Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#136 Post autor: _BiADACZ_ » 8 kwie 2019, o 17:54

bergmon, chropaczow personalnie wyzywali, więc ban wskazany. :)
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 859
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#137 Post autor: chropaczow » 8 kwie 2019, o 18:20

_BiADACZ_ pisze:
8 kwie 2019, o 17:54
bergmon, chropaczow personalnie wyzywali, więc ban wskazany. :)
Kogo personalnie wyzywalem?

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#138 Post autor: jakimamnick? » 8 kwie 2019, o 18:39

Lutz pisze:
8 kwie 2019, o 17:53
_BiADACZ_ pisze:
8 kwie 2019, o 15:41
jak obrażacie kibiców Ruchu za pośrednictwem forum, to będziecie banowani - proste.
A może tak jednak sodówa do łba odjeba.ła?
Niezgodzanie sie z dupnym na 50 metrów transem PDW przy braku podobnej wielkości transparentu o stadionie i głośne wyrażanie tego na forum nie jest nikogo obrażaniem yno warażaniem swojej opini i niezadowolenia.
Nie wspomna już o bierny postawie w czasach jak złodzieje typu pan na S. okradali i rujnowali klub. Pytołch sie już kilka raz o to: czymu czimaliście pyski jak cały świat widzioł co sie dzieje. Odpowiedzi niy dostołch do ty pory. Teroz mie wypierdol bo wos obrażom :wstyd:

PS.
Wychodza z założenia, że mia sam już niy ma - na wiela na tydziyń, dwa? :rotfl:
Ja, sodówa wlasnie uderza osobom ktore potrafia pisac tylko w internecie i mysla ze są tu bezkarni. Te czasy juz sie skonczyly :) Ludzie podostawali bany za "je*** psychofanów" i podobne teksty. Nikt nie dostał za to, że nie podobał mu się transparent PDW na meczu. Na reszte nawet nie odpowiadam, bo i tak Cię to nie interesuje - gdyby tak było to przyjechałbyś na jeden szpil z rajchu w ciagu tych paru lat i zapytał wiadomo kogo
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#139 Post autor: Lutz » 8 kwie 2019, o 19:13

Wiysz co dej mi tego bana bo sie jeszcze przez przypadek w dyskusja z tobom wdom.
Wiela ty mosz lot, co mi godać, że jo mom z raichu na szpil przyjechać? Jak jo meistry z Ruchym na C6 świyntowoł to tyś abo jeszcze nawet w palnach nie boł abo we flanelowo pielucha cedzioł.
A kim żeś Ty je tak za przeproszeniem co by decydować o karności czy bezkarności? Wydupisz mie z forum i to mo być kara? Postow mie lepi do konta. Kiedyś te forum prwoadzioł KK (tyś boł wtedy prawdopodobnie w zerówce), byłech na podobnym stanowisko co Ty, ale do takiego stopnia mi nie odjebało. Pobanuj wszystkich i potym idź sie zbrandzlować. To nie jest qwa Twój prywatny folwark!
Kaj mom podejść? Pod gniozdo?
Co bych po ryju dostoł tak Ci co chcieli po Smagorowiczu ryczeć? Za kogo Ty mie mosz? Za idioty? A chobych nawet podszedł i mi wszysko wyklarujecie to myślisz, że tego na forum niy napisza? To sie pytom poczamu niy opowiesz tego wszystkim, sam na ogólnym ino chcesz abo chcecie mi to osobiście wytłumaczyć.

PS.
Te, jo mom GPS w rzici zamontowany, a ty odbiornik, że wiysz wiela razy w roku jo je na szpilu?

Oddej ta funkcja komuś odpowiedzialnymu, a niy rób sie som gańby.
PS1.
Tyn post mom zapisany. To tak na wszelki wypadek jakbyś chcioł go usunąć i mi potym wmówić, żech cia zwyzywoł abo obraził.
PS2.
Fanzolołś tukej o kibicach bez podziałów- w takim razie czym sie różnia jo abo inkszy emigrant od Ciebie?
Hipokryyzja?

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1032
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#140 Post autor: True Blue » 8 kwie 2019, o 19:21

Popiyrom Lutza. Do dzisiaj żodyn niy pedzioł czamu siedzieli cicho za Smagora.
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#141 Post autor: szogun » 8 kwie 2019, o 19:23

Też popieram Lutza. Zamknijcie ten temat i każdy następny w którym znajdzie się ktoś kto zada niewygodne pytanie albo napisze co go wk***ia w Ruchu, na boisku albo trybunach.
Albo jakiś regulamin - co można a czego nie można pisac.
I dopisek na samym dole "Na każde pytanie odpowiedź jest jedna - podejdz pod gniazdo".

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#142 Post autor: _BiADACZ_ » 8 kwie 2019, o 19:31

przede wszystkim nie powinno się obrażać kibiców Ruchu, czy ja albo jakimamnick? kogoś obraziliśmy?
kultura na forum musi być, tyle.
temat do zamknięcia, ze smagorem nie mom nic wspólnego.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
Niebieska81
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 45
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:21
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#143 Post autor: Niebieska81 » 8 kwie 2019, o 19:33

Wyście się wczoraj urodzili? Logiczne, że są informacje które nie mają prawa się pojawić na necie bo więcej by było pierdolenia niż to wszystko warte. Każda grupa ma jakieś "swoje" info i tyle..
Jak ktoś jest ciekawy WR to też zapraszam na dyżur do KR celem wyjaśnienia a nie pruję się na necie.

Nie bronię chłopaków żeby nie było. Poprostu nie każda informacja musi ujrzeć światło dzienne. Nie wszystko zwykły kibic może wiedzieć.
I na tym powinna dyskusja być skończona.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 859
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#144 Post autor: chropaczow » 8 kwie 2019, o 19:34

szogun pisze:
8 kwie 2019, o 19:23
Też popieram Lutza. Zamknijcie ten temat i każdy następny w którym znajdzie się ktoś kto zada niewygodne pytanie albo napisze co go wk***ia w Ruchu, na boisku albo trybunach.
Albo jakiś regulamin - co można a czego nie można pisac.
I dopisek na samym dole "Na każde pytanie odpowiedź jest jedna - podejdz pod gniazdo".
Popieram popierajacych Lutza. Wiecej nie napisze bo mnie zbanuja.

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#145 Post autor: jakimamnick? » 8 kwie 2019, o 19:49

To Tobie trzeba gadac Lutz co przystoi, a co nie przystoi kibicowi Ruchu chłopie? To Ty powinienes tego uczyc mlodsze pokolenie skoro jestes taki fanatyk. Kiedys zes swietowol majstry z Ruchem czego ci wielu zazdrosci a teraz dupisz tu ciulstwa. Powtarzam jeszcze raz ze nikt nie dostal bana za to ze nie zgadza sie z transparentem PDW tylko za obrazanie PF i innych kibicow Ruchu. I wasze glupie teksty o przyjsciu pod gniazdo zeby dostac bomba na leb mozecie juz zakonczyc. Pare osob przyszlo, zostalo im wytlumaczone poprzez rozmowe cos o czym nie mieli wczesniej pojecia i wszystko jest jasne dla nich. Ale wy wolicie dupic ciagle ciulstwa na necie jak to ludzie pod gniazdem sa nokautowani, kaj wy zyjecie ludzie :) Pisz na forum co chcesz, ale nie obrazaj innych kibicow Ruchu - niezaleznie czy to admin czy osoba ktora przed chwila sie zarejstrowala i nigdy nie zostaniesz zbanowany (i nigdy tez nikt nie zostal zbanowany przeze mnie jak wyrazal jedynie swoja opinie). Czy to takie trudne do zaakceptowania? Dopiero moga banowac jak leci wszystkich co mi przeszkadzaja i z ktorymi sie nie zgadzam, ale co wy wtedy zrobicie ze swoim zyciem? :D

I ch** nas obchodza pytania na necie CZEMU WTEDY NIC NIE ROBILISMY - dobrze wiecie jak mozecie sie tego dowiedziec :) zapraszam do Wejherowa, na pewno nas znajdziecie

Temat zamykam o 00:00, bo jak zwykle zescie pokazali co jestescie warci. Macie jeszcze chwile wylac tu swoje żale. Lata pobłażania tu na forum wszystkich niestety rozhulały, ale dobrze wiecie ze w kibicowaniu nie ma demokracji, wiec tak tez bedzie tutaj na forum bo wam sie wszystkim pojebało w dupach
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#146 Post autor: wojt » 8 kwie 2019, o 20:05

Lutz pisze:
8 kwie 2019, o 19:13
Wiysz co dej mi tego bana bo sie jeszcze przez przypadek w dyskusja z tobom wdom.
Wiela ty mosz lot, co mi godać, że jo mom z raichu na szpil przyjechać? Jak jo meistry z Ruchym na C6 świyntowoł to tyś abo jeszcze nawet w palnach nie boł abo we flanelowo pielucha cedzioł.
A kim żeś Ty je tak za przeproszeniem co by decydować o karności czy bezkarności? Wydupisz mie z forum i to mo być kara? Postow mie lepi do konta. Kiedyś te forum prwoadzioł KK (tyś boł wtedy prawdopodobnie w zerówce), byłech na podobnym stanowisko co Ty, ale do takiego stopnia mi nie odjebało. Pobanuj wszystkich i potym idź sie zbrandzlować. To nie jest qwa Twój prywatny folwark!
Kaj mom podejść? Pod gniozdo?
Co bych po ryju dostoł tak Ci co chcieli po Smagorowiczu ryczeć? Za kogo Ty mie mosz? Za idioty? A chobych nawet podszedł i mi wszysko wyklarujecie to myślisz, że tego na forum niy napisza? To sie pytom poczamu niy opowiesz tego wszystkim, sam na ogólnym ino chcesz abo chcecie mi to osobiście wytłumaczyć.

PS.
Te, jo mom GPS w rzici zamontowany, a ty odbiornik, że wiysz wiela razy w roku jo je na szpilu?

Oddej ta funkcja komuś odpowiedzialnymu, a niy rób sie som gańby.
PS1.
Tyn post mom zapisany. To tak na wszelki wypadek jakbyś chcioł go usunąć i mi potym wmówić, żech cia zwyzywoł abo obraził.
PS2.
Fanzolołś tukej o kibicach bez podziałów- w takim razie czym sie różnia jo abo inkszy emigrant od Ciebie?
Hipokryyzja?
Brawo Lucek, ja tez poproszę i pewnie wielu co są na tym forum od jego poczatków!

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#147 Post autor: _BiADACZ_ » 8 kwie 2019, o 20:16

Czemu żaden z Was malkontentów nie pojedzie na wyjazd? Nie napije się piwa i wtedy nie podyskutuje? Nie powie co go boli w cztery oczy tylko durś przez internety? Co Wy się swoich pysków wstydzicie? Jo wiem, po prostu mocie wyjebane na Ruch i nie jeździcie. ;)
wielu ludzi, którzy chcieli pomóc w jakikolwiek sposób, nawet ten najmniejszy - promilowy sposób, są cenione przez innych, ale po co wykazać odrobinę chęci, złoty nick na forum nie czyni Cię żadnym wybawcą.
zresztą po co się produkować, jak i tak swoje na forum napiszecie i w sumie to tyle.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

tito
Posty: 287
Rejestracja: 23 lis 2009, o 12:22
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#148 Post autor: tito » 8 kwie 2019, o 20:28

te forum się niestety kończy kibic Ruchu jest wilkiem innego kibica :wstyd: :wstyd: :wstyd:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#149 Post autor: gerhat » 8 kwie 2019, o 22:41

jakimamnick? pisze:
8 kwie 2019, o 19:49
Powtarzam jeszcze raz ze nikt nie dostal bana za to ze nie zgadza sie z transparentem PDW tylko za obrazanie PF i innych kibiców ....
Pisz na forum co chcesz, ale nie obrazaj innych kibicow Ruchu - niezaleznie czy to admin czy osoba ktora przed chwila sie zarejstrowala i nigdy nie zostaniesz zbanowany (i nigdy tez nikt nie zostal zbanowany przeze mnie jak wyrazal jedynie swoja opinie...
Lata pobłażania tu na forum wszystkich niestety rozhulały, ale dobrze wiecie ze w kibicowaniu nie ma demokracji, wiec tak tez bedzie tutaj na forum bo wam sie wszystkim pojebało w dupach
Poczytej się siebie i się som dej bana za obrażanie kibiców i przeston klepać duraś w internecie.
Lutz :ok:

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 06.04.2019 | 18:00

#150 Post autor: viperR » 8 kwie 2019, o 22:51

Lutz pisze:
8 kwie 2019, o 17:53
_BiADACZ_ pisze:
8 kwie 2019, o 15:41
jak obrażacie kibiców Ruchu za pośrednictwem forum, to będziecie banowani - proste.
A może tak jednak sodówa do łba odjeba.ła?
Niezgodzanie sie z dupnym na 50 metrów transem PDW przy braku podobnej wielkości transparentu o stadionie i głośne wyrażanie tego na forum nie jest nikogo obrażaniem yno warażaniem swojej opini i niezadowolenia.
Nie wspomna już o bierny postawie w czasach jak złodzieje typu pan na S. okradali i rujnowali klub. Pytołch sie już kilka raz o to: czymu czimaliście pyski jak cały świat widzioł co sie dzieje. Odpowiedzi niy dostołch do ty pory. Teroz mie wypierdol bo wos obrażom :wstyd:

PS.
Wychodza z założenia, że mia sam już niy ma - na wiela na tydziyń, dwa? :rotfl:
dwa tygodnie są zarezerwowane dla sponsora, nie próbuj stawiać się ponad sponsorem ;) Uzurpator ;) :cool: :P

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], chropaczow, damank, elquatro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, Majestic-12 [Bot], MakeRson, WolnyLogin i 226 gości