[11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4463
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#106 Post autor: _BiADACZ_ » 1 paź 2017, o 03:40

Blaszany pisze:co do szpilu : MELLO - bydzie z niego pożytek.

Dygresja: Pomimo tego że mioł uogromny wpływ na spadek naszego klubu to pomimo wszyjsko jest legendom.... Łukasz Surma. I tu ciekawostka, niby wychowanek Wisły, niby Majster z Legią... a jednak wszyndzie nazywany Legendom z Ruchu :)

Jeśli w dzisiejszym polskim świecie futbolu ftoś uostaje legendom to jest to zowdy ftoś z Ruchem zwionzany :) No może Lewandowski sie niy załapoł, ale to jego strata. ;)
Generalnie co do Surmy miałem mieszane uczucia do chyba czasu obejrzenia kulis, mimo wszystko szacunek się należy.

A ogólnie to... ku***... obejrzałem kulisy i człowiekowi się cisną łzy same z oczu, choćby ku*** nie chciał, to i tak pokazuje jak wiele znaczy dla nas Ruch. Niby zwykłe zwycięstwo TYLKO z Miedzią Legnica (tutaj z całym szacunkiem dla rywala), a cieszy choćbyśmy zdobyli mistrzostwo. Próbowałem powstrzymać łzy oglądając, no ale ku*** po prostu nie szło.

To jest największy klub na świecie! INO RUCH!
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10258
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#107 Post autor: gerhat » 1 paź 2017, o 07:31

Wpływ Surmy na spadek ogromny?
W kadrze jest ponad 20 zawodników, trenerzy, 30% rezerwuja na duet Dariusz S. - Kurczyk zatem ten ogromny wpływ Łukasza mieści się w przedziale 2-3% i na pewno jest nie większy od Przybeckiego, który wyczynem w Kielcach nadał zły ton wszystkiemu co sie pózniej działo, a na którego dziś nikt nie pluje.
Szanujmy Surmę bo to facet, który na to zasłużył w ostatnich 20 latach jak mało kto

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7723
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#108 Post autor: marek79 » 1 paź 2017, o 08:01

Jeszcze ino przed ta kamera mogliby sie rozkrecic i na zaczepki odpowiadac przodem do kamery a niy uciekajac.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
E
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 196
Rejestracja: 4 lip 2007, o 17:10
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#109 Post autor: E » 1 paź 2017, o 10:50

Surma to już przeszłość, poszedł i po co o nim z dużo pisać dla mnie to był zawodnik a nie legenda, bo legenda mamy na ławce, mam nadzieję ze w osobie Maćka Urbańczyka rodzi się kolejna legenda.

A tak w nawiasie kto by pomyślał pół roku temu że atmosferę i jakiś powiew nadziei zbudują Chorwat, Bośniak, Bułgar, Argentyńczyk i zalew goroli z nie wiadomo skąd a nie ludzie stąd.
Możemy sobie już teraz ostatecznie między bajki włożyć wszystkie pierdolenia o budowaniu drużyny na wychowankach, niebieskich itd.
Tylko umarli widzieli koniec wojny

Awatar użytkownika
JPeeF
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 192
Rejestracja: 12 paź 2009, o 18:04
Lokalizacja: tam gdzie miejsca brak.
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#110 Post autor: JPeeF » 1 paź 2017, o 10:53

Powiem ino tyla. Kupa lot w Ruchu,no i ta jego brama z Duńczykami bydzie duuuugo pamiętano ;D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
79Świony
Posty: 1925
Rejestracja: 8 lis 2008, o 17:15
Lokalizacja: Schwientochlowitz
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#111 Post autor: 79Świony » 1 paź 2017, o 10:56

Kulisy kozak, tak jak koledzy wcześniej pisali - łzy się same cisną, jest pozytywny duch!

Awatar użytkownika
zico1920
Posty: 391
Rejestracja: 4 lip 2006, o 13:22
Lokalizacja: Den Haag/Siemianowice
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#112 Post autor: zico1920 » 1 paź 2017, o 11:09

_BiADACZ_ pisze:
Blaszany pisze:co do szpilu : MELLO - bydzie z niego pożytek.

Dygresja: Pomimo tego że mioł uogromny wpływ na spadek naszego klubu to pomimo wszyjsko jest legendom.... Łukasz Surma. I tu ciekawostka, niby wychowanek Wisły, niby Majster z Legią... a jednak wszyndzie nazywany Legendom z Ruchu :)

Jeśli w dzisiejszym polskim świecie futbolu ftoś uostaje legendom to jest to zowdy ftoś z Ruchem zwionzany :) No może Lewandowski sie niy załapoł, ale to jego strata. ;)
Generalnie co do Surmy miałem mieszane uczucia do chyba czasu obejrzenia kulis, mimo wszystko szacunek się należy.

A ogólnie to... ku***... obejrzałem kulisy i człowiekowi się cisną łzy same z oczu, choćby ku*** nie chciał, to i tak pokazuje jak wiele znaczy dla nas Ruch. Niby zwykłe zwycięstwo TYLKO z Miedzią Legnica (tutaj z całym szacunkiem dla rywala), a cieszy choćbyśmy zdobyli mistrzostwo. Próbowałem powstrzymać łzy oglądając, no ale ku*** po prostu nie szło.

To jest największy klub na świecie! INO RUCH!
Kule, Twój post oddowo w 100% moje odczucia i uczucia, skończołch oglądać kulisy pacza na synka a łon tyż łezki w łoczach. Ruch to do wielu wiyncyj niż klub!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 1000
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#113 Post autor: jaRo 1920 » 1 paź 2017, o 19:48

Łzy z oczu się leją jak widzę tę radość, SZCZERĄ radość. Szczególnie obcokrajowców co doszli, szacunek w ch** to co robi Posi, Melo. Nigdy w życiu (świadomie) nie widziałem w Ruchu takiej DRUŻYNY jaka jest teraz. Szacunek.
valo de puta madre :) :super:
Obrazek

Awatar użytkownika
lukasz1
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 310
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:30
Lokalizacja: Katowice-Tauzen
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#114 Post autor: lukasz1 » 1 paź 2017, o 21:08

Miałem dokładnie to samo uczucie. Gęsia skórka i łzy cisnące się do oczu. Coś pięknego!

Niestety te kulisy uświadomiły mi też coś smutnego. Kiedy już się odbijemy, zaczniemy stawać na nogach i awansujemy tam gdzie jest nasze miejsce, trzeba będzie kolejny raz sięgnąć po zawodników bardziej zmanierowanych i nie grających z taką ambicją, bo oni dają jakość, która potrzebna jest nawet w lidze takiej jak Ekstraklasa. W tej chwili mamy w drużynie chłopaków, którzy szczerze cieszą się z gry w naszym klubie, których cieszy to, że ludzie przychodzą ich dopingować, ale większość z nich po prostu nie ma na tą Ekstraklasę umiejętności. Od razu przypominam sobie nasz poprzedni awans. Bardzo lubiłem oglądać w akcji Mioduszewskiego, Osińskiego, czy Bonka, bo to byli goście, którzy grali ambitnie. Potem przyszedł awans i praktycznie żaden z nich nie pograł w tej Ekstraklasie. Jeszcze na początku poprzychodzili do nas tacy ludzie jak Balaz, czy Straka i pamiętam ich jako tych, którzy zawsze zostawiali serce na boisku, ale z każdą kolejną rundą, takich było coraz mniej. Mam wrażenie, że to właśnie też miało wpływ na obniżkę frekwencji na trybunach.

Wszystkim nam życzę, żebym nie miał racji, żebym srogo się pomylił i żeby ta drużyna w kolejnym sezonie wywalczyła awans, a na 100-lecie kolejną gwiazdkę. ;)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10126
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [11 kolejka] Ruch Chorzów - Miedź Legnica 29.09.17 20:45

#115 Post autor: jajo » 1 paź 2017, o 21:30

Miodek ze wzgledu na wiek, Bonk chyba nigdy nie prowadzil sie najlepeiej, zawsze mial lekki brzuszek, bo umiejetnosci pilkarskich mu na ekstrakalse na pewno starczalo.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, Bamboleo1, Google Adsense [Bot], kibol-siem-ce, Majestic-12 [Bot], Rickenn10, tynbydziedobry i 70 gości