RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
zbyszekq
Posty: 398
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:45
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#16 Post autor: zbyszekq » 1 gru 2018, o 19:13

Qrva tego się nie spodziewałem ,aby marzyć o wzmocnieniach by utrzymać się w 2(3)lidze.Właściciele szczerze jak to ma być na 100 lecie ,będziecie nas bajerować tak jak :cisza: :wsciekly: ciulll z kryminału
zbyszek

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#17 Post autor: szogun » 1 gru 2018, o 19:27

Nie narzekajcie. Widzę pozytywy w grze. Grają inaczej niż za Fornalaka.
Kolejny punkt do utrzymania. Uważam że się spokojnie utrzymamy a o awansie proponuję co nie którym nie myśleć. Chyba że w przyszłym sezonie. Teraz jest po ptakach i nie ma się co nakręcac na awans i się wk***iac co mecz. Jak to pisał Maciej Grygierczyk ze Sportu- w tym sezonie spokojnie się utrzymać a za rok myśleć o awansach.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#18 Post autor: heli » 1 gru 2018, o 19:33

mom nadzieja, że to ostatni raz kiedy ich tłumaczymy złym przygotowaniem do sezonu, bo znów mimo, że wcale jakoś nie było zabójczego tempa pod koniec co chwilę spóźniamy się, odpuszczamy i czekamy na bala.

Może ktoś napisać, że żech się uparł na Kowalskiego, ale kuźwa kolejny mecz co ten chop pokazuje, że dobrze mu idzie grając 15 minut, a potem nie wiadomo czemu koniec gry. Nie wiem nawet czy to on nie stoł na narożniku piątki i czekoł na bala zamiast do niej zrobić krok dwa przy bramkowej akcji Łęcznej, ale poczekom na powtórka czy to on.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#19 Post autor: adamo_R » 1 gru 2018, o 19:42

Od wiosny powinno być dobrze. Kilka wzmocnień i lecimy po awans. Trenera juz mamy, teraz czekamy na fajne konkretne nazwiska piłkarzy. Pra, Elmer, jajo ;)
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#20 Post autor: Rafał19R20 » 1 gru 2018, o 20:02

Sezon jest zly , ale nie tak tragiczny jak poprzedni ... ( nie zamykamy tabeli)...
Jest wiele slabszych druzyn wiec nie wierze ze mozemy spasc z tej ligi, na awans juz nie licze od paru kolejek. Spokojnie dograc sezon i budowac zespol na kolejny oby z awansem...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1622
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#21 Post autor: west72 » 1 gru 2018, o 20:04

Lysy pisze:
1 gru 2018, o 19:30
Z taką grą, z tymi grajkami,w tym mieście.Wybaczcie ale ciężko będzie się utrzymać. W 1973 roku byłem pierwszy raz na meczu. Nie przeżyłem przez te wszystkie lata podobnego upokorzenia jak w tym sezonie. A wydaje mi się,że czary goryczy dopełni brak stadionu. Ktoś za ten stan rzeczy powinien dostać po mordzie. Kto i kiedy, niech sobie każdy z nas odpowie. Jeśli ktokolwiek myśli "jakoś to będzie" to kopie grób temu klubowi ..A wydaje mi się,że myśli tak większość. Do widzenia na wiosnę.
Łysy mosz dużo racj.Nie wiemy co sie dzieje w kuluarach ,nie wiemy za wiele jaka jest strategia Miasta i władz klubu na rozwój klubu i czy wogóle jest.
Słyszymy tylko jakieś slogany ,że gramy o awans,że budujemy stadion........ :niepewny: .
Prawda jest taka,że większość naszych piłkarzy gra drugi sezon bez odpowiedniego przygotowania fizycznego i taktycznego w dodatku bardzo młodym składem.Ostatnim TRENEREM na Cichej był Waldek i to było dawno.Z całym szacunkiem do naszych byłych mistrzów Polski ani Gucio ani Fornalak nie przygotowali dobrze zespołu do rozgrywek bo są cienkimi trenerami.
Nie wiem ,czy zimą zawodnicy będą w stanie nadrobić stracony czas ale na pewno wiosną będą lepiej wyglądać fizycznie.Na pewno potrzebujemy wzmocnień na środku obrony jak i ofensywnego pomocnika bo Bogusz ma przebłyski ale moim zdaniem nie dźwiga prowadzenia gry ofensywnej nawet na poziomie drugiej ligi.W końcówce dużo lepiej wyglądał Walski i to jest jakiś promyk nadzieji.
Agrowpierdole na tym poziomie są dla nas upokarzające i nie ma co owijać w bawełnę ale pośrednio Kibice też sie do takiego stanu przyczynili brakiem zdecydowanej reakcji z trybun.Ostatnie niezadowolenie i frustrację pokazaliśmy w meczu z dzisiejszym przeciwnikiem ale było to jeszcze na poziomie ekstraklasy a więc ..................dawno.

Co do dzisiejszego meczu,zemściły sie sytuacje z pierwszej połowy.Nie wygladało to w pierwszej połowie źle ,ale niestety po przypadkowej bramce podcioło nam skrzydła i niestety odcioło prąd.Wkradła sie znana nerwowość i brak podejmowania ryzyka,asekuracyjna gra do najbliższgo i bardziej pruba utrzymania punktu niż walka o zwycięstwo.Bywały w tym sezonie mecze w których mimo zdecydowanej przewagi w prawie całym meczu traciliśmy w końcówce wszystko.Dziś jakoś specjalnie Łeczna nam nie zagrażała ale punkt zdobyła.
Po raz kolejny ławka nie pomogła , Mandrysz i Balicki na pewno mogą dać tej drużynie dużo więcej.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 703
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#22 Post autor: 19Wariat20 » 1 gru 2018, o 20:15

adamo_R pisze:
1 gru 2018, o 19:42
Od wiosny powinno być dobrze. Kilka wzmocnień i lecimy po awans. Trenera juz mamy, teraz czekamy na fajne konkretne nazwiska piłkarzy. Pra, Elmer, jajo ;)
W zeszłym sezonie żeś padoł co sie utrzymomy i niy wyszło.Jak terozki szkryflosz o awansie to już wiym co uja z tego bydzie :P

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#23 Post autor: Aveni1920 » 1 gru 2018, o 20:29

Smutne że całe WRWE jest w kryzysie. je*** ten rok , wrócimy silniejszi
Łowcy Cyganów

niebieski73
Posty: 491
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#24 Post autor: niebieski73 » 1 gru 2018, o 20:40

Chciołbyk sie mylić, ale wydaje mi się, że bez konkretnych wzmocnień to tu nawet Mourinho z Kloppem nie pomoże.
Kowalski, Podgórski, Kędziora już lepiej nie bydom grać, Bogusz jedyny jaśniejszy punkt pewnie odejdzie po sezonie, Urbańczyk może i mo niebieskie serce i potencjał, ale na dziś wielkie rozczarowanie i chyba już myślami w innym klubie. Młodzież? som uważołek , że trza na nich stawiać, niestety nawet drużyny II ligi pokazały tym chopcom ile im jeszcze brakuje.
Runda rewanżowo nom pokoże ile winy w tym wszystkim było trenera, a ile piłkarzy.

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 451
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#25 Post autor: WolnyLogin » 1 gru 2018, o 21:04

Ostatnie sekundy meczu, mamy piłkę i podajemy do swojego bramkarza... Ręce opadają. Wleciałowski nie jest cudotwórca, ale myślałem, że odblokuje ich chociaż psychicznie. W dwóch pierwszych meczach się udało, ale trzy kolejne to jest piach. Co z tego, że mieliśmy przewagę? Tu trzeba nakur... gole i zdobywać punkty.

Najlepiej powiedzieć, że teraz przerwa zimowa, jakoś się ułoży i wiosną spokojnie się utrzymać. Ale czy na pewno? Ja mam coraz większe obawy. Mieliśmy niezły skład w Ekstraklasie, I lidze, a jakoś rok rocznie zaliczaliśmy spadki. Po dzisiejszym mecz zaczynam się poważnie zastanawiać czy utrzymamy ten II-ligowy byt. I jeszcze te niecałe 3 tysiące ludzi na stadionie. Chyba ostatni wierni lub naiwni. Przykre to.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#26 Post autor: Ozor » 1 gru 2018, o 21:21

ludzi jak na ligę w której gramy ,stadion, ostatnie pasmo sukcesów a kończąc na pogodzie i tak jest za***iście dużo

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#27 Post autor: Elmer » 1 gru 2018, o 21:23

adamo_R pisze:
1 gru 2018, o 19:42
Od wiosny powinno być dobrze. Kilka wzmocnień i lecimy po awans. Trenera juz mamy, teraz czekamy na fajne konkretne nazwiska piłkarzy. Pra, Elmer, jajo ;)
Może nie po awans, bo straty są zbyt duże i za mało meczów. Ja już widzę postęp w grze. Gra jest bardziej poukładana, są momentami strasznie wk...e, ale to można wyeliminować. Kilka nazwisk, opracowanie schemat, PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE i myślę, że utrzymanie sobie zapewnimy. Pewnie, gdzieś w głębi jest głupia nadzieja, że może uda się coś więcej. 11 punktów to jednak dużo.

Dzisiaj szkoda straconych punktów. Walski wiosną w środku pola będzie tym, kim być powinien.

Dobrze, że wszyscy mają wysokie aspiracje, ale narzekanie dziwi mnie, że nie widzicie różnicy w grze za Fornalaka, a grą za Wleciałowskiego. A to dopiero miesiąc jak jest w klubie.

Poczekajmy do wiosny :)
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#28 Post autor: Aveni1920 » 1 gru 2018, o 21:53

2liga obyśmy się utrzymali chociaż mogliśmy zacząć od 4 ligi i teraz byśmy byli w 2- lidze jakby dobrze poszło i to bez długów.
Łowcy Cyganów

grzechub
Posty: 1806
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#29 Post autor: grzechub » 1 gru 2018, o 22:35

Szkoda tego wyniku, byliśmy dużo lepsi. To też pokazuje, że gdyby wcześniej mieliśmy trenera, to dziś bylibyśmy pewnie tam kaj Łęczno, bo w takich meczach grałoby się inaczej bez blokady z tyłu głowy.
Może sie czepiom, ale brama zaś strzylo chop za którego odpowiedzialny jest Kulejewski...

marek79
Posty: 7701
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: RUCH CHORZOW-GORNIK LECZNA 01,122018

#30 Post autor: marek79 » 1 gru 2018, o 23:11

Aveni1920 pisze:
1 gru 2018, o 21:53
2liga obyśmy się utrzymali chociaż mogliśmy zacząć od 4 ligi i teraz byśmy byli w 2- lidze jakby dobrze poszło i to bez długów.
Jakby dobrze poszlo to graliby my dalij w ekstraklasie.

Na czym opiyrosz wiara ze z czwortyj ligi by my awansowali rok w rok.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DobRy87, Google Adsense [Bot], jajo, uszy i 84 gości