Stowarzyszenie Wielki RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
natiste
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#571 Post autor: natiste » 1 mar 2019, o 15:46

19Wariat20 pisze:
1 mar 2019, o 14:32
Lysy pisze:
1 mar 2019, o 13:36

Kto tu kogo po raz kolejny obraził? Adic piszesz,że mam usunąć konto.Tak,Chciałem usunąć konto.Ludzie na pw prosili mnie żebym nie ulegał takim jak np.chropaczow.On po raz drugi robi sobie wycieczki w/s do mojej wiary.Nie pozwole na szyderstwa z katolików.Robi to już drugi raz z kolei.Nie ja go tyrpie.
Gdzie znowu widzisz moje kompleksy???
W tym co pisze o Lipskim i Janoszce? Najpierw trzeba cos wiedziec a potem sypać "kompleksami".I zdawać sobie sprawe ,że pewne historie są robione na pokaz.
Dla tych co mnie nie znoszą proponuje żeby zablokowali moje wiadomości.Jest taka opcja.
serdecznie podrawiam.
Stary chop żeś je a zachowujesz sie jak bajtel.Ciebie ktoś tam obraził,ale jak Ty inkszym jedziesz od ubeków i komunistycznych kurew to może być pra?
Jak Ty niy ciyrpisz chopa o nicku chropaczów to go też zablokuj i szlus.
Chciołżeś usunąć konto,ale żeś tego niy zrobił,czamu? Bo Cie ludzie na pw prosili....kabaret :rotfl:

Haha przecież wszyscy co przeciwko niemu to żabole!

Awatar użytkownika
Lutz
Kontakt:

#572 Post autor: Lutz » 1 mar 2019, o 15:54

Lysy- niy dej sie. Jo niy wiym tak richtig o co wom chodzi, ale kochom cia za samo nienawiść do szczewskiego ścierwa.
je*** ubeków i szczewa :)

Awatar użytkownika
niebieski szatan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#573 Post autor: niebieski szatan » 1 mar 2019, o 16:11

Jak widać wielu kibiców nie zapomniało lipskiemu jego "wyczynów" (sam się do nich zaliczam). Szukanie dla niego usprawiedliwienia (bo mu nie płacili) czy rozgrzeszenia (bo wspiera akcje charytatywne i się interesuje) jest sporym nieporozumieniem. Osobiście uważam, że nie można w ten sposób odkupić swoich win. Nie może być tak, że taki zasmarkany, nieopierzony grajek robi sobie z naszego Ruchu jaja, a potem się przymila jak zbity pies do kibiców. Przyjęcie go w poczet Wielkiego Ruchu to tak jak pisze Łysy policzek dla nas kibiców. Osobiście nosiłem się przez pewien czas z rezygnacją z członkostwa w stowarzyszeniu, co w moim odczuciu nie przeszkadzałoby mi dalej wspierać go finansowo, ale jakoś przełknąłem tą gorzką pigułkę. Zaręczam jednak, że jak ogłosicie z dumą, że do Wielkiego Ruchu przyjęliście cwelonga czy innego kikuta czy żurka, to moją rezygnację z pisemnym uzasadnieniem prześlę.

marek79
Kontakt:

#574 Post autor: marek79 » 1 mar 2019, o 16:22

Proponuja sonda wśród kibicow kogo do Wielkiego Ruchu przyjąć no i czymu w tym stowarzyszyniu je 20 ludzi.
Kożdy niy pasuje.

Awatar użytkownika
arango-mokre
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#575 Post autor: arango-mokre » 1 mar 2019, o 16:47

Ja pi***ole ciagle macie jakieś problemy ten nie pasuje to ten i tak w kółko chce placic na WR to niech płaci nikt go do tego nie zmusił --myślicie,że wszyscy kochaja Ruch,

Awatar użytkownika
Rogal
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#576 Post autor: Rogal » 1 mar 2019, o 17:14

Czytam nieraz posty kolegi Lysego z zaciekawieniem ale też zastanawiam się czy chciałbym aby dochodziło do mnie różne informacje na temat naszego klubu. Mnie by chyba rozjebalo od środka. Chyba lepiej żyć nie wiedząc wszystkiego, także szacun.
[b]Niebieskie Łaziska[/b]

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#577 Post autor: Lateralus » 1 mar 2019, o 20:01

Jak chcesz se zj***ć dzień to napisz tutej swoja opinia-zaroz ktoś Ci pr***ierdoli. Ludzie dejcie na wstrzymanie. Kumulujcie energia na pomoc a nie na to jak tu komu pr***ierdolić

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#578 Post autor: HullCityFC » 1 mar 2019, o 20:04

Zapisalem sie do WR. Wyslalem jakis czas temu wiadomosc Lightmanowi w sprawie koloru nicku. Bez odzewu

Awatar użytkownika
ciudu
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"

#579 Post autor: ciudu » 1 mar 2019, o 20:22

Tyz Zech do Lightmana pisol, bez odpowiedzi.

Awatar użytkownika
ciudu
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"

#580 Post autor: ciudu » 1 mar 2019, o 20:24

Sorry niy widziolech. juz pozmiyniane.
Dzieki

Awatar użytkownika
grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#581 Post autor: grzej » 1 mar 2019, o 23:56

HullCityFC pisze:
1 mar 2019, o 20:04
Zapisalem sie do WR. Wyslalem jakis czas temu wiadomosc Lightmanowi w sprawie koloru nicku. Bez odzewu
Staramy się na bieżąco odpowiadać, ale nie zawsze jest to możliwe. Sorki. Przypomnę mu Twoją prośbę.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Kontakt:

#582 Post autor: _BiADACZ_ » 2 mar 2019, o 01:08

Widać, że Wyście w życiu nigdy nic nie ogarniali, skoro myślicie, że ogarnięcie tego wszystkiego to 5 min.
Otóż powiem Wom nie.... To nie jest 5 minut, nie 50 minut, nie 5 godzin, a czasem i 5 dni to za mało.
Obrazek

mauryc1990
Kontakt:

#583 Post autor: mauryc1990 » 4 mar 2019, o 21:16

Jakie jest stanowisko WR odnośnie budowy stadionu? Patrząc z boku można odnieść wrażenie że stanowisko jest wspólne z tym co prezentuje prezydent Kotala.

Awatar użytkownika
grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#584 Post autor: grzej » 4 mar 2019, o 21:41

Jest wspólne z tym, a czym napisał Simon tutaj na forum i na swoim profilu FB. Simon jest głosem kibiców w sprawie stadionu i WR go popiera w 100%.
historiaruchu.pl

mauryc1990
Kontakt:

#585 Post autor: mauryc1990 » 5 mar 2019, o 18:29

Głos kibiców na forum jest taki że domagamy się manifestacji w sprawie stadionu i podjęcia radykalnych działań zmierzajacych w kierunku uświadomienia prezydentowi Chorzowa że nie odpuścimy budowy nowego stadionu.
Natomiast przedstawiciele kibicow najpierw informują o konferencji w sprawie stadionu, dzień pozniej ją odwołują z powodu choroby jednego człowieka, po czym kilka tygodni od tego czasu jest zupełna cisza i poza jednym wydanym oświadczeniem, z którego sedno wypowiedzi to "wyrażamy ubolewanie" nic się nie jedzie.

ODPOWIEDZ