❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#31 Post autor: ZYGa91 » 18 sie 2019, o 05:37

ma2ch pisze:
18 sie 2019, o 00:26
Panowie a ja uważam że powinniśmy wykupić wszystkie karnety a chłopaki którzy decydują o bojkocie doprowadzić do tego żeby doszło do zawarcia takich umów że pieniądze z sprzedaży karnetów byłyby zabezpieczone na osobnym koncie i byłyby zabezpieczeniem wypłat dla pracowników administracji i piłkarzy. W mojej ocenie bojkot w tej formie jest bez sensu klub bez kasy nie będzie funkcjonował je*** zarząd sam nie wiem czy warto im zaufać po raz kolejny ale w tym klubie są ludzie którzy przez lata dawali z siebie wszystko aby ta nasza legenda była rzeczywiście bez końca. Policzmy 120 za karnet razy 8000 (chyba tylu nas będzie ludzi którym nasz RUCH jest najbliższy sercu)to daje 960000 pln jeśli to będzie zabezpieczone na wypłaty to nie będzie więcej sytuacji że któryś z grajków poleci do pzpn o rozwiązanie kontraktu 'bo mu nie płacom" Wiem że uzbieranie tylu karnetowiczów w naszmy przypadku graniczy z cudem patrząc na to że jeszcze kilka lat temu wstecz graliśmy o mistrza z lechią i nie zapełniliśmy całego stadionu ale wierze że w sytuacji w jakie jest nasz kochany RUCH Chorzów jesteśmy w stanie odmówić sobie tych kilku piw i kupić ten karnet. Jeśli doszło by do takiej sytuacji jaką przedstawiłem to byłoby za***iście bo bez meczów u siebie z kibicami zatracamy najmłodsze pokolenie oni
na wyjazdy nie jeżdżą a miłość do RUCH nabywają na CICHEJ 6 tak ja kiedyś. Jeszcze raz apeluję abyście na spokojnie przemyśleli a nikt z nas nie będzie miał kiedyś do siebie pretensji że nic nie zrobił tylko postanowił bojkotować ja osobiście na następny mecz u siebie idę i zabieram syna i córkę tak jak kiedyś zabrał mnie na CICHĄ mój już nie żyjący ojciec.MUSIMY W KOŃCU ZAPEŁNIĆ CICHĄ DO OSTATNIEGO MIEJSCA BEZ WZGĘEDU NA TO W KTÓREJ LIDZE JESTEŚMY TO ŚWIADCZY O NASZEJ SILE !!!!!!!
Życie spółki mogą uratować wyłącznie akcjonariusze, którzy doprowadzili ją do tego stanu. Będzie budżet na CAŁY sezon i plan na przyszłe lata, to kibice wrócą. Proste. "Pacta sunt servanda" nie obowiązuje w Chorzowie od lat, więc liczą się wyłącznie twarde cyferki a nie deklaracje, umowy.
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

KOZI1920KING
Posty: 14
Rejestracja: 2 wrz 2019, o 09:22

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#32 Post autor: KOZI1920KING » 2 wrz 2019, o 09:59

Jo mom dosć tego wszystkiego. Bojkot bojkotem a Kotala sie ino z tego cieszy. Jest 8 tys na NOWY RUCH . To wielkie nic. Druzyna potrzebuje dopingu bo graja gorzej niz w C klasie. Wezcie ku*** umowa zrobcie jak za Smagora i brac kasa na oprawy . Lub do kapsy. Jeden ch** dla mnie i reszty normalnych kibicow. Jedno jest wielkie niebezpieczenstwo . Ze sami kibice poloza spolka. A nowy klub nigdy sie nie odrodzi z popiolow. Tu trzeba dopingu i nowych zawodnikow nawet takich po 2 tys euro aby kasa zarobic na murawie. ro***erdala mnie jak Beret mo od Chrapka powiedziane ze mo 2 sezony na budowa druzyny. NAJWIEKSZA GŁUPOTA TO ku*** ODWALENIE BARDZO DOBRYCH PILKARZY NA SPĘDZIE TYLKO DLATEGO ZE KTOŚ GDZIEŚ ROBI I MOZE TYLKO PRZYJSC NA 1 TRENING DZIENNIE NP O GODZ 16. ITP.
LICZY SIĘ WYNIK SPORTOWY
Bik mo kasa z kopalni . Mo w ch** kasy. Ale miasto leci z nim w cos co nie do sie opisac. Tyz chyba mu nie chca kopalni otworzyc. Tu nie chca stadionu itp. Jedno jest pewne. BOJKOT JEST NA RĘKA KOTALI.
Następno sprawa 19 mln Ruch mo w spolce ltd ???
powinno to zyski przynosic NIE ???
Jak nie to opchnać udziały reszcie i wyjsc ze społki z 19 mln na dzialalnosc klubu.
BOJKOT ZAKONCZCIE PO WIECU. WLAŹCIE W ZARZĄD A KASA LEZY W PZPN DO WZIĘCIA . TRZEBA TO ZAROBIC NA BOISKU.

gipcu
Posty: 359
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 22:02
Lokalizacja: wyRy
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#33 Post autor: gipcu » 2 wrz 2019, o 10:14

KOZI1920KING pisze:
2 wrz 2019, o 09:59
Jedno jest wielkie niebezpieczenstwo . Ze sami kibice poloza spolka.
no właśnie się staramy ale jakoś ciągle nie wychodzi :wstyd:

a po drugie jesteś kolejny zielony, nie ufam nic a nic.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2019, o 10:31 przez gipcu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#34 Post autor: _BiADACZ_ » 2 wrz 2019, o 10:22

Kolejny obcy. :)
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1086
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#35 Post autor: robbo2k » 2 wrz 2019, o 10:36

Przeciez to Wela albo jeden z jego troli.... Te CAPSy w środku wypowiedzi są niepodrabialne. Więc Welus to jest oczywiste. Akcjonariusze napluli w plan kibiców to kibice czekają na plan i jego realizację po stronie akcjonariuszy
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#36 Post autor: MLeko » 2 wrz 2019, o 13:52

19 baniek w Ganbist Ltd, pisałem, że to kopalnia złota musi być na tym Cyprze... 🙈
Nie, nie ma tam takich pieniędzy, zresztą innych też nie, to wydmuszka po optymalizacjach podatkowych.


Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#38 Post autor: Rafal1920 » 2 wrz 2019, o 18:48

Ten bojkot trzeba zaostrzyć do takiego stopnia żeby za wszelko cena pozbyć się tych je***ych pasożytów z klubu.

nrsl-halemba
Posty: 1499
Rejestracja: 28 lut 2008, o 18:21
Lokalizacja: nrsl 6 !
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#39 Post autor: nrsl-halemba » 2 wrz 2019, o 18:54

Na wyjazdy będziemy jeździć zawsze i wszędzie. Pamiętajcie, że znajdujemy się na gorącym terenie i niestety mogłoby się zdarzyć tak, że poprzez brak wyjazdów stracimy bardzo kibicowsko. Gdzieś wyjazdowa szajka musi się spotykać, aby to wszystko się kręciło.
To jak to w końcu jest z tym Bojkotem ?
Czy aby na pewno wszyscy chcemy jak najszybszego upadku klubu ???

Rzeczywistość jest taka że na takim poziomie rozgrywkowym aktualny klub kibiców nie potrzebuje.. No i warunek 50-procentowego zapełnienia trybun do umowy z UMChorzow na promocję będzie łatwiej spełnić, tak można ciągnąć ten wózek latami.
Niebieska Dzielnica Halemba

KOZI1920KING
Posty: 14
Rejestracja: 2 wrz 2019, o 09:22

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#40 Post autor: KOZI1920KING » 2 wrz 2019, o 19:02

Jo nie jest Wela. Wela jest szkolony i albo ślepy albo mo w tym cel ze Beret normalnych kibiców w ch. robi. Swoje zdanie o bojkocie mom. Usuncie łysego w referendum . Tyla. I wlazcie w tyn zarzad bo z pozycji zarzadu mocie lepszo walka o stadion

TheEnd2
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2019, o 19:25
Lokalizacja: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#41 Post autor: TheEnd2 » 3 wrz 2019, o 13:07

@koziking kazdy mo swoje zdanie co do bojkotu ale na dzis co możemy wymyślić innego???
zanim wyciepniesz łysego bydom nowe wybory, po drugie nie wiem czy Niebiescy maja taką siłe w Chorzowie, bo ino oni mogą glosowac w referendum!!!
Po trzecie nikt nie bydzie właził do zarządu bez konkretów przedstawionych przez Szymona,
poczytej , zrozum , potem pisz i doradzej!

K__
Posty: 602
Rejestracja: 16 lut 2007, o 21:05
Lokalizacja: WIELKI RUCH
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#42 Post autor: K__ » 3 wrz 2019, o 14:41

Klub padnie bez kasy z biletów i o to właśnie chodzi. Musimy zacząć wszystko od nowa - bez ogromnych długów i bez starej "elity", która doprowadziła Ruch do tak tragicznej sytuacji. Wrócimy 1920% silniejsi, zobaczycie - tylko my, kibice musimy się trzymać razem i szerzyć niebieską wiarę wśród młodzieży jakkolwiek jest to możliwe.

19.TAUZEN.20
Posty: 348
Rejestracja: 21 maja 2011, o 20:03
Lokalizacja: Niebieskie Katowice
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#43 Post autor: 19.TAUZEN.20 » 7 wrz 2019, o 12:29

Ja powiem tak, Bojkot to bardzo dobra decyzja i wiadomo że mimo że nie dopinguje się piłkarzy i nie zasila się kieszeni tych je***ych ciuli w zarządzie to na pewno szybciej doprowadzi do upadku ale na pewno osoby które będą dążyć do upadku tak samo będą dążyć do ogarnięcia powrotu na lepsze tory. Widać że chcą i nie można im tego zarzucić nawet jeśli mieliby mieć jakiś udział w tym. Zobaczcie na Widzew jaki przykład daje? A niby gadają że Łódź to najgorsze miasto pod względem wszystkiego. Trzeba myśleć pozytywnie i przeć do przodu wszystkimi sposobami jeśli nas na każdym kroku próbują wyrolować. Widać po ostatnim wystąpieniu Kotali że ch*** chce zrobić i bedzie zwalać teraz wszystko na jakieś ustawy itp. A to on ma za zadanie znaleźć sponsorów itp to też na tym jego działka polega. Jeśli tak mu źle z tym że miasto upierdzieli tyle mln zł to może niech zmniejszy swoją pensję do minimum tak jak zarabia np zwykły pracownik urzędniczy albo zwykły pracownik gdziekolwiek na np 2500 do ręki czyli ok3400-3500 brutto.

POKAZAŁ JEDNO ŻE TO MY OBYWATELE MAMY MU NIBY ŚCIĄGAĆ LUDZI DO MIASTA BY PŁACILI TU PODATKI Z INNYCH MIAST? TYM SIĘ SAM OŚMIESZYŁ I NIESTETY ALE KTO NA NIEGO ZAGŁOSUJE TEN BĘDZIE SKOŃCZONY IDIOTA.

Misterjoschi
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2017, o 21:42
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#44 Post autor: Misterjoschi » 15 wrz 2019, o 22:48

ma2ch jestem za … ida w środa na zagłębie Lubin, w d.pie mom te gierki, chca być w końcu na stadionie ...

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1086
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: ❌❌❌❌❌ BOJKOT ❌❌❌❌❌

#45 Post autor: robbo2k » 16 wrz 2019, o 06:27

Och Wela jakie to przewidywalne. Farma troli
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, BandzioR, elquatro, Google Adsense [Bot] i 86 gości