Re: Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 458
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#286 Post autor: WolnyLogin » 23 lip 2019, o 18:25

Dziwię się po co dalsza polemika z tym pseudo prezesem. Masa pier****, zero efektów - oni grają tylko na zwłokę i sondują poprzez forum nasze nastroje i plany. TOTALNY BOJKOT spółki akcyjnej i użytkownika Wela. Żadnej współpracy z tymi ludźmi. Przestać mu odpisywać i czekamy, aż SA jeb*** z hukiem. Oby już za chwilę!

AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#287 Post autor: AsembleR » 23 lip 2019, o 18:27

Czekanie czekaniem, trzeba się zastanowić, co zrobić by przyspieszyć ten proces. Im szybciej, tym lepiej!

Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#288 Post autor: Elmer » 23 lip 2019, o 18:28

Źródło ostatniego wywodu?
https://www.youtube.com/watch?v=z1RxZJ8vQRA&t (naprawdę warto posłuchać)

Panie Wela, pan swoimi wpisami jeszcze bardziej mnie utwierdza, że pozostała nam jedyna droga. Od zera (B klasy, może IV ligi). Tylko tego roku szkoda. Gdyby pana mocodawcy poddali się wcześniej jeszcze by była szansa zacząć teraz w IV lidze.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

spyru
Posty: 5156
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#289 Post autor: spyru » 23 lip 2019, o 18:40

Jak tak dalej pójdzie to koło niedzieli będziemy mieć budżet na poziomie legii
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#290 Post autor: Dorcia » 23 lip 2019, o 19:17

Panie Prezesie proponuję swoja energię skierować w stronę akcjonariuszy i im mówić, pisać o wyłożeniu kasy. Proszę zrozumieć, że kibice już dawno wiedzą o tym, że wpływy klubu nie trafiają w całości na cele takie jak wzmocnienie kadry, bieżące płace dla piłkarzy, sztabu i personelu. Prosze zapytać jednego z akcjonariuszy jak przytulił całą kasę za transfer Stępla. Zostawiając klub z długiem ponad 2 mln złotych w stosunku do Norymbergii poprzedniego klubu Stępla. Proszę mnie przekonac, że ten człowiek znowu kręci się wokół spólki nie tylko w celu wyciągania z niej kasy.
Po prostu Pan będzie tyrał od świtu do nocy kosztem rodziny a wszystko co Pan wytyra wyląduje u powyższego akcjonariusza.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1455
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#291 Post autor: Darth Kabut » 23 lip 2019, o 19:33

Panie...viceprezesie?
P.O. prezesa?
Przedstawicielu RN a nic nie mający na nią wpływu...
Już sam nawet nie wiem kim Pan tam jesteś.

Już jest po sprawdzeniu. To kibice powiedzieli sprawdzam i sprawdzili.
Tradycyjnie zamiast nawet zwykłego fulla czy strita nie myśląc nawet o karecie RN nie miała w kartach nawet zwykłej pary dwójek!
Blefowała od samego początku z chujowizną w kartach.
Wybacz Pan ale z ciulami i łgarzami się nie rozmawia (i mam na myśli tych skurwieli-gołodupców z RN)
a Pan jako ich "przedstawiciel" na samym starcie eliminuje się z jakiejkolwiek dyskusji.

Więc temat uważam za wyczerpany.
DO ZAMKNIĘCIA!!!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#292 Post autor: gerhat » 23 lip 2019, o 19:53

Wela Przestań !!!
Kibice Ruchu byli od lat oszukiwani przez oszustów, złodziei, pseudoprezesów, zachłannych właścicieli, oszukańczych urzędników miejskich, zdradzeni przez byłych piłkarzy tzw niebieskiej rodziny a nawet Krzysztofa Warzychę ostatnią ikonę z Aten, który okazał się miernym trenerem żeby nie powiedzieć szarlatanem tego zawodu, bardzo interesownym szarlatanem żerującym na biednym klubie i na koniec zdradzeni przez swoich interesownych kapusi. Oni wszyscy łamali kręgosłup i duszę kibica Ruchu, każdy z osobna i wszyscy razem niszczyli Ruch. Ostatnia nasza nadzieja to był Simon ze swoim pozytywnym myśleniem i pracą u podstaw. To był nasz łabędzi śpiew wśród wilków, padlinożerców i hien, o których mowa wyżej. Ostatnią nadzieje żywych zabili Twoi obecni mocodawcy odrzucając ofertę Simona i opluwając go paszkwilem Rady Nadzorczej. Kibice stracili już cierpliwość - pisze za siebie i tych z którymi rozmawiam - nikt już nie chce ratować Waszej spółki, wszyscy chcą tylko jednego, ulgi - aby Wasza spółka upadła natomiast Ruch przeżyje w naszych sercach i umysłach, tak jak powiedział Simon - Ruch jest tam gdzie są jego kibice !!!!

scouser
Posty: 1965
Rejestracja: 31 sty 2007, o 13:02
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#293 Post autor: scouser » 23 lip 2019, o 20:06

nic dodać, nic ując gerhat

zamknijcie ten temat, jak położą na stole to co mieli połozyć to niech dzwonią, szkoda godki,

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1455
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#294 Post autor: Darth Kabut » 23 lip 2019, o 20:25

Nie!
Niech już nic nie kładą na żaden stół!
Bo nam nie dadzą spokoju. To będzie wracać jak bumerang.
Szczerze to nigdy nie ufałem ani Bikowi ani Kurczykowi i nie zamierzam. Niech wezmą swoje zabawki, długi, zastawy i niech spierdalają jak najdalej od Ruchu.

Awatar użytkownika
mihau
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 95
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:36
Lokalizacja: BatoRy
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#295 Post autor: mihau » 23 lip 2019, o 21:30

W tej chwili jako kibic Ruchu mam jedno marzenie - chciałbym żeby ludzie którzy doprowadzili nas do takiego stanu zostawili w końcu ten klub. Ruch przetrwa pomimo takich zakrętów bo to my jesteśmy jego siłą a nie zarząd, rada nadzorcza, udziałowcy, dyrektorzy, pseudodziałacze, menagerowie, i inni znawcy. Oni wszyscy przychodzą i odchodzą a to my tu zostajemy na dobre i złe.
Stąd mój apel do naszych sterników: zostawcie to co spierdoliliście w kilka lat, a inni budowali prawie 100.
A jak już zostawicie, to nie rzucajcie kłód pod nogi tym, którzy będą to chcieli odbudować, bo twórcom sukcesów Ruchu, nóg nie jesteście godni umyć.
... oddać w ręce Polaków przemysł Śląska, to jak wkładać w łapy małpy zegarek...

David Lloyd George (1863–1945) – premier Wielkiej Brytanii w latach 1916–1922.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11970
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#296 Post autor: Ozor » 23 lip 2019, o 21:35

w tym trudnym czasie buduje jedno jeszcze nigdy nie było tu takiej zgody co do tego w którą stronę powinien iść Ruch i kto jest w tej drodze nam absolutnie zbędny.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#297 Post autor: Rafał19R20 » 23 lip 2019, o 21:39

cieszy to że pierwszy raz od kiedy pamiętam jesteśmy WSZYSCY ZGODNI i to jest nasza siła!!
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Waserwaga
Posty: 68
Rejestracja: 1 lut 2009, o 04:02
Lokalizacja: DenmaRk
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#298 Post autor: Waserwaga » 23 lip 2019, o 21:47

Podsumowując pracę Pana wiceprezesa... Paterman nr 2. Ewidentnie próba wzięcia kasy z miasta. Wygląda to tak że na dziś paterman wyszedł z Ruchu na plusie. Kurczyk jest na plusie. Niech mi ktoś mądry wytłumaczy dlaczego obaj już nie mają zestawów na swoich nieruchomościach?!!! Jedyny który ma jeszcze kasę do wyciągnięcia z Ruchu to Bik. On w momencie upadłości straci. I tu pojawia się osoba wiceprezesa który hu** może zrobić. Nic tylko puste zapewnienia i prośby. Tylko po to żeby wyciągnąć 4 mln na promocję miasta. Kotala tak jak to już pisałem niejednokrotnie nigdy nie zbuduje stadionu. Nie ma i nigdy nie było na to pieniędzy. Ludzie ku*** otwórzcie oczy! Tylko i wyłącznie droga Lechii czy Widzewa. To musi upaść. Dziękuję za uwagę. A bajki o budżecie 11mln?!!!!!! Buhahahahahahaha!!!!!

Waserwaga
Posty: 68
Rejestracja: 1 lut 2009, o 04:02
Lokalizacja: DenmaRk
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#299 Post autor: Waserwaga » 23 lip 2019, o 22:02

I jeszcze jedno. To je***e I upadłość stanie się faktem. Mam nadzieję że za rok zaczniemy w 4 lidze. Ale będziemy potrzebować ludzi którzy mogą to pociągnąć. To jest masa pracy i nikt o zdrowych zmysłach mając na utrzymaniu rodzinę nie będzie pracował za darmo. Potrzebujemy minimum 3,5 mln zł na to żeby realnie myśleć o awansie. Ja w pomoc miasta dla nowego podmiotu nie wierzę. Chce się mylić. Jak tego Szymon że swoim wizerunkiem nie weźmie to nie wiem co będzie

Awatar użytkownika
sgR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 286
Rejestracja: 7 maja 2019, o 20:59
Kontakt:

Re: Wela - Wice Prezes Zarządu SA

#300 Post autor: sgR » 23 lip 2019, o 22:06

Kotala też nie będzie wieczny spokojnie, odbudowanie Ruchu to będzie początek robienia porządku w tym mieście ;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], mazek, Rickenn10 i 140 gości