Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#61 Post autor: miechowiner13 » 3 wrz 2018, o 07:40

Dejmy spokój to jest druga liga i póki co tak to będzie wyglądało. Niestety, ale tu normalne, że u każdego w ciągu 90 minut są momenty kaj zagro fatalnie. Lech się majtnie przy wyjściu, Duriska i Bartolewski dają się objechać, Małkowski przepchać, Walski zrobi wykładka, Urbańczyk podo nie celnie, Kowalski z Podgórskim źle zacentrują, Bogusz dokona złego wyboru, a Balicki skiksuje. To jest druga liga tu nie ma kompletnych piłkarzy, którzy są szybcy, sprawni, dobrzy kondycyjnie, z świetnym przeglądem gry i panowaniem nad piłką. Więc takie sytuacje się będą zdarzały tak jak zdarzają się u przeciwnika. Ważne, żeby to u nas ich było mniej, bądź była asekuracja by te błędy naprawiać.

Są trzy punkty, jest już środek tabeli, kolejny mecz u siebie. Oczywiście, że błędy trzeba próbować eliminować, ale też nie może być tak, że z 90 minutowego występu kaj wygrali my 3-0 niektórzy widzą ino błędy.

Zgodza się, że gra dużo lepiej wyglądała z dwoma napastnikami, ale to też może była kwestia, że Rozwój się już pod koniec meczu otworzył bardziej licząc na odrobienie strat.

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#62 Post autor: marek79 » 3 wrz 2018, o 07:52

Nic sie niy znosz.

Słabo to wyglado bo Messi z Ronaldo by tak niy zrobili :) ;)

ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#63 Post autor: ruchfans » 3 wrz 2018, o 09:44

Mi Fornalak zaimponował wstawiając drugiego napastnika przy stanie 1:0. Spodziewałem się dramatycznej obrony wyniku a tymczasem zaryzykował i się opłaciło. To jest Jego pierwsze taktyczne zwycięstwo.

Odczucia są różne. Cieszy, że trzeci mecz na zero z tyłu. Wykorzystujemy atut własnego boiska. Ta młoda drużyna musi mieć problemy ze stabilizacją. Czas i zdobyte ostatnio punkty działają na naszą korzyść. Z meczu na mecz jest delikatnie lepiej. Teraz kiedy przyszedł ten nowy napastnik ograny na poziomie II ligi można śmiało próbować gry dwoma napastnikami Balickim i właśnie tym Gielem. Kędziora jako dżoker na pół godziny nadaje się idalnie. Bogusz wówczas lekko cofnięty daje wtedy więcej niż Walski, Urbańczyk po fatalnym meczu z Olimpią uważam , że zagrał bardzo przyzwoicie. Na skrzydle Duriska i Kowalski potrzebują jeszcze trochę bardziej się rozumieć i będzie dobrze. Kluczową sprawą teraz są bieżące wypłaty dla możliwie spokojnej pracy
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#64 Post autor: Harpo » 3 wrz 2018, o 11:37

WTH pisze:
2 wrz 2018, o 08:46
jajo pisze:
1 wrz 2018, o 20:26
A ludzie wchodza na stadion i od 1 minuty czekaja, zeby sie o cos do Lecha pr***ebac.


Śmiechy z Lecha jeszcze są ok, ale rzucanie w jego kierunku ku***mi to już przesada, a zdarzało się to ostatnio. Jak na jego możliwości 3 mecze bez straty bramki to rewelacyjny wynik, mimo że błędy robił to przynajmniej nie prokurował zagrożenia bezpośrednio w polu karnym. Na Znicza najpewniej wyjdzie w pierwszym składzie, bo Fornalak składu pewnie nie zmieni.
Na 10-sionie jest kilku takich starych dziadów, i jak eRkę kocham- zrobimy z nimi porządek. Można się śmiać, coś tam wrzucić, ale wyzywanie od K..W?!?!?

Co do meczu wszystko napisaliście- w końcu da się spojrzeć na tabelę.... I w góRę, Panowie - w GÓRĘ!! :ok:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#65 Post autor: WTH » 3 wrz 2018, o 19:36

Harpo pisze:
3 wrz 2018, o 11:37
Na 10-sionie jest kilku takich starych dziadów, i jak eRkę kocham- zrobimy z nimi porządek. Można się śmiać, coś tam wrzucić, ale wyzywanie od K..W?!?!?

Na sektorze nr. 6 podobnie.

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#66 Post autor: somebody_correct » 3 wrz 2018, o 19:52

WTH pisze:
3 wrz 2018, o 19:36
Harpo pisze:
3 wrz 2018, o 11:37
Na 10-sionie jest kilku takich starych dziadów, i jak eRkę kocham- zrobimy z nimi porządek. Można się śmiać, coś tam wrzucić, ale wyzywanie od K..W?!?!?

Na sektorze nr. 6 podobnie.
Te chopy ludzie nie placom za bilety by ogladac jakiegos lolka co go bala lobuje gorzij jak bajtla z placu na bramce. Litosci. Liga ligom ale to jest Ruch i takie cos nie powinno miec miejscs. Ja wiem wiem najlepsze bramkarze tak mieli. Ale on nie jest nawet slaby.
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#67 Post autor: WTH » 3 wrz 2018, o 19:59

somebody_correct pisze:
3 wrz 2018, o 19:52
WTH pisze:
3 wrz 2018, o 19:36
Harpo pisze:
3 wrz 2018, o 11:37
Na 10-sionie jest kilku takich starych dziadów, i jak eRkę kocham- zrobimy z nimi porządek. Można się śmiać, coś tam wrzucić, ale wyzywanie od K..W?!?!?

Na sektorze nr. 6 podobnie.
Te chopy ludzie nie placom za bilety by ogladac jakiegos lolka co go bala lobuje gorzij jak bajtla z placu na bramce. Litosci. Liga ligom ale to jest Ruch i takie cos nie powinno miec miejscs. Ja wiem wiem najlepsze bramkarze tak mieli. Ale on nie jest nawet slaby.


Lech jest chujowym tormanem, ale to nie powód by nazywać go ku*** i jeszcze wyzywać jego rodziców ;)

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#68 Post autor: Elmer » 3 wrz 2018, o 22:20

Ale śmiać się z niego można? Nie dostanę w ryj za wyśmiewanie stojaka na ręcznik?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#69 Post autor: adamo_R » 3 wrz 2018, o 23:06

Nie dostaniesz w ryj. Ktoś nerwowy chcioł wyskoczyć z 10siony i mu osobiście wy***ać w ryj. To jak sie to mo, do twojego śmianio ;) Zamiast łapać to wybijo, i milion innych kretyńskich interwencji. Ten pajac jest jebnięty. Cały czas będzie gnębiony i wyzywany. Niech sie znojdzie inny zarobek na zycie.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#70 Post autor: ruchfans » 4 wrz 2018, o 10:32

Panowie ja też mam stresa jak tylko ktoś podaje do Niego piłkę. Też mam stresa kiedy interweniuje na przedpolu. Jednak ten facet, czy na to zasługuje czy nie, reprezentuje nasz klub, nosi herb. Jakby na to nie spojrzeć w ostatnich trzech meczach zachował czyste konto a w meczu z Bełchatowem najpierw obronił karnego a potem uratował remis. Choćby z tego powodu należy mu się minimum szacunku, jak każdemu człowiekowi zresztą. Wyśmiewanie i obrażanie ludzi, których ktoś przyjął do pracy, do której nie do końca się nadają moim zdaniem jest słabe a Lech nie jest pierwszym "ulubieńcem trybun", który u nas słyszy wyzwiska z trybun.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

BROWAReq
Posty: 156
Rejestracja: 2 mar 2009, o 11:27
Lokalizacja: N K
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#71 Post autor: BROWAReq » 4 wrz 2018, o 12:08

Tylko, żeby nikt mu nie podawał w światło bramki więcej, bo można zawału dostać czekają na jego przyjęcie :D
Natomiast moja córa go uwielbia i czeka zawsze na jego autograf i chce jego koszulka :P

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#72 Post autor: jajo » 4 wrz 2018, o 12:15

ruchfans pisze:
4 wrz 2018, o 10:32
Panowie ja też mam stresa jak tylko ktoś podaje do Niego piłkę. Też mam stresa kiedy interweniuje na przedpolu. Jednak ten facet, czy na to zasługuje czy nie, reprezentuje nasz klub, nosi herb. Jakby na to nie spojrzeć w ostatnich trzech meczach zachował czyste konto a w meczu z Bełchatowem najpierw obronił karnego a potem uratował remis. Choćby z tego powodu należy mu się minimum szacunku, jak każdemu człowiekowi zresztą. Wyśmiewanie i obrażanie ludzi, których ktoś przyjął do pracy, do której nie do końca się nadają moim zdaniem jest słabe a Lech nie jest pierwszym "ulubieńcem trybun", który u nas słyszy wyzwiska z trybun.
Otóż to! Lepiej bym tego nie ujął.

BROWAReq - kto pedziol ze zienc musi byc dobrym tormanem? ;)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#73 Post autor: marek79 » 4 wrz 2018, o 14:15

Na rodzinnym Kamil jest idolem młodych.

Wiem wiem niech sie fucha od Adlera erbnie :) ;)

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#74 Post autor: Harpo » 4 wrz 2018, o 15:24

somebody_correct pisze:
3 wrz 2018, o 19:52

Te chopy ludzie nie placom za bilety by ogladac jakiegos lolka co go bala lobuje gorzij jak bajtla z placu na bramce. Litosci. Liga ligom ale to jest Ruch i takie cos nie powinno miec miejscs. Ja wiem wiem najlepsze bramkarze tak mieli. Ale on nie jest nawet slaby.
i to jest powód żeby wyzywać go od K..W?!? On nam przegrywa mecz za meczem? :wsciekly: :dobani:
Tiaaa... "to jest Ruch" przypominam że gramy w słąbej, tragicznej II LIDZE. Taki mamy ten nasz Ruch, opamiętajcie się....
adamo_R pisze:
3 wrz 2018, o 23:06
Ten pajac jest jebnięty. Cały czas będzie gnębiony i wyzywany. Niech sie znojdzie inny zarobek na zycie.
za to ty pokazujesz wyżyny inteligencji. JPRD...co za dzbany.

@Elmer: daleka droga od "wyśmiewania" do nazywanie naszego zawodnika "K..Ą" :oczami:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#75 Post autor: ryszardczaban » 4 wrz 2018, o 18:25

Jak dla mnie jest tak,że można dostrzc symptomy poprawy biorąc pod uwagę rezultaty,które na teraz dają serie meczów bez porażek zarówno na wyjeździe jak i u siebie.
Ale w dalszym ciągu gra wymaga poprawy,a skład wzmocnień piłkarzami doświadczonymi po to by w tym sezonie powrócić do pierwszej ligi co jest celem Ruchu samym w sobie.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], JoKeRoNŁ, rafek77 i 104 gości