Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#31 Post autor: RNK95 » 2 maja 2018, o 13:24

ku*** mać górnik dziennie w kopalni za***rdala kilkanaście godzin czasem, ludzie na budowie po 12 godzin doły kopią i po rusztowaniach chodza, następnego dnia robią to samo od 6 rano, a oni pobiegają raz na parę dni 90 minut, poudaja jakieś treningi i wielce zmęczeni. Wakacje na Cyprze, spacerki po Galerii. Wkur.wia mnie takie gadanie.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10265
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#32 Post autor: gerhat » 2 maja 2018, o 13:36

Zwolnijmy zatem trenerów i grajmy górnikami z kopalni jeżeli uważasz że siły na 90 minut to mo kożdy i to jest tylko problem zawodnika a nie trenerów

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#33 Post autor: Ozor » 2 maja 2018, o 13:43

To niech Mariusz oprócz narzekania że na nic nie ma wpływu zacznie ten wpływ mieć albo niech pi***olnie kredkami :kwasny:

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#34 Post autor: RNK95 » 2 maja 2018, o 14:08

gerhat pisze:Zwolnijmy zatem trenerów i grajmy górnikami z kopalni jeżeli uważasz że siły na 90 minut to mo kożdy i to jest tylko problem zawodnika a nie trenerów
Dla mnie teraz tam mogą grać nawet stewardzi, podejrzewam mieliby więcej sił i ambicji :D te synki nie graja na kilku frontach żeby nie mieć sił. Graja w lidze tylko i wyłącznie i czasem co 3 dni, tak to co tydzień tylko. Chyba że wizyta u fryzjera czy w sklepie w Silesii jest tak męcząca. Nie wykluczam że przygotowanie fizyczne u nich leży, ale wycieńczenie po 45 minutach gry to już wstyd.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#35 Post autor: ryszardczaban » 2 maja 2018, o 14:39

Wszystko w tych młodych siada i przygotowanie fizyczne i sfera psychiczna,bo kiedy tracą gola to nie są w stanie pozytywnie na to zareagować jako zespół,powtarzam jako zespół.
Brak w zespole kogoś,kto własnie w takich momentach pociągnie grę.
Nie jestem w stanie określić jaka reakcja zespołu byłaby,gdyby w sobotę na meczu z Puszczą byłoby te 9 tysięcy kibiców.
Można zakładać,że albo bardziej by byli spięci,ale też mogłoby się okazać,że widok pełnych trybun mógłby ich mentalnie postawić na nogi.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

scaneRboy
Posty: 8267
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#36 Post autor: scaneRboy » 2 maja 2018, o 14:45

Nie zartuj, to sa ludzkie wydmuszki. Pilkarscy impotenci. Wiele czynnikow sie na to zlozylo, ale juz nic sie z nich nie ulepi, czysty pilkarski zlom.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

LEMON-CHORZOW
Posty: 1098
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#37 Post autor: LEMON-CHORZOW » 2 maja 2018, o 15:10

my tu szczekamy a te k,u,r,w,y po sezonie i spadku dostana reszte kasy za zerwanie kontraktow ( bo nikt ze zdrowym umyslem nie bedzie ich trzymal i tzeba bedzie im wyplacic kaske do konca kontraktu ) i rozjada sie w poszukiwaniu kolejnych jeleni ktorzy ich zatrudnia ,,po tamtym sezonie trzeba bylo kopnac w jaja pana urbanczyka,kowalczyka,trojaka,przybeckiego ,hrdlicke,,walskiego ,,,z szatni wziasc ich rzeczy i wydupic za brama,, 2 miliony z miasta rozplynie sie w 2 miesiace i bedzie pozamiatane ,,,planu,,B,,po pewnym spadku prezes nie ma ,najpewniej poda sie do dymisji a miasto bedzie mosialo zaczac splacac dlugi po tym calym ukladzie jako najwiekszy akcjonariusz oby tylko nie kosztem budowy stadionu bo bedemy u,d,u,p,i,e,n,i totalnie ,,,sponsora jak nie bylo teraz i mozna sie bylo pokazac w telewizji teraz wcale go nie bedzie bo 2 liga to czorno dziura z ty ligi na swiatlo dzienne wydostaja sie tylko suche wyniki

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#38 Post autor: bergmon » 2 maja 2018, o 17:34

gerhat pisze:Dopóki jest cień szansy to trzeba się zachować przyzwoicie jako kibic. Obrażaniem się albo antydopingiem od pierwszej minuty meczu na pewno im nie pomożesz, już lepiej nie przyjść wcale niż przyjść tylko po to aby lżyć zawodników.
Jakie przyzwoicie,tym pseudo grajkom nleży sie wp***dol i zwrot koszulek,a nie pobłażanie.Jak 2 miesiące wypłaty nie było to miel tragedia,to po tym co prezentuja powinni dostać kary

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6200
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#39 Post autor: heli » 2 maja 2018, o 19:09

Nikt nie twierdzi, że ta kadra jest piłkarsko świetna czy nawet po prostu dobra, ale oni jak równi z równym pół roku temu potrafili zagrać z Miedzią by teraz dostać 6-1, potrafili być lepsi w Siedlcach by u siebie dostać 6-0. Przez 80 minut byli zdecydowani lepsi od Gks Tychy by teraz mieć problem wyjść składnie z połowy. Pomiędzy tymi okresami, ani my się specjalnie nie osłabili, ani oni specjalnie nie wzmocnili, nikt też przez pół roku nie jest się w stanie nauczyć grać w piłkę lub przestać nauczyć się kopać. Co się zmieniło więc, co może decydować nagle o takiej różnicy? Tylko trzy czynniki.
1) Parametry fizyczne (szybkość, kondycja, wytrzymałość), czy ktoś pamięta w tej rundzie rajd Przybeckiego, czy nie dziwne, że najwięcej siły ma Kowalski, który najkrócej przygotowywał się z zespołem.
2) Psychika (motywacja, może przez zaległości, może, że wiedzą, że się źle przygotowali, może przez podziały w zespole, może w końcu presja, bo w zeszłej rundzie zaczynając juniorami od których nie wiele oczekiwano grali lepiej niż obecnie)
3) Taktyka (tu podstawa to kolejne błędne decyzje w sprawie co raz to "lepszych" szkoleniowców)

Tak naprawdę z Puszczą może i wygramy, ale na utrzymanie chyba nie ma co liczyć i pisza to jo, kery długo był optymistom w tym temacie.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

19gorek20
Posty: 2311
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#40 Post autor: 19gorek20 » 2 maja 2018, o 19:46

Piłkę trzeba kochać, to musi być pasja. Oni by chcieli na treningach grać, dziadka. Mówię: nie ma problemu. Macie do dyspozycji boisko, proszę przyjechać 2 godziny wcześniej, nikt was nie wygoni. Ktoś przyjeżdża? Nie.

Przyjeżdżacie do pracy, więc na treningach macie robić to, czego się od was wymaga. Czy masz biegać, robić pompki, strzelać – to masz to robić, bo to twoja praca. W Polsce się utarło, że zawodnikowi musi się podobać trening. Co to ma być? A pani w Biedronce się podoba praca na kasie? Pani ma wykonywać pracę, której się podjęła. Nie chodzi o to, żeby się podobało. Trening ma być skuteczny, a nie się podobać. Niektórzy trenerzy sami wpędzają się w kozi róg. Robią treningi, które się podobają zawodnikom, ale nie przynoszą efektów. Mnie w ogóle nie interesuje, ja nawet nie chcę o tym słyszeć, czy mój trening się komuś podoba, czy nie.

Jak piłkarze na treningach ciągle grają i strzelają, później nie wiedzą, co robić na boisku. Później wyjdzie taki i powie: – On nas niczego nie nauczył, nie wiemy nawet, jak się mamy poruszać! A jak wiedzą, jak się poruszać, ale przegrywają: – Brakuje nam czucia piłki, mamy za mało gierek! Zawsze jest jakieś wytłumaczenie.

U nas bieganie czy przygotowanie fizyczne to w ogóle chore podejście. Że zawodnik jest nieprzygotowany. No jak może być nieprzygotowany? To tak jak pani z Biedronki nie potrafiłaby obsługiwać kasy. Ona musi to umieć, a piłkarz zawsze musi być przygotowany. I to nie jest rola trenera. Jak powie publicznie, że jest nieprzygotowany, to znaczy, że to leń i nierób, który chce się tylko wymigać.

Sukcesy są tam, gdzie prezesi podchodzą do pewnych spraw inaczej. Nie trzeba daleko szukać. Dolcan Ząbki. Przyszedł Podoliński, cudem uratował przed spadkiem. Utrzymali się, kolejny sezon zaczęli słabo. Wtedy właściciel klubu, pan Doliński, wszedł do szatni: – Prędzej was wszystkich wyrzucę niż trenera. Jedno zdanie i jaki przekaz? Musimy wziąć się w garść, bo nas wy***rdoli, a trener i tak zostanie. Tego wsparcia potrzebował Robert. I co się okazało? Wyciągnął Dolcan do miana czołowej drużyny pierwszej ligi. Dać popracować, zaufać i pokazać zawodnikom: to nie jest tak, że wy jesteście święte krowy. To samo mówiliśmy o Probierzu. Kto tam mu się przeciwstawi?
U mnie nie ma narzekania na to, czy na tamto. Widzicie, co się dzieje, do czego dochodzi, jeśli toleruje się tego typu zachowanie. Piłkarze od czasu do czasu lubią spychać odpowiedzialność na innych. A to trening nie taki, a to jesteśmy zajechani. Albo nieprzygotowani fizycznie. O, to jest najlepsze. Coś takiego u mnie dyskwalifikuje takiego delikwenta na zawsze. Jak piłkarz zawodowy może być nieprzygotowany? To co ci potrzeba? Jak nie masz siły, to wskakuj w dres i zapieprzaj. Wróciłeś z treningu i nie masz siły? To biegaj. Czujesz się zmęczony? To dawaj na regenerację – masaż, odnowa i tak dalej. Człowieku, ty pracujesz fizycznie. Twoim narzędziem pracy jest twoje ciało. Jeśli nie jest przygotowane, to nie nadajesz się do tej roboty. Nie masz narzędzia, nie masz kwalifikacji. I tyle. To tak jakby księgowa szła do pracy i nie znała Excela. „Dzień dobry, jestem księgową, ale dziś nie umiem. Musicie mnie nauczyć”.

Marek Papszun
to chyba tyle jesli chodzi o brak sil po 45 minutach

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#41 Post autor: Wilus » 2 maja 2018, o 20:10

Ozor pisze:To niech Mariusz oprócz narzekania że na nic nie ma wpływu zacznie ten wpływ mieć albo niech pi***olnie kredkami :kwasny:
Dokładnie tak pomyslalem jak Ty Ozor :)

georg
Posty: 433
Rejestracja: 11 maja 2009, o 21:40
Lokalizacja: CHROPOCÓW
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#42 Post autor: georg » 2 maja 2018, o 21:29

'PYJTER' pisze:ehhh byda monotematyczny może teraz wygrają skromnie 1:0... jak zaś wpierdziel dostaniemy to proszę od razu wy***ać trenera... bo jeśli on z tymi cipeczkami nie poradzi dać rady... to niech lepi pójdzie kosić trowa....

Fornalik, Radolsky, Kocian... może ktoś z tej trójki??
Fornalik?????? Przecież wg forum to szczur...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#43 Post autor: Ozor » 2 maja 2018, o 21:42

'PYJTER' pisze:ehhh byda monotematyczny może teraz wygrają skromnie 1:0... jak zaś wpierdziel dostaniemy to proszę od razu wy***ać trenera... bo jeśli on z tymi cipeczkami nie poradzi dać rady... to niech lepi pójdzie kosić trowa....

Fornalik, Radolsky, Kocian... może ktoś z tej trójki??
Trzeba liczyć na Stawara innej opcji nie ma ;)

orbiter
Posty: 1411
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#44 Post autor: orbiter » 2 maja 2018, o 22:07

Nie wiem, czym poparty jest ten optymizm, że wygrają. Oni są tak rozmontowani psychicznie i fizycznie, że Puszcza wciepnie im trójkę, bez specjalnego angażowania.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Michal578
Posty: 128
Rejestracja: 28 cze 2007, o 14:29
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 05.05.2018 18:00

#45 Post autor: Michal578 » 2 maja 2018, o 22:49

Fornalak tak po nich jechał w szatni,że po niektórzy by się rozpłakali, może to na nich podziała.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bing [Bot], damank, Google Adsense [Bot], heli, HullCityFC, Konrad, Majestic-12 [Bot], nołnejm, OLSZA, scaneRboy, Wilus i 109 gości