Stowarzyszenie Wielki RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#631 Post autor: Lightman » 8 maja 2019, o 10:21

Wszystkich Członków WR chętnych dołączyć do Forum WR proszę o podanie NUMERU KONTA na który opłacacie składki.

info do użytkownika @ciudu - nie podałeś numeru konta i nie można do Ciebie wysłać wiadomości.
Podaj numer konta - po weryfikacji dodam Cię do Forum WR

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#632 Post autor: Lightman » 8 maja 2019, o 12:15

Jak co środę czekamy na Was na dyżurze WR!

Żeby ułatwić Wam odbiór koszulek dziś czekamy na Was już od 16:00!

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#633 Post autor: alek900 » 8 maja 2019, o 13:37

Napisz Lightman, czy masz kogoś co by chciał moją koszulkę, ewentualnie z forum kogoś, czy jakieś dziecko ;) bo nie wpłaciłem kwoty, żeby sie lansować koszulką, tylko po to by WR miał z tego korzyści na Mój Ruch. Podaruję tą koszulkę, z miłą chęcią.
___________________________________________

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#634 Post autor: Lightman » 8 maja 2019, o 13:55

alek900 pisze:
8 maja 2019, o 13:37
Napisz Lightman, czy masz kogoś co by chciał moją koszulkę, ewentualnie z forum kogoś, czy jakieś dziecko ;) bo nie wpłaciłem kwoty, żeby sie lansować koszulką, tylko po to by WR miał z tego korzyści na Mój Ruch. Podaruję tą koszulkę, z miłą chęcią.
koszulki od osób z promocji online, które nie napisały nam wymiarów etc. zostały wyprodukowane w rozmiarach dziecięcych, a koszulki te będziemy rozdawali dzieciakom przy okazji konkursów itp ;)

marek79
Posty: 7725
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#635 Post autor: marek79 » 8 maja 2019, o 15:15

alek900 pisze:
8 maja 2019, o 13:37
Napisz Lightman, czy masz kogoś co by chciał moją koszulkę, ewentualnie z forum kogoś, czy jakieś dziecko ;) bo nie wpłaciłem kwoty, żeby sie lansować koszulką, tylko po to by WR miał z tego korzyści na Mój Ruch. Podaruję tą koszulkę, z miłą chęcią.
Czyli jak ktoś wziął koszulkę albo zmienił nick to się lansuje?

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#636 Post autor: somebody_correct » 8 maja 2019, o 16:07

alek900 pisze:
8 maja 2019, o 13:37
Napisz Lightman, czy masz kogoś co by chciał moją koszulkę, ewentualnie z forum kogoś, czy jakieś dziecko ;) bo nie wpłaciłem kwoty, żeby sie lansować koszulką, tylko po to by WR miał z tego korzyści na Mój Ruch. Podaruję tą koszulkę, z miłą chęcią.
Lansowac? Ochlon:) teraz wstyd bedzie komukolwiek wyjsc w koszulce bo bedzie sie "lansowac" to na uj one byly robione hm?
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#637 Post autor: Mikoruch » 8 maja 2019, o 22:29

Brawo za akcję.

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#638 Post autor: alek900 » 9 maja 2019, o 08:10

Lightman pisze:
8 maja 2019, o 13:55
alek900 pisze:
8 maja 2019, o 13:37
Napisz Lightman, czy masz kogoś co by chciał moją koszulkę, ewentualnie z forum kogoś, czy jakieś dziecko ;) bo nie wpłaciłem kwoty, żeby sie lansować koszulką, tylko po to by WR miał z tego korzyści na Mój Ruch. Podaruję tą koszulkę, z miłą chęcią.
koszulki od osób z promocji online, które nie napisały nam wymiarów etc. zostały wyprodukowane w rozmiarach dziecięcych, a koszulki te będziemy rozdawali dzieciakom przy okazji konkursów itp ;)
O i super ;) pozdR
___________________________________________

kobrrra
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 16 maja 2004, o 17:57
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#639 Post autor: kobrrra » 9 maja 2019, o 09:32

Co do lansu, to taki dziwny zbieg okoliczności, bo po chińsku 蓝色 lánsè to niebieski. ;)
maszeRuj albo Giń

COYD!

Awatar użytkownika
Niebieska81
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 45
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:21
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#640 Post autor: Niebieska81 » 13 maja 2019, o 13:21

Moi drodzy we wtorek od 16 do 20 oraz w środę od 16 do 20 będzie dyżur WR na Wolności 61/3 w Chorzowie podczas którego można odbierać koszulki.
Kto jeszcze nie odebrał bardzo proszę o podejście i odebranie koszulki.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#641 Post autor: grzej » 14 maja 2019, o 16:47

w sobotę w KR jest turniej w piłkarzyki więc musimy uprzątnąć koszulki, które nam zalegają,
historiaruchu.pl

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#642 Post autor: grzej » 17 maja 2019, o 21:13

Walne WR odbędzie się 31 maja o godz. 18:00 w Hotelu Focus.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2529
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#643 Post autor: Radvan138 » 20 maja 2019, o 18:03

grzej pisze:
17 maja 2019, o 21:13
Walne WR odbędzie się 31 maja o godz. 18:00 w Hotelu Focus.
Chciol bych byc. Ale niestety odleglosc nie pozwala

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#644 Post autor: FredyKruger » 21 maja 2019, o 18:36

Co znaczy chcioł bych być? A masz w ogóle jakies akcje Ruchu SA?

Prawo uczestnictwa w Zgromadzeniu maja? tylko osoby będące akcjonariuszami Spółki w dniu rejestracji uczestnictwa w Zgromadzeniu, tj. w dniu.......
Zgodnie z art. 406(3) § 6 i § 7 Ksh Spółka ustala listę akcjonariuszy uprawnionych do uczestnictwa w
Zgromadzeniu na podstawie wykazu sporządzonego przez podmiot prowadzący depozyt papierów wartościowych (tj. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie), który to wykaz sporządzany jest na podstawie imiennych zaświadczeń o prawie uczestnictwa w Zgromadzeniu.

W związku z powyższym, akcjonariusz zamierzający wykonać swoje prawo uczestnictwa w Zgromadzeniu winien nadto zażądać, nie wcześniej niż po ogłoszeniu zwołania Zgromadzenia i nie później niż ........ 2019 r., wystawienia takiego imiennego zaświadczenia od podmiotu prowadzącego rachunek papierów wartościowych albo zażądać, w wypadku osób uprawnionych z akcji Spółki zapisanych na rachunkach zbiorczych, wystawienia imiennego zaświadczenia o prawie uczestnictwa w Zgromadzeniu sporządzonego w języku polskim lub angielskim, od posiadacza rachunku zbiorczego, na którym zapisane są akcje Spółki. ..etc

Tak że jak np Srogi Ruch nie mo akcji to sie może iść polotać a nie na WZA
:)
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#645 Post autor: nołnejm » 21 maja 2019, o 18:41

FredyKruger pisze:
21 maja 2019, o 18:36
Co znaczy chcioł bych być? A masz w ogóle jakies akcje Ruchu SA?

Prawo uczestnictwa w Zgromadzeniu maja? tylko osoby będące akcjonariuszami Spółki w dniu rejestracji uczestnictwa w Zgromadzeniu, tj. w dniu.......
Zgodnie z art. 406(3) § 6 i § 7 Ksh Spółka ustala listę akcjonariuszy uprawnionych do uczestnictwa w
Zgromadzeniu na podstawie wykazu sporządzonego przez podmiot prowadzący depozyt papierów wartościowych (tj. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie), który to wykaz sporządzany jest na podstawie imiennych zaświadczeń o prawie uczestnictwa w Zgromadzeniu.

W związku z powyższym, akcjonariusz zamierzający wykonać swoje prawo uczestnictwa w Zgromadzeniu winien nadto zażądać, nie wcześniej niż po ogłoszeniu zwołania Zgromadzenia i nie później niż ........ 2019 r., wystawienia takiego imiennego zaświadczenia od podmiotu prowadzącego rachunek papierów wartościowych albo zażądać, w wypadku osób uprawnionych z akcji Spółki zapisanych na rachunkach zbiorczych, wystawienia imiennego zaświadczenia o prawie uczestnictwa w Zgromadzeniu sporządzonego w języku polskim lub angielskim, od posiadacza rachunku zbiorczego, na którym zapisane są akcje Spółki. ..etc

Tak że jak np Srogi Ruch nie mo akcji to sie może iść polotać a nie na WZA
:)
Z tego co rozumiem to będzie Walne WR- Wielkiego Ruchu, a nie WZA-Ruch Chorzów S.A. ;)
Więc wszystko ok ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 80 gości