Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#196 Post autor: Cwajka » 26 mar 2019, o 08:44

tito pisze:
25 mar 2019, o 19:03
za niedługo forum będzie zawarte tak prorokuje nic już tu mnie nie dziwi ale kumaci się dziwią że mniej osób jeżdzi na wyjazdy może ludzie już mają dośc
I ty sie nazywasz kibicem? Komu robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd? Tacy jak ty powinni miec dozywotni zakaz wstepu na R.
UN'08

LUFTVÄRNSREGEMENTET
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, o 08:20
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#197 Post autor: LUFTVÄRNSREGEMENTET » 26 mar 2019, o 09:08

Dzień dobry wszystkim zarejestrowałem się bo nie mogłem patrzeć na co to tutaj się wypisuje i jak banda paru osób próbuje zniekształcić wszystko...
jakimamnick? pisze:
25 mar 2019, o 22:17
Daj sobie spokój z takimi wyliczeniami i się ku*** wszyscy obudzcie w końcu. Ilu sponsorów przyszło do nas jak graliśmy z Esbjergiem w el. LE albo z Austrią Wiedeń, albo jak wygrywalismy 3:2 z legia i cała Polska oglądała ten mecz w C+? Jesteście oderwani od rzeczywistosci niestety. U Nas nigdy nie będzie normalnie przez zjebow którzy cały czas mieszają. Możecie mówić że to my mieszamy, ale niestety prawda wygląda inaczej. Bo my mimo wszystko umiemy się dogadac z innymi grupami kibicowskimi jak WR czy Simon aktualnie i realnie działamy. A wy jedynie piszecie na forum i podburzacie dziennikarzy żeby pisali artykuły o zamykania sektora za trans PDW. Zastanówcie się wszyscy nad soba.

Nie pozdrawiam
Mieszasz to Ty... Tauron pamiętasz?? Dlaczego nie chciał wejść do nas ?? A poszedł i sponsoruje gejów w hokeju??? Dlaczego Węglokoks odszedł ?? a sponsoruje hokej Polonii Bytom ?? PGNIG dlaczego uciekł ?? bo co bo dwóch żaboli napisało list z pretensjami?? Bo się władza zmieniła ?? Nie po prostu nie widza sensu ekonomicznego ładowanie w trupa pieniędzy.
Swoimi szmatami utwierdzacie przekaz jesteśmy razem z chłopakami to co siedzą za niewinność ?? No szacunek im się należy za to co robili kiedyś jako kibice... tylko go zeszmacili tym co zrobili wchodząc do półświatka z przytupem.
PDW wisi wszędzie... no tak to przypomnijcie mi ilu "kiboli" aresztowano w Ruchu 100 już będzie czy nie ?? jakoś sobie nie przypominam by CBŚP aresztowało więcej a niżeli u nas i na Wiśle?? To odpowiedźcie sobie na pytanie co wywieszenie flagi u nas daje a co na takim Poznaniu, Łodzi czy Legii ??
O nas cały czas się mówi nie w kontekście dzieci i jedynki tylko w kontekście dopalaczy, handlarzy, układów z Sharksami etc. No tak zła telewizja i gazety bo piszą nieprawdę. Pytam się za co siedzą???

Druga sprawa po cholere na prostą przyszliście?? Kibice tak chcieli czy wasi żołnierze i trole którzy próbują narzucić swoją narrację tutaj?? No tak jak ten młyn wyglądał na 8 w ostatnich latach jakoś tak mikro to trzeba było się pokazać i wypierdzielić trans na całą długość stadionu.
Przyjdź zapytaj do młyna my nie bijemy, przyjdź zrób flagę wywiesimy ją... Mój ojciec całe życie był na prostej i co usłyszał od was...?? Starzik spierdalaj stąd bo teraz tu bydzie młyn.... my tu jesteśmy teraz panami... :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

Biała rasa panów a ciapatych w młynie mają :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jakby Dziura tam był to byście wszyscy furgali jak szmaty i te wasze transy na wietrze.
Chociaż muszę przyznać jak zajebiesz sobie jeden z drugim teścia(testosteron) to jesteście niezniszczalni.

Trzecia sprawa katolicy jeden wpis mnie tu rozpierdolił cytuje z głowy bo nie chce mi się go szukać w tym temacie
"wolę stary testament"
Jak czytam takie teksty to nie wiem się czy płakać czy się śmiać po prostu filmy o gangsterce wam mózg przysłoniły fani Jason Statham nawet nie wiecie że koleś się tak nazywa co wypowiada tą sentencje ;) Brawo, brawo... po prostu filomani... i chłopaki nie płaczą... Rozumiem że ten kolo co to powiedział tutaj czyta stary testament na dobranoc przed snem ???

TVN be GW be a jak czytam was to tylko wklejacie linki z podpisem "patrzcie co znowu ci*** z czerskiej napisali"... To się pytam kto to czyta i ogląda??? i kto im licznik odwiedzin nabija??

Powiedzcie mi trans o LGBT jestem za tylko dlaczego przekaz do was idzie z Nowogrodzkiej?? myślicie że jak wrzucicie parasolkę co dał Karczewski bez Logo PiS to jest wszystko ok?? Co macie wspólny przekaz z Jakim?? Dlaczego nie namalowaliście dwóch pedałów?? no tak namaluj i przynieś my powiesimy :rotfl:

Piszesz, że nie chcecie pieniędzy od kibiców to po cholerę je zbieracie po sektorach jeszcze mówicie dla chłopaków???


Idzie się do wszystkiego pr***ebać jak nie masz za krzty szacunku do nikogo prócz do swojej grupy. Tak jak ja do***ałem się do was teraz, bo nie mam szacunku do ludzi którzy nie mają szacunku do własnych kibiców...

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 857
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#198 Post autor: chropaczow » 26 mar 2019, o 09:20

LUFTVÄRNSREGEMENTET pisze:
26 mar 2019, o 09:08
Dzień dobry wszystkim zarejestrowałem się bo nie mogłem patrzeć na co to tutaj się wypisuje i jak banda paru osób próbuje zniekształcić wszystko...
jakimamnick? pisze:
25 mar 2019, o 22:17
Daj sobie spokój z takimi wyliczeniami i się ku*** wszyscy obudzcie w końcu. Ilu sponsorów przyszło do nas jak graliśmy z Esbjergiem w el. LE albo z Austrią Wiedeń, albo jak wygrywalismy 3:2 z legia i cała Polska oglądała ten mecz w C+? Jesteście oderwani od rzeczywistosci niestety. U Nas nigdy nie będzie normalnie przez zjebow którzy cały czas mieszają. Możecie mówić że to my mieszamy, ale niestety prawda wygląda inaczej. Bo my mimo wszystko umiemy się dogadac z innymi grupami kibicowskimi jak WR czy Simon aktualnie i realnie działamy. A wy jedynie piszecie na forum i podburzacie dziennikarzy żeby pisali artykuły o zamykania sektora za trans PDW. Zastanówcie się wszyscy nad soba.

Nie pozdrawiam
Mieszasz to Ty... Tauron pamiętasz?? Dlaczego nie chciał wejść do nas ?? A poszedł i sponsoruje gejów w hokeju??? Dlaczego Węglokoks odszedł ?? a sponsoruje hokej Polonii Bytom ?? PGNIG dlaczego uciekł ?? bo co bo dwóch żaboli napisało list z pretensjami?? Bo się władza zmieniła ?? Nie po prostu nie widza sensu ekonomicznego ładowanie w trupa pieniędzy.
Swoimi szmatami utwierdzacie przekaz jesteśmy razem z chłopakami to co siedzą za niewinność ?? No szacunek im się należy za to co robili kiedyś jako kibice... tylko go zeszmacili tym co zrobili wchodząc do półświatka z przytupem.
PDW wisi wszędzie... no tak to przypomnijcie mi ilu "kiboli" aresztowano w Ruchu 100 już będzie czy nie ?? jakoś sobie nie przypominam by CBŚP aresztowało więcej a niżeli u nas i na Wiśle?? To odpowiedźcie sobie na pytanie co wywieszenie flagi u nas daje a co na takim Poznaniu, Łodzi czy Legii ??
O nas cały czas się mówi nie w kontekście dzieci i jedynki tylko w kontekście dopalaczy, handlarzy, układów z Sharksami etc. No tak zła telewizja i gazety bo piszą nieprawdę. Pytam się za co siedzą???

Druga sprawa po cholere na prostą przyszliście?? Kibice tak chcieli czy wasi żołnierze i trole którzy próbują narzucić swoją narrację tutaj?? No tak jak ten młyn wyglądał na 8 w ostatnich latach jakoś tak mikro to trzeba było się pokazać i wypierdzielić trans na całą długość stadionu.
Przyjdź zapytaj do młyna my nie bijemy, przyjdź zrób flagę wywiesimy ją... Mój ojciec całe życie był na prostej i co usłyszał od was...?? Starzik spierdalaj stąd bo teraz tu bydzie młyn.... my tu jesteśmy teraz panami... :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

Biała rasa panów a ciapatych w młynie mają :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jakby Dziura tam był to byście wszyscy furgali jak szmaty i te wasze transy na wietrze.
Chociaż muszę przyznać jak zajebiesz sobie jeden z drugim teścia(testosteron) to jesteście niezniszczalni.

Trzecia sprawa katolicy jeden wpis mnie tu rozpierdolił cytuje z głowy bo nie chce mi się go szukać w tym temacie
"wolę stary testament"
Jak czytam takie teksty to nie wiem się czy płakać czy się śmiać po prostu filmy o gangsterce wam mózg przysłoniły fani Jason Statham nawet nie wiecie że koleś się tak nazywa co wypowiada tą sentencje ;) Brawo, brawo... po prostu filomani... i chłopaki nie płaczą... Rozumiem że ten kolo co to powiedział tutaj czyta stary testament na dobranoc przed snem ???

TVN be GW be a jak czytam was to tylko wklejacie linki z podpisem "patrzcie co znowu ci*** z czerskiej napisali"... To się pytam kto to czyta i ogląda??? i kto im licznik odwiedzin nabija??

Powiedzcie mi trans o LGBT jestem za tylko dlaczego przekaz do was idzie z Nowogrodzkiej?? myślicie że jak wrzucicie parasolkę co dał Karczewski bez Logo PiS to jest wszystko ok?? Co macie wspólny przekaz z Jakim?? Dlaczego nie namalowaliście dwóch pedałów?? no tak namaluj i przynieś my powiesimy :rotfl:

Piszesz, że nie chcecie pieniędzy od kibiców to po cholerę je zbieracie po sektorach jeszcze mówicie dla chłopaków???


Idzie się do wszystkiego pr***ebać jak nie masz za krzty szacunku do nikogo prócz do swojej grupy. Tak jak ja do***ałem się do was teraz, bo nie mam szacunku do ludzi którzy nie mają szacunku do własnych kibiców...
:ok: Teraz zostaniesz naczelnym lewakiem :rotfl:

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#199 Post autor: Cwajka » 26 mar 2019, o 09:36

LUFTVÄRNSREGEMENTET pisze:
26 mar 2019, o 09:08
Dzień dobry wszystkim zarejestrowałem się bo nie mogłem patrzeć na co to tutaj się wypisuje i jak banda paru osób próbuje zniekształcić wszystko...
jakimamnick? pisze:
25 mar 2019, o 22:17
Daj sobie spokój z takimi wyliczeniami i się ku*** wszyscy obudzcie w końcu. Ilu sponsorów przyszło do nas jak graliśmy z Esbjergiem w el. LE albo z Austrią Wiedeń, albo jak wygrywalismy 3:2 z legia i cała Polska oglądała ten mecz w C+? Jesteście oderwani od rzeczywistosci niestety. U Nas nigdy nie będzie normalnie przez zjebow którzy cały czas mieszają. Możecie mówić że to my mieszamy, ale niestety prawda wygląda inaczej. Bo my mimo wszystko umiemy się dogadac z innymi grupami kibicowskimi jak WR czy Simon aktualnie i realnie działamy. A wy jedynie piszecie na forum i podburzacie dziennikarzy żeby pisali artykuły o zamykania sektora za trans PDW. Zastanówcie się wszyscy nad soba.

Nie pozdrawiam
Mieszasz to Ty... Tauron pamiętasz?? Dlaczego nie chciał wejść do nas ?? A poszedł i sponsoruje gejów w hokeju??? Dlaczego Węglokoks odszedł ?? a sponsoruje hokej Polonii Bytom ?? PGNIG dlaczego uciekł ?? bo co bo dwóch żaboli napisało list z pretensjami?? Bo się władza zmieniła ?? Nie po prostu nie widza sensu ekonomicznego ładowanie w trupa pieniędzy.
Swoimi szmatami utwierdzacie przekaz jesteśmy razem z chłopakami to co siedzą za niewinność ?? No szacunek im się należy za to co robili kiedyś jako kibice... tylko go zeszmacili tym co zrobili wchodząc do półświatka z przytupem.
PDW wisi wszędzie... no tak to przypomnijcie mi ilu "kiboli" aresztowano w Ruchu 100 już będzie czy nie ?? jakoś sobie nie przypominam by CBŚP aresztowało więcej a niżeli u nas i na Wiśle?? To odpowiedźcie sobie na pytanie co wywieszenie flagi u nas daje a co na takim Poznaniu, Łodzi czy Legii ??
O nas cały czas się mówi nie w kontekście dzieci i jedynki tylko w kontekście dopalaczy, handlarzy, układów z Sharksami etc. No tak zła telewizja i gazety bo piszą nieprawdę. Pytam się za co siedzą???

Druga sprawa po cholere na prostą przyszliście?? Kibice tak chcieli czy wasi żołnierze i trole którzy próbują narzucić swoją narrację tutaj?? No tak jak ten młyn wyglądał na 8 w ostatnich latach jakoś tak mikro to trzeba było się pokazać i wypierdzielić trans na całą długość stadionu.
Przyjdź zapytaj do młyna my nie bijemy, przyjdź zrób flagę wywiesimy ją... Mój ojciec całe życie był na prostej i co usłyszał od was...?? Starzik spierdalaj stąd bo teraz tu bydzie młyn.... my tu jesteśmy teraz panami... :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

Biała rasa panów a ciapatych w młynie mają :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jakby Dziura tam był to byście wszyscy furgali jak szmaty i te wasze transy na wietrze.
Chociaż muszę przyznać jak zajebiesz sobie jeden z drugim teścia(testosteron) to jesteście niezniszczalni.

Trzecia sprawa katolicy jeden wpis mnie tu rozpierdolił cytuje z głowy bo nie chce mi się go szukać w tym temacie
"wolę stary testament"
Jak czytam takie teksty to nie wiem się czy płakać czy się śmiać po prostu filmy o gangsterce wam mózg przysłoniły fani Jason Statham nawet nie wiecie że koleś się tak nazywa co wypowiada tą sentencje ;) Brawo, brawo... po prostu filomani... i chłopaki nie płaczą... Rozumiem że ten kolo co to powiedział tutaj czyta stary testament na dobranoc przed snem ???

TVN be GW be a jak czytam was to tylko wklejacie linki z podpisem "patrzcie co znowu ci*** z czerskiej napisali"... To się pytam kto to czyta i ogląda??? i kto im licznik odwiedzin nabija??

Powiedzcie mi trans o LGBT jestem za tylko dlaczego przekaz do was idzie z Nowogrodzkiej?? myślicie że jak wrzucicie parasolkę co dał Karczewski bez Logo PiS to jest wszystko ok?? Co macie wspólny przekaz z Jakim?? Dlaczego nie namalowaliście dwóch pedałów?? no tak namaluj i przynieś my powiesimy :rotfl:

Piszesz, że nie chcecie pieniędzy od kibiców to po cholerę je zbieracie po sektorach jeszcze mówicie dla chłopaków???


Idzie się do wszystkiego pr***ebać jak nie masz za krzty szacunku do nikogo prócz do swojej grupy. Tak jak ja do***ałem się do was teraz, bo nie mam szacunku do ludzi którzy nie mają szacunku do własnych kibiców...
ahh i zarejestrowales sie, zeby wylewac tu nic nie znaczace wypociny? gRatulacje :super:
UN'08

scaneRboy
Posty: 8303
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#200 Post autor: scaneRboy » 26 mar 2019, o 10:05

Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 08:44
...robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd...
Nie chce Ci ubliżać, bo ja mam szacunek dla każdego, kto próbuje wnieść coś od siebie, ale wybacz... sprawiasz wrażenie, jakbyś nie rozumiał tego biznesu. Przyjrzyj się zdaniu, które zacytowałem. Zdaj sobie sprawę, że ludzie różnie podchodzą do tych rzeczy. Równie dobrze to zdanie mogłoby brzmieć tak: " Po co mam SOBIE robić na złość i jeździć na wyjazdy". Twierdze, że ludzie szukają przede wszystkim emocji sportowych, a my wszyscy jesteśmy tylko ich częścią, ale nie samoistną. Kto Ci pojedzie na wyjazd, jeśli z góry wiadomo, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek emocje sportowe? Tylko ludzie, którzy mają w tym interes albo osoby, które uznały że użeranie się z psami, albo ganianie za szczewami schowanymi w krzakach to jest najlepszy pomysł na spędzenie dnia. Nawet sama podróż jest nudna, bo prawie wszędzie są autostrady i nic szczególnego się po drodze nie dzieje (może nie do końca, ale z roku na rok coraz bardziej). Musi być korba, a korba bierze się z emocji, a emocje biorą się z boiska! Reszta, to tylko rykoszety.

Jakoś niektóre rzeczy mieliśmy i mamy na prawdę na poziomie... np. wyjazdy są dopięte organizacyjnie na ostatni guzik, Asceto robi filmiki łapiące za gardło nieraz nawet bardziej niż sam mecz, sektor 1 to jest osobny rozdział... Mimo to źródło naszej siły jest na C6 i po prostu MUSIMY się o nią zatroszczyć, bo już za rok lub dwa może nastąpić jej definitywny koniec... cichy, bez rogłosu, bez świadków. Dlatego nie dajmy sobie wejść na łeb, pedziów i polityki nie zmienimy, za to stadion po prostu musimy. Gdyby w ostatnim meczu pojawił się trans w temacie stadionu i kilka przyśpiewek NIE BYŁOBY TEJ CAŁEJ DYSKUSJI!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#201 Post autor: Cwajka » 26 mar 2019, o 10:19

scaneRboy pisze:
26 mar 2019, o 10:05
Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 08:44
...robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd...
Kto Ci pojedzie na wyjazd, jeśli z góry wiadomo, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek emocje sportowe?
Ja pi***ole, Ty tak serio? Myslalem, ze nikt i nic mnie na tym forum już nie zaskoczy, a jednak.. I napisał to administrator forum kibicowskiego.. Dokad to wszystko zmierza?
UN'08

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 857
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#202 Post autor: chropaczow » 26 mar 2019, o 10:21

Lysy pisze:
26 mar 2019, o 10:11
scaneRboy pisze:
26 mar 2019, o 10:05
Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 08:44
...robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd...
. Gdyby w ostatnim meczu pojawił się trans w temacie stadionu i kilka przyśpiewek NIE BYŁOBY TEJ CAŁEJ DYSKUSJI!
masz pw ode mnie
ty masz możliwosc usunięcia konta.Prosze usun i całą historie.Niech sie chropaczow czy inny goguś w końcu napije mleka.
Sam mnie atakujesz na PW . Daj mi swiety spokoj. Po co chcesz usunac konto ? Zostan, tylko nie obrazaj ludzi.

scaneRboy
Posty: 8303
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#203 Post autor: scaneRboy » 26 mar 2019, o 10:28

Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 10:19
scaneRboy pisze:
26 mar 2019, o 10:05
Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 08:44
...robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd...
Kto Ci pojedzie na wyjazd, jeśli z góry wiadomo, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek emocje sportowe?
Ja pi***ole, Ty tak serio? Myslalem, ze nikt i nic mnie na tym forum już nie zaskoczy, a jednak.. I napisał to administrator forum kibicowskiego.. Dokad to wszystko zmierza?
Nie chodzi o mnie, przyjrzyj się ludziom na stadionie i okolicach, na wyjazdach. Zobacz jak wyglądają, autobusy, tramwaje, pociągi, dworce, osiedla... Jeśli myślisz, że spadająca frekwencja na wyjazdach to przejaw zbiorowej złośliwości w kierunku Twojej osoby, to się po prostu mylisz.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#204 Post autor: Cwajka » 26 mar 2019, o 10:38

scaneRboy pisze:
26 mar 2019, o 10:28
Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 10:19
scaneRboy pisze:
26 mar 2019, o 10:05
Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 08:44
...robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd...
Kto Ci pojedzie na wyjazd, jeśli z góry wiadomo, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek emocje sportowe?
Ja pi***ole, Ty tak serio? Myslalem, ze nikt i nic mnie na tym forum już nie zaskoczy, a jednak.. I napisał to administrator forum kibicowskiego.. Dokad to wszystko zmierza?
Nie chodzi o mnie, przyjrzyj się ludziom na stadionie i okolicach, na wyjazdach. Zobacz jak wyglądają, autobusy, tramwaje, pociągi, dworce, osiedla... Jeśli myślisz, że spadająca frekwencja na wyjazdach to przejaw zbiorowej złośliwości w kierunku Twojej osoby, to się po prostu mylisz.
Gdybys choc troche zrozumial sens mojej wypowiedzi, wiedziałbys, ze ludzie ktorzy nie jada na wyjazd (a moga) nie robia na zlosc mnie czy UN. Ktos taki nie powinien nazywac sie kibicem, a juz na pewno nie powinien wylewac swoich "madrosci" na forum. RUCH takich "kibicow" NIE POTRZEBUJE!
UN'08

19kęty20
Posty: 72
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 08:35
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#205 Post autor: 19kęty20 » 26 mar 2019, o 10:44

Lysy pisze:
26 mar 2019, o 10:26
chropaczow pisze:
26 mar 2019, o 10:21
Lysy pisze:
26 mar 2019, o 10:11
scaneRboy pisze:
26 mar 2019, o 10:05
Cwajka pisze:
26 mar 2019, o 08:44
...robisz na złość, ze nie jedziesz na wyjazd...
. Gdyby w ostatnim meczu pojawił się trans w temacie stadionu i kilka przyśpiewek NIE BYŁOBY TEJ CAŁEJ DYSKUSJI!
masz pw ode mnie
ty masz możliwosc usunięcia konta.Prosze usun i całą historie.Niech sie chropaczow czy inny goguś w końcu napije mleka.
Sam mnie atakujesz na PW . Daj mi swiety spokoj. Po co chcesz usunac konto ? Zostan, tylko nie obrazaj ludzi.
nie wiem jak ci odpowiedzieć zeby cie nie obrazić.Nie da sie.Teraz bedziesz miał swoje pole do popisu. a ja i ty,no cóż.to już inna sprawa.Nie forumowa.bajka.
Nie wiem dlaczego jedziecie na Łysego. Pomijam religię ale latam na C6 już kilkanaście (a nawet 2 dekady) lat i widzę Łysego jako jednego z niewielu kolesi, który światopoglądowo oddaje w pełni klimat trybun jaki zawsze panował na Ruchu (zawsze odkąd ja jeżdżę). Kiedyś to było normalne i poglądy takie miało 99,9-100% kibiców na C6. Niestety właśnie te GW i TVN Wam te mózgi wyprało i poprzestawiało w lewacko-tęczową stronę. Przykre to. Łysy konta nie usuwaj bo mądrego to i dobrze poczytać.
Co do meczu: chyba jednak w głowach kopaczy jest problem bo zachciało się im jak porażka im w oczy zaglądnęła, wcześniej zero oznak chęci..

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#206 Post autor: jajo » 26 mar 2019, o 10:51

Rafał19R20 pisze:
26 mar 2019, o 08:06
gerhat pisze:
26 mar 2019, o 00:37
Sportowo jesteśmy trupem od dwóch sezonów A jako kibice staczamy się coraz bardziej, patologia sięgnęła dna a niektórzy próbują tlumaczyc ten rynsztok jako świat idealny.
Widzew postawił na normalność, Wisła właśnie się odradza i wraca znad przepaści tylko nasz Ruch trawi ciagle ta choroba.
a czy Widzewowi przeszkadzaja trasparenty pdw ? czy pozdrowienia dla kolegow w odradzaniu?
Odpowiedz brzmi NIE wiec nie szukajamy problemow tam gdzie ich nie ma!!
jak bedzie nowy stadion to i wiele rzeczy bedzie lepszych poki co to wlasnie kibice sa nasza wartoscia moze poza takimi januszami typu zbyszek pyjter....
tutaj tez nigdy nikomu nie przeszkadzalo.
https://www.widzewtomy.net/wp-content/g ... -kopia.jpg
9 flag Widzewa, 1 zgodowa, 1 trans pdw.
u nas: 3 flagi Ruchu (2 i tak w wiekszosci przykryte), 2 flagi zgodowe, 5 transow pdw.
po prostu chodzi o proporcje.
Wywalenie starzikow z prostje jak to ktos napisal bylo argumentowane m.in. tym, ze mlyn lepiej wyglada/prezentuje sie na prostej.

Luft... - akurat z Weglokoksem czy Tauronem nie masz racji. To czyste uklady polityczne. tak to wyglada ze spolkami skarbu panstwa czy spolkami miejskimi. to nie jest marketing na zasadzie, ze ktos obliczyl, ze oplaca sie promowac poprzez ten klub itd. tylko ktos poprosil/wskazal/zazadal/przekonal, ze warto bylo wesprzec klub x zamiast y. Nalezy sie jednak zastanowic czemu Polska pilka oprocz praw telewizyjnych zyje glownie z kasy panstwowej (samorzady, spolki skarbu panstwa) a im nizszy poziom rozgrywkowy jest to bardziej widoczne. Czemu prywatny biznes poza pewnymi wyjatkami nie chce sie promowac poprzez najbardziej popularna dyscypline w kraju?
Ostatnio zmieniony 26 mar 2019, o 10:54 przez jajo, łącznie zmieniany 1 raz.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
mpapmp
Posty: 652
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 19:49
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#207 Post autor: mpapmp » 26 mar 2019, o 10:53

CBPŚ znów wyłapała. Na następnym meczu będzie pewnie dodatkowy kolejny trans PDW :wstyd:
Obrazek

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#208 Post autor: somebody_correct » 26 mar 2019, o 11:52

Czy by boroki nie rozumiecie ze gdyby nie Ci co sa za murami i Ci co jeszcze tam nie sa i daj Boze nie trafia to nie chodzilibyscie bo 90% dzielnicach w naszych barwach? Nie pojechalibyscie na ani jeden wyjazd a na Cicha 6 by chodzilo 300 osob jak.na kolezanki bo tyle by ten caly Ruch znaczyl teraz w regionie? Szczewa i gejownia zjadla by 90% naszych dzielnic. Pojmijcie to barany bo na ich.miejscy kiedys na wyjezdzie zostawilbym was w pociagu autokarze umowil sie z jakas ekipa i bym odjechal zostawiajac was na yo przed czym.oni was chronia. I.to samo.sie tyczy meczow u siebie. Byscie jeden z drugim w doma na balkonie wywieszali transy PDW. Zrozumcie ze to byla jedna z nielicznych sytuacji gdzie mozna im bylo.sie chocby transem odwdzieczyc. A stadion.. myslicie ze kotala co jak by zoboczyl taki trans to by wom go.od razu wybudowol? Czemu ku*** boroki nie umiecie zorganizowac manifestacji pod UM? Czekacie az decyzyjni za was to zrobia czy co? Przez takich jak.wy ten Ruch umiero co umiom pisac i uja robic. Banda baranow.
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#209 Post autor: Cwajka » 26 mar 2019, o 12:41

somebody_correct pisze:
26 mar 2019, o 11:52
Czy by boroki nie rozumiecie ze gdyby nie Ci co sa za murami i Ci co jeszcze tam nie sa i daj Boze nie trafia to nie chodzilibyscie bo 90% dzielnicach w naszych barwach? Nie pojechalibyscie na ani jeden wyjazd a na Cicha 6 by chodzilo 300 osob jak.na kolezanki bo tyle by ten caly Ruch znaczyl teraz w regionie? Szczewa i gejownia zjadla by 90% naszych dzielnic. Pojmijcie to barany bo na ich.miejscy kiedys na wyjezdzie zostawilbym was w pociagu autokarze umowil sie z jakas ekipa i bym odjechal zostawiajac was na yo przed czym.oni was chronia. I.to samo.sie tyczy meczow u siebie. Byscie jeden z drugim w doma na balkonie wywieszali transy PDW. Zrozumcie ze to byla jedna z nielicznych sytuacji gdzie mozna im bylo.sie chocby transem odwdzieczyc. A stadion.. myslicie ze kotala co jak by zoboczyl taki trans to by wom go.od razu wybudowol? Czemu ku*** boroki nie umiecie zorganizowac manifestacji pod UM? Czekacie az decyzyjni za was to zrobia czy co? Przez takich jak.wy ten Ruch umiero co umiom pisac i uja robic. Banda baranow.
Niech ten post zamknie cała ta dyskusje. Ale znajac zycie zaro Ci jeden z drugim odpisze, ze nie mosz racji bo sami by sie poradzili na trasie, po ch** PDW :D
UN'08

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1032
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice --> 24 marca 2019, 13:05

#210 Post autor: True Blue » 26 mar 2019, o 12:42

No szczególnie po Miśku i jego kumplach w Wiśle ostatnio było widać jak to kumate majom w sercu klub.
ZAWSZE NIYBIESKI

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 233 gości