będą konkrety (splata zadłużenia i plan na przyszłość!).

A teraz mamy taki lekki kabaret, wela się dał wciągnąć :)

PS. Wela idź spać, bo dupisz jak połamany.

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#165 Post autor: Elmer » 23 sie 2019, o 21:54

Wela pisze:
23 sie 2019, o 21:31
Elmer pisze:
23 sie 2019, o 21:21
Poprzedników? Kto jest akcjonariuszem? Kto wziął kasę za Stępla, łącznie z kasą dla Niemców?
a Ty nie popełniałeś błędów w życiu? Nie widzisz, że wszyscy pospieprzali, a tylko dwóch zostało na polu bitwy i założyli ogromne majątki za pożyczki dla Ruchu?
Jeszcze mi się przypomniało. Kto kilka tygodni temu chciał zdyskredytować Szymona Michałka w oczach kibiców? Czyżby pan Paterman, albo Smagorowicz? A może jednak ktoś inny?

I jak im ufać?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, o 21:55 przez Elmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Marek Nowak, Rickenn10 i 206 gości