[23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:00)

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Przemo1234
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 321
Rejestracja: 7 sie 2011, o 14:22
Lokalizacja: SH
Kontakt:

[23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:00)

#1 Post autor: Przemo1234 » 10 kwie 2018, o 17:37

Halo, halo! Dzień do szpilu, a tematu nie ma. Może zaczniemy dyskusję?
;)
Czy i jakich dokonalibyście zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do poprzedniego meczu? Wiadomo, że kontuzja wyklucza Przybeckiego. :/
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski (20 kwietnia 2010 r.)
Karnetowicz: od 2011 roku
Wielki Ruch: członek od kwietnia 2019 r.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#2 Post autor: jajo » 10 kwie 2018, o 17:45

zawsze byłem przeciwnikiem oceniania druzyny po samych wynikach, nie zwazajac na przebieg meczu. Ale chyba tez mnie dopadl chwilowy defetyzm. Z meczu z Olimpią wyszedłem załamany. Po obejrzeniu skrótu ze wczoraj to może nie wyglądało to aż tak źle, biorąc pod uwage, ze Grudziądz nie miał w planach wychodzenia z połowy.

Z Chojnicami paradoksalnie może być łatweij niż wcześniej, bo oni tu przyjada po 3punkty, a nie murowac sie w polu karnym.

Wszyscy na szpil. Chodzic jak jest dobrze, to byli piknik umie.
Jasne, sam nie odczuwam tego pozytywnego dreszczyku jak to czesto bylo. Moze nawet bardziej ide z obowiazku. Ale jak sie uwaza za KIBICA to takie obowiazki trzeba wypelniac. Inaczej jest sie zwyklem klientem Ruch Chorzów S.A. tak samo jak Biedronki, Cinema City czy KFC.

Zachęcam do wypłenienia OBOWIĄZKU WZGLĘDEM SWOJEGO KLUBU, a nie skorzystania z usługi firmy oferującej rozrywkę.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#3 Post autor: Elmer » 10 kwie 2018, o 18:12

Ja mam tylko nadzieję, że zawodnicy nie myślą tak jak ja. Niestety podstaw do optymizmu nie ma.

Niemniej piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Niejeden sezon męczarni pamiętam, ale wtedy chyba inaczej w decydujących momentach załatwiano, więc ciężko porównywać. Dodatkowo o wielu kwestiach decyduje banda rudego

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#4 Post autor: heli » 10 kwie 2018, o 18:30

od zmian w składzie jest trener. Ważne czy wszyscy się z regenerowali po Olimpii, Bogusz Kowalski czy sprawni, bo szczerze nie widza wielkiego pola manewru. Jeżeli nie będzie Przybeckiego to jest albo Słoma, albo zaś postawienie tam kogoś dla kogo nie jest to podstawowa pozycja (Walski, Trojak (chyba tam groł pare minut za Fornalika) lub Siedlika). Chyba, że Mello do pomocy, Wojciechowski do ataku, Majewski na ławka i na drugo połowa wchodzi.

Oczywiście wszyscy na Cicho i ino trzy punkty
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
Przemo1234
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 321
Rejestracja: 7 sie 2011, o 14:22
Lokalizacja: SH
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#5 Post autor: Przemo1234 » 10 kwie 2018, o 18:35

jajo pisze: Wszyscy na szpil. Chodzic jak jest dobrze, to byli piknik umie.
Jasne, sam nie odczuwam tego pozytywnego dreszczyku jak to czesto bylo. Moze nawet bardziej ide z obowiazku. Ale jak sie uwaza za KIBICA to takie obowiazki trzeba wypelniac. Inaczej jest sie zwyklem klientem Ruch Chorzów S.A. tak samo jak Biedronki, Cinema City czy KFC.

Zachęcam do wypłenienia OBOWIĄZKU WZGLĘDEM SWOJEGO KLUBU, a nie skorzystania z usługi firmy oferującej rozrywkę.
I to się szanuje. :ok:
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski (20 kwietnia 2010 r.)
Karnetowicz: od 2011 roku
Wielki Ruch: członek od kwietnia 2019 r.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#6 Post autor: Scypion » 10 kwie 2018, o 19:00

jajo pisze:zawsze byłem przeciwnikiem oceniania druzyny po samych wynikach, nie zwazajac na przebieg meczu. Ale chyba tez mnie dopadl chwilowy defetyzm. Z meczu z Olimpią wyszedłem załamany. Po obejrzeniu skrótu ze wczoraj to może nie wyglądało to aż tak źle, biorąc pod uwage, ze Grudziądz nie miał w planach wychodzenia z połowy.

Z Chojnicami paradoksalnie może być łatweij niż wcześniej, bo oni tu przyjada po 3punkty, a nie murowac sie w polu karnym.

Wszyscy na szpil. Chodzic jak jest dobrze, to byli piknik umie.
Jasne, sam nie odczuwam tego pozytywnego dreszczyku jak to czesto bylo. Moze nawet bardziej ide z obowiazku. Ale jak sie uwaza za KIBICA to takie obowiazki trzeba wypelniac. Inaczej jest sie zwyklem klientem Ruch Chorzów S.A. tak samo jak Biedronki, Cinema City czy KFC.

Zachęcam do wypłenienia OBOWIĄZKU WZGLĘDEM SWOJEGO KLUBU, a nie skorzystania z usługi firmy oferującej rozrywkę.
Świetnie powiedziane

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#7 Post autor: szogun » 10 kwie 2018, o 21:47

Oczywiście idą z dwoma bajtlami. Takze z mojej rodzinki będzie większa frekwencja niż ja meczu z Olimpia :)

Uważam jak jajo że mecz może być łatwiejszy. Bo Chojniczanka nie będzie się murowac. Więc możemy zobaczyć tym razem nie atakujący Ruch ale może grający z kontry? Z tyłu na zero a może coś wpadnie z przodu. Jedynie niech to wyeliminuja że jak idzie atak to dwóch, trzech. Co z tego że pociągnie któryś do konta i chce wrzucić a tam 6 na 2 naszych. No kuswa.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#8 Post autor: niebieski98 » 10 kwie 2018, o 21:53

Nie pozostało nic jak przyjść jutro na mecz z nadziejami na 3pkt. Też upatruje szansy w grze z kontry, obronę mamy całkiem solidną, jeżeli nie popełnimy głupich błędów jak w niektórych meczach w szeregach defensywy, jest szansa że uda się coś ugrać strzelając choćby 1 bramkę z kontry.

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#9 Post autor: adamo_R » 10 kwie 2018, o 22:25

Musiałby sie stać słabszy mecz Chojnic, żeby jakiś remis wytargać. Raczej bez szans. Zero wiary w zwycięstwo. Bez wzmocnień, ta ekipa to jeden wielki szrot Patermana i to będzie jego wina że zlecimy z Ekstraklasy do 2 ligi. Nie Darek Smagorowicz, tylko on sam, z jego nieudolną ekipą w zarządzie. Szkoda tylko że M.Ś swoim nazwiskiem rekomenduje ten cyrk.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#10 Post autor: ROHAN2 » 10 kwie 2018, o 22:31

A te wzmocnienia to mieli my zrobić za długi Darusia. Abo za hajs z transferu Stępla.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#11 Post autor: adamo_R » 10 kwie 2018, o 22:38

Co to za godanie że nie było ich stać. Jak mioł kasa ( od pewnego innego źródła) to powinien zabezpieczyć także drużyna, żeby utrzymała się w tej ogórkowej wieśniackiej 1 lidze. Albo przynajmniej żeby nie było zgrzytu z wypłatami na ten szrot, który ma nas niby utrzymać.


Chyba ze jest plan od 2 ligi, żeby zaatakować Elitę, ze sponsorem który się wyłoni za jakiś czas :D. Niech powie o tym , a niech nie ciulo wszystkich.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#12 Post autor: Scypion » 10 kwie 2018, o 23:01

A te chojnice to co? Jakaś Barcelona? Liverpool? W tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym. Troche wiary.

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12361
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#13 Post autor: Mirek » 10 kwie 2018, o 23:05

Z tom Barcelonom toś dziś pojechoł :P :p

orbiter
Posty: 1402
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#14 Post autor: orbiter » 11 kwie 2018, o 07:47

adamo_R pisze:Musiałby sie stać słabszy mecz Chojnic, żeby jakiś remis wytargać. Raczej bez szans. Zero wiary w zwycięstwo. Bez wzmocnień, ta ekipa to jeden wielki szrot Patermana i to będzie jego wina że zlecimy z Ekstraklasy do 2 ligi. Nie Darek Smagorowicz, tylko on sam, z jego nieudolną ekipą w zarządzie. Szkoda tylko że M.Ś swoim nazwiskiem rekomenduje ten cyrk.
Dobra, idź przyprowadź Smagora i nie płacz tutej, a może po prostu zmień Pata. Chyba gorzej już nie będzie.
Co za ludzie :zdziwko:
Ci chopcy jakiś czas temu spadli z rezerwami, a co poniektórzy oczekują od nich awansu do EX.
Ja już się pogodziłem. Mój poziom optymizmu został wyczerpany :(
Punkt w tym meczu to szczyt możliwości tego składu.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: [23 kolejka] Ruch Chorzów - Chojniczanka (11/04/18 - 18:

#15 Post autor: HKSADIK » 11 kwie 2018, o 07:59

Scypion pisze:Troche wiary.
Nie poznaja Cie :] Pisales wczesniej, ze pozamiatane, ze ta runda bedzie bez emocji, wszystko w sumie idzie zgodnie z ta prognoza-tracimy punkty na potege, a tu jednak wiara w sercu ciagle jest

Jeszcze 11 kolejek, a straty do barazy nie sa fest duze(baraze w tej gownolidze to nasze przeznaczenie :P ). Wiadomo, trzeba zaczac wygrywac, zeby o czyms w ogole mowic, ale dzis nastapi pierwszy krok i tego sie trzymajmy :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, jajo, murzinka92 i 90 gości