Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#46 Post autor: maciek1973 » 2 maja 2018, o 23:46

19gorek20 pisze:
Piłkę trzeba kochać, to musi być pasja. Oni by chcieli na treningach grać, dziadka. Mówię: nie ma problemu. Macie do dyspozycji boisko, proszę przyjechać 2 godziny wcześniej, nikt was nie wygoni. Ktoś przyjeżdża? Nie.

Przyjeżdżacie do pracy, więc na treningach macie robić to, czego się od was wymaga. Czy masz biegać, robić pompki, strzelać – to masz to robić, bo to twoja praca. W Polsce się utarło, że zawodnikowi musi się podobać trening. Co to ma być? A pani w Biedronce się podoba praca na kasie? Pani ma wykonywać pracę, której się podjęła. Nie chodzi o to, żeby się podobało. Trening ma być skuteczny, a nie się podobać. Niektórzy trenerzy sami wpędzają się w kozi róg. Robią treningi, które się podobają zawodnikom, ale nie przynoszą efektów. Mnie w ogóle nie interesuje, ja nawet nie chcę o tym słyszeć, czy mój trening się komuś podoba, czy nie.

Jak piłkarze na treningach ciągle grają i strzelają, później nie wiedzą, co robić na boisku. Później wyjdzie taki i powie: – On nas niczego nie nauczył, nie wiemy nawet, jak się mamy poruszać! A jak wiedzą, jak się poruszać, ale przegrywają: – Brakuje nam czucia piłki, mamy za mało gierek! Zawsze jest jakieś wytłumaczenie.

U nas bieganie czy przygotowanie fizyczne to w ogóle chore podejście. Że zawodnik jest nieprzygotowany. No jak może być nieprzygotowany? To tak jak pani z Biedronki nie potrafiłaby obsługiwać kasy. Ona musi to umieć, a piłkarz zawsze musi być przygotowany. I to nie jest rola trenera. Jak powie publicznie, że jest nieprzygotowany, to znaczy, że to leń i nierób, który chce się tylko wymigać.

Sukcesy są tam, gdzie prezesi podchodzą do pewnych spraw inaczej. Nie trzeba daleko szukać. Dolcan Ząbki. Przyszedł Podoliński, cudem uratował przed spadkiem. Utrzymali się, kolejny sezon zaczęli słabo. Wtedy właściciel klubu, pan Doliński, wszedł do szatni: – Prędzej was wszystkich wyrzucę niż trenera. Jedno zdanie i jaki przekaz? Musimy wziąć się w garść, bo nas wy***rdoli, a trener i tak zostanie. Tego wsparcia potrzebował Robert. I co się okazało? Wyciągnął Dolcan do miana czołowej drużyny pierwszej ligi. Dać popracować, zaufać i pokazać zawodnikom: to nie jest tak, że wy jesteście święte krowy. To samo mówiliśmy o Probierzu. Kto tam mu się przeciwstawi?
U mnie nie ma narzekania na to, czy na tamto. Widzicie, co się dzieje, do czego dochodzi, jeśli toleruje się tego typu zachowanie. Piłkarze od czasu do czasu lubią spychać odpowiedzialność na innych. A to trening nie taki, a to jesteśmy zajechani. Albo nieprzygotowani fizycznie. O, to jest najlepsze. Coś takiego u mnie dyskwalifikuje takiego delikwenta na zawsze. Jak piłkarz zawodowy może być nieprzygotowany? To co ci potrzeba? Jak nie masz siły, to wskakuj w dres i zapieprzaj. Wróciłeś z treningu i nie masz siły? To biegaj. Czujesz się zmęczony? To dawaj na regenerację – masaż, odnowa i tak dalej. Człowieku, ty pracujesz fizycznie. Twoim narzędziem pracy jest twoje ciało. Jeśli nie jest przygotowane, to nie nadajesz się do tej roboty. Nie masz narzędzia, nie masz kwalifikacji. I tyle. To tak jakby księgowa szła do pracy i nie znała Excela. „Dzień dobry, jestem księgową, ale dziś nie umiem. Musicie mnie nauczyć”.

Marek Papszun
to chyba tyle jesli chodzi o brak sil po 45 minutach

Piłkarz nieprzygotowany to jak nieumyta i nieuczesana modelka na wybiegu!

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#47 Post autor: jajo » 3 maja 2018, o 13:53

w przerwie meczu mielismy stracone 16 goli na wiosne. wg mnie w ani jeden nie byl zamieszany Hołownia.
Mam wrazenie, ze po prostu tym pi***olnal i powiedzial, ze nie bedzie dawal robic z siebie posmiewiska. niby sa druzyna, ale z drugiej strony mu sie nie dziwie. po co za***rdalac, jak zaraz jeden poda w poprzek, drugi zrobi karnego, trzeci minie sie z pilka, a razy pusci pod nogami strzal z 13m.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10261
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#48 Post autor: gerhat » 3 maja 2018, o 14:22

A czwarty przyjdzie na***any na trening i nikt nie reaguje. Wystarczy sobie spojrzeć na foty z wyjazdu na zgrupowanie czy filmiku z Toyoty, Posinkovic wyglada tam jak po nocnym piciu i kurwieniu, a teraz wszyscy udają głupa że nie wiedzieli, że to niedopuszczalne. Gdyby ktoś w klubie miał jaja to poszedłby zrobić wywiad z sąsiadami Vilima co się tam wyrabiało i wszystko wyszłoby jeszcze jesienią. Mieli nauczke z Gigo, w profesjonalnych klubach to normalne że inteligentnie i dyskretnie sprawdza się zachowanie ludzi z takimi inklinacjami.
U nas niestety normalne jest tylko to że wracamy po szóstej na boisku i poza nim ;)

Alek3011
Posty: 107
Rejestracja: 20 lut 2011, o 19:16
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#49 Post autor: Alek3011 » 3 maja 2018, o 17:15

gerhat pisze:Zwolnijmy zatem trenerów i grajmy górnikami z kopalni jeżeli uważasz że siły na 90 minut to mo kożdy i to jest tylko problem zawodnika a nie trenerów
Obserwując to, co obecnie dzieje się w klubie, stwierdzić można, że każdy (chodzi o ,,górę")odwraca się od problemu. Fakt ten polega na tym, że za dużo mówią, w związku z czym za mało słuchają innych, a już zupełnie nie starcza im czasu na myślenie, co podkreślają decyzje, które zostały podjęte. Pierwsza z nich to wyjazd na Cypr przy takich brakach finansowych, druga to zmiana trenera, kolejna to przechodzenie obok problemu i dopuszczenie do tak wielkiej katastrofy klubu uważając ją za zwykłe zmartwienie. Tu tylko kibice zamartwiają się na śmierć patrząc jak upada to, co mocno kochają.
Co z tego, że tak jak ktoś wyżej napisał: ,,trener" jechał chłopaków w szatni... Metoda??? Rozliczanie trzeba zacząć od siebie, bo dwa razy po 6 straconych goli to nie jest już zwykła wpadka przy pracy. Zawodnicy po­tyka­ją się o włas­ne sznurówki, trener bez pomysłu ... i ciągłe mydlenie oczu... My możemy gdybać, nikt z nas nie wie co tak naprawdę tli się w owej niebieskiej rzeczywistości.
Nie jest dla mnie zrozumiałe, że ster drużyny przekazuje się słabszemu, obiecanki, cacanki...Dla mnie nie ma tu już walki...Ludzie, którzy mają teraz władzę w Ruchu to marzyciele, którzy obchodzą rocznice pojawienia się ich fantastycznych wizji...

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2529
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#50 Post autor: Radvan138 » 4 maja 2018, o 14:06

gerhat pisze:Dopóki jest cień szansy to trzeba się zachować przyzwoicie jako kibic. Obrażaniem się albo antydopingiem od pierwszej minuty meczu na pewno im nie pomożesz, już lepiej nie przyjść wcale niż przyjść tylko po to aby lżyć zawodników.
I to jest dobry pomysl na derby ;)

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#51 Post autor: bergmon » 4 maja 2018, o 17:36

ryszardczaban pisze:Wszystko w tych młodych siada i przygotowanie fizyczne i sfera psychiczna,bo kiedy tracą gola to nie są w stanie pozytywnie na to zareagować jako zespół,powtarzam jako zespół.
Brak w zespole kogoś,kto własnie w takich momentach pociągnie grę.
Nie jestem w stanie określić jaka reakcja zespołu byłaby,gdyby w sobotę na meczu z Puszczą byłoby te 9 tysięcy kibiców.
Można zakładać,że albo bardziej by byli spięci,ale też mogłoby się okazać,że widok pełnych trybun mógłby ich mentalnie postawić na nogi.
Jakie 9 tysięcy,Tyś sie z księżyca urwoł.Od dziecka opuszczom bardzo mało szpilówi myślołech,że tego niy powiym,ale na ta banda nieudaczników niy powiniyn nikt przyjść,jak oni nos w ciulu mają,to mi niy powiysz,że jo mom jeszcze gardło zdziyrać.Powinni z nich zedrzeć koszulki,żeby cołko Polska widziała,może by do nich doszło w jakim klubie odpierdalają maniana,i to w okresie urodzin klubu i ŚP Cieślika.Po zwycięstwach w derbach było huczne przywitanie(choć to ich obowiązek wygrywać)to co teraz powinno być?Sami skończcie ta myśl...

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#52 Post autor: maciek1973 » 4 maja 2018, o 18:01

Radvan138 pisze:
gerhat pisze:Dopóki jest cień szansy to trzeba się zachować przyzwoicie jako kibic. Obrażaniem się albo antydopingiem od pierwszej minuty meczu na pewno im nie pomożesz, już lepiej nie przyjść wcale niż przyjść tylko po to aby lżyć zawodników.
I to jest dobry pomysl na derby ;)
Jak przegrają z Puszczą 0-6 to mom obawy, że żodnych derbów nie bedzie.

Ryjek
Posty: 893
Rejestracja: 28 lut 2004, o 12:55
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#53 Post autor: Ryjek » 4 maja 2018, o 23:16

mom nadzieja ze będzie 1-0 do Ruchu.. bo tak mi sie snilo

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#54 Post autor: RNK95 » 5 maja 2018, o 09:35

Pierwszy raz od kiedy chodzę na Ruch spotykam się z takim meczem, kiedy ludzie przed nie zastanawiają się czy Ruch wygra ten mecz tylko iloma bramkami przegra. Coś, coś się chyba popsuło .. :/

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#55 Post autor: MNCH » 5 maja 2018, o 10:24

Wszystko się popsuło.
Jo pamietom jeszcze czasy jak my w młynie śpiewali Ruch Chorzów WIECZNY LIGOWIEC.
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#56 Post autor: Ozor » 5 maja 2018, o 10:58

MNCH pisze:Wszystko się popsuło.
Jo pamietom jeszcze czasy jak my w młynie śpiewali Ruch Chorzów WIECZNY LIGOWIEC.
:ok: no ja tak samo , najgorszy był pierwszy raz potem już było bez takich emocji.

Elmer
Posty: 10353
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#57 Post autor: Elmer » 5 maja 2018, o 13:32

Szans na utrzymanie nie ma. Idę tak jak chodziłem w latach kiedy spadek już był pewny.

Mam nadzieję, że ten który wykłada kasę widzi co wizjoner z super m... tzn. Super ego zrobili i wyciągnie wnioski i od lata sportowo zacznie się odbudowa i w klubie będą specjaliści a nie koledzy
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#58 Post autor: wiesiek1 » 5 maja 2018, o 15:11

Co najśmieszniejsze jak wygramy to matematycznie wciąż są spore szanse na utrzymanie. Ale to chyba niemozliwe...
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

PRezes NRSL
Posty: 60
Rejestracja: 13 sty 2009, o 14:12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#59 Post autor: PRezes NRSL » 5 maja 2018, o 16:30

Jeszcze Łęczna prowadzi póki co...

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1269
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#60 Post autor: BAFista » 5 maja 2018, o 16:33

Raczej Chojniczanka odpuszcza. Więc wynik nie dziwi

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Radvan138 i 79 gości