Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#1 Post autor: Dorcia » 1 sie 2019, o 15:49

Cześć
Jak Śl.ZPN uzasadnia swoją informację, iż Ruch na nowych zasadach mógłby grać od IV Ligi dopiero od sezonu 2021/2022?
Jakie jest przeciwwskazanie żeby wystartować już za rok od IV Ligi, oczywiście przy założeniu, że SA upadnie do tego czasu.

Pozdrawiam

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#2 Post autor: grzechub » 1 sie 2019, o 17:08

Witam.
Niestety mam urlop i nie będę mógł być w sobotę. Chętnie natomiast dowiedziałbym się, czy jesteśmy gotowi organizacyjnie pociągnąć Ruch w IV lidze, jeśli SA padnie (daj Boże 😉).
Nie mam dużego kapitału z czasem też u mnie krucho, ale jeśli jest jakiś pomysł i będą potrzebne ręce do pracy to zgłaszam gotowość.
Na dzień dzisiejszy mogę zadeklarować, że od września wstępuję w szeregi WR.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#3 Post autor: Goscioo » 1 sie 2019, o 21:08

Chetnie pomoge w zakresie pozyskiwania dotacji na dzialanosc klubu UKS w trybie konkursowym jak pozakonkursowym. Miasto ma obowiazek w zakresie zadan publicznych zleconych z upowszechniania kultury fizycznej i sportu zabezpieczac takie srodki. Nie gwarantuje ich uzyskania bo to wola miasta ale trzeba probowac. Mozna finansowac sedziow oplaty regulaminowe transport zakup sprzetu itp. Jak cos to priv

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#4 Post autor: Harpo » 1 sie 2019, o 21:19

Jakie konsekwencje niesie za sobą upadłość Spółki?
Czy wierzyciele domagając się spłaty należności mogą nam zabrać wszystko co stanowi jakąkolwiek wartość: stadion z trybuna, trofea, sprzęt i w zasadzie CAŁĄ INFRASTRUKTURĘ?
Czy droga do upadłości Ruchu S.A. jest mega daleka (niemożliwa) czy tylko mi się tak wydaje?
Celem ogłoszenia upadłości jest bowiem przede wszystkim zaspokojenie wierzycieli, a fakt posiadania nikłego majątku z góry przesądza o braku takiej możliwości.
:niepewny:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#5 Post autor: robbo2k » 1 sie 2019, o 21:31

Stadion nie należy do Ruch Chorzów S.A, według ostatniego raportu cały majątek trwały i wartości niematerialne i prawne to 225tys ale to raport za I kw 2019 dzisiaj pewnie z tego została połowa albo i mniej. Pomijam "wirtualne aktywo w postaci udziałów na Cyprze"
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

orbiter
Posty: 1415
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#6 Post autor: orbiter » 1 sie 2019, o 22:36

Gdyby to padło, czy jesteśmy w stanie utrzymać nowy Ruch i Akademię? Jakie są pomysły?
Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, ale w czerwcu dochodziły słuchy, że Ruch SA sądzi się z UKS o Kresy. Czy coś wiadomo w tej sprawie?
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#7 Post autor: Rafał19R20 » 1 sie 2019, o 23:25

Co w sytuacji jeśli bojkot poróżni kibiców i np. na 3 ligę będzie nadal chodzić 2 3 tys?
Jest jakiś plan B jeśli obecny stan będzie się utrzymywał przez kolejne lata?
Jak mamy podchodzić do meczy wyjazdów Ruch SA? Z jednej strony dopingujemy by drużyna odniosła zwycięstwo z drugiej chcemy by spółka upadła... czyli dwie skrajne koncepcje..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Spotkania informacyjne odnośnie bojkotu, ratowania obecnej spółki bądź budowy Ruchu od zera - TYLKO PYTANIA

#8 Post autor: robbo2k » 3 sie 2019, o 08:21

Mnie ciekawi jaki jest plan by sportowo uciągnąć UKS do IV ligi, jak z finansowaniem i co na to UKS który drużynę seniorów traktuje jak kolejna grupę juniorów.

A tak ogólnie to jaki jest plan z UKSem w sytuacji istnienia spolki akcyjnej. Czy kibice , sponsorzy idziemy z nim do ekstraklasy? To są kluczowe pytania. A co w momencie zakończenia bojkotu robimy z UKSu rezerwy Ruchu
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bułek, Google [Bot] i 131 gości