Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#121 Post autor: Ozor » 15 wrz 2018, o 18:58

Nie wierzę jakoś nadal, że Urbańczyk zapomniał jak przyjąć piłkę i jak ją podać DO PRZODU.
a kiedy ty go widziałeś tak grac? :rotfl:

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#122 Post autor: LEMON-CHORZOW » 15 wrz 2018, o 18:58

Ozor pisze:
15 wrz 2018, o 18:25
LEMON-CHORZOW pisze:
15 wrz 2018, o 18:16
psy szczekaja ,karawana jedzie dalej,,,,,do odstrzalu na juz lech,,urbanczyk ,,,pseudotrener ,jak byl paterman to kozdego dnia bylo 200 komentarzy o jego polityce wobec klubu ,,tera je chrapek i podejzewom ze 75% kibicow nawet nie wi jak lon wyglado ,,,hopy czeko nos tu wegetacja na lata w ty lidze o ile sie z tym szrotem utrzymiemy a jak sie znudzi blikowi ladowanie w te gowno hajsu to nos juz nie ma ,,,
popatrz na to inaczej jeszcze niedawno stresy,nerwy czy nie spadniemy z ex , czy nie przegramy kolejny raz na Amice a teraz luz blus pykamy sobie spokojnie na Boguchwale nic nam nie grozi ani spadek ani awans i jest w końcu długo oczekiwana stabilizacja ;)
nerwy sie zaczna jak przyjdzie czas do splaty pierwszy raty ukladu ,,,a kasy nie ma, i zacznie sie wyciaganie reki do miasta ,,dejcie ,taki h,u,j ,,jak miasto mo wykladac publiczne pieniadze zeby sponsorowac wyplaty do ludzi takiego pokroju jak lech,walski,urbanczyk i kilku innych zeby wygodnie im sie zylo to sorry niech to zaorza w pi*** i posadza buraki ,,,,kasa tylko i wylacznie na szkolenie mlodziezy z ktorymi wybijajacymi sie chlopakami beda podpisywane kilkuletnie umowy sponsorskie bo teraz z tego nic nie ma ,,klub szkoli i ci bardzej zdolni uciekaja,,,ewentualnie jakies premie za awans,,,zodnego dosypywanio hajsu do takiego tworu jak jest tero ,,priorytet to budowa stadionu ,,,,dziwi mie spokoj blika bo gdybych byl na jego miejscu i tak jak lon wkodol jakies pieniadze w ten klub do po takich zalosnych meczach wszedlbych do szatni razem z drzwiami i rozgonil ich w pi*** lacznie z zarzadem

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#123 Post autor: Ozor » 15 wrz 2018, o 19:02

LEMON-CHORZOW pisze:
15 wrz 2018, o 18:58
Ozor pisze:
15 wrz 2018, o 18:25
LEMON-CHORZOW pisze:
15 wrz 2018, o 18:16
psy szczekaja ,karawana jedzie dalej,,,,,do odstrzalu na juz lech,,urbanczyk ,,,pseudotrener ,jak byl paterman to kozdego dnia bylo 200 komentarzy o jego polityce wobec klubu ,,tera je chrapek i podejzewom ze 75% kibicow nawet nie wi jak lon wyglado ,,,hopy czeko nos tu wegetacja na lata w ty lidze o ile sie z tym szrotem utrzymiemy a jak sie znudzi blikowi ladowanie w te gowno hajsu to nos juz nie ma ,,,
popatrz na to inaczej jeszcze niedawno stresy,nerwy czy nie spadniemy z ex , czy nie przegramy kolejny raz na Amice a teraz luz blus pykamy sobie spokojnie na Boguchwale nic nam nie grozi ani spadek ani awans i jest w końcu długo oczekiwana stabilizacja ;)
nerwy sie zaczna jak przyjdzie czas do splaty pierwszy raty ukladu ,,,a kasy nie ma, i zacznie sie wyciaganie reki do miasta ,,dejcie ,taki h,u,j ,,jak miasto mo wykladac publiczne pieniadze zeby sponsorowac wyplaty do ludzi takiego pokroju jak lech,walski,urbanczyk i kilku innych zeby wygodnie im sie zylo to sorry niech to zaorza w pi*** i posadza buraki ,,,,kasa tylko i wylacznie na szkolenie mlodziezy z ktorymi wybijajacymi sie chlopakami beda podpisywane kilkuletnie umowy sponsorskie bo teraz z tego nic nie ma ,,klub szkoli i ci bardzej zdolni uciekaja,,,ewentualnie jakies premie za awans,,,zodnego dosypywanio hajsu do takiego tworu jak jest tero ,,priorytet to budowa stadionu ,,,,dziwi mie spokoj blika bo gdybych byl na jego miejscu i tak jak lon wkodol jakies pieniadze w ten klub do po takich zalosnych meczach wszedlbych do szatni razem z drzwiami i rozgonil ich w pi*** lacznie z zarzadem
mnie tego nie musisz tłumaczyć, wpis poprzedni to raczej czarny humor z mojej strony ;)

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1268
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#124 Post autor: BAFista » 15 wrz 2018, o 19:10

Moze Bikowi zależy na takiej "stabilizacji". ...

Awatar użytkownika
kibol-siem-ce
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1316
Rejestracja: 22 paź 2005, o 13:06
Lokalizacja: z lauRahutte
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#125 Post autor: kibol-siem-ce » 15 wrz 2018, o 20:34

Fornalak wyjazd z klubu!! Co to za wypowiedzi po meczu ośle
SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE

Awatar użytkownika
Stasiu19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 906
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:33
Lokalizacja: Siemianowice-Bytków
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#126 Post autor: Stasiu19R20 » 15 wrz 2018, o 20:53

Nie da się patrzeć na to jak grają.
Obrazek
Tradycja nie zginie, chwała nie przeminie, Ruch Chorzów jeszcze wróci na należne mu miejsce!!!

Awatar użytkownika
E
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 196
Rejestracja: 4 lip 2007, o 17:10
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#127 Post autor: E » 15 wrz 2018, o 20:58

Powiem, że 6 miesięcy temu po szpilu zagranym w takim stylu płakaliby my że jest 0:6 a teroz zagrali taki som piach i było 2:2.
Podtrzymuje Pan Fornalak raus
Tylko umarli widzieli koniec wojny

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#128 Post autor: Rafał19R20 » 15 wrz 2018, o 21:20

dzisiaj trzeba ten punkt szanować, ponieważ dwukrotnie przegrywaliśmy... ważne że w takich sytuacjach umiemy zareagować..
mnie najbardziej rozwalił komentarz Giela....
Czy Niebiescy mogą być zadowoleni z punktu? Opinie są podzielone, jednak trzeba zaznaczyć, że był to szósty mecz z rzędu bez porażki. - Teraz pora na zwycięstwo przed własną publicznością. Nie będzie jednak łatwo, bo przyjedzie do nas Gryf Wejherowo - podsumował Piotr Giel. :szok: :szok: :szok:
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Zip
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 29 cze 2006, o 15:17
Lokalizacja: Chorzów Stary/Kraków
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#129 Post autor: Zip » 15 wrz 2018, o 21:32

Ludzie, Was się czytać nie da. Uświadomcie sobie wreszcie, że jesteśmy w zupełnie innej rzeczywistości - to już nie Ekstraklasa, to już nawet nie 1. Liga. Ja wiem, że zawsze jako kibice Ruchu musimy oczekiwać zwycięstw, ale ja tu raczej widzę marudzenie na wszystko. Ja tam jestem umiarkowanie usatysfakcjonowany - jasne, powinny być dwa zwycięstwa zamiast remisów, ale dalej wolę nie przegrywać. To buduje pewność tej drużyny. Jest masa młodych zawodników, a oczekiwania mamy co do nich jakbyśmy grali sprawdzonymi ligowcami. 6 meczów bez porażki to jest dobra pozycja wyjściowa, mając na uwadze szczególnie początek sezonu. Co do Fornalaka, to to też nie jest mój wymarzony trener, ale kto teraz do nas przyjdzie z uznanym nazwiskiem gwarantujący grę na awans? Dajmy mu całą rundę przepracować, też na początku kręciłem nosem ale w moim odczuciu wygląda to z meczu na mecz lepiej - no może nie dzisiaj. Ale nie przegrywamy!

Nie marudzimy, kibicujemy!
In Siemian We Trust

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#130 Post autor: Ozor » 15 wrz 2018, o 22:00

nie no spoko cieszymy się i doceniamy jest fajna seria bez porażki ostatnio było 20 minut świetnej gry dziś dobrej może z dziesięć których nie widzieliśmy no i mamy młodych ale w zeszłym sezonie tez mieliśmy i w spadkowym z ex również jednak najbardziej mnie cieszy stabilizacja i to że o nic nie trzeba się martwic ani awans ani spadek.
Mam nadzieję że passa będzie utrzymana mimo że na horyzoncie pojawia się Wejherowo a to już nie przelewki jak wspomniał jeden z zawodników
Głowy do góry.

BROWAReq
Posty: 156
Rejestracja: 2 mar 2009, o 11:27
Lokalizacja: N K
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#131 Post autor: BROWAReq » 15 wrz 2018, o 22:04

Ozor pisze:
15 wrz 2018, o 22:00
nie no spoko cieszymy się i doceniamy jest fajna seria bez porażki ostatnio było 20 minut świetnej gry dziś dobrej może z dziesięć których nie widzieliśmy no i mamy młodych ale w zeszłym sezonie tez mieliśmy i w spadkowym z ex również jednak najbardziej mnie cieszy stabilizacja i to że o nic nie trzeba się martwic ani awans ani spadek.
Mam nadzieję że passa będzie utrzymana mimo że na horyzoncie pojawia się Wejherowo a to już nie przelewki jak wspomniał jeden z zawodników
Głowy do góry.
:rotfl: :super:

steve77
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2010, o 20:57
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#132 Post autor: steve77 » 15 wrz 2018, o 22:10

Ozor pisze:
15 wrz 2018, o 19:02
LEMON-CHORZOW pisze:
15 wrz 2018, o 18:58
Ozor pisze:
15 wrz 2018, o 18:25
LEMON-CHORZOW pisze:
15 wrz 2018, o 18:16
psy szczekaja ,karawana jedzie dalej,,,,,do odstrzalu na juz lech,,urbanczyk ,,,pseudotrener ,jak byl paterman to kozdego dnia bylo 200 komentarzy o jego polityce wobec klubu ,,tera je chrapek i podejzewom ze 75% kibicow nawet nie wi jak lon wyglado ,,,hopy czeko nos tu wegetacja na lata w ty lidze o ile sie z tym szrotem utrzymiemy a jak sie znudzi blikowi ladowanie w te gowno hajsu to nos juz nie ma ,,,
popatrz na to inaczej jeszcze niedawno stresy,nerwy czy nie spadniemy z ex , czy nie przegramy kolejny raz na Amice a teraz luz blus pykamy sobie spokojnie na Boguchwale nic nam nie grozi ani spadek ani awans i jest w końcu długo oczekiwana stabilizacja ;)
nerwy sie zaczna jak przyjdzie czas do splaty pierwszy raty ukladu ,,,a kasy nie ma, i zacznie sie wyciaganie reki do miasta ,,dejcie ,taki h,u,j ,,jak miasto mo wykladac publiczne pieniadze zeby sponsorowac wyplaty do ludzi takiego pokroju jak lech,walski,urbanczyk i kilku innych zeby wygodnie im sie zylo to sorry niech to zaorza w pi*** i posadza buraki ,,,,kasa tylko i wylacznie na szkolenie mlodziezy z ktorymi wybijajacymi sie chlopakami beda podpisywane kilkuletnie umowy sponsorskie bo teraz z tego nic nie ma ,,klub szkoli i ci bardzej zdolni uciekaja,,,ewentualnie jakies premie za awans,,,zodnego dosypywanio hajsu do takiego tworu jak jest tero ,,priorytet to budowa stadionu ,,,,dziwi mie spokoj blika bo gdybych byl na jego miejscu i tak jak lon wkodol jakies pieniadze w ten klub do po takich zalosnych meczach wszedlbych do szatni razem z drzwiami i rozgonil ich w pi*** lacznie z zarzadem
mnie tego nie musisz tłumaczyć, wpis poprzedni to raczej czarny humor z mojej strony ;)
Nie przyszło nikomu do głowy że tak bedzie lata. Pan Blik moze zapłaci rata i dług i powie ze nie stac na wiecej niz utrzymanie klubu w tej klasie rozgrywkowej , gdy nie bylo długu to co innego,

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#133 Post autor: użytkownik » 15 wrz 2018, o 22:23

A ja dalej będe bronił Fornalaka. Młodym brakuje doświadczenia, a doświadczonym ambicji. Jeszcze coś z tego będzie, ale kilku zawodników bym odstrzelił. Urbańczyk i Podgórski nie spełniają nawet 10% oczekiwań. I to na tych pozycjach oczekiwałbym roszad.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#134 Post autor: Ozor » 15 wrz 2018, o 22:33

Jak pojawią się raty układowe to tyle tych młodych perspektywicznych zobaczysz , obecny bonzo kolega prezesa który spuścił Ruch do 3 ligi nie daje nawet na zatowarowanie grzybka a wy tu snujecie wizje na przyszłość w oparciu o towar który pójdzie na sprzedaż przy pierwszej lepszej okazji.
Teraz jest tanio , oszczędnie i małe koszta i o to chodzi a czy pójdziemy do przodu? może tak ale tylko jak znajdzie się ktoś z pieniędzmi i to nie małymi który spłaci długi , obecne towarzystwo i jeszcze starczy na inwestycję w dwa awanse.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - RUCH Chorzów 15.09.18 16:00

#135 Post autor: _BiADACZ_ » 16 wrz 2018, o 03:35

Antykumaty pisze:
15 wrz 2018, o 16:02
Ruch Zaś Niy Płacom Chorzów. I to tak od 35 lot. Rzigać sie chce...
zbanujcie to coś ku***, bo to wiecznie pospinane (wystarczy przejrzeć posty), a w czasie meczów... jest na forum oczywiście.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], damank, Darth Kabut, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], NG1920, niebieski98, Rickenn10, thefirm i 95 gości