[6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz. 17

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
niebieski szatan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2012, o 23:21
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#301 Post autor: niebieski szatan » 30 sie 2017, o 11:08

Bartorus pisze:Możemy chwalić Libora za karne, ale pierwszy gol nie ma prawa wejść profesjonalnemu bramkarzowi w ten sposób, czwarty gol to też przyczynił się znacznie. Trzeci gol to postawa naszego kapitana jest absolutnie tragiczna. Polecam zobaczyć odwraca się WIDZI, że zawodnik wbiegnie niekryty na pole karne, ale truchta sobie do niego powoli bo liczy, że nie dośrodkuje typ tak dobrze i potem jest z tego bramka. Dodatkowo znowu większość akcji stroną Komarnickiego, typowi pewnie do teraz kręci się w głowie jak go Mąka z Widzewa kręcił w sparingu, ten Argentyńczyk naprawdę tak słabo grał, że potrzebna była zmiana?
Naprawdę był taki słaby...
Ino Ruch!

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#302 Post autor: scaneRboy » 10 kwie 2018, o 12:42

widze, że nikt nie zakłada tematu meczowego. Już położyliście uja na tej drużynie? Przyjdziecie jutro tylko z przyzwyczajenia?

potraficie tylko du pić fleki o prezesach i polityce, czyli tym na co nie macie wpływu?
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#303 Post autor: Darth Kabut » 10 kwie 2018, o 12:49

Człowieku wszyscy mi tak obrzydzili Ruch że mam to w du*** z kim i kiedy grają a takich jak ja są setki.
Kiedyś meczem żyło się kilka dni przed spotkaniem a terminarz z kim i gdzie miałem w małym palcu i gdybyś mnie obudził w środku nocy to z automatu wszystko bym wyśpiewał. Teraz?
Sory ale to się kupy nie trzyma. Dwie godziny przed meczem człowiek się kapnie że jest wogóle mecz.
To samo to forum. Ludzie mają dosyć tego pierdolnika. Grono osob znanych na tym forum już prawie wcale albo w ogóle nic tu nie pisze.
Więc (z całym szacunkiem do Ciebie) nie oczekuj że nagle zaczną się wszyscy o to zabijać.

Ps
Ważne że liga chuliganów ma się dobrze tam to przynajmniej jesteśmy w czubie...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#304 Post autor: scaneRboy » 10 kwie 2018, o 13:08

nie całkiem masz racje. W ważnych chwilach ilość ludzi na forum jest olbrzymia, co nie zawsze przekłada sie na ilość postów.

Poza tym, nie chodzi o to, żeby biadolić nad stanem forum, tylko o to, żeby jednak trochę spiąć poślady i zawalczyć, tylko pipy się poddają.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#305 Post autor: Darth Kabut » 10 kwie 2018, o 13:32

scaneRboy pisze:nie całkiem masz racje. W ważnych chwilach ilość ludzi na forum jest olbrzymia, co nie zawsze przekłada sie na ilość postów.

Poza tym, nie chodzi o to, żeby biadolić nad stanem forum, tylko o to, żeby jednak trochę spiąć poślady i zawalczyć, tylko pipy się poddają.
Pełna zgoda. Tylko mnie wk***ia brak transparentności.
Wszędzie wokół słyszy się różne historie które naprawdę powodują zniechęcenie do tego wszystkiego...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#306 Post autor: pedro-sbl » 10 kwie 2018, o 13:44

Darth Kabut pisze:Człowieku wszyscy mi tak obrzydzili Ruch że mam to w du*** z kim i kiedy grają a takich jak ja są setki.
Kiedyś meczem żyło się kilka dni przed spotkaniem a terminarz z kim i gdzie miałem w małym palcu i gdybyś mnie obudził w środku nocy to z automatu wszystko bym wyśpiewał. Teraz?
Sory ale to się kupy nie trzyma. Dwie godziny przed meczem człowiek się kapnie że jest wogóle mecz.
To samo to forum. Ludzie mają dosyć tego pierdolnika. Grono osob znanych na tym forum już prawie wcale albo w ogóle nic tu nie pisze.
Więc (z całym szacunkiem do Ciebie) nie oczekuj że nagle zaczną się wszyscy o to zabijać.

Ps
Ważne że liga chuliganów ma się dobrze tam to przynajmniej jesteśmy w czubie...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
100%

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Harpo
Posty: 3256
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#307 Post autor: Harpo » 10 kwie 2018, o 14:48

Popieram niestety. Kiedyś liczyło się: czy przeskoczymy przeciwnika, ile będzie straty do lidera, kto bramkę strzeli, ile będzie ludu na trybunach, analizowało się przeciwnika...
A dziś? "K..a żeby wygrali, żeby wygrali"... z jakimiś wsiami, Drutexami, Chojniczankami. Dno dna.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#308 Post autor: Lutz » 10 kwie 2018, o 14:55

Człowieku wszyscy mi tak obrzydzili Ruch że mam to w du*** z kim i kiedy grają a takich jak ja są setki.
Jo sie do tych setek zaliczom... napisołchbych jeszcze wiyncy na ten temat, ale obawiom sie, że ciul niy kibic to by było za delikatne określenie pod moim adresem. Pamiyntom piyrszy spadek Ruchu... 6 miechów żech do zadku łaził... teroz... buhahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: Wszysko Scheiß Egal i wynik szpilu z tą wiochą tyż.

rico1974
Posty: 123
Rejestracja: 24 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#309 Post autor: rico1974 » 10 kwie 2018, o 16:10

Wszyscy na szpil a biadolenie zostowcie na potym mnie też się dużo nie podobo ale teraz na to nic nie poradza szkoda mi dawnych lat i pełnych trybun na cichej a teraz marne 5000 kaj tam do 35000 w 89 roku chyba to było z Olimpią ale nie pamiętam a teraz ino biadolenie o wszystko i do wszystkich a od siebie to zero zaangażowania i mobilizacji w tej trudnej sytuacji w jakiej nasz kochany klub się znalazł pamiętajcie jedno ŚWIAT BEZ RUCHU TO CHAOS

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#310 Post autor: użytkownik » 10 kwie 2018, o 16:16

Proponuję jutro zacząć doping od „Chorzów grać...”. I powtarzać to tak często, jak będzie tego wymagała sytuacja boiskowa.
Sam zawsze daje z siebie wszystko, bo drużynę wspiera się zawsze i niezależnie od sytuacji. Ale jako kibice najbardziej legendarnego klubu w kraju, z prawie stu letnią tradycją i kilkudziesięcioma medalami przyglądamy się biernie, kiedy grozi nam widmo spadku na TRZECI stopień rozgrywek!
Weźmy przykład ostatniego meczu - jest bardzo dobry doping, wspieramy ich przez cały mecz. Przegrywamy, zbliżamy się do spadku, a oni w 80 minucie wychodzą z własnej połowy, jakby mecz był już dawno wygrany!
I co dalej? Po meczu podchodzą pod sektor i dostają brawa! Jeśli Wasze oczekiwania po takim meczu są spełnione, to może grajmy sobie w B klasie, nie będzie się juz trzeba w ogóle przejmować!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1300
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Chojniczanka - Ruch Chorzów (27.08.2017 godz

#311 Post autor: Goscioo » 10 kwie 2018, o 22:00

ja do rozmowy dodam jeszcze, ze dzisiejsza sytuacja chce sie bardzi zygac niz caly sezon jak my grali z Pruszkowem o zycie w barazach

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], JoKeRoNŁ i 56 gości