Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10359
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#31 Post autor: Elmer » 29 kwie 2019, o 18:10

ryszardczaban pisze:
29 kwie 2019, o 18:01
Harpo pisze:
29 kwie 2019, o 11:14
W 2010 kiedy zdobyliśmy 3 miejsce NIC nie zostało zainwestowane,
W 2012 r kiedy otarliśmy się o mistrza NIC nie zostało zainwestowane,
W 2014 r ostatni nasz sukces czyli 3 miejsce i RÓWNIEŻ NIC nie zostało zainwestowane. Były 3 możliwości żeby postawić stadion, znaleźć sponsora itd.
NIC nie poszło w tym kierunku. Niestety.
Ale na koszty nikt jakoś dziwnie nie patrzy co?
Ile mogło kosztować na tamten czas utrzymanie zespołu,który co 2 lata w okresie od 2010 do 2014 zajmował miejsce w pierwszej trójce?
Same kontrakty plus premie dla piłkarzy robiły swoje plus rzecz jasna przy grze w kwalifikacjach do LE koszty przelotów,a te były niebagatelne.
Nikt nie chce zrozumieć,że wtedy już te sukcesy kosztowały klub tą cenę jaką ponosi teraz.
Może trzeba byłoby być średniakiem w ekstraklasie i czekać,aż grunt pod sukcesy zostanie przygotowany,a tu to poszło na hura,bo ani nie było stadionu,ani tej powtarzalności,by sezon w sezon zajmować te czołowe lokaty.
Jak już był sponsor taki Tauron to zaraz potem znikał inwestując w coś innego,to samo z Węglokoksem i PGE Energa
Premie były płacone z dużym poślizgiem.

Klub ponosi cenę? Przecież w 2016 po "pożyczce" klub był na czysto.

Płacimy za niekontrolowany ODPŁYW pieniędzy z klubu, np. na faktury na badania itd... Do tego kontraktowaliśmy zawodników, którzy murawy nie powąchali lub zagrali raz, a trzeba było im płacić. Nikt nie wie ile i kto na tym coś zarabiał. Karahmet, Rzuchowski, Brodziński. To pierwsze co przychodzi na myśl. O wielu kolejnych zapomniałem, także o tych wielu "badanych" w pseudoklinice (poszukajcie, może ktoś powie ile warte były porady i leczenie w całej tej klinice). Za ile, tego może kiedyś się dowiemy.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

orbiter
Posty: 1412
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#32 Post autor: orbiter » 29 kwie 2019, o 18:29

Warto wspomnieć o naszej przecudownej polityce transferowej. Kupowaliśmy, leczyliśmy,trenowaliśmy zawodników, których oddawaliśmy potem za darmo. Ile tu kasy poszło w błoto. Eh..
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#33 Post autor: Ozor » 29 kwie 2019, o 18:31

nie w błoto tylko do prywatnych kieszeni zarabiali wszyscy tylko nie klub

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#34 Post autor: Aveni1920 » 29 kwie 2019, o 21:26

No to jeżeli Kocian nie jest na liście z niebieskiej kasty. To również Fornalak, Wlecialowski i inni nie powinny być. Dałem Kociana bo sam w to gówno wlazł , po co? Przecież po meczu z Elana glosy "przysmiewcze" były że Kocian raus . Sami pisaliście że nikogo nie przyjmować z niebieskiej rodziny
Łowcy Cyganów

orbiter
Posty: 1412
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#35 Post autor: orbiter » 29 kwie 2019, o 22:00

markomaniak pisze:
28 kwie 2019, o 23:38
Klimek tyz raczej sprzatol po Rogali....
Wtedy za Reportera tak. A teraz jest winny podsunięcia klubowi "providenta" z Bydgoszczy, ktory w krótkim czasie -swoją marżą- zadłużył Nasz klub po uszy.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#36 Post autor: RNK95 » 29 kwie 2019, o 23:54

Tak ostatnio przewijał się tu na forum temat Fornalika, nawet tu gdzieś był wymieniany w liście tych ' persona non grata '.
Pooglądajcie sobie, powspominajcie - prędko tego po raz kolejny nie przeżyjemy. Mecz z Lechią, tak blisko 15 gwiazdki, tylko jeden punkt. A to tylko etap Waldka przed reprezentacją, a po ? Też było pięknie. Na boisku Grzyb, Janoszka, Piech - piękne chwile. Zawsze dozgonny szacunek. Mam nadzieję, że w Warszawie teraz ugra coś z Piastem i jeszcze namiesza w tej lidze.

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#37 Post autor: adamo_R » 30 kwie 2019, o 00:18

Persona Non Grata na Ruchu?

Yno 2 osoby. Bajkopisarz Paterman i szczur Fornalik. Jednego i drugiego nigdy w Ruchu.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#38 Post autor: ryszardczaban » 30 kwie 2019, o 00:48

orbiter pisze:
29 kwie 2019, o 18:29
Warto wspomnieć o naszej przecudownej polityce transferowej. Kupowaliśmy, leczyliśmy,trenowaliśmy zawodników, których oddawaliśmy potem za darmo. Ile tu kasy poszło w błoto. Eh..
Potwierdzam bo po co taki Janik,Karahmet czy inni,którzy rzadko co wchodzili na boisko.
Był sens ich ściągać do Ruchu?
Raczej nie,a teraz za to też płacimy czyli poszły się pieścić
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
kibol-siem-ce
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1320
Rejestracja: 22 paź 2005, o 13:06
Lokalizacja: z lauRahutte
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#39 Post autor: kibol-siem-ce » 30 kwie 2019, o 02:41

adamo_R pisze:
30 kwie 2019, o 00:18
Persona Non Grata na Ruchu?

Yno 2 osoby. Bajkopisarz Paterman i szczur Fornalik. Jednego i drugiego nigdy w Ruchu.
Od Fornalika sie odpi**dol. Nie mosz racji to sie nie wypowiadej z całym szacunkiem do Ciebie.
SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#40 Post autor: Thoth » 30 kwie 2019, o 08:05

adamo_R pisze:
30 kwie 2019, o 00:18
Persona Non Grata na Ruchu?

Yno 2 osoby. Bajkopisarz Paterman i szczur Fornalik. Jednego i drugiego nigdy w Ruchu.
Adaś dziwi żeś o gorolu ze Sławkowa zapomnioł :niepewny: :zdziwko: co swego czasu "strażnikiem" się nazwoł :wsciekly: :wsciekly: :cenzura: :cenzura:
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 758
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#41 Post autor: cisiu » 30 kwie 2019, o 09:36

RNK95 pisze:
29 kwie 2019, o 23:54
Tak ostatnio przewijał się tu na forum temat Fornalika, nawet tu gdzieś był wymieniany w liście tych ' persona non grata '.
Pooglądajcie sobie, powspominajcie - prędko tego po raz kolejny nie przeżyjemy. Mecz z Lechią, tak blisko 15 gwiazdki, tylko jeden punkt. A to tylko etap Waldka przed reprezentacją, a po ? Też było pięknie. Na boisku Grzyb, Janoszka, Piech - piękne chwile. Zawsze dozgonny szacunek. Mam nadzieję, że w Warszawie teraz ugra coś z Piastem i jeszcze namiesza w tej lidze.
Poryczoł żech się jak dziecko😥😥😥😥 Co za czasy... Już to nie wróci ni9dy
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

domin11hks
Posty: 906
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#42 Post autor: domin11hks » 30 kwie 2019, o 09:43

My jesteśmy sami sobie winni :wstyd: :wstyd:
Bierność z naszej strony zabiła ten klub
Szykanie winnych jest tylko kolejną oznaką pychy z naszej strony.

Awatar użytkownika
aciubiciabiciba
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 174
Rejestracja: 2 cze 2011, o 16:02
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#43 Post autor: aciubiciabiciba » 30 kwie 2019, o 10:51

RNK95 pisze:
29 kwie 2019, o 23:54
Tak ostatnio przewijał się tu na forum temat Fornalika, nawet tu gdzieś był wymieniany w liście tych ' persona non grata '.
Pooglądajcie sobie, powspominajcie - prędko tego po raz kolejny nie przeżyjemy. Mecz z Lechią, tak blisko 15 gwiazdki, tylko jeden punkt. A to tylko etap Waldka przed reprezentacją, a po ? Też było pięknie. Na boisku Grzyb, Janoszka, Piech - piękne chwile. Zawsze dozgonny szacunek. Mam nadzieję, że w Warszawie teraz ugra coś z Piastem i jeszcze namiesza w tej lidze.
Właśnie oglądam i zwróciłem uwagę na jedną rzecz.
Waldek prowadząc mecze patrzy takim wzrokiem, jakby wiedział że wszystko idzie OK i kwestią czasu jest bramka. Widać po nim, że tam nie ma przypadku, że wykonana została konkretna praca i ona za chwilę przyniesie efekt. Widać we fragmentach jak analizuje grę, że wszystko idzie według jego planu.
Poza świetnym warsztatem Waldek na pewno ma takie coś, że wprowadza spokój.

Dla mnie zachował się niewłaściwie uciekając z Ruchu i zostawiając go na spadek (o czym sam wielokrotnie mówił), chociaż nie umieściłbym go na liście hańby.
Uważam, że dwa razy miał tu do zrobienia określoną robotę i dwa razy zrezygnował na ostatniej prostej. Według mnie jeszcze długo nie powinien dostać możliwości prowadzenia Ruchu, ale to nie ja, ani nawet nie Ruch jest tu stroną stawiającą warunki.

Mimo tego, jedno muszę mu oddać.
Gdyby nie on, nigdy nie zakochałbym się w tym klubie.
Mój pierwszy mecz to finał PP z 2009 roku na Śląskim, na który poszedłem na sektory Ruchu, bo było łatwiej dostać bilet niż na neutralne miejsca.
Potem poszedłem na Odrę Wodzisław, na mecz który skończył się 3-2 dla nas. Nie wiem jak po takim meczu ktokolwiek mógłby nie zostać kibicem tego klubu.
Zostałem na dłużej, a o byciu kibicem przez 54 minuty piętnastokrotnego Mistrza Polski będzie jeszcze mój prawnuk słuchać.
Piękna historia, która nigdy by się nie wydarzyła bez dzisiejszego trenera Piasta.
"A Panowie skauci, dyrektorzy i działacze do roboty. Szukać tych, którzy wymienią swoją krew na tę o Niebieskim zabarwieniu." Bogdan Kalus

domin11hks
Posty: 906
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#44 Post autor: domin11hks » 30 kwie 2019, o 11:09


MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu

#45 Post autor: MNCH » 30 kwie 2019, o 11:33

To jest temat Lista hanby. Persona Non Grata na Ruchu .
Jo by jeszcze wpisoł Bednarza bo przygotwoywoł licencja a potem nos ud-pili za fundacje.
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: chropaczow, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], OLSZA i 108 gości