Stadion priorytetem

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#106 Post autor: mulan » 17 sie 2017, o 07:41

Ciężko mi uwierzyć że to Iwo. Całkiem niedawno pytałem go osobiście czy jest na naszym forum, odpowiedział, że ma konto od długiego czasu jednak w ogóle się nie udziela.
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1026
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#107 Post autor: True Blue » 17 sie 2017, o 07:50

Dzisiej mo sie odezwać.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#108 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 07:52

To robi sie naprawdę ciekawie... szczególnie jak była jakaś zbiórka pieniędzy w imieniu klubu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

19aRtuR20
Posty: 9202
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#109 Post autor: 19aRtuR20 » 17 sie 2017, o 08:54

True Blue pisze:Dzisiej mo sie odezwać.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Po tej informacji teraz serwer może tego nie wytrzymać :rotfl:

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: Stadion priorytetem

#110 Post autor: CHS » 17 sie 2017, o 08:58

19aRtuR20 pisze:
True Blue pisze:Dzisiej mo sie odezwać.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Po tej informacji teraz serwer może tego nie wytrzymać :rotfl:


A to pierwszy roz? :hyhy:
Złoty klub, KS Ruch!

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#111 Post autor: Lightman » 17 sie 2017, o 09:31

MLeko pisze:
(...) Fajna nowa ankieta jest na n.pl Kropka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
swoją drogą - jak w niej głosowałeś?

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#112 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 09:43

Lightman pisze:
MLeko pisze:
(...) Fajna nowa ankieta jest na n.pl Kropka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
swoją drogą - jak w niej głosowałeś?
Na tak zadane pytanie, pomóc, zagłosowałem na TAK.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Stadion priorytetem

#113 Post autor: Darkaras » 17 sie 2017, o 09:45

Pora odnieść się do sprawy o którą zostałem posądzony. Robię to dopiero teraz, bo potrzebowałem pewnych skanów, które na telefonie ciężko zrobić.

Po kolei. Tak posiadam konta na forum Legii i Gieksy, mało tego posiadam je również na forum Widzewa, ŁKSu, Korony Kielce i Śląska Wrocław i Arki Gdynia. Nie dlatego, że mam rozdwojenie jaźni jak to próbuje mi się przedstawić a dlatego, że przez kilka lat prowadziłem portal o tematyce zbliżonej do kibiców na całym świecie, część opierała się na moich prywatnych doświadczeniach i wyjazdach, część na za granicznych artykułach i researchu. Jak każdemu autorowi zależało mi na popularyzacji swoich artykułów więc, na te konkretne fora podane wyżej + Ruchu wklejałem podobną notkę o czym jest tekst wraz z odnośnikiem do całości. Do tego służyły mi głównie te konta i właściwie w 100% były wykorzystywane. No właśnie praktycznie bo jedyne dwa fora, na których moja aktywność była większa to forum Legii i Gieksy.


Co do Legii, nigdy nie ukrywałem, że mam tam konto, co może chociażby potwierdzić HKSADIK, gdy viralowo moje posty z artykułami rozchodziły się po kolejnych forach takich jak chociażby kibice.net gdzie ktoś z was forumowiczów kopiował całą treść(wrzucane były przez jakiegoś kibica Ruchu), dotarły też na forum Górnika(nie mam tam konta). Wtedy też po pokazaniu mi screenów z wszystkimi postami tamtego kolesia od szczew powiedziałem, że nie mam z tym nic wspólnego a jedyne forum na którym się udzielam po za Ruchu to forum Legii. (była to rozmowa z 20 kwietnia).Więc jak widzicie nie była to żadna tajemnica Poliszynela.Mam nadzieje, że HKSADIK to potwierdzi.
Na forum Legii występowałem jako kibic Ruchu, zawsze. Jest tam też inny użytkownik od nas z pseudonimem Górny Śląsk, są kibice Lechii, Wisły, Pogoni czy Śląska.Oprócz wklejania artykułów napisałem tam z 3 merytoryczne posty raz podając liczbę Ruchu w Gliwicach i raz dodając do informacji o skrojonych 44 flagach, że wbrew informacji Gieksy nie był to włam do pustego magazynu. Zresztą w jaki sposób się wypowiadałem można zobaczyć w tych postach.
Obrazek

Forum Legii czytałem i lubie je czytać dalej, w wątku kibicowskim wypowiada się tam koleś o ukraińskiej czy rosyjskiej scenie kibicowskiej a jak widzicie jest to temat, który mnie interesuje.


Co do Forum Gieksy, tutaj sytuacja wyglądała zgoła inaczej,z wiadomych przyczyn nie mogłem się tam ujawnić. HKSADIK też nie wspomniałem o mojej obecności tam z prozaicznego powodu, gdyż w momencie gdy prowadziliśmy tą rozmowę od miesiąca miałem tam permamentnego bana na zawsze. Moja aktywność ograniczała się również do wrzucania tylko linków. Z tym, że raz a może dwa nie wytrzymałem i wziąłem udział w konwersacji.Raz gdy wieszczyli nam koniec i że te 18 baniek nas uratuje ja napisałem, że sytuacja nie jest taka zła, że miasto zabezpieczyło pozyczkę bla bla bla. I drugi raz na początku zeszłej rundy kiedy Ruch zaczął sensacyjnie wygrywać a Gieksa po raz kolejny pi***oliła sezon jako murowany kandydat. Napisałem wtedy, że prędzej Gieksa nie awansuje niż Ruch spadnie, że Fornalik to dobry trener i tak dalej. Jak widzicie w swoich postach broniłem Ruchu, zresztą po tej drugiej dyskusji wyłapałem właśnie wspomnianego bana, gdyż rozszyfrowano mnie jako kibica Ruchu.
Co do epitetów per [ale ze mnie gangster netowy ;( ],który widnieje w moich postach to szczerze nie mam pojęcia skąd się tam wziął. Nigdy nie używałem tego określenia, choć też osobiście nigdy mnie ono jakoś nie dotykało zbyt mocno, bo było idiotyczne. Albo więc na forum gieksy jest jakiś algorytm, który zmienia automatycznie hasło Ruch Chorzów, Niebiescy na [ale ze mnie gangster netowy ;( ] (nie jestem w stanie tego sprawdzić bo mam bana) ale podobnie jest u nas z hasłem Polska, które nawet jak chcesz użyć jako przymiotnik to zawsze wyskakuje z wielkiej litery, albo jest to sprawka Kosy czyli Piotra Koszeckiego, prezesa ich stowarzyszenia a na forum głównego administratora. Bo po pierwsze, gdybym obrażał Ruch to raczej nie zorientowali by się, że jestem ich kibicem a po drugie raczej nie naraziłbym się aż tak bardzo, że po adresie IP szukali mojego adresu domowego a jak widać po wiadomości Kosy do mnie, tak to robili.
Obrazek
Więc wydaje mi się, że ów kretyn po prostu edytował moje posty gdyż zorientował się, że identyczny nick mam na forum Ruchu. Zresztą do dzisiaj pewnie myśli, że mieszkam w centrum Katowic bo z byłej pracy tam odpisywałem.

Na koniec kwestią podsumowania, nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. Byłem, jestem i będę kibicem Ruchu, przede wszystkim na stadionie w Chorzowie i na wyjazdach a nie tym co robię w internecie. Zresztą ogrom z was ma konta na forum Górnika czy Gieksy. Pierwszy przykład z brzegu to autor tego zamieszania, który nie mógłby zdobyć tych informacji gdyby nie konto. Nigdy nie napisałem nic wbrew Ruchowi, a nawet jak podszywałem się pod kibica gieksy to nie ze strachu a po to żeby ich strolować i wk***ić.

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#114 Post autor: HKSADIK » 17 sie 2017, o 09:59

Wytłumacz mi to:
Obrazek

https://mlynowy.wordpress.com/2015/08/27/witaj-swiecie/

Obrazek

Rok 2015, forum szczewa.

Nie mogę potwierdzić, że nie jesteś tym całym panterą(wklejał linki do Twoich tekstów). Kibicem Ruchu jesteś.

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Stadion priorytetem

#115 Post autor: Darkaras » 17 sie 2017, o 10:02

Ależ proszę bardzo. Kibice.net/forum tam to się pojawiło najpierw.

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#116 Post autor: marek79 » 17 sie 2017, o 10:03

Teraz nastapi obrona kiero bedzie sukcesem w jego mniemaniu.

Trener, taktyk, finansista, prawnik, dziennikarz, sabotazysta,

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#117 Post autor: _BiADACZ_ » 17 sie 2017, o 10:08

ch** mnie to interesuje czy byłeś ku*** researcherem czy ku*** kimś innym, ale za pisanie o ku***ch z Chorzowa, smrodowych dziewczynach powinieneś wyłapać na ryj.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#118 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 10:14

Jeżeli o mnie piszesz na końcu, to nie, nie mam konta na innych forach kibicowskich (poza feszło, ale tam się nie udzielam z wiadomych względów). Google -> Darkaras forum legioniści, pierwsza strona wyszukiwania, odnośniki do linków które podałem, wielki brat dużo widzi i indeksuje, tak to działa, nie trzeba sie logować. Dzieciak zapytał mnie co znaczy Darkaras :). Wyskoczył profil z Diablo i link do L-forum, tak wyglądało moje wielkie śledztwo.
Co do tego co napisałeś, to mniej więcej tego się spodziewałem, co nie zmienia faktu, że wiele rzeczy mi się nie podoba. Np poziom agresji, poczytałem też tweety, wyzywanie innych, normalnych, użytkowników per debil, mniej lub bardziej swiadome manipulacje postami, ta wielka tajemnica związana z akcją kibicowską. Dla mnie jak coś ma się udać, to musi być naglośnione, przedyskutowane na wszystkie strony, a tymczasem o rzekomej petardzie nikt nic nie wie. Palca w górę nie podniósł nikt, nawet bez podawania szczegółów. Rozumiem konflikty interesów i różne inne rzeczy ale...
Pisałeś też, że kilkadziesiąt tysięcy złotych już czeka na przekazanie klubowi. Pieniądze lubią jasne sytuacje, jeżeli nie są dawane z własnej kieszeni.
Może niepotrzebnie napisałem, prawda się obroni i tego się trzymajmy.
Przyjmuję tłumaczenie i czekam na efekty do meczu z Tychami. PyRsk.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#119 Post autor: _BiADACZ_ » 17 sie 2017, o 10:16

A słowa "Ruch/Ruchu Chorzów" nie są cenzurowane na forum GKSu. Nie ma żadnych algorytmów, więc nie dupc ku*** ciulstw.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Stadion priorytetem

#120 Post autor: Darkaras » 17 sie 2017, o 10:19

Pamiętajcie, że sprawa nowego stowarzyszenia to nie tylko ja. To praca kilkunastu osób, ja nawet nie będę w jego zarządzie i nigdy nie miałem ambicji żeby nim rządzić jak wam się wydaje. Po prostu nagłośniłem tą sprawę i pomagałem w tworzeniu. Przy tym działają osoby związane z Ruchem od zawsze i nawet jak ktoś mnie nie lubi i czy mu nie pasuje to nie jest to powód żeby sprawę ukrócać. Pozdrawiam.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], heli, mlody nieb i 88 gości