Stowarzyszenie Wielki RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#601 Post autor: maciek1973 » 16 kwie 2019, o 16:10

Lightman pisze:
16 kwie 2019, o 15:54
robbo2k pisze:
16 kwie 2019, o 14:50
Ktos naprawdę liczy na jakąkolwiek odpowiedz klubu? Przecież to list do akcjonariuszy. Klub zignoruje list. Niestety błędem było podpisanie porozumienia dwa tygodnie wcześniej w sumie nic nie dostając a tylko legitymizując działania klubu. Mam nadzieje iż dalsze działanie Stowarzyszenia z klubem odbędzie się tylko gdy w skład Rady Nadzorczej wejdzie przedstawiciel Stowarzyszenia (co jednocześnie umożliwi dostęp do dokumentów).

Ponieważ wreszcie widzę jaja.... zgłosiłem deklarację do stowarzyszenia i jestem gotów załatwić i opłacić pełnomocnictwo ze swoich akcji dla osoby wskazanej przez stowarzyszenie by ta mogła brać udział w WZA jeśli nikt w stowarzyszeniu nie posiada akcji.
Ciekawy pomysł.
Odezwiemy się do Ciebie w temacie
Mam podobnie. Jak zobaczę wspomniane "jaja", zgłaszam się od razu. Na razie mój stan umysłu jest taki, że ... nie ufam już nikomu.

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#602 Post autor: maciek1973 » 16 kwie 2019, o 16:13

ROHAN2 pisze:
16 kwie 2019, o 12:25
tito pisze:
16 kwie 2019, o 12:19
Lightman pisze:
16 kwie 2019, o 11:48
Od dziś jako Stowarzyszenie zawieszamy jakiekolwiek wspólne działania z klubem. W najbliższym czasie podejmiemy konsultacje prawne dotyczące powołania nowego podmiotu sportowego będącym kontynuatorem tradycji 14 krotnego mistrza Polski.
A pod spodem artykuł z 3 kwietna umowa z klubem podpisana,gramy do jednej bramki. Jestesmy tak samo poważni jak nasi działacze.
A jak Ciebie ktoś oszuka przy podpisywaniu umowy to przechodzisz do porządku dziennego nad tym?
Dokładnie. Nie znoszę ludzi, którzy uważają, że deszcz pada, jak ktoś na nich pluje.

"Nawet wszystkie pachnidła Arabii nie zmyją tego zapachu z rąk moich"

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#603 Post autor: ciudu » 16 kwie 2019, o 16:27

Brawo WR , tak 3mac.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lothar Ślązok
Posty: 241
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#604 Post autor: Lothar Ślązok » 16 kwie 2019, o 16:55

Mam pytanie: a co będzie jeśli "nowy podmiot sportowy" nazwijmy go Ruch II nie wypali, to wtedy powołacie Ruch III?
Ruch jest jeden i wydaje mi się że to jest kwestia zarządzania. Tu trzeba kategorycznie wymusić zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej z wejściem do tej rady przedstawiciela kibiców np. z WR włącznie. Trzeba wywrzeć presje na Biku i Kotali aby maksymalnie zrestrukturyzować zarządzanie i finanse i powołać do tego odpowiednie osoby!

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#605 Post autor: Bartorus » 16 kwie 2019, o 17:20

^Jeśli spadną a miasto zacznie mieszać z pieniędzmi z konkursu to według zapowiedzi najważniejszej osoby z klubu podczas rozmów z kibicami to i tak czeka nas upadłość więc wiesz.

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#606 Post autor: wiesiek1 » 16 kwie 2019, o 18:19

To świetnie, grunt jakby chcieli utrzymywać status beznadziei za wszelką cenę.Jak ogłoszą upadłość
to cokolwiek będą chcieli zarobić na znaku towarowym i będzie on do odkupienia za sensowne pieniądze.Bardzo dobre oświadczenie.Presja na budowę stadionu i przypieranie obecnego większościowego udziałowca do muru wraz z konsultacjami prawnymi i rozmowami z miastem o powołaniu nowej spółki.Jestem gotów płacić dla dodatkowe skladki jako członek WR na te właśnie działania.1000 konkretnych osób a podejrzewam, że głównie tacy są teraz w WR z kompetentnym i zaangażowanym zarządem Stowarzyszenia to wielka siła w odbudowie klubu.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 838
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#607 Post autor: chropaczow » 16 kwie 2019, o 18:46

wiesiek1 pisze:
16 kwie 2019, o 18:19
To świetnie, grunt jakby chcieli utrzymywać status beznadziei za wszelką cenę.Jak ogłoszą upadłość
to cokolwiek będą chcieli zarobić na znaku towarowym i będzie on do odkupienia za sensowne pieniądze.Bardzo dobre oświadczenie.Presja na budowę stadionu i przypieranie obecnego większościowego udziałowca do muru wraz z konsultacjami prawnymi i rozmowami z miastem o powołaniu nowej spółki.Jestem gotów płacić dla dodatkowe skladki jako członek WR na te właśnie działania.1000 konkretnych osób a podejrzewam, że głównie tacy są teraz w WR z kompetentnym i zaangażowanym zarządem Stowarzyszenia to wielka siła w odbudowie klubu.
Też się dołoże.

Awatar użytkownika
KevinMitnick
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 203
Rejestracja: 16 kwie 2019, o 18:44
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#608 Post autor: KevinMitnick » 16 kwie 2019, o 18:47

Rozumiem, że przekażą zawodnikom "Pieniądze bydom za dwa tydnie a wy gryźcie trowa" :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

EDIT: A może by tak się wybrać tam :hyhy:

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#609 Post autor: kyjool » 16 kwie 2019, o 18:59

Paterman miał podobnie. Jeszcze w ex obiecał premie z dupy których piłkarzyki nie dostały. Efekt był do przewidzenia. Sabotaż i spadek. Mam nadzieję, że ZB wyciągnął wnioski...

Awatar użytkownika
Siwy82
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 288
Rejestracja: 1 kwie 2005, o 15:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#610 Post autor: Siwy82 » 16 kwie 2019, o 19:12

Zostawić ich z tym... niech sobie rozmawiają, motywują/straszą co tam chca. Dla mnie ta spolka to tylko ustalona forma dzialanosci wymuszona przepisami, kiedys było Stowarzyszenie , teraz spółki, ale Ruch to jest duzo wiecej niz forma prowadzenia działalności. Fundamentem sa kibice i 100 letnia tradycja, a podwaliną nowej lepszej historii moze stać sie WR o ile dobrze to rozegra. Utrzymywanie trupa w postaci obecnej spolki w stanie do ktorej doprowadzil ja kolejni właściciele nie jest interesem kibicow Ruchu.
"Bronić Śląskiej ziemi gotów każdy z nas"
[img]http://www.xif.pl/podpis/podpisy/grzyb.jpg[/img]

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#611 Post autor: grzej » 16 kwie 2019, o 19:14

Prośba aby zarejestrowani członkowie WR, którzy nie mają dostępu do dedykowanego forum zgłaszali się do Lightmana.

Wkrótce uruchomimy dodatkowy panel informacyjny dla członków WR, gdzie będzie dostęp do bieżących informacji.
historiaruchu.pl

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#612 Post autor: grzej » 19 kwie 2019, o 15:30

W trakcie meczu w sobotę nie stawiamy punktów do zapisów na stadionie.
historiaruchu.pl

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#613 Post autor: grzej » 30 kwie 2019, o 14:42

grzej pisze:
16 kwie 2019, o 19:14
Prośba aby zarejestrowani członkowie WR, którzy nie mają dostępu do dedykowanego forum zgłaszali się do Lightmana.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#614 Post autor: WolnyLogin » 30 kwie 2019, o 19:14

grzej pisze:
30 kwie 2019, o 14:42
grzej pisze:
16 kwie 2019, o 19:14
Prośba aby zarejestrowani członkowie WR, którzy nie mają dostępu do dedykowanego forum zgłaszali się do Lightmana.
Dodam jeszcze, aby od razu w wiadomości podawać Lightmanowi numer konta, na który wpłacacie składki, celem potwierdzenia swojej przynależności do WR - to powinno usprawnić komunikację i oszczędzić czas (przynajmniej u mnie tak było).

Awatar użytkownika
viRo_BJJ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 582
Rejestracja: 20 sie 2008, o 16:37
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#615 Post autor: viRo_BJJ » 1 maja 2019, o 18:49

Miasto powinno nie dac ani 1 zl juz temu zarzadowi, który sam stracił kase z PSJ spadając z ligi i pozbywając się najlepszych zawodników.
JIU JITSU ZNACZY MIEKKA SZTUKA - JESTESMY MIECZAKAMI, KTORZY LEJA TWARDZIELI
RODOWICI KATOWICZANIE KS RUCH CHORZOW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], cisiu, Dorcia, Google Adsense [Bot], HullCityFC, jalboss, krzysiek..., scaneRboy i 127 gości