Stowarzyszenie Wielki RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#286 Post autor: Jano99 » 19 gru 2018, o 00:31

Ile średnio osób zapisuje się do WR na meczu ligowym?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#287 Post autor: szogun » 19 gru 2018, o 10:17

Można wpaść na dyżury do Ośrodka Kibice Razem na Wolności 61/3 w godzinach 18-20.
Albo listownie na ul.Powstańców 70/3 gdzie można wysłać deklaracje wydrukowaną ze strony i CZYTELNIE wypisaną.

W styczniu zarząd WR szykuje taką ulotkę z podsumowaniem działalności WR. Będą informacje o liczbie członków, z jakich miast, ile kasy wpłynęło, na co zostało wydane itp. Taka przejrzysta broszura która każdemu odpowie na podstawowe pytania.

Jano99 - Róźnie to bywa. Czasami się zapisze 10, a czasami 1 albo 2. Na ostatnim meczu zapisało się chyba 8 osob, 4 od dziesiony, 3 od prostej gdzie są dwa stoiska, na stoisku przy wejsciu na mlyn nikt sie nie zapisal, i jedna osoba w grzybku z deklarowaną wpłatą 100 zł miesiecznie. , ludzie udają że nas nie widzą. Jak gralismy z Widzewem to więcej Widzewiaków podchodziło do stoisk WR niż Niebieskich, pytali się co robimy, wrzucali kasę do puszek.
Czasami się zdarza że ktoś podejdzie sam od siebie i chce się zapisać jak Pan Henryk , starszy Pan o kulach przyszedł do nas juz w pełni świadomi co robimy i po co stoimy, poprosił by tylko za niego wypisać deklaracje. Na prawdę byłem zaskoczony i w duchu myślałem by było więcej takich kibiców.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#288 Post autor: Lightman » 19 gru 2018, o 10:29

tedeus63 pisze:
18 gru 2018, o 17:13
mosz racja w 100% kaj som Ci wszyscy wielcy kibice . co chcieli grac na SS 320 osób ? PRZECIEZ CAŁY ŚLASK JEST NIEBIESKI .qr**
ja pierdziele wstyd ZENADA . wszyscy żadają sponsorów kasy stadionu piłkarzy itd. ale 19,20 wysłupać raz na miesiac dla swojego ukochanego klubu ? co za sponosr ma przyjść jak kibice majom tyn klub w du***. !!!!!!!
tak apropo JO jest zapisany i nawet poszła juz 1 wpłata w grudniu .Ale stowarzyszenie jakos nie chce mnie jeszcze oznaczyc :)
Hej, podaj mi na priv numer konta, na który robisz przelewy - w celu weryfikacji.
Przyjmę Cię później do grupy WR i będziesz miał dostęp do naszego Forum

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#289 Post autor: Mikoruch » 19 gru 2018, o 11:05

A co Panowie z tym klubem biznesu WR ? Od kilku miesięcy w przygotowaniu ?

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#290 Post autor: Lightman » 19 gru 2018, o 11:28

Mikoruch pisze:
19 gru 2018, o 11:05
A co Panowie z tym klubem biznesu WR ? Od kilku miesięcy w przygotowaniu ?
Mówisz o tej zakładce na stronie?
Od czasu kiedy działa stronka wiele się zmieniło.

Przed startem rundy chcemy wprowadzić na stronie kilka zmian.

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#291 Post autor: Mikoruch » 19 gru 2018, o 19:24

Tak, o to chodzi. Od kilku miesięcy w budowie ...

Awatar użytkownika
Roch1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 758
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Blau Bittkow
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#292 Post autor: Roch1920 » 19 gru 2018, o 20:30

No cóż można napisać. Gdzie jest ten nasz mityczny potencjał?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#293 Post autor: szogun » 19 gru 2018, o 21:37

Mikoruch pisze:
19 gru 2018, o 19:24
Tak, o to chodzi. Od kilku miesięcy w budowie ...

W Stowarzyszeniu działa kilka osób po godzinach swojej pracy. Jest mnóstwo projektów, pomysłów brakuje tylko kasy i ludzi.
Miło będzie nam powitać kolejna osobę gotów poświęcić swoj czas i nie rzadko pieniądze żeby wszystko działało jak trzeba.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#294 Post autor: Lightman » 20 gru 2018, o 08:28

szogun pisze:
19 gru 2018, o 21:37
Mikoruch pisze:
19 gru 2018, o 19:24
Tak, o to chodzi. Od kilku miesięcy w budowie ...

W Stowarzyszeniu działa kilka osób po godzinach swojej pracy. Jest mnóstwo projektów, pomysłów brakuje tylko kasy i ludzi.
Miło będzie nam powitać kolejna osobę gotów poświęcić swoj czas i nie rzadko pieniądze żeby wszystko działało jak trzeba.
Tak to wygląda.
Niemniej cieszy fakt, że na jesień do działania doszło 7 wolontariuszy gotowych poświęcić swój czas i nie rzadko pieniądze, by pomóc Stowarzyszeniu.
Ukłony dla Was.

Dzięki nim w ostatnim kwartale roku liczba członków Stowarzyszenia wzrosła o ponad 100 osób :ok:

Gdyby tutaj na Forum znalazł się ogarnięty grafik, chętny do pomocy - proszę o kontakt ;)

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#295 Post autor: Jano99 » 25 gru 2018, o 18:18

Po obejrzeniu genialnego filmiku z wręczania prezentów dzieciakom jedna rzecz mnie zastanowiła. Jak to jest,że mamy takich wspaniałych kibiców co przykładem jest właśnie ta akcja a jednak Stworzyszenie ma tak mało członków. Może warto nakłonić klub by w dniu meczu ktoś za każdym razem pisał o tym na stronie i fb.Krótki opis jaki jest cel tego i na co te pieniążki pójdą myślę,że sporo osób by przekonało:)

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#296 Post autor: szogun » 27 gru 2018, o 12:57

Jano99 pisze:
25 gru 2018, o 18:18
Po obejrzeniu genialnego filmiku z wręczania prezentów dzieciakom jedna rzecz mnie zastanowiła. Jak to jest,że mamy takich wspaniałych kibiców co przykładem jest właśnie ta akcja a jednak Stworzyszenie ma tak mało członków. Może warto nakłonić klub by w dniu meczu ktoś za każdym razem pisał o tym na stronie i fb.Krótki opis jaki jest cel tego i na co te pieniążki pójdą myślę,że sporo osób by przekonało:)
Jano, wygląda to tak że jest w ciul ludzi którzy nawet nie wiedzą co to jest Wielki Ruch.
Za kazdym razem na stoiskach tłumaczymy wszystko od początku. Mamy kilka pomysłów na rundę wiosenną żeby np. rozdawać wchodzącym kibicom ulotki gdzie będą zawarte najważniejsze informacje. Dużo ludzi nas omija szerokim łukiem, albo mówią "następnym razem". Idzie jak po grudzie ale mamy cel żeby do końca sezonu było nas przynajmniej 1000 osób. Zobaczymy ile się uda.
Z tego co słyszałem to prawdopodobnie od wiosny na plakatach które drukuje klub będzie też logo WR a może nawet wzmianka o możliwości zapisów.
Kibiców mamy dużo, ale 90 % nam nie ufa, podejrzewa pewnie że pieniądze które idą na składki bierzemy i przepijamy albo w najgorszym wypadku opłacamy sobie rejsy dookoła świata.
A nawet na pożegnanie roku i lokalu na Chrobrego było takie małe spotkanie i każdy sam od siebie przyniósł czy to ciasto czy jakiś alkohol. Nawet grosz nie poszedł z kasy składek. Niejednokrotnie jak coś drukujemy to jak np. nasz wice prezes robi to w pracy wykorzystując do tego swoje środki. Niestety jako zapewnienie że ta kasa jest odkładana i zbierana na konkretne cele albo wydawana tylko na cele statutowe. Jakaś dziwna nieufność się zrodziła w srodowisku kibiców Ruchu co mnie nie dziwi ale trzeba przełamać ten impas.

W działanie Stowarzyszenia prócz zarządu angażuje się kilka osób. Najmłodsza osoba ma 14 lat. Synek orkiestra. Jakby było więcej takich jak Olaf to z dumą bym powiedział że dla młodzieży świat należy. Jest też małżeństwo z Imielina, Renata i Jacek którzy się angażuje zawsze jak jest okazja. Poświęcają nie tylko swój czas ale nie jednorotnie swoje pieniądze. Zazwyczaj można ich spotkać na stoisku od wejścia na Dziesiona, można podejść, pogadać, zapisać się. Od prostej stoi młodzież i ja z żoną. Przed meczem przychodzimy godzinę przed, a nie którzy dwie godziny bo trzeba przynieść stoły, przygotować stanowiska itp. Zapraszamy każdego chętnego chcącego poswięcić swój czas dla Stowarzyszenia. Nikt w Stowarzyszeniu nie chce i nie chciałby żeby być kojarzonym z jakąś krzywą akcją, jakimiś machlojkami. Dałbym sobie o to rękę uciąć że Ci wszyscy ludzie są uczciwi.

Awatar użytkownika
Bułek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 191
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:22
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#297 Post autor: Bułek » 24 sty 2019, o 11:58

Z natury jestem leniwy więc ciężko mnie do czegoś zmuszać, ale sam stwierdziłem że dołączę w końcu w szeregi WR i niestety rozczarowałem się srodze.
Nie lubię załatwiać niczego przed meczem, szpil to szpil i o nim myślę przed, w trakcie i po. Moja żona miała właśnie spotkanie z kosmetyczką w Chorzowie byłą środa to pomyślałem że wskoczę do siedziby WR i wpisze się na listę. No i się zaczęły schody
adres siedziby??
Na stronie internetowej podany na Chrobrego byłem, sprawdziłem i żić
Po sznupaniu jednak Powstańców. Byłem i dowiedziałem się że ten adres jest adresem korespondencyjnym czyli żić
godz 17 :50 a Ja dalej nie wiem gdzie ten Wielki Ruch. Sprawdzam Tweetera i widzę info o dyżurach w siedzibie kibice razem. Zajeżdżam pod wskazany adres, czekam 20 min nikogo nie ma i dałem sobie spokój.
Nie ma nawet na drzwiach informacji o WR,
Ja jestem jako tako zaznajomiony z internetem, ale co mają powiedzieć Ci którzy nie znają sieci w ogóle.
Nie jestem jednak z tych którzy sie poddają kiedyś wstąpie w szeregi WR jak tylko uda Mi się dowiedzieć gdzie i kiedy mogę to zrobić oprócz meczów Ruchu

19Ruch20R
Posty: 393
Rejestracja: 2 sty 2010, o 12:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#298 Post autor: 19Ruch20R » 24 sty 2019, o 12:15

Bułek pisze:
24 sty 2019, o 11:58
Z natury jestem leniwy więc ciężko mnie do czegoś zmuszać, ale sam stwierdziłem że dołączę w końcu w szeregi WR i niestety rozczarowałem się srodze.
Nie lubię załatwiać niczego przed meczem, szpil to szpil i o nim myślę przed, w trakcie i po. Moja żona miała właśnie spotkanie z kosmetyczką w Chorzowie byłą środa to pomyślałem że wskoczę do siedziby WR i wpisze się na listę. No i się zaczęły schody
adres siedziby??
Na stronie internetowej podany na Chrobrego byłem, sprawdziłem i żić
Po sznupaniu jednak Powstańców. Byłem i dowiedziałem się że ten adres jest adresem korespondencyjnym czyli żić
godz 17 :50 a Ja dalej nie wiem gdzie ten Wielki Ruch. Sprawdzam Tweetera i widzę info o dyżurach w siedzibie kibice razem. Zajeżdżam pod wskazany adres, czekam 20 min nikogo nie ma i dałem sobie spokój.
Nie ma nawet na drzwiach informacji o WR,
Ja jestem jako tako zaznajomiony z internetem, ale co mają powiedzieć Ci którzy nie znają sieci w ogóle.
Nie jestem jednak z tych którzy sie poddają kiedyś wstąpie w szeregi WR jak tylko uda Mi się dowiedzieć gdzie i kiedy mogę to zrobić oprócz meczów Ruchu
Startujemy z dyżurami w A.D. 2019

Możecie przyjść z nami porozmawiać, zapisać się lub zwyczajnie przybić "piątkę"🤝

🏢Wolności 63/1, Ośrodek Kibice Razem
🕧Godziny: 18:00-20:00

Zapraszamy, do zobaczenia 👋

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#299 Post autor: Bartorus » 24 sty 2019, o 12:29

Rzeczywiście nasza wina z tym postem bez sprecyzowania dnia, nie wiem skąd to się wzięło zaraz naprawimy. Wiadomo, że nie jesteśmy tam każdego dnia. Z racji, że straciłeś swój cenny czas a każdy potencjalny nowy członek jest cenny to jeśli napiszesz mi na priv swój numer to po rozmowie osobiście jako członek zarządu podjadę w najwygodniejsze miejsce dla Ciebie i deklarację odbiorę. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#300 Post autor: szogun » 30 sty 2019, o 23:49

Chorzów 62
Ruda 60
Mikołow 36
Katowice 25
Świony 19
Piekary 18
Siemianowice 13
Bytom 7
Tarnowskie Góry 7
Łaziska Górne 5
Mysłowice 4
Orzesze 4
Łódź 3
Żory 2
Lędziny 2
Imielin 2

Nie wstyd Wam Chorzowianie ?
Swiony słabo, liczylem że będzie więcej. Tak samo Siemianowice. Mikołów to jednak Bastion Ruchu i Ruda.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Konrad, MakeRson i 67 gości