Sezon 2018/2019

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#76 Post autor: heli » 6 lip 2018, o 17:54

wojt pisze:
6 lip 2018, o 17:36
Ludzie na Trybunie Górnej którzy płacą karnet od lat zapłacą za III ligę około 150 zł więcej niż za Ekstraklasę.Płacimy za jakość! Kolejny świetny pomysł :(
Pół żartem, pół serio...
To mocie ostatnia szansa na trybunie górnej zasiąść, jeżeli ona pierwszo idzie pod wyburzenie przy remoncie.
Trzeba było nie narzekać głośno na Patermana na górnej to byście zakazów i podwyżek nie wyłapywali.

Ino zaznaczom, ze jo som nie wiem co jest żartem, a co serio w mojej wypowiedzi
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Elmer
Posty: 10376
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#77 Post autor: Elmer » 6 lip 2018, o 18:13

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to z tej trybuny mecze tylko w rundzie jesiennej będzie można oglądać (oczywiście wiem, że nie pójdzie)
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#78 Post autor: tedeus63 » 6 lip 2018, o 18:27

qrna ludzie 9 zl bilet w karnecie. czy To jest qqq drogo ? chcecie messich w skladzie ale bilety po piyncioku i krupnila do ryja.? dejcie cos od siebie by tyn klub przezyl. wiym trybuna trocha przegieli ale tam majom siedziec Ci co majom kasa. niy stac Cie na trybuna kup karnet na 7 jo w zeszlym roku zrezygnowolech ze znizki lojalnosciowej a miolech 50 % bo karnet kupuja
od wielu lot a dodom ze mi sie nie przelewo. wiync niy szkamrac ino zapychac po karnety .

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#79 Post autor: LEMON-CHORZOW » 6 lip 2018, o 19:42

Elmer pisze:
6 lip 2018, o 18:13
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to z tej trybuny mecze tylko w rundzie jesiennej będzie można oglądać (oczywiście wiem, że nie pójdzie)
od wyburzenia tej trybuny budowa stadionu napewno sie nie rozpocznie na 100 % ,,przeciez ludziom nie bedzie kapac na gowa przez 4 lata zanim wybuduja caly stadion,,wedlug mnie zaczna na luku od starego zegara elektronicznego ktorego juz nie ma ,,,to by nie mialo sensu burzyc jedyno trybuna zadaszono ,,,to bedzie etap koncowy o ile do budowy stadionu dojdzie

Elmer
Posty: 10376
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#80 Post autor: Elmer » 6 lip 2018, o 20:22

LEMON-CHORZOW pisze:
6 lip 2018, o 19:42
Elmer pisze:
6 lip 2018, o 18:13
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to z tej trybuny mecze tylko w rundzie jesiennej będzie można oglądać (oczywiście wiem, że nie pójdzie)
od wyburzenia tej trybuny budowa stadionu napewno sie nie rozpocznie na 100 % ,,przeciez ludziom nie bedzie kapac na gowa przez 4 lata zanim wybuduja caly stadion,,wedlug mnie zaczna na luku od starego zegara elektronicznego ktorego juz nie ma ,,,to by nie mialo sensu burzyc jedyno trybuna zadaszono ,,,to bedzie etap koncowy o ile do budowy stadionu dojdzie
Fantomas coś brzęczał o przyłączach itp... Pewnie że lepiej zacząć od innej trybuny. Gdzie posadzą vipy, gdzie dziennikarzy?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 547
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#81 Post autor: rafraf32 » 6 lip 2018, o 21:57

No i ciul. Połoglondoł żech... nie zapłacą 500pln za TG. Sorry od 7 lot karnet, ale 2 lata robienia mnie w ciula wystarczy. I możecie mnie wyzywać od żaboli i innych gadów. TEN PRODUKT NIE JEST WART 500PLN ZA 2 LIGA!!! Ps. Właśnie 3 moich kumpli że szpiku dzięki zarządowi tyż zrezygnowało. Momy dość!!!
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#82 Post autor: heli » 6 lip 2018, o 21:58

Elmer pisze:
6 lip 2018, o 20:22
LEMON-CHORZOW pisze:
6 lip 2018, o 19:42
Elmer pisze:
6 lip 2018, o 18:13
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to z tej trybuny mecze tylko w rundzie jesiennej będzie można oglądać (oczywiście wiem, że nie pójdzie)
od wyburzenia tej trybuny budowa stadionu napewno sie nie rozpocznie na 100 % ,,przeciez ludziom nie bedzie kapac na gowa przez 4 lata zanim wybuduja caly stadion,,wedlug mnie zaczna na luku od starego zegara elektronicznego ktorego juz nie ma ,,,to by nie mialo sensu burzyc jedyno trybuna zadaszono ,,,to bedzie etap koncowy o ile do budowy stadionu dojdzie
Fantomas coś brzęczał o przyłączach itp... Pewnie że lepiej zacząć od innej trybuny. Gdzie posadzą vipy, gdzie dziennikarzy?
A są takowi na 3 ligowych meczach ?
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Sezon 2018/2019

#83 Post autor: WTH » 6 lip 2018, o 22:41

DarkPrince pisze:
6 lip 2018, o 17:50
A moje pytanie jak co roku brzmi czy będą w tym sezonie karnety do osób niepełnosprawnych bo zawsze tego info brakuje.



My wszyscy są niepełnosprawni że na te szpile jeszcze łażymy.

Awatar użytkownika
pRedatoR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 317
Rejestracja: 23 lis 2009, o 15:19
Lokalizacja: Górny Śląsk!
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#84 Post autor: pRedatoR » 7 lip 2018, o 01:39

rafraf32 pisze:
6 lip 2018, o 21:57
No i ciul. Połoglondoł żech... nie zapłacą 500pln za TG. Sorry od 7 lot karnet, ale 2 lata robienia mnie w ciula wystarczy. I możecie mnie wyzywać od żaboli i innych gadów. TEN PRODUKT NIE JEST WART 500PLN ZA 2 LIGA!!! Ps. Właśnie 3 moich kumpli że szpiku dzięki zarządowi tyż zrezygnowało. Momy dość!!!
Klub konsultował to z kibicami :) ;)

kolegamiszcza
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2018, o 02:10
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#85 Post autor: kolegamiszcza » 7 lip 2018, o 02:59

Koledzy po szalu (piszę do was z Łodzi) - mam nadzieję, że nie rozumiecie opatrzenie mojego wpisu. Osobiście życzę wam jak najlepiej.
Od kilku miesięcy obserwuję wasze forum i przyglądam się waszej sytuacji jakby z boku - wydaje mi się, że jedyną szansą dla was jest zacząć od 4 ligi(piąty poziom rozgrywkowy) bez długów, niejasnego podziału właścicielskiego i tej całej "degrengolady", która niestety was toczy!

Musicie zebrać się kibicowsko - wymusić na władzach miasta budowę nowego obiektu jak pogonicie "Patermanów" to życzliwi ludzie zaczną się garną na powrót do waszego klubu.
Nowy stadion to podstawa zobaczcie co stało się u nas po wybudowaniu nowego obiektu a nikt się tego nie spodziewał - nowe otwarcie dało nam impuls i "policzyliśmy się na nowo" i okazało się, że jest nas więcej niż ktokolwiek przypuszczał - a przecież kibicowsko nie macie się czego wstydzić.
Macie kapitalnych juniorów poradzicie sobie - jest wielu oddanych ludzi (TV Niebiescy, Pani Renia itp.)

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Sezon 2018/2019

#86 Post autor: WTH » 7 lip 2018, o 07:45

To nie takie proste, ciepnąć wszystko i zacząć bez długów. Trzeba było to zrobić kilka lat temu. Teraz to już raczej nie ma sensu.


Żeby ruszyć do przodu potrzebujemy impulsu w postaci awansu, najlepiej w tym sezonie.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#87 Post autor: Rafał19R20 » 7 lip 2018, o 09:02

rafraf32 pisze:
6 lip 2018, o 21:57
No i ciul. Połoglondoł żech... nie zapłacą 500pln za TG. Sorry od 7 lot karnet, ale 2 lata robienia mnie w ciula wystarczy. I możecie mnie wyzywać od żaboli i innych gadów. TEN PRODUKT NIE JEST WART 500PLN ZA 2 LIGA!!! Ps. Właśnie 3 moich kumpli że szpiku dzięki zarządowi tyż zrezygnowało. Momy dość!!!
To sie przeciep na szczewa zamiast narzekac ma forum , nie druga liga lecz Ruchu chyba jest tyle wart dla prawdziwego kibica?
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#88 Post autor: marek79 » 7 lip 2018, o 09:28

kolegamiszcza pisze:
7 lip 2018, o 02:59
Koledzy po szalu (piszę do was z Łodzi) - mam nadzieję, że nie rozumiecie opatrzenie mojego wpisu. Osobiście życzę wam jak najlepiej.
Od kilku miesięcy obserwuję wasze forum i przyglądam się waszej sytuacji jakby z boku - wydaje mi się, że jedyną szansą dla was jest zacząć od 4 ligi(piąty poziom rozgrywkowy) bez długów, niejasnego podziału właścicielskiego i tej całej "degrengolady", która niestety was toczy!

Musicie zebrać się kibicowsko - wymusić na władzach miasta budowę nowego obiektu jak pogonicie "Patermanów" to życzliwi ludzie zaczną się garną na powrót do waszego klubu.
Nowy stadion to podstawa zobaczcie co stało się u nas po wybudowaniu nowego obiektu a nikt się tego nie spodziewał - nowe otwarcie dało nam impuls i "policzyliśmy się na nowo" i okazało się, że jest nas więcej niż ktokolwiek przypuszczał - a przecież kibicowsko nie macie się czego wstydzić.
Macie kapitalnych juniorów poradzicie sobie - jest wielu oddanych ludzi (TV Niebiescy, Pani Renia itp.)
Bez urazy ale co w tym Widzewie ruszylo oprocz atmosfery na stadionie i sprzedazy karnetow?

Czy Widzew w cuglach wygrywał ligę?

Czy Widzew nie mial w tym czasie problemow finansowych?

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#89 Post autor: Sniper1920 » 7 lip 2018, o 09:47

Jak widza te szkamranie, że tu za drogo, tu za tanio, tu na gowa kapie, tam nie kapie to mie jasny ch*j trefio jakich coponiektórzy robią z siebie dziadów, bo zabrali im pakiet lojalnościowy. Czy podpisywaliscie kiedykolwiek z klubem lojalka na dożywotnie zniżki? W Tesco tyz mocie dożywotnie promocje? Nikt nikomu nie rozkazuje wybierać karnetu na TG jak mu finanse na to nie pozwolają, są inne sektory z odpowiednio atrakcyjnymi cenami na dany poziom rozgrywkowy. Swoją drogą 500zł za 17 szpilów w sezonie to 29,50zł za jeden szpil na trybunie kaj nie kapie na gowa o co tak wielu sie wadzi. To jest tak wiele? Sie policzcie wiela z Wos szkamrających jest w stanie wydać w ciągu jednego weekendowego wypadu. Samo wyjscie do restauracji oscyluje w granicach 100zł na 2 osoby. Już nie godom o browarze z kumplami w knajpie.

pedro-sbl
Posty: 7176
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Sezon 2018/2019

#90 Post autor: pedro-sbl » 7 lip 2018, o 10:41

marek79 pisze:
7 lip 2018, o 09:28
kolegamiszcza pisze:
7 lip 2018, o 02:59
Koledzy po szalu (piszę do was z Łodzi) - mam nadzieję, że nie rozumiecie opatrzenie mojego wpisu. Osobiście życzę wam jak najlepiej.
Od kilku miesięcy obserwuję wasze forum i przyglądam się waszej sytuacji jakby z boku - wydaje mi się, że jedyną szansą dla was jest zacząć od 4 ligi(piąty poziom rozgrywkowy) bez długów, niejasnego podziału właścicielskiego i tej całej "degrengolady", która niestety was toczy!

Musicie zebrać się kibicowsko - wymusić na władzach miasta budowę nowego obiektu jak pogonicie "Patermanów" to życzliwi ludzie zaczną się garną na powrót do waszego klubu.
Nowy stadion to podstawa zobaczcie co stało się u nas po wybudowaniu nowego obiektu a nikt się tego nie spodziewał - nowe otwarcie dało nam impuls i "policzyliśmy się na nowo" i okazało się, że jest nas więcej niż ktokolwiek przypuszczał - a przecież kibicowsko nie macie się czego wstydzić.
Macie kapitalnych juniorów poradzicie sobie - jest wielu oddanych ludzi (TV Niebiescy, Pani Renia itp.)
Bez urazy ale co w tym Widzewie ruszylo oprocz atmosfery na stadionie i sprzedazy karnetow?

Czy Widzew w cuglach wygrywał ligę?

Czy Widzew nie mial w tym czasie problemow finansowych?
W ch** sie ruszylo. Sam przynajmniyj jest nadzieja i trend wzrostowy. 15t pierdolonych karnetow sprzedali na okregowe ligi a u nos zaczol sie placz, bo cza dac 500 zeta. Widzew idzie do przodku a my szkryflomy scenariusz Polonii Bytom, my jeszcze nawet niy wiymy kaj je nasze dno. Pelno dlugow, tryner amator entuzjasta i UM ruszajacy sie w zolwim tepie.

Couki czos za patermana to som lata zmarnowane. Zamiast gibkiyj, efektywnej reorganizacji mieli my i lang momy pazdzierzowe cerowanie. Zamiast wypiepszyc patologia mieli my jyj mnozenie, co Scypion opisol. Zamiast trynera profesjonalisty momy wynalazki typu gucio, fornalak, pietrzak abo wesoly grecki wuefista.

Jak inaczyj wyglondalyby nasze szanse i finanse kej by UM zaczol stawianie stadionu 2 lata tymu? Zaczliby my realnie splacac pozyczka w UM i generowac realny dochod. Chca budowac stadion to go buduja, tak jak zrobili w Tychach. Pedzieli, ze zbudujom i pierdolneli na gibko stadion.

Wszyscy co sie obracajom wokol tego klubu to je jedna dupno zalosc. A my nojwiynkszo, ze tych ciuli tela lot tolerujemy.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], k0ciak, Majestic-12 [Bot] i 270 gości