RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#31 Post autor: szogun » 13 paź 2017, o 21:14

Stasiu19R20 pisze:
szogun pisze:Byłem zaś z bajtlami. Bardzo im się podobała atmosfera ja trybunach. Chyba już ich nie wezma na szpil.

Nie martwię się o kary za spalone flagi. Mam nadzieję że nikt z jakichś organizacji anty rasistowskich nie był na tym meczu :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Kochom takie fanzolenie. Chopie tego co te bajtle na placu abo w szkole nasluchaja to tonna stadionie to je nic

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
To był sarkazm jakby co. Podobało im się i będa ich zabierał :)

chorzowski_rsl
Posty: 1892
Rejestracja: 2 lut 2007, o 12:51
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#32 Post autor: chorzowski_rsl » 13 paź 2017, o 21:16

To jest Polska, nie ku*** Anglia, jak komus nie pasuje to won do zabrza ram mocie atmosfera rodzinna! Napewno na pora meczy sektor gosci zawarty, oby gieksiarki na wiosna wlezli, wynik cieszy, z puszcza chociaz 1 pkt a w niedziela wojna tylko zwycięstwo

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
NRŚL GANG

Harpo
Posty: 3360
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#33 Post autor: Harpo » 13 paź 2017, o 21:27

chorzowski_rsl pisze:To jest Polska, nie ku*** Anglia,
A to feler, westchnął seler... :oczami:

3 pkt nasze, BRAWO! Trzecia wygrana z rzędu, hmm....kiedy to było? :ok:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

baytel
Posty: 141
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 08:12

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#34 Post autor: baytel » 13 paź 2017, o 21:32

19JeRRy20 pisze:
baytel pisze:Co Bankov takiego wybronił? Brawa dla Bojana który był dziś nie do przejścia. Raków lepszy, ale też jakichś mega klarownych okazji nie mieli. Brakowało im ostatniego podania.



Kowal za Trojaka, Słoma za Balickiego, Vilim na dziewiątkę i wycinamy te Puszcze.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wybronił 4 dobre sytuację od rakowa. Szczególnie ta zaraz po bramce dla Nas. Byłem na sektorze 6 i widać było praktycznie jak już bała leci do bramy. Refleks mo dobry.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]



Też bylech na 6 i nie przypominom sobie jakiejś robinsonady w jego wykonaniu, bardzo solidnie zagrał, wybronił co miał wybronić i chwała mu za to. Jak na bramkarza jest jeszcze młody więc liczę, że niedługo podpiszemy z nim jakiś dłuższy kontrakt.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

19JeRRy20
Posty: 816
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#35 Post autor: 19JeRRy20 » 13 paź 2017, o 21:34

baytel pisze:
19JeRRy20 pisze:
baytel pisze:Co Bankov takiego wybronił? Brawa dla Bojana który był dziś nie do przejścia. Raków lepszy, ale też jakichś mega klarownych okazji nie mieli. Brakowało im ostatniego podania.



Kowal za Trojaka, Słoma za Balickiego, Vilim na dziewiątkę i wycinamy te Puszcze.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wybronił 4 dobre sytuację od rakowa. Szczególnie ta zaraz po bramce dla Nas. Byłem na sektorze 6 i widać było praktycznie jak już bała leci do bramy. Refleks mo dobry.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]



Też bylech na 6 i nie przypominom sobie jakiejś robinsonady w jego wykonaniu, bardzo solidnie zagrał, wybronił co miał wybronić i chwała mu za to. Jak na bramkarza jest jeszcze młody więc liczę, że niedługo podpiszemy z nim jakiś dłuższy kontrakt.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Może trochę wyolbrzymilem, ale strasznie mi się dziś podobało jak bronił :) Teraz Niepołomice i nie ma innej opcji niż 3 pkt !

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Ryjek
Posty: 893
Rejestracja: 28 lut 2004, o 12:55
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#36 Post autor: Ryjek » 13 paź 2017, o 21:35

Pizdzialo pizdzialo az w pazdzierniku lato zawitalo auuuu

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Widzew&Ruch
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2010, o 18:09
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#37 Post autor: Widzew&Ruch » 13 paź 2017, o 21:54

Markovic profesor ze nie mam pytan. nie widac u niego jakiejkowiek paniki czy to rozgrywanie, sam na sam, czy jakas smierdzaca setka dla przeciwnikow. chłop czysci ze spokojem ze az milo. ciesza 3 pkt ale znow w pewnym momencie dalismy sie strasznie cofnac. no i Przybecki.. pluca za całą drużyne zeby walic sprint za sprintem wdluz boiska ale te wykonczenia to nie idzie patrzec. teraz Puszcza a potem w niedziela na 200% gryzc ta trawa.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#38 Post autor: heli » 13 paź 2017, o 22:00

Najważniejsze, że trzy punkty

Mecz wyrównany, znów niby taki w stylu kto pierwszy strzeli ten powinien wygrać i tak się w sumie ostatecznie stało. Aczkolwiek nasza gra od 1-0 to była bardzo karkołomna, ale dość szczęśliwa, dla mnie gra z Nowakiem jako napastnikiem to jakiś debilizm, synek nie jest ani szybki, ani nie potrafi się zastawić.

Ogólnie wyrównany mecz przez cały okres z niewielką ilością naprawdę dobrych sytuacji. .

Nie ogarniam czemu, ale katastrofalnie nam wychodziły kontry w tym meczu.

Ale na koniec , żeby nie było to co na początku... najważniejsze, że trzy punkty. brawo, oby tak dalej.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#39 Post autor: RNK95 » 13 paź 2017, o 22:25

Po meczu na forum cisza, tylko 3 strony komentarzy w temacie meczowym czyli wiadomo, że jest dobrze a na pewno lepiej niż było ;)
Na początku napiszę tylko, że kibice Rakowa to jakieś totalne dno, przyjeżdżają na wyjazd w dość dobrej liczbie, a ich doping to była jakaś totalna żenada, parę razy coś krzyknęli, w drugiej połowie woleli porzucać krzesełkami w steward'ów. Szkoda gadać ..
Mecz z kategorii tych do pierwszej bramki, na szczęście to my ją strzeliliśmy, bardzo ważne 3 punkty pomimo, że zagraliśmy przeciętnie. Dawać już tych cyganów ;)
Co do frekwencji - na mój gust dziś dopisała, nie kupiłem biletu przez neta ani wcześniej i kupowałem w kasie przed meczem, to jak stanąłem o 17:40 w kasie to wszedłem po 10 minutach pierwszej połowy. Jedziemy dalej.

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#40 Post autor: Elmer » 13 paź 2017, o 22:26

Brakuje nam instynktu kilera. Rywali trzeba skontrować, a tymczasem u nas nie ma kto wyjść z kontrą. Nie mamy napastnika, Balicki to może talent i jest niedoświadczony. Przeciwnicy to widzą, on nie jest w stanie powalczyć sam przeciwko dwóm czy trzem. To musi być silny chłop, ew. szybki, ktory wie jak się ustawić. A Balicki tego w dorosłej piłce uczy się dopiero. Od 80. minuty aż się prosiło żeby dobić Raków, a tymczasem kontry zaczął dopiero wyprowadzać Komarnicki, Walski był niesamowicie zmęczony. Martwi mnie to, że wciąż kondycyjnie niektórzy nie dają rady. Posinković, Mello, Walski, Przybecki...

W obronie wciąż błędy, rywal jednak na nasze szczęście ich nie wykorzystał. Raków piłkarsko wyglądał lepiej, ale myślę, że głównie dlatego, że oni od dawna grają ze sobą i wiedzą kto, co i jak. Nie przez przypadek awansowali.

W końcu szczęście się uśmiechnęło do nas. Strata wciąż jest, ale "dupę" ligi już widać.

I na koniec, strach pomyśleć co by się stało gdyby kibice Rakowa dali radę otworzyć bramę. Byłaby powtórka z 2003 roku, kolejny cios w klub. Grupka od nas już tam czekała... Szkoda, bo nie o to chodzi. Piłkarze potrzebują dopingu, a nie gry przy pustych trybunach.

Edit.

Na forum cisza, bo już się... oklepały wygrane. Teraz trzeba się skupić na wyjściu z dna, potem ze strefy spadkowej i pewnie się utrzymać. Do tego daleka droga
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
czoRny
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3671
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 23:30
Lokalizacja: Glezgoł
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#41 Post autor: czoRny » 13 paź 2017, o 22:38

jakto bylo?lepij 3 strony ale wiernych kibicow niz 100 stron piknikow abo jakos tak??? :P
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#42 Post autor: heinRich » 13 paź 2017, o 22:50

Jaja czoRny, tak jakoś to szło...ci co majom pisać to i tak bydom pisać, reszta wydupiać na ruswelta ;) :P

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#43 Post autor: Elmer » 13 paź 2017, o 23:04

Gdyby nie fatalne końcówki (np. z Tychami, Łęczną czy Bytovią, już innych nie liczą) i nieodjęte 5 punktów to mielibyśmy teraz ok. 18 punktów, mamy 8. Apetyt rośnie w miarę jedzenia...

Mam nadzieję, że w środę Stawar zrobi Stawara :]
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#44 Post autor: piośnikorz » 13 paź 2017, o 23:24

Elmer pisze:Gdyby nie fatalne końcówki (np. z Tychami, Łęczną czy Bytovią, już innych nie liczą) i nieodjęte 5 punktów to mielibyśmy teraz ok. 18 punktów, mamy 8. Apetyt rośnie w miarę jedzenia...

Mam nadzieję, że w środę Stawar zrobi Stawara :]
Ale oby tego z naszych końcowych czasów, a nie tego z torami w Puszczy ;)

Orientuje się ktoś ile mogą nam kary wdupić za flagi?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: RUCH - RAKÓW 13.10.2017 g.18:00

#45 Post autor: west72 » 13 paź 2017, o 23:28

Dzisiaj wynik lepszy niż gra.Wreszcie dopisało nam szczęście.Oby dopisywało dalej bo mimo wszystko widać ,że presja na zespole dalej ciąży a uwidoczniła sie dziś po bramce dla nas.Piłkarze czują ,że coś drgnęło i ,że już są bliżej ogona tabeli i pewnie podświadomie chcą bronić korzystnego wyniku.Parę razy medaliki zrobili nom młyn na polu karnym ale na szczęście razili nieskutecznością i ostatnim podaniem ale to nie nasza brocha.U nas niestety brak Kilera ,kogoś kto z zimną krwią potrafił by rozprowadzić dokładnym podaniem kontrę i ewentualnie skończyć. Przybecki pod koniec dostawał już furii ,że wychodząc z oblężenia naszej bramki nie było nikogo kto by dobrze rozprowadził kontrę i dokładnie dograł a kilka razy wychodziliśmy w przewadze liczebnej i prosto traciliśmy piłkę narażając się na rekontrę,tyle ,że Raków też w końcówce grał bardzo chaotycznie na nasze szczęście.
Cieszy drugi z rzędu mecz na zero z tyłu choć monolitem to bym naszej obrony nie nazwał.Mimo wszystko Trojak to defensywny pomocnik i z utęsknieniem czekam na Kowala w pierwszym składzie.Do momentu kontuzji z Tychami nasza gra w obronie w tym meczu prezentowała się najpewniej w tym sezonie ,przynajmniej z meczy które widziałem.Dziś słabo moim zdaniem wyglądały skrzydła ,Przybecki za szybki dla reszty kolegów a Posinković dziś wiele strat,Dobra zmiana Zawala,natomiast Bartek ciągle jest cieniem zawodnika z końcówki Ekstraklasy i to martwi bo na dziś nie jest alternatywą dla Mello który dziś też nie błyszczał.

Raków jako drużyna dobrze dziś wyglądał a na debili w czerwonych workach na śmieci szkoda Klawiatury...........mam nadzieję ,że w Częstochowie pokażemy im jak się kibicuje na wyjazdach :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Reasumując niech PASSA trwa jak najdłużej najlepiej do końca rundy bo jest Światełko w tunelu.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 248 gości