Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#826 Post autor: Thoth » 22 lis 2019, o 10:11

mauryc1990 pisze:
22 lis 2019, o 10:07
Czy Prezes albo pracownicy merytoryczni klubu mogą potwierdzić wizytą tajemniczych inwestorów?
i czy aby nie są to persony pokroju Vanny Ly i Matsa Hartlinga bo nawet to że ktoś się pojawił idąc przykładami z innych klubów nie dawo pozytywów.
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#827 Post autor: Wela » 22 lis 2019, o 11:11

mauryc1990 pisze:
22 lis 2019, o 10:07
Wela pisze:
22 lis 2019, o 02:20
W dniu 21.11 w godz. 14.00 - 18.00 odbyło się spotkanie z zainteresowanym inwestorem z Belgii. Inwestorzy /na życzenie/ zostali zapoznani z infrastrukturą Klubu, przedstawioną przez pracowników Ruchu. Następnie miało miejsce spotkanie z prezesem Ruchu i pracownikami merytorycznymi.
Ostatnią i kluczową częścią pobytu inwestora było spotkanie z akcjonariuszami, na którym została przedstawiona sytuacja Klubu i oczekiwania obu stron, akcjonariuszy i inwestora. Kolejne spotkanie ma zostać zaplanowane w pierwszej połowie grudnia.

pyRsk!
Czy Prezes albo pracownicy merytoryczni klubu mogą potwierdzić wizytą tajemniczych inwestorów?
Mauryc1990, a jak myślisz? Inwestor pozostaje owiany - nazwijmy to: tajemnicą handlową, bo tego wymaga dobro Ruchu!
"Sprytnych inaczej" jest wielu...

Ważne, że Prezes, akcjonariusze i przedstawiciel drużyny i pracowników mogą poznawać firmę i mieć czujne oko.

Thoth, nie, to nie są żadne Vanny ani inne Ly 😉

Somebody_correct, tyle podajemy do publicznej wiadomości, ile zostało wyżej napisane. Musisz zrozumieć, że trzymanie szczegółów w tajemnicy, to obrona przed cwaniakami z innych klubów...

Dla mnie ważne jest to, że teraz i zarząd i akcjonariusze znają firmę i szeroko możemy ich poznawać, prześwietlać, itd. Do tej pory robiłem to sam. Jeśli prezentowany przez inwestora plan wejdzie w życie, to mamy dla Ruchu długoterminowy plan rozwoju. Pozostaje pytanie, czy dogadają się z akcjonariuszami...

pyRsk!

Awatar użytkownika
mihau
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 95
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:36
Lokalizacja: BatoRy
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#828 Post autor: mihau » 22 lis 2019, o 11:26

Nie chcę być złym prorokiem, ale pozwolę sobie na odpowiedź - nie dogadają się.
W jaki niby sposób się mają dogadać ? Jak głównych akcjonariuszy mamy trzech i są to 3 zupełnie różne podejścia do tematu.

Bik - wg mnie traktuje Ruch jak popsutą zabawkę - niby jest sentyment, niby działa na rzecz Ruchu, ale jak przychodzi do konkretów to wielkie g....

Kurczyk - tutaj chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć podejścia stalowej twarzy do Ruchu - wystarczy wspomnieć zabezpieczenia i ewentualna kasa, wtopiona, którą trzeba odzyskać za wszelką cenę i tego trzeba pilnować - oto jego podejście. Paradoksalnie przy nim jest największa szansa na normalność. A pojawi się ona wtedy jak Kurczyk znajdzie nabywcę na swoje udziały. Nie wiem, być może tajemniczy inwestor ??

Miasto i Miś Koala - no tutaj podejście się w ostatnim czasie nieco zmieniło i to wszyscy widzą. Wielki foch z przytupem na całego możemy zaobserwować na każdym kroku i Miś Koala pokazuje jak się dziecko obraziło w każdym aspekcie. Chociażby nieobecność i ostentacyjne olanie przedstawicieli biznesu chorzowskiego w zeszłym tygodniu. A takich przykładów można tutaj na pęczki przytaczać.

Problem jest taki, że przy stole siedzi 3 graczy - każdy ma zamiar pozostałych wydymać. Teraz niby chce się dosiąść czwarty - kwestia tylko czy on ma zamiar dymać, czy da się wydymać przez pozostałych...
... oddać w ręce Polaków przemysł Śląska, to jak wkładać w łapy małpy zegarek...

David Lloyd George (1863–1945) – premier Wielkiej Brytanii w latach 1916–1922.

Elmer
Posty: 10354
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#829 Post autor: Elmer » 22 lis 2019, o 18:18

Już są pierwsze filmy z wczorajszym rozmów
https://www.youtube.com/watch?v=jB83JtlgW3E
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

mauryc1990
Posty: 290
Rejestracja: 26 mar 2008, o 22:41
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#830 Post autor: mauryc1990 » 22 lis 2019, o 23:29

Mauryc1990, a jak myślisz? Inwestor pozostaje owiany - nazwijmy to: tajemnicą handlową, bo tego wymaga dobro Ruchu! 
"Sprytnych inaczej" jest wielu... 
Wela, nie pytałem tutaj o kto jest tym tajemniczym inwestorem, tylko o potwiedzenie przez inne osoby poza Tobą, że jakieś spotkania miały miejsce.

Być może to przypadek, ale info o przybyciu potencjalnych sponsorach pojawiło się w czasie powołania RN.

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#831 Post autor: Wela » 22 lis 2019, o 23:54

mauryc1990 pisze:
22 lis 2019, o 23:29
Mauryc1990, a jak myślisz? Inwestor pozostaje owiany - nazwijmy to: tajemnicą handlową, bo tego wymaga dobro Ruchu!
"Sprytnych inaczej" jest wielu...
Wela, nie pytałem tutaj o kto jest tym tajemniczym inwestorem, tylko o potwiedzenie przez inne osoby poza Tobą, że jakieś spotkania miały miejsce.

Być może to przypadek, ale info o przybyciu potencjalnych sponsorach pojawiło się w czasie powołania RN.
:oczami:

Mauryc1990, rozumiem Cię. O to już musisz pytać akcjonariuszy, prezesa i paru pracowników, ale myślę, że za kulisami Chopcy już to sprawdzili.

Zbieżność z WZA to już wybór inwestora, ale to bez znaczenia dla rozmów.

pyRsk!

Awatar użytkownika
viRo_BJJ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 582
Rejestracja: 20 sie 2008, o 16:37
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#832 Post autor: viRo_BJJ » 23 lis 2019, o 08:01

Potwierdzone byli.
JIU JITSU ZNACZY MIEKKA SZTUKA - JESTESMY MIECZAKAMI, KTORZY LEJA TWARDZIELI
RODOWICI KATOWICZANIE KS RUCH CHORZOW

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#833 Post autor: somebody_correct » 23 lis 2019, o 09:54

To co teraz kazdy kto wysmiewal ladnie przeprosi:)?
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

scaneRboy
Posty: 8257
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#834 Post autor: scaneRboy » 23 lis 2019, o 10:25

Ja nie zauważyłem, żeby ktoś tu akurat wysmiewal. Raczej wszyscy mamy duży dystans do tej sprawy, każdy by chciał.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#835 Post autor: somebody_correct » 23 lis 2019, o 11:16

Dobra dobra:) sam nie wierzylem ale nie pisalem o swoich niedowierzaniach:) w zyciu lepiej nie mowic jak sie nie wie co w trawie piszczy lub nie..
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#836 Post autor: Wela » 23 lis 2019, o 21:40

somebody_correct pisze:
23 lis 2019, o 11:16
Dobra dobra:) sam nie wierzylem ale nie pisalem o swoich niedowierzaniach:) w zyciu lepiej nie mowic jak sie nie wie co w trawie piszczy lub nie..
Somebody_correct, po pierwsze nikt tu nie jest świętą krową i nie obraża się 😉, a po drugie, po tych wszystkich ciulaniach, krętactwach i innych szwindlach przez długie lata, ta nieufność i ostrożność to naturalna rzecz, a że z szyderą w tle 😉, to czułem się jak w armii - tam są podobne klimaty... 😎

Sam nie mam pojęcia, jak ostatecznie zachowa się inwestor, bo choć z mojego punktu widzenia, to DOKŁADNIE Ruch pasuje idealnie do ich strategii i rozwoju, ale co tam siedzi w ich głowach? Tego nie wie nikt...

Marzyć wolno... więc gdyby inwestor miał pakiet większościowy i inwestował w Ruch, za pół roku doszłoby do referendum i zmiana łysego, a Simon zostałby nowym prezydentem, to przyszłość Ruchu miałaby się dobrze...

Jak to Wiro ujął, że zobaczymy za 5 lat, czy Wela będzie z nami, to dodam, że za te 5 lat chciałbym wznosząc razem toasty, rok po roku coraz wyżej w lidze, aż do Ex, wspominać - "a pamiętacie 5 lat temu, jak byliśmy na dnie, kto z nas wierzył w 15 Majstra..."

DZISIAJ TO MARZENIA, ALE JEŚLI MARZENIA SPEŁNIAJĄ SIĘ, TO MY JESTEŚMY NA DOBREJ DRODZE! 💙💪

Ten inwestor to tylko część planu WALKI O WIELKI RUCH!!! Za 5 lat NIKT NAS NIE ZATRZYMA!!!

AVE RUCH! 💪💙

pyRsk!

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2529
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#837 Post autor: Radvan138 » 24 lis 2019, o 19:20

somebody_correct pisze:
23 lis 2019, o 11:16
Dobra dobra:) sam nie wierzylem ale nie pisalem o swoich niedowierzaniach:) w zyciu lepiej nie mowic jak sie nie wie co w trawie piszczy lub nie..
Vana Ly i inne kretacze juz sie tez pojawiali. Ba juz nawet unowy podpisywali

manek67
Posty: 137
Rejestracja: 9 sty 2008, o 10:59
Lokalizacja: Z Ruchu
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#838 Post autor: manek67 » 24 lis 2019, o 21:19

Panowie moderatorzy, skoro Pan Waszczuk nie pełni w naszym klubie już żadnej funkcji to temat chyba do zamknięcia, co?
FAN CLUB KATOWICE

Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#839 Post autor: viktor » 24 lis 2019, o 22:13

"...Panie on tu drugi po Bogu ..." Tak właściwie z czyjego ramienia pan Waszczuk działa w klubie ?
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Marcin Waszczuk odpowiada na pytania?

#840 Post autor: Wela » 24 lis 2019, o 22:38

Radvan138,
przyjąłem do wiadomości. Wiele razy pisałem o tym, że mam świadomość - jak wyjdzie z inwestorem, to będzie za***iście, ale jak nie wyjdzie, to Waszczuk bydzie Vinny Ly tej sytuacji... 😑

Viktor, widzę, że Waszczuk kuje w oczy, ale chciałbym Cię uspokoić. Nie działam w samym Klubie. Panowie z miasta bardzo skutecznie mnie z niego eliminują.

Simon, także przyjąłem do wiadomości...
Nie zawsze można być tam, gdzie się chce.
Dziwię się tylko tej komunikacji, gdzie poinformowałem Wiro i Ciebie, że nie dam rady być w niedzielę z powodów rodzinnych i że spotkamy się w tygodniu, a tu znowu publiczna konwersacja o z takim podsumowaniem...
Przyjąłem Twoją opinię z pokorą...

Manek67, słuszna uwaga. Temat można zamknąć. Waszczuka można zbanować. Już nie jest potrzebny. 👌

pyRsk!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DaReQ93, disu, Dzyn_R, Google Adsense [Bot], k0ciak, Marek Nowak, Pulocini, scaneRboy, tynbydziedobry i 74 gości