Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#151 Post autor: wojt » 25 mar 2019, o 15:49

A mnie najbardziej wk***ia powoływanie się na chrześcijaństwo, Boga, rodzinę osób które przyklaskują i nie maja odwagi powiedzieć stop tym co kradną, paserom, dilerom sprzedającym młodzieży gówno! Za kradzież kiedyś obcinali rękę a ten co okradł bliskiego był z małych społeczeństw wykluczony. Rozumiem że dla niektórych środowisk typ który kradnie, diluje i jeździ 10 letnim BMW to bohater, tak jest w czarnych dzielnicach Nowego Yorku, fawelach Ameryki Płd i wszędzie gdzie beznadzieja, ale nie powołujcie się tu na Boga, chrześcijaństwo i korzenie bo jedno z drugim nie ma nic, ale to nic wspólnego. Treści przykazań w tym najważniejszego chyba nie trzeba cytować i przypominać.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#152 Post autor: _BiADACZ_ » 25 mar 2019, o 16:26

Nie mylcie tutaj czasów z lat 80-tych czy 90-tych, bo to były zupełnie inne czasy. Inne kibicowanie, inna organizacja, brak social-mediów itp. Polskie trybuny z bardzo małymi wyjątkami od zawsze były ukierunkowane w prawą stronę. Myślę, że wielu z nas jest nastawionych w prawo, co nie przeszkadza głosować np. na RAŚ / ŚPR w Wyborach, ja głosowałem, a lewakiem nie jestem. Nie ma takiej partii, gdzie ichniejsze postulaty pokrywają w 100% nasze poglądy. Wielu z nas RAŚ popierało pod kątem lokalnej miłości, a nie, że idą w lewo czy ch** wie kaj.
Ktoś tutaj się śmiał z pomysłu vlepek, wiadomo... akcja ta, to nie jest rozdanie ulotek, plakatów czy wywieszenie transparentu, ale ktoś zapomniał, że to też niesie za sobą dużo pracy. Musiał powstać projekt, ktoś musiał go zamówić, ktoś musiał wyłożyć hajs, ktoś musiał odebrać osobiście, aby zdążyć z "akcją" na czas, ktoś musiał to podzielić, trzeba było to przetransportować po raz kolejny, dźwigać, znaleźć ludzi do roznoszenia, rozdawania. Ktoś kto takimi sprawami się nigdy nie zajmował naprawdę nie ma pojęcia jak dużo czasu takie "ciulstwa" pochłaniają. A jaka za to "zapłata"? Wyzwiska, wyzwiska i tylko wyzwiska.
Kilka osób naprawdę powinno się tutaj przestawać wypowiadać i nie chodzi o to, że "a bo tak najłatwiej, pozbyć się i mieć spokój"... nie! Padło o kilka słów za dużo, a żeby je na żywo powiedzieć, to brak odwagi albo przynajmniej podyskutować na ten temat.
UN można również spotkać na wyjazdach, na które ostatnio liczbowo wyglądamy dość blado, gdzie są Ci krzykacze, co wyzywali od złodziei itp.? Wtedy wsiadasz w busa i chopcy z UN są do dyspozycji całą drogę, ale po co w ogóle jechać, nie? A może to właśnie Ty wpadniesz na pomysł, na który UN nie wpadło. Pomóc można w każdy sposób, wystarczy odrobina chęci, a nie wiecznego pierdolenia i narzekania.

RUCH Chorzów - Gůrny Ślůnsk !
je*** LEWACTWO !
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#153 Post autor: Dorcia » 25 mar 2019, o 16:53

A rządzący Chorzowem to lewica czy prawica?
Bo jak lewica to jakim cudem nasze trybuny wybrały ich na kolejną, trzecią kadencję?

PS Wiem ,że nie na temat ale jak już tak sobie piszemy...

Paveel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1927
Rejestracja: 3 lip 2007, o 17:07
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#154 Post autor: Paveel » 25 mar 2019, o 16:56

Tak się panowie ostatnio w 2 lidze pozdrawiali, że decyzją TVP już się więcej w telewizji nie zobaczą.
Wachowski z PZPN.
„Maciej Grygierczyk” pisze:PZPN otrzymał dziś wiadomość z TVP dotyczącą transmisji meczu Ruch - Rozwój. Zapalnik to trans PDW. "Telewizja jest rozżalona i dała sygnał, że nie będzie tego akceptować. Może nie należało grać? Oni nie zaczynają się pozdrawiać, dopóki TV nie przyjedzie" - usłyszałem w PZPN.
niech se transmitują Gryf Wejherowo jak mają problem :)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, o 17:12 przez Paveel, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruchu nasz ukochany
My Wspieramy zawsze Cie
Głośny doping, mecz wygrany
To dziś dla nas liczy się ...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#155 Post autor: _BiADACZ_ » 25 mar 2019, o 17:09

Dorcia pisze:
25 mar 2019, o 16:53
A rządzący Chorzowem to lewica czy prawica?
Bo jak lewica to jakim cudem nasze trybuny wybrały ich na kolejną, trzecią kadencję?

PS Wiem ,że nie na temat ale jak już tak sobie piszemy...
Zbyt ogólnikowo, ja ich nie wybrałem. :)
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#156 Post autor: Dorcia » 25 mar 2019, o 17:33

Ale jakaś część trybun na pewno na obecnych rządzących głosowała. Pewnie z różnych powodów osobistych. Ktoś jest jak się tu określa "lewakiem", ktoś ich woli bardziej od innych, ktoś chce miec stabilizację w robocie, ktoś mo w tym interes itd, itp.
Dlatego nie powinno się robić aż takich podziałów tu na forum a co dopiero na stadionie. Pewnie zawsze na naszych trybunach byli lewi, prawi i środkowi. Dla mnie w czasie wyborów był jeden ważny temat - stadion. I to powinno nas teraz łączyć. Powinien być trans o stadionie i powinny być śpiewy o nim ponieważ nawet jak prezydent oglądał w tym czasie inny program w tv albo wyjechał poza miasto to o takim proteście poczytałby na drugi dzień w mediach bo pewnie o tym by one pisały.
Co do transu PDW to wiadomo, że trybuny rządzą się swoimi prawami i takie transy są na trybunach już ok. 20 lat jak nie dłużej. Trzeba przy tym jednak zachować odpowiednie proporcje. Wydaje mi sie, że na naszym stadionie jest miejsce i dla ultraski, i dla starej gwardii, i dla młodzieży zaczynającej w młynie, i dla bajtli ze wspaniałej inicjatywy Simona, i dla PDW, i dla sztam, i dla pikników. Niestety to co ja zauważam przez ostatnie lata to przedkładanie swoich interesów ponad nasz ukochany klub. I to mnie boli najbardziej. Nasze trybuny pustoszeją i patrząc na wyniki będą jeszcze bardziej pustoszeć. Natomiast, oprócz Simona, nasze trybuny nie przyciągają a wręcz zniechęcają do przychodzenia na szpile.
Po latach przedkładania interesów mniejszości nad resztą te proporcje powinny się zmienić. Jednak jo już jest z innego pokolenia i pewnie wielu rzeczy już nie rozumia.
PozdRo dla wszystkich

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11967
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#157 Post autor: Ozor » 25 mar 2019, o 17:41

przejrzyj zdjęcia np te https://dziennikzachodni.pl/ruch-chorzo ... 3511#sport
jak te starsze pokolenie się straci to tak naprawdę niewiele już zostanie
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, o 17:44 przez Ozor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#158 Post autor: bergmon » 25 mar 2019, o 17:42

Paveel pisze:
25 mar 2019, o 16:56
Tak się panowie ostatnio w 2 lidze pozdrawiali, że decyzją TVP już się więcej w telewizji nie zobaczą.
Wachowski z PZPN.
„Maciej Grygierczyk” pisze:PZPN otrzymał dziś wiadomość z TVP dotyczącą transmisji meczu Ruch - Rozwój. Zapalnik to trans PDW. "Telewizja jest rozżalona i dała sygnał, że nie będzie tego akceptować. Może nie należało grać? Oni nie zaczynają się pozdrawiać, dopóki TV nie przyjedzie" - usłyszałem w PZPN.
niech se transmitują Gryf Wejherowo jak mają problem :)
No i takie mosz pojęcie ,patrzenie ino na swój nos,i na swoich ziomali.Klub za transmisja dostowoł odpowiednio kasa,a tak wielce pomogocie klubowi.Chcymy sponsora,to kaj on się mo reklamować w Gońcu ,bo do Ciebie to ch** z tv.,ważniejsze własne interesy ,zresztą o czym z Tobą dyskutować,Ale jak mosz w du*** egzystencja klubu,to weż pod uwaga,że Ruch mo kibiców w całym kraju,ludzi starych schorowanych co się mogli w TV obejrzeć swój klub,no ale ch** tam niy Pawełek załatwi,że na Wejcherowo bydom patrzeć.Brak słów,zdrówka życza!

Paveel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1927
Rejestracja: 3 lip 2007, o 17:07
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#159 Post autor: Paveel » 25 mar 2019, o 18:06

Nie wiem co Ty masz za problem do mnie, ale rezygnować z transmisji meczu z powodu transparentu to chore, szukanie dziury w całym i tyle, Canal + to by musiał wycofać się z pokazywania Ekstraklasy chyba ;) szkoda, że nikt z TV nie pokaże obrazków z sektora rodzinnego, czy innych pozytywnych akcentów, albo faktu ile ludzi dalej chodzi na mecze w Chorzowie mimo takiego gówna jak jest tutaj od lat.
Ruchu nasz ukochany
My Wspieramy zawsze Cie
Głośny doping, mecz wygrany
To dziś dla nas liczy się ...

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#160 Post autor: kyjool » 25 mar 2019, o 18:21

fRoś pisze:
25 mar 2019, o 08:05
Miałem nie pisać tu już więcej - bo nie ma sensu, ale jak czytam wpisy o tym wielkim PDW to ch** strzela... chropo i kyjol powinni z miejsca bana dostać, za pisanie bzdur.

Prawda w oczy kole.


Dla mnie najważniejszy jest KLUB, a dla was co? Specjaliści od narkotyków zza krat?



Dobrą robotę dla klubu to robi Grzesiu Joszko czy Szymon Michałek, wy to co najwyżej możecie pobazgrać sprayem po murach i dilować z kolegami z Krakowa.

Ruchowi za wczorajsze ozdoby na płocie wzdłuż Prostej grozi kara finansowa, częściowe zamknięcie stadionu, zakaz wyjazdowy. Wiadomo już, że TVP prędko na Cichą nie zawita.


Tyle robicie dla klubu. Fanatycy, psia mać...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#161 Post autor: _BiADACZ_ » 25 mar 2019, o 18:41

A co robisz Ty dla Ruchu? My Ruch promujemy w inny sposób, pytanie czy to rozumiesz, ale z tego co widzę, to zbędna z Tobą polemika.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#162 Post autor: kyjool » 25 mar 2019, o 18:49

_BiADACZ_ pisze:
25 mar 2019, o 18:41
A co robisz Ty dla Ruchu? My Ruch promujemy w inny sposób, pytanie czy to rozumiesz, ale z tego co widzę, to zbędna z Tobą polemika.


No właśnie widać tę promocję. Zamknięcie sektorów, kary finansowe, brak Ruchu w otwartej TV, kolejna porcja negatywnego PR. To wszystko w trakcie jednego meczu. Skuteczności nie można wam odmówić :wstyd:



A ilu sponsorów/inwestorów/partnerów biznesowych odstraszyliście, to aż szkoda gadać. Albo przestaniecie niszczyć ten klub, albo won na Reymonta. Chociaż tam już też z bandytami robią porządek.

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#163 Post autor: Lutz » 25 mar 2019, o 18:52

kyjool - 100% poparcio!!!!

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 458
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#164 Post autor: WolnyLogin » 25 mar 2019, o 18:53

Przeczytałem 12 stron tego tematu i się zastanawiam co jest na niższym poziomie - wczorajszy mecz czy poziom tej dyskusji? Ludzie, jak można się tak do siebie odnosić? Kibicujemy temu samemu klubowi, być może jesteśmy z jednego miasta, dzielnicy, być może jesteśmy sąsiadami, może łączą nas wspólni znajomi... Odrobinę szacunku, bez wyzwisk względem siebie! Każda grupa ma tu swoje słuszne racje, coś zostało zrobione dobrz, a coś źle. Ale w takich sytuacjach potrzebny jest dialog, a nie obrzucanie się błotem. Krytyka niech będzie konstruktywna, a walka na argumenty. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje - tym drugim nic nie osiągniemy. Nie mam na forum żadnego autorytetu, ale apeluję o jedno - szanujmy się!

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#165 Post autor: bergmon » 25 mar 2019, o 18:55

_BiADACZ_ pisze:
25 mar 2019, o 18:41
A co robisz Ty dla Ruchu? My Ruch promujemy w inny sposób, pytanie czy to rozumiesz, ale z tego co widzę, to zbędna z Tobą polemika.
Jak mocie pieniądze na kary to się promujcie,ale nie rujnujcie klubu,bo za niydługo niy będziecie się mieli sie kaj promować.Kary finansowe,zamknięcie trybun,bydzie głośno pra,i to wom gro-PIĘKNO POMOC!!! ŚP.CIEŚLIK to się w grobie łobali.Ty się przeczytaj co ty piszesz,albo już niy pisz nic specjalisto od promocji .

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 94 gości