Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#46 Post autor: _BiADACZ_ » 2 wrz 2018, o 05:18

WTH pisze:
1 wrz 2018, o 20:16
Piłkarz meczu zdecydowanie Robert Obst, wyczyścił więcej sytuacji niż miał ku temu okazji. Reszta na swoim poziomie. Wygrywanie takich meczów to obowiązek.
Rozwój miał siły na pierwsze pół godziny, dość mocny pressing, my mieliśmy wyważone siły przez prawie cały mecz i to poskutkowało. Skuteczność bardzo dobra, defensywa całkiem całkiem.
Szybko żeś "wrócił z meczu", zaproszenie durś aktualne.
marek79 pisze:
1 wrz 2018, o 23:20
3 pkt i komentarzy mało :) ;)

Cieszy zwycięstwo i nie ma co patrzeć, że to Rozwój. Tu Legii i Lecha nie ma :)

Dziś na rodzinnym "Szkocja" wyszła super i to zaś jeden z plusów meczy. Dzięki Szymonowi zaś chce sie chodzić na mecze i nie idzie doczekać się następnego meczu.
Nie wiem jak Tobie, ale mi i bez Szymona chce się łazić na mecze...
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 702
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#47 Post autor: 19Wariat20 » 2 wrz 2018, o 06:56

_BiADACZ_ pisze:
2 wrz 2018, o 05:18
WTH pisze:
1 wrz 2018, o 20:16
Piłkarz meczu zdecydowanie Robert Obst, wyczyścił więcej sytuacji niż miał ku temu okazji. Reszta na swoim poziomie. Wygrywanie takich meczów to obowiązek.
Rozwój miał siły na pierwsze pół godziny, dość mocny pressing, my mieliśmy wyważone siły przez prawie cały mecz i to poskutkowało. Skuteczność bardzo dobra, defensywa całkiem całkiem.
Szybko żeś "wrócił z meczu", zaproszenie durś aktualne.
Moje też panie Rurek ;)

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#48 Post autor: marek79 » 2 wrz 2018, o 08:14


Nie wiem jak Tobie, ale mi i bez Szymona chce się łazić na mecze...
Biadacz, wiadomo kto ma być ten jest ale... nie powiesz mi, że z uciechą żeś łajził na ostatnie szpile?
Czy raczej z przyzwyczajenia i kibicowskiego obowiązku.

Patrząc jaką robotę wykonuje Szymon i jaki to ma efekt to właśnie jest jeden z tych plusów co, że cłowiek idzie z przyjemnością na szpil.

No i gra piłkarzy. Wiadomo wirtuozerii nie ma ale 3 pkt wpadają.

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#49 Post autor: WTH » 2 wrz 2018, o 08:46

jajo pisze:
1 wrz 2018, o 20:26
A ludzie wchodza na stadion i od 1 minuty czekaja, zeby sie o cos do Lecha pr***ebac.


Śmiechy z Lecha jeszcze są ok, ale rzucanie w jego kierunku ku***mi to już przesada, a zdarzało się to ostatnio. Jak na jego możliwości 3 mecze bez straty bramki to rewelacyjny wynik, mimo że błędy robił to przynajmniej nie prokurował zagrożenia bezpośrednio w polu karnym. Na Znicza najpewniej wyjdzie w pierwszym składzie, bo Fornalak składu pewnie nie zmieni.

domin11hks
Posty: 901
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#50 Post autor: domin11hks » 2 wrz 2018, o 08:57

marek79 pisze:
1 wrz 2018, o 18:55
domin11hks pisze:
1 wrz 2018, o 18:19
chyba nie będzie nowością jak napisze słabo to wygląda :zly:
A czego oczekujesz?
Wirtuozerii? Tiki taki? Popatrz na sklad i umiejętności oraz kiero to liga a potem do tego dopisz Polska.
jeszcze Messiego też bym chcioł :hyhy:
poluzuj się guma w galotach :cwaniak:

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#51 Post autor: marek79 » 2 wrz 2018, o 09:34

domin11hks pisze:
2 wrz 2018, o 08:57
marek79 pisze:
1 wrz 2018, o 18:55
domin11hks pisze:
1 wrz 2018, o 18:19
chyba nie będzie nowością jak napisze słabo to wygląda :zly:
A czego oczekujesz?
Wirtuozerii? Tiki taki? Popatrz na sklad i umiejętności oraz kiero to liga a potem do tego dopisz Polska.
jeszcze Messiego też bym chcioł :hyhy:
poluzuj się guma w galotach :cwaniak:
Karlus sluchej.

Poluzować to możesz guma babie w stringach.
Rozumia, żeś o tej słabej grze napisoł ino po to zeby byl post ja?
Przeciepnij sie na Filipowskiego o ile wiysz kto to je bo on zachwycoł wrażyniami artystycznymi :) ;)

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#52 Post autor: LEMON-CHORZOW » 2 wrz 2018, o 10:20

miesiac temu zech pisol ze walski i urbanczyk symuluja gre ,,dziwi mnie ze fornalak tego nie widzi , nie ma co ich trzymac na sile bo pozytek z nich zoden,,jeszcze mina walskiego zawsze wykrzywiony ryj i obrazony na wszytkich ,,,,urbanczyk ostatni dobry mecz miol 17 miechow temu z legia,,a pan pilkarz walski --hm nie przypominom sobie ,,

Awatar użytkownika
Fairlight
Posty: 195
Rejestracja: 22 sie 2014, o 13:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#53 Post autor: Fairlight » 2 wrz 2018, o 11:24

Drugie zwycięstwo z rzędu i kolejne zdobyte 3 punkty - to bardzo cieszy. Może w końcu coś się pozytywnie ruszyło w drużynie (oby!).

Jakieś mankamenty zawsze się znajdą, ale na pewno u wszystkich kibiców przeważa radość z 6 punktów w ostatnich dwóch meczach, bo jeszcze parę tygodni temu wyglądało to wszystko bardzo nieciekawie.

P.S. Już tylko 5 punktów straty do lidera. :hyhy:

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#54 Post autor: MaRko22 » 2 wrz 2018, o 11:53

Ostudze Wasz optymizm. Dwa mecze w tak wyrównanej lidze niewiele zmieniają. Nie mamy obecnie kadry gotowej by utrzymać się w I lidze. Chciałbym aby Ruch w tym sezonie znalazł się w top 5, zbudował zgrana kadrę (bez większych roszad) na następny sezon i wtedy powalczył o awans. W tym momencie są zespoły z lepszą kadra, stabilna sytuacja finansowa i to one na końcu rozgrywek wytrzymają ciśnienie i będą mocno punktowac. Pro Junior system i górna cześć tabeli, to cel który dla mnie jako kibica, który wspiera Ruch od ponad dekady satysfakcjonuje. Od awansu bardziej potrzebny jest nam spokój w finansach i strukturach. Sam awans nic nie zmieni, jeżeli w następnym sezonie będziemy zbierali wpiernicz od zespołów z małych miasteczek, których nawet nie wiemy gdzie leżą :)
Obrazek

moRi95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1087
Rejestracja: 12 lis 2010, o 23:03
Lokalizacja: TaRnowskie GóRy
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#55 Post autor: moRi95 » 2 wrz 2018, o 12:29

MaRko22 pisze:
2 wrz 2018, o 11:53
Ostudze Wasz optymizm. Dwa mecze w tak wyrównanej lidze niewiele zmieniają. Nie mamy obecnie kadry gotowej by utrzymać się w I lidze. Chciałbym aby Ruch w tym sezonie znalazł się w top 5, zbudował zgrana kadrę (bez większych roszad) na następny sezon i wtedy powalczył o awans. W tym momencie są zespoły z lepszą kadra, stabilna sytuacja finansowa i to one na końcu rozgrywek wytrzymają ciśnienie i będą mocno punktowac. Pro Junior system i górna cześć tabeli, to cel który dla mnie jako kibica, który wspiera Ruch od ponad dekady satysfakcjonuje. Od awansu bardziej potrzebny jest nam spokój w finansach i strukturach. Sam awans nic nie zmieni, jeżeli w następnym sezonie będziemy zbierali wpiernicz od zespołów z małych miasteczek, których nawet nie wiemy gdzie leżą :)
Kadra przez okienko zimowe i letnie się zmieni, więc nawet jeżeli teraz takiej kadry nie mamy, to nie oznacza że takiej kadry nie będziemy mieć za rok.
Wyższa liga = większa medialność, transmisje w TV (czytaj: przychody) i troche większa frekwencja. Po to się gra żeby wygrywać, awansować i zdobywać trofea. Z innym podejściem nie ma sensu uprawiać jakiegokolwiek sportu (również amatorsko). Brak awansu będzie dla mnie porażką zważywszy na poziom tej ligi

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#56 Post autor: użytkownik » 2 wrz 2018, o 15:14

Rafał19R20 pisze:
1 wrz 2018, o 23:55
użytkownik pisze:
1 wrz 2018, o 21:22
„Myślę, że było to nasze zasłużone zwycięstwo, ale na pewno zbyt wysokie. Graliśmy dzisiaj dobrze, czasami bardzo dobrze, ale graliśmy też źle, bardzo źle i katastrofalnie słabo. Nie możemy tak grać w defensywie. Cieszę się, że mimo wielu momentów takiej słabej gry zdołaliśmy dzisiaj wygrać. Przed nami kolejne tygodnie ciężkiej pracy.

Nie biczuję się, tylko realnie oceniam to, co się działo na boisku. Przeciwnik stworzył w pierwszej połowie kilka sytuacji po naszych katastrofalnych błędach i mogło się to zakończyć zdobyciem bramki. Nie wiemy, jak ten mecz by się wtedy zakończył. Dzisiaj nam się udało wygrać, ale przyjdą takie mecze, że za takie błędy zapłacimy.”

Kolejna, a ja bym nawet powiedział następna trzeźwa i bardzo dobra wypowiedź na temat meczu. I ja zostaję przy tym, co mówiłem już wcześniej. Fornalak to dobry, charyzmatyczny trener. To od zawodników powinniśmy wymagać więcej.
Dzisiaj dobry mecz, ale z bardzo dużą dozą szczęścia.
Dla mnie na minus:
-Podgórski, za zero inwencji, brak przebojowości, hamowanie akcji
-Urbańczyk, może i chce, ale gra dramatycznie
-Małkowski, za dużo błędów
Na plus młodzi, bez wyjątku. W nich widzę nadzieję na lepsze jutro.
Na plus też młynowi (robicie czarną, ale dobrą robotę, ode mnie wielkie dzięki) i nasz doping.
A największy plus wędruje do Szymona i sektora rodzinnego, dzisiaj momentami wyglądało to KOZACKO.
Co do Fornalaka to naprawde nie wiem co Ty w Nim dobrego widzisz ... Od tych pesymistycznych wypowiedzi az zygac sie chce... Zamiast dac troche wiary i motywacji tym mlodym chlopakom to potrafi zrobic katastrofe z 3:0...
Predzej by sie nadawal do prowadzenia zakladu pogrzebowego tam by z ta nostalgia sie odnalazl niz do trenerki...
Pewnie, najlepiej mydlić oczy, jak to miało miejsce na ławce trenerskiej od 5 lat.

Awatar użytkownika
blue blood
Posty: 939
Rejestracja: 17 paź 2007, o 21:58
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#57 Post autor: blue blood » 2 wrz 2018, o 19:32

jo nic o meczu ino mom prosba do mlynowych-po strzelonych torach niych poczekajom trocha z dopingiym zeby uczcic strzela tora przeca to mode chopcy i napewno ich to zdopinguje do lepszyj gry jak caly stadion wyryczy jego nazwisko
Świętochłowice najlepsi RUCHU kibice
[img]http://img502.imageshack.us/img502/3268/swionymijankant5.jpg[/img]
NIY Poloki NIY GERMANY TO MY SLONZOKI NAROD WYBRANY

tynbydziedobry
Posty: 934
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#58 Post autor: tynbydziedobry » 2 wrz 2018, o 21:15

blue blood pisze:
2 wrz 2018, o 19:32
jo nic o meczu ino mom prosba do mlynowych-po strzelonych torach niych poczekajom trocha z dopingiym zeby uczcic strzela tora przeca to mode chopcy i napewno ich to zdopinguje do lepszyj gry jak caly stadion wyryczy jego nazwisko
połowa stadionu nawet nie wie jak te synki się nazywają. taki marazm jest/był w klubie od jakiegoś czasu, że trzeba ściągać takich zawodników o których ludzie wiedzą ino tyla, że są. Kilkanaście minut po pierwszej bramie chop obok się mnie pyto kto strzelił i dalej pyto czy to jakiś nowy więc jeszcze daleko droga.

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#59 Post autor: Rafal1920 » 2 wrz 2018, o 21:20

Tyn kto się interesuje tym klubem dobrze zno zawodników, z jakimi numerami grają itd. Na głośniejsze nazwiska muszymy jeszcze niestety poczekać.

domin11hks
Posty: 901
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Rozwój Katowice-Ruch Chorzów 1 wrzesnia 18:00

#60 Post autor: domin11hks » 3 wrz 2018, o 07:20

marek79 pisze:
2 wrz 2018, o 09:34
domin11hks pisze:
2 wrz 2018, o 08:57
marek79 pisze:
1 wrz 2018, o 18:55
domin11hks pisze:
1 wrz 2018, o 18:19
chyba nie będzie nowością jak napisze słabo to wygląda :zly:
A czego oczekujesz?
Wirtuozerii? Tiki taki? Popatrz na sklad i umiejętności oraz kiero to liga a potem do tego dopisz Polska.
jeszcze Messiego też bym chcioł :hyhy:
poluzuj się guma w galotach :cwaniak:
Karlus sluchej.

Poluzować to możesz guma babie w stringach.
Rozumia, żeś o tej słabej grze napisoł ino po to zeby byl post ja?
Przeciepnij sie na Filipowskiego o ile wiysz kto to je bo on zachwycoł wrażyniami artystycznymi :) ;)
Te dinozaur problem to ty mosz do wszystkiego co pisza, chcesz pogadać to podbij na meczu. Ewentualnie potem będziesz pisał o wrażeniach artystycznych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ASCETO, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kroy, moRi95, tynbydziedobry i 120 gości