Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#181 Post autor: viperR » 17 wrz 2017, o 16:26

Ozor pisze:
viperR pisze:Jakim cudem pan Gęsior lansował się po trybunie.. w tym klubie absurd goni absurd.
on ma wejście na kartę z PZPN a że go tam towarzystwo toleruje no cóż znak czasów.
czyli pokazuje wszystkim bezczelnego fuck'a
Pani Renia mogłaby go zdzielić szmatą a Pan Paulek poczesać grabiami..

Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 281
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#182 Post autor: niebieski19962 » 17 wrz 2017, o 16:42

_BiADACZ_ pisze:Jakoś sponsorzy w Lechiach, Legiach, Lechach i innych ŁKS-ach czy Pogoniach tolerują wyzwiska (nawet i gorsze). Co to za pi***olenie, że przez wyzwiska nie ma sponsora, dej spokój chopie.
Jeśli słyszałeś pierwszy raz tą "przyśpiewkę", to chyba mało meczów zaliczyłeś.

Jak słysze i czytam podejście ludzi zarządzających to jest tragedia. Masz tylko jeden określony światopogląd i nim podążasz.. Przykre. Spójrz na to obiektywnie. Nie zamykaj się na swoje myślenie bo czasem mądra krytyka (tutaj akurat moja) jest korzystna... Jakbym zlewał od kurew to mógłbyś mnie olać i również obrazić.. Ale staram się normalnie do Was pisac!!

W Ruchu musi być porządny powiew świeżości.. nadzieji na lepsze czasy.. Wtedy ludzie chętniej będą przychodzić na cichą.. Gdy będzie jedność i atmosfera. Teraz jest wielkie bagno i to kibicowskie.
Nie chodzi mi o normalne wyzwiska bo zawsze będą i o tym WIEM. Ale wstyd gdy prosta intonuje "Wasze matki to są ku***".. To jest mega żałosne i tak jak mi starsza osoba powiedziała będąc ze mna na meczu kiedyś tego NIE BYŁO !

Jasne że porządny sponsor nie będzie chciał promować tak prymitywnego i biednego patologicznego środowiska.. Mamy świetnego prezesa od lat, chce coś zmieniać i jeśli nie ruszymy jako kibice w rozwoju do przodu to obudzimy się w 4 lidze !! Żal patrzeć na komplety żaboli. Ehh szkoda że do Was to nie dociera ... :cisza: :cisza: :cisza:
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#183 Post autor: Sniper1920 » 17 wrz 2017, o 19:20

rico1974 pisze:Mlyn z powrotem powinien być na 8-ce a prosta to nie miejsce dla ultrasow wielu kibiców się albo już zrazilo albo zrazi bo co jak co nie każdy lubi być na proste z dzieciakiem pomiędzy ultrasami i nie piszcie że niech idzie na 1-ka bo tam nie pójdzie

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Młyn spowrotem na 8-ce i jakość dopingu jak rowniez byla wczesniej czyli srednia wieku lat 15 i slyszalny ledwo na dziesionie :D. Gratulujemy pomysłu :D

Awatar użytkownika
czoRny
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3671
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 23:30
Lokalizacja: Glezgoł
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#184 Post autor: czoRny » 17 wrz 2017, o 19:38

Ozor pisze:
pisali,że u ruskich z tych zrobionych dotychczas 100 000 ludzi ok.200 000 to kobiety z dziećmi
bardzo ciekawe :oczami:
Zajechalo mi wczorajszym Pietrzakiem w Opolu

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#185 Post autor: Scypion » 17 wrz 2017, o 19:59

Sniper1920 pisze:
rico1974 pisze:Mlyn z powrotem powinien być na 8-ce a prosta to nie miejsce dla ultrasow wielu kibiców się albo już zrazilo albo zrazi bo co jak co nie każdy lubi być na proste z dzieciakiem pomiędzy ultrasami i nie piszcie że niech idzie na 1-ka bo tam nie pójdzie

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Młyn spowrotem na 8-ce i jakość dopingu jak rowniez byla wczesniej czyli srednia wieku lat 15 i slyszalny ledwo na dziesionie :D. Gratulujemy pomysłu :D
to taki ten nasz potencjał fanatyków?

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#186 Post autor: heinRich » 17 wrz 2017, o 20:11

No i sie wyjaśniło. Bez pikników, Januszy, pożeraczy słoniola, lubiących piwo niy istniejemy mom rozumieć. :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#187 Post autor: _BiADACZ_ » 17 wrz 2017, o 20:19

niebieski19962 pisze:
_BiADACZ_ pisze:Jakoś sponsorzy w Lechiach, Legiach, Lechach i innych ŁKS-ach czy Pogoniach tolerują wyzwiska (nawet i gorsze). Co to za pi***olenie, że przez wyzwiska nie ma sponsora, dej spokój chopie.
Jeśli słyszałeś pierwszy raz tą "przyśpiewkę", to chyba mało meczów zaliczyłeś.

Jak słysze i czytam podejście ludzi zarządzających to jest tragedia. Masz tylko jeden określony światopogląd i nim podążasz.. Przykre. Spójrz na to obiektywnie. Nie zamykaj się na swoje myślenie bo czasem mądra krytyka (tutaj akurat moja) jest korzystna... Jakbym zlewał od kurew to mógłbyś mnie olać i również obrazić.. Ale staram się normalnie do Was pisac!!

W Ruchu musi być porządny powiew świeżości.. nadzieji na lepsze czasy.. Wtedy ludzie chętniej będą przychodzić na cichą.. Gdy będzie jedność i atmosfera. Teraz jest wielkie bagno i to kibicowskie.
Nie chodzi mi o normalne wyzwiska bo zawsze będą i o tym WIEM. Ale wstyd gdy prosta intonuje "Wasze matki to są ku***".. To jest mega żałosne i tak jak mi starsza osoba powiedziała będąc ze mna na meczu kiedyś tego NIE BYŁO !

Jasne że porządny sponsor nie będzie chciał promować tak prymitywnego i biednego patologicznego środowiska.. Mamy świetnego prezesa od lat, chce coś zmieniać i jeśli nie ruszymy jako kibice w rozwoju do przodu to obudzimy się w 4 lidze !! Żal patrzeć na komplety żaboli. Ehh szkoda że do Was to nie dociera ... :cisza: :cisza: :cisza:
Chciałem Ci powiedzieć tylko, że jeżeli słyszałeś ten "tekst" pierwszy raz, to widocznie mało jeździsz/chodzisz na Ruch, bo po prostu ta "przyśpiewka" już u nas była zaintonowana. Z wyjazdami włącznie (dla niektórych nawet "trzeba" ją zaśpiewać, aby wyjazd był "zaliczony)." ;)

PS. Mieliśmy mieć już milion sponsorów, jakoś ich nie widać.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

rico1974
Posty: 123
Rejestracja: 24 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#188 Post autor: rico1974 » 17 wrz 2017, o 21:17

heinRich pisze:No i sie wyjaśniło. Bez pikników, Januszy, pożeraczy słoniola, lubiących piwo niy istniejemy mom rozumieć. :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Nie oto chodzi ale nazywanie normalnych kibiców piknikami obrażanie ich bo my fanatycy somy lepsi i ich nie potrzebujemy jest wielkim błędem bo potrzebujemy sie nawzajem każdy z nas odrazu nie był fanatykiem zawsze był ten pierwszy raz a jak pozytywnie zarazimy tego takzwanego piknika to bedzie jeden fanatyk wiecej a co do mlyna zawsze byl na 8-ce a i prosta była pełna

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Gks Tychy 14.09.2017 r

#189 Post autor: heinRich » 17 wrz 2017, o 22:13

My sie chyba niy zrozumieli.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], MakeRson, Pivko i 44 gości