Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#181 Post autor: Morris » 22 lip 2018, o 10:37

Według wypowiedzi Fornalaka na pomeczowej konferencji, zabrakło:
-szczęścia
-jakości piłkarskiej
-zaangażowania
czyli... tak na mój gust wszystkiego...

sezon na agrowpierdole oficjalnie rozpoczęty.

kickers
Posty: 285
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#182 Post autor: kickers » 22 lip 2018, o 10:53

Z perspektywy sektora gosci: Ruch na boisku o wiele lepszy dużo sytuacji bramkowych w tym (slupek,eka) widać było chęci i walka niestety nic nie wpadło oby było lepiej
NOWY [R] BYTOM

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#183 Post autor: _BiADACZ_ » 22 lip 2018, o 11:03

WTH pisze:
21 lip 2018, o 18:34
Gańba, kolejny sezon gańby... :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Kolejny sezon nie chcesz się ustawić na spotkanie, na Trybunie Głównej, dlaczego?
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#184 Post autor: Harry1990 » 22 lip 2018, o 11:04

Oby im teraz psychika nie siadła, bo zwykle po takich jednobramkowych porażkach w następnym meczu grali katastrofę, przegrywając kilkoma golami.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#185 Post autor: Wilus » 22 lip 2018, o 11:29

Tak na chłodno , po analizie pomeczowej to .....ten wynik wcale nie jest zaskoczeniem. Wiem, ze to jest 2 liga, ale jak Ruch sie szykował do tego sezonu ?
- na miesiac przed startem ligi my nie wiemy co z licencja, kaj bedziemy grac itp. Tym samym zadne kroki nie podjete co do druzyny, wzmocnień, składu itp.
- kiedy okazuje sie, ze gromy w 2 lidze to zaczynamy szukac na gwalt chlopow co u nas zagraja. Dlaczego nikt wczesniej nie wytypowal zawodników, którzy mogliby nas wzmocnic
- akcja oboz przygotowawczy. Moim zdaniem jest to czas, kiedy kadra jest zebrana i jest to wyjazd kaj szkoli sie wytrzymalosc, technika, zagrania, zgranie ....itp. A u nas ? Byl to casting wyjazdowy przez ktory przewinelo sie zas sporo testerow. Kaj my sie mieli zgrac i przygotowac do sezonu jak na tydzien przed startem nie bylo wiadomo kto w Ruchu bedzie gral. Dla mnie parodia.
A jak juz momy kadra to okazuje sie, ze : torman jest cienki jak polsilver. Strzal na Siare mysla 90% innych tormanow by chycilo, a nasz dupa.
Co do trenera to wszystko juz zostalo powiedziane. Brak sukcesów Fornalaka nie jest przypadkowy i jego profesjonalizm bydzie sie przekladol na gre Ruchu. Ozor pisal, ze to jest fucha po znajomosci. Jo np. Guardiole po znajomosci bym wziął :) ale Fornalaka niekoniecznie.
Widac, jak zawodnicy sa przygotowani skoro nie bylo roznicy pomiedzy chlopami o dwa lata temu grali w ex ( Urbanczyk, Walski ) a zawodnikami z Tarnobrzega.

Jedynie co jest zabawne to deklaracja, ze walczymy o ekstraklase. Po tym co opisalem to chyba nawet Steeve Wonder by nie uwierzyl w te brednie. Amatorko przygotowany zespol niestety bedzie co najwyzej w srodku tabeli, jak sie wezmą do gry. Bo nie wyobrazom sobie kolejnego spadku.
Kiedys Ozor pisal, ze dla zarzadu jest to walka o odzyskanie kasy wlozonej w Ruch niz o dobro samego klubu. Mnie sie wydajem, ze wylacznie w ekstraklasie sa oni cos odzyskac. Pałętanie sie po wiochac w 2 lidze na pewno ich nie wzbogaci.

I chyba najwazniejszy temat. STADION. Nie ma odpuszczania, przeciagania, chytania mamlasów. To jest podstawa naszego byc albo nie byc. Mieszkancy Chorzowa maja prawo miec nowy obiekt, ktory by im słuzyl. Po roz kolejny zgadzam sie z Ozorem, ze nie mozemy dac sobie wciskac kitow, ze obecna wladza tylko jest nam w stanie dac stadion. Potem sie okaze ze dadza 2 mln i temat stadionu zostanie zapomniany. Do konca kadencji zostalo trocha czasu, wiec czekamy na pierwsze efekty prac na stadionie, a jak nie to w wyborach dać temu wyraz. Rykna tak : Nowy Stadion dla Chorzowa :)

domin11hks
Posty: 901
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#186 Post autor: domin11hks » 22 lip 2018, o 11:54

Wilus chyba najtrafniej przeanalizował całą sytuacje.
Może z perspektywy trybun wyglądało to przyzwoicie, niestety z perspektywy TV już nie.
Graliśmy pierwsze 15 minut potem to już równa pochyła.
Druga połowa to już kryminał.
Z tego co czytałem to cały mecz ma być dostępny comTV .

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#187 Post autor: gerhat » 22 lip 2018, o 12:06

Jaranie się dobrą grą to znów stawianie na minimalizm. Co znaczy dobra gra na tle Siarki ? Nie wiemy na jakim poziomie jest przeciwnik, może to będzie outsider drugiej ligi na którego tle zagraliśmy dobre 45 min i zdobyliśmy zero punktów. Naszym obowiązkiem jest wygrywać tą ligę a nie jarac się słupkami w Tarnobrzegu. Przypomnę że nasz totalny zjazd który trwa nadal zaczął się od pewnego słupka w Kielcach. Zacznijmy wymagać od pierwszego meczu bo znów obudzimy się jak już będzie za późno. Nas nie stać na pomyłki, eksperymenty i mecze bez punktów. My som Ruch, niech ktoś to wreszcie zrozumie! :mur:

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#188 Post autor: Elmer » 22 lip 2018, o 12:11

Jeszcze raz zaznaczam, jeśli druga liga ma tak wyglądać, jak ten mecz, to warto przychodzić na te spotkania. Ja wierze w jedno. Ta drużyna, Ruch Chorzów, będzie odgrywać kluczową rolę w naszych rozgrywkach. Z jednej strony będzie przyciągać widzów na boiska II-ligowe, a z drugiej strony jest to wartościowy zespół, naprawdę wartościowy. Wygraliśmy z drużyną dobrą, naprawdę dobrą. Powiedziałem przed sezonem - co najmniej siedem, osiem drużyn jest takich liczących się w walce o te górne pozycje w naszej tabeli. Ruch chorzowski też wliczam do tego - powiedział Włodzimierz Gąsior.
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... chorzowian
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#189 Post autor: RNK95 » 22 lip 2018, o 12:16

Przestańmy wreszcie szukać usprawiedliwień bo już tego się słuchać nie da. Usprawiedliwialiśmy ich pod koniec sezonu Ekstraklasy, usprawiedliwialiśmy ich cały sezon w 1 lidze ( może z wyjątkiem jego końcówki ) i zaczyna się to teraz. Ja mam dość agrowpie.rdoli, mam dość wstydu, mam dość robienia sobie jaj z tego klubu. Transfery po znajomości, trenerka po znajomości, wielka póki co - nieudolna - niebieska rodzina.
Zaczyna się to tak samo jak sezon temu, niby fajnie młodzieżowcy zagrali na otwarcie z Stalą Mielec, niby światełko w tunelu mimo przegranej, a skończyło się jak się skończyło. Znowu chcemy na 5 kolejek przed końcem obliczać co się musi stać żeby się utrzymać ( bo w awans w tym sezonie nie wierzę ) ?

Winę ponoszą wszyscy po części. Najbardziej winię zarząd bo jedynym czym można tych synków na boisku usprawiedliwić to brakiem czasu na zgranie się - co było winą późnych transferów, niepewności w składzie i dopinaniem wszystkiego na ostatni moment. Następnie trener za po raz kolejny fatalne przygotowanie - pierwszy mecz sezonu, a już odstajemy motorycznie i kondycyjnie na tle średniaka 2 ligi. Ostatecznie piłkarze - bo mamy w składzie takich zawodników, którzy może i mimo słabego przygotowania powinni ten mecz wygrać lepszymi umiejętnościami i doświadczeniem ( Podgórski, Kędziora, Kowalski, Urbańczyk itd ).
Za parę kolejek jeszcze będziemy szukać bramkarza bo Lech jest strasznie elektryczny, gdyby nie jego babol mielibyśmy chociaż ten punkt. Bramkarz chcąc grać w 1 składzie musi w ciągu sezonu parę punktów drużynie wybronić kiedy reszcie nie idzie - on tego nam nie zapewni.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#190 Post autor: Rafał19R20 » 22 lip 2018, o 12:32

na chłodno moja opinia co do sytuacja...
Niestety ale musimy zejść wszyscy na ziemie... sam może zbyt naiwnie uwierzyłem że będziemy się liczyć w walce o awans , tym bardziej że z tej śmiesznej ligi awansują aż 3 zespoły. Prawda jest jednak taka że nie jesteśmy przygotowani sportowo na ten awans. Najtrafniej opisał sytuację Wiluś, nasze przygotowania do rozgrywek to był jeden wielki casting i tak naprawdę branie graczy w ciemno, lub same nazwiska jak Podgórski czy Kędziora... Mimo tego trudno mi sobie wyobrazić kolejny zjazd do 4 poziomu rozgrywek. Priorytet to w tej chwili utrzymanie się i ZBUDOWANIE zespołu na awans, nie z łapanki tylko z przemyślanymi transferami, z normalnym trenerem i bramkarzem. Podsumowując, awans to dla Nas w tym sezonie misja nie do wykonania, nie zmienia to faktu że muszą walczyć o zwycięstwo z każdym , bo każdy w tej lidze jest do ogrania!
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

grzechub
Posty: 1806
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#191 Post autor: grzechub » 22 lip 2018, o 12:59

Dla mnie nie ma usprawiedliwień. Wczoraj w pierwszym składzie wybiegło 7! (słownie "siedmiu") piłkarzy z doświadczeniem ekstraklasowym!!! Jeśli ktoś gra amatorsko, a zagrał kiedyś z jakimkolwiek ligowcem wie, że przepaść jest niesamowita. Siarka to byli amatorzy, co było widać doskonale w pierwszej połowie i powinniśmy ich lekko rozjechać. Winny tu jest tylko i wyłącznie Fornalak: piłkarze grają, ale bez ładu i składu, jedyne zagrożenie wynikało wczoraj z wyższości umiejętności naszych piłkarzy, a nie z akcji czy stałych fragmentów.
Jeśli chodzi o same przygotowania to przecież sam Fornalak twierdził, że już końcówka poprzedniego sezonu była przygotowaniami do tego sezonu. W zasadzie zmienił się tylko środek obrony (niby na plus, bo Obst z doświadczeniem ekstraklasowym i dobrze mu szło w sparingach) i obsada bramki (pisałem w trakcie meczu, że tą ligę powinniśmy wygrać nawet bez bramkarza). Resztę zmian Fornalak sam wprowadził (dlaczego Kędziora za Majewskiego? Czemu gra Komarnicki, który w ogóle nie grał w sparingach i każdy widzi, że na piłkarza to on się nie nadaje nawet na orlik).

Wciągamy tą ligę nosem gdybyśmy mieli Fornalika, albo chociaż Wleciała... marzenia (dzięki Śrutwa). Może trzeba dać szansę panu Psykale, Grzybowi, albo innemu "nołnejmowi" skoro żaden trener z "nazwiskiem" nie chce tu przyjść (w co nie wierzę!).

Panie Fornalak weź przykład z Jacka Zielińskiego i podaj się pan do dymisji błagam!!!!!!

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#192 Post autor: WTH » 22 lip 2018, o 13:00

Harry1990 pisze:
22 lip 2018, o 11:04
Oby im teraz psychika nie siadła, bo zwykle po takich jednobramkowych porażkach w następnym meczu grali katastrofę, przegrywając kilkoma golami.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Jak im siednie psychika po przegranym meczu w trzeciej klasie rozgrywkowej na jakimś zasiarczonym wypizdowie to niech oni lepiej zmienią zawód ;)




Dalej mam wrażenie, że kilku piłkarzy przechodzi obok meczu. Gdyby wszyscy zasuwali tak jak Kowal, bylibyśmy głównym kandydatem do awansu.

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#193 Post autor: Harry1990 » 22 lip 2018, o 13:02

WTH pisze:
Harry1990 pisze:
22 lip 2018, o 11:04
Oby im teraz psychika nie siadła, bo zwykle po takich jednobramkowych porażkach w następnym meczu grali katastrofę, przegrywając kilkoma golami.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Jak im siednie psychika po przegranym meczu w trzeciej klasie rozgrywkowej na jakimś zasiarczonym wypizdowie to niech oni lepiej zmienią zawód ;)




Dalej mam wrażenie, że kilku piłkarzy przechodzi obok meczu. Gdyby wszyscy zasuwali tak jak Kowal, bylibyśmy głównym kandydatem do awansu.
Wczoraj zasuwali, ale tylko do 20 minuty

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#194 Post autor: WTH » 22 lip 2018, o 13:07

Harry1990 pisze:
22 lip 2018, o 13:02
WTH pisze:
Harry1990 pisze:
22 lip 2018, o 11:04
Oby im teraz psychika nie siadła, bo zwykle po takich jednobramkowych porażkach w następnym meczu grali katastrofę, przegrywając kilkoma golami.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Jak im siednie psychika po przegranym meczu w trzeciej klasie rozgrywkowej na jakimś zasiarczonym wypizdowie to niech oni lepiej zmienią zawód ;)




Dalej mam wrażenie, że kilku piłkarzy przechodzi obok meczu. Gdyby wszyscy zasuwali tak jak Kowal, bylibyśmy głównym kandydatem do awansu.
Wczoraj zasuwali, ale tylko do 20 minuty

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Czyli zaś osławione przygotowanie fizyczne? :P Streama włączyłem dopiero po 10 minucie po poście milanosa.

Awatar użytkownika
Marc_MC
Posty: 459
Rejestracja: 22 sie 2002, o 01:50
Lokalizacja: Düsseldorf - Świętochłowice
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#195 Post autor: Marc_MC » 22 lip 2018, o 13:17

'PYJTER' pisze:
21 lip 2018, o 20:11
Dali jak mantra od momentu zatrudnienia Fornalaka byda powtorzoł on się nie nadaje na trenera... I tak jak przewidywolech 5 meczów wdupimy i bydymy szukać trenera. Także ten sezon momy z głowy nie awansujemy.
żodne 5.

Tyn "zagrali-jak-nigdy-przegrali-jak-zawsze" tryner niech sie do pokój. W gejkaesie dostoł 1-6 i go wyje......
Tu go czimiom. Szafnoł tenisowe wyniki, nojgorsze wciepy jaki my dostali i dalij go czimiom. Tyn chop niy mo żodnego konceptu. Niy ma taktyki, nie ma lotanio, niy ma nic. Jo już we dziyń jak go zaś przijyli, toch pisoł, że bydzie katastrofa.

:wsciekly: Fornalak :wsciekly: być chopem z jajami i rób plac prawdziwemu trynerowi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 57 gości