Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#241 Post autor: pedro-sbl » 28 kwie 2018, o 22:03

Ozor pisze:Tutaj kariera pana Fornalaka
https://www.transfermarkt.pl/dariusz-fo ... ainer/4596
brakujący w zestawieniu czas jako trener Ruchu
13 przegranych
8 wygranych
4 remisy
mecz po meczu:
2004/05
Ruch Chorzów 1-0 RKS Radomsko
Piast Gliwice 3-1 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Sosnowiec
MKS Mława 1-0 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 6-1 Łódzki KS
Kujawiak Włocławek 4-1 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 0-2 Arka Gdynia
Korona Kielce 1-1 Ruch Chorzów
2005/06
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 1-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 4-0 Szczakowianka Jaworzno
Lechia Gdańsk 1-2 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Śląsk Wrocław 3-1 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 2-1 Górnik Polkowice
Heko Czermno 1-1 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 1-3 Zawisza Bydgoszcz
Radomiak Radom 1-0 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 1-0 Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice 2-2 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 2-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Bytom 2-1 Ruch Chorzów
Jeśli coś pomyliłem proszę o korektę.
Tak to jes zatrudniac po znajomosci. Brak profesjonalizmu. Uoni mysleli, ze im sie wysro tom polamatorkom dupic w 1 lidze a tu wiekowo porazka i teroz to wyglondo jak nojbardziyj zalosny okres w historii Ruchu. Zero wizji, zero lidera, niykonczonce sie dziadostwo.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 734
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#242 Post autor: cisiu » 28 kwie 2018, o 22:08

Aha paczcie w jakim my som miejscu : nos leje Pogoń Siedlce... Miedź po 6 a szczewa lejom pyry 4

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#243 Post autor: adamo_R » 28 kwie 2018, o 22:27

cisiu pisze:Aha paczcie w jakim my som miejscu : nos leje Pogoń Siedlce... Miedź po 6 a szczewa lejom pyry 4

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Tak po prowdzie nie ma co sie wściekać na ten szrot, bo Rocha i Gucio punktowali i gdyby nie te minusowe punkty jesteśmy ( bylibyśmy) o te kilka punktów wyżej. Czy by to wystarczyło do utrzymania, nie wiadomo. Teraz już jest po zawodach, patrząc jak dostajemy po 6 torów w ryj.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1300
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#244 Post autor: Goscioo » 28 kwie 2018, o 22:33

LEMON-CHORZOW pisze:milosz przybecki,,cytuje,, trzeba wierzyc bo zostalo 6 meczy ,nie mozemy sie teraz poddac bo jak to zrobimy to juz nas nie ma ,to joz nie wychodzmy wogole ,,,,,oni kubicow juz chyba maja za c,i,u,l,i ,,,
niech te ku*** w koncu zamilkną bo niy do sie tego czytac, sluchac, oglodac itp. wy***rdalać ku***

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#245 Post autor: Elmer » 28 kwie 2018, o 22:34

zibi170 pisze:Oni nie walczą. Wychodzą by przeczekać do 90 min. I za to raus.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pytanie: dlaczego tak się dzieje? Dzieje się tak od roku, czyli od momentu kiedy Cukiernik przejął stery. Coś musi być nie tak u niego skoro niemal nowa ekipa coś takiego odwala.

Moja teoria jest taka: Cukiernik w swoim słowotoku coś im naobiecywał, oni to wzięli serio. Potem leki zabrał, remisja tego o czym niektórzy wiedzą, a niektórzy przypuszczają, puściła. Grajki spojrzeli na konta, a tam: ni ma. Doszło do rozmów o to, co mieli, a "ni ma" i dowiedzieli się, że nic takiego nie było mówione.

Więc mają w d... i sobie pogrywają bez ambicji, kasy na słowo nie dostaną, a nowy klub i tak znajdą. Dodatkowo są słabi jak d... węża. Poprzedniej ekipie też niby zaczęło zależeć w przedostatnim meczu. Wtedy u rywali pojawił się oszust piłkarski i ślepy sędzia. Teraz nawet takich rzeczy nie musi być.

A najbardziej ostatnio zawodzi mnie nasz kapitan
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1300
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#246 Post autor: Goscioo » 28 kwie 2018, o 22:41

bydzie feta po tym szpilu, bo niy wiem czy mom wyjezdzac juz

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 734
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#247 Post autor: cisiu » 28 kwie 2018, o 22:42

adamo_R pisze:
cisiu pisze:Aha paczcie w jakim my som miejscu : nos leje Pogoń Siedlce... Miedź po 6 a szczewa lejom pyry 4

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Tak po prowdzie nie ma co sie wściekać na ten szrot, bo Rocha i Gucio punktowali i gdyby nie te minusowe punkty jesteśmy ( bylibyśmy) o te kilka punktów wyżej. Czy by to wystarczyło do utrzymania, nie wiadomo. Teraz już jest po zawodach, patrząc jak dostajemy po 6 torów w ryj.

Nawet te plus 6 im by niy pomogło bo już jest straty 7

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#248 Post autor: Darth Kabut » 28 kwie 2018, o 22:43

Elmer pisze:
zibi170 pisze:Oni nie walczą. Wychodzą by przeczekać do 90 min. I za to raus.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pytanie: dlaczego tak się dzieje? Dzieje się tak od roku, czyli od momentu kiedy Cukiernik przejął stery. Coś musi być nie tak u niego skoro niemal nowa ekipa coś takiego odwala.

Moja teoria jest taka: Cukiernik w swoim słowotoku coś im naobiecywał, oni to wzięli serio. Potem leki zabrał, remisja tego o czym niektórzy wiedzą, a niektórzy przypuszczają, puściła. Grajki spojrzeli na konta, a tam: ni ma. Doszło do rozmów o to, co mieli, a "ni ma" i dowiedzieli się, że nic takiego nie było mówione.

Więc mają w d... i sobie pogrywają bez ambicji, kasy na słowo nie dostaną, a nowy klub i tak znajdą. Dodatkowo są słabi jak d... węża. Poprzedniej ekipie też niby zaczęło zależeć w przedostatnim meczu. Wtedy u rywali pojawił się oszust piłkarski i ślepy sędzia. Teraz nawet takich rzeczy nie musi być.

A najbardziej ostatnio zawodzi mnie nasz kapitan
Skoro tak jest to w ryj i wy***rdalać
To nie jest ku*** jakiś pi***olony kramik czy magiel że skoro szef coś obieca to można w pręta ciąć.
Skoro wzięli się za granie w piłkę to coś i kogoś reprezentują gdy ubierają koszulkę.
I nie grają dla siebie i swojego portfela tylko dla kibiców.
Skoro tego nie potrafią pojąć to wp***dol,
na każdym możliwym kroku..
Mają czuć że jak wyjdą z domu to mogą dostać po ryju.
I dopóki nie utrzymają drużyny w lidze... wp***dol.
A po sezonie mogą wydupiać do wielkich klubów po wielkie pieniądze skoro z nich takie wielkie grajki.
Sprzedajne ku***!

To samo Cukiernik.
Czasem lepiej się nie wypowiadać i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#249 Post autor: Elmer » 28 kwie 2018, o 22:47

Goscioo pisze:bydzie feta po tym szpilu, bo niy wiem czy mom wyjezdzac juz
Tak, Gucio przywiezie ser Feta z Grecji i sałatkę grecką będzie rozdawał
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#250 Post autor: Harpo » 28 kwie 2018, o 22:58

Coś dziwnego, bo do 1:1 było nieźle. Wszystko pękło po karnym. Niesamowite.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 734
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#251 Post autor: cisiu » 28 kwie 2018, o 23:05

Harpo pisze:Coś dziwnego, bo do 1:1 było nieźle. Wszystko pękło po karnym. Niesamowite.
Noo do 1:1 to my ich gniytli że ho ho... nasza bramka to duży błąd Sapeli
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.201h8 godz. 15:00

#252 Post autor: Harpo » 28 kwie 2018, o 23:14

Nie że "gnietli", ale były akcje, niezle podania- szczególnie po zdobytym golu. Cisnęli przez te naście minut do fatalnego wejścia Kowala...
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 734
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.201h8 godz. 15:00

#253 Post autor: cisiu » 28 kwie 2018, o 23:22

Harpo pisze:Nie że "gnietli", ale były akcje, niezle podania- szczególnie po zdobytym golu. Cisnęli przez te naście minut do fatalnego wejścia Kowala...

Zauważ że Miedź nawet nie zagrała dobrego meczu... bez spinanio się... bez nerwów a nom jebli 6
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#254 Post autor: Wilus » 28 kwie 2018, o 23:37

Elmer pisze:
zibi170 pisze:Oni nie walczą. Wychodzą by przeczekać do 90 min. I za to raus.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pytanie: dlaczego tak się dzieje? Dzieje się tak od roku, czyli od momentu kiedy Cukiernik przejął stery. Coś musi być nie tak u niego skoro niemal nowa ekipa coś takiego odwala.

Moja teoria jest taka: Cukiernik w swoim słowotoku coś im naobiecywał, oni to wzięli serio. Potem leki zabrał, remisja tego o czym niektórzy wiedzą, a niektórzy przypuszczają, puściła. Grajki spojrzeli na konta, a tam: ni ma. Doszło do rozmów o to, co mieli, a "ni ma" i dowiedzieli się, że nic takiego nie było mówione.

Więc mają w d... i sobie pogrywają bez ambicji, kasy na słowo nie dostaną, a nowy klub i tak znajdą. Dodatkowo są słabi jak d... węża. Poprzedniej ekipie też niby zaczęło zależeć w przedostatnim meczu. Wtedy u rywali pojawił się oszust piłkarski i ślepy sędzia. Teraz nawet takich rzeczy nie musi być.

A najbardziej ostatnio zawodzi mnie nasz kapitan
Powiem tak, ze sam nie wiem co o tym myslec. Kompletnie nie rozumie tego, ze udalo nam sie wyjsc ostatnio z gowna finansowego ( albo przynajmniej pewne rzeczy przesuneli my w czasie ) a od strony sportowej wyszla totalna kicha. Tutaj kompletny brak korelacji. Az sie chce powiedziec po co to wszystko było, cala ta restukturyzacja. Dla mnie totalna kicha to jest to, ze po poprzedniej rundzie nikt nie powiedzial, ze my z tym szrotem nie momy szans na utrzymanie. Ja nie jestem trenerem a to widzialem, wiec niby fachowcy w klubie tego nie widzieli. Tego nie pojmuje.
Przyklad naszego upadku przez ostatnie dwa lata jest nie do ogarniecia. Jeszcze dwa lata temu najwieksi rywale ze Slaska grali w 2 lidze a my w ekstraklasie. Dwa sezony zmienily to wszystko o 1000%. Nawet nie przypuszczalem, ze tak szybko to moze jebn....

Co nas teraz czeka ? Zgadzam sie z Ozorem, ze Ruch jednak cos znanczy i gra w nizszej lidze ( 3,4,B-klasa ) nie spowoduje, ze zginiemy i swiat o nas zapomni. Dla mnie istone bedzie zachowanie miasta. Ani zlotowki na Ruch.......tylko wybudowac nowy stadion miejski. Stadion to podstawa naszego zmartwychwstania. Bez tego nie mamy szans. Przyklad szczewskich pokazuje, ze stadion to podstawa.
Kolejna niewiadomo, co dalej z Patermanem i ekipa, ktora teraz rzadzi w Ruchu. Pewnie jakas kasa i to nie mala, zostala w klub wlozona, wiec co dalej nas czeka. Jakos nie widza na to odpowiedzi, bo odkad jest Paterman to malo informacji trafia do kibicow i my tak naprawde gówno wiemy. Może wlasnie dlatego, ze tak jest to Ruch jest w takim a nie innym miejscu, a my kibice mogymy sie tylko zastanawiac i dziwic ze jest tak ciulato.

Pytanie co dalej z druzyną. Na pewno trzeba sie pozegnac........z wszystkimi. Ta banda nieudaczników, z ich psychika nie nadaje do niczego. Trzeba jakiegos trenera, który postawi na nową jakośc i zacznie budowe od podstaw. Nie ukrywam, ze marzy mi sie klub oparty na chopcach od nas ze Slaska, ktorzy utozszamiaja sie z klubem, ale z drugiej strony.....Helik, Sadlok, Lipski.....wiemy jak sie zachowali. Wierze ze da sie sklecic kilkunastu chlopów co zagraja dla Ruchu i nie beda leciec w pręta jak obecni pseudopilkarze.

Az nie moga umierzyc, ze tak nisko my upadli, nie chce mi to przejsc przez moja łeb...

Lothar Ślązok
Posty: 240
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28.04.2018 godz. 15:00

#255 Post autor: Lothar Ślązok » 29 kwie 2018, o 00:25

Ostatnie trzy mecze i 14 straconych bramek. Czy Hrdlicka w tych meczach chycił jakoś trudniejszo bala lecąca w strona naszego tora?
Naszo obrona + torman to niestety poziom okręgówki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, adamo1289, darek1, Google [Bot], Google Adsense [Bot], MakeRson, stelkops i 80 gości