Stadion priorytetem

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Stadion priorytetem

#121 Post autor: adamo_R » 17 sie 2017, o 10:20

Adrian zbanuj tego pajaca ale IP, nie konto. Bo szmaciorz znowu wyskoczy z innym.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#122 Post autor: Lightman » 17 sie 2017, o 10:34

Dla mnie jak coś ma się udać, to musi być naglośnione, przedyskutowane na wszystkie strony, a tymczasem o rzekomej petardzie nikt nic nie wie. Palca w górę nie podniósł nikt, nawet bez podawania szczegółów.
sprawa jest dyskutowana na wszystkie strony. Mamy to robic tutaj na forum? Zainteresowani regularnie sie spotykaja i dzialaja nad tematem na wielu frontach.
Palca w gore nie podniosl nikt - ok, podnosze. Ale powiedz mi po co mam to robic?
.
Przyjmuję tłumaczenie i czekam na efekty do meczu z Tychami. PyRsk.
do meczu z Tychami prawdopodobnie sie nie wyrobimy, ale to tylko dlatego, ze nie chcemy robic "byle jak". Jest ogrom pracy.

Życzę cierpliwości.

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#123 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 10:56

Lightman pisze:
Dla mnie jak coś ma się udać, to musi być naglośnione, przedyskutowane na wszystkie strony, a tymczasem o rzekomej petardzie nikt nic nie wie. Palca w górę nie podniósł nikt, nawet bez podawania szczegółów.
sprawa jest dyskutowana na wszystkie strony. Mamy to robic tutaj na forum? Zainteresowani regularnie sie spotykaja i dzialaja nad tematem na wielu frontach.
Palca w gore nie podniosl nikt - ok, podnosze. Ale powiedz mi po co mam to robic?
.
Przyjmuję tłumaczenie i czekam na efekty do meczu z Tychami. PyRsk.
do meczu z Tychami prawdopodobnie sie nie wyrobimy, ale to tylko dlatego, ze nie chcemy robic "byle jak". Jest ogrom pracy.

Życzę cierpliwości.
OK, dzięki za info. Nie musi być dyskutowane na forum, wystarczyłyby kontrolowane przecieki, zamiast dezinformacji. Było pisane, że wszystko jest gotowe, ale czekacie do meczu z Tychami, żeby byli kibice. Była informacja, że "stare" stowarzyszenie się odcięło (?), były dementi, informacje o spotkaniach, które wg niektórych się nie odbyły, szumne zapowiedzi petard, zgromadzonych tysięcy złotych gotowych do przekazania. Domniemuję, że osoby związane z Ruchem od lat w "starym" stowarzyszeniu nie działają równolegle. Zamiast porozumienia i zjednoczenia, kolejne podziały. Rozumiem, że Darkaras po prostu trochę wyszedł przed szereg, albo został wystawiony, albo sam się wystawił mieszając tematy nowego stowarzyszenia ze swoimi pomysłami na klub. To wszystko w sytuacji Ruchu nie wygląda dobrze, jest wystarczająco dużo zagadek i wątpliwości, jak chcecie zjednać sobie więcej kibiców, to musicie wyjść poza swoje hermetyczne środowisko, może nawet do tzw pikników, albo tych kibiców którzy stracili już nadzieję, że będzie normalnie, co widać np po liczbie sprzedanych karnetów, przez brak transparentności, układy układziki, dziwne posunięcia, zagadkowe historie, itd.
Tak na szybko, to tyle co chciałem napisać, zatem będę czekał cierpliwie, ale trudno mi w takiej sytuacji o entuzjazm, to chyba zrozumiałe.
PyRsk.

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#124 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 11:04

Darkaras pisze:Pora odnieść się do sprawy o którą zostałem posądzony....

Na koniec kwestią podsumowania, nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. Byłem, jestem i będę kibicem Ruchu, przede wszystkim na stadionie w Chorzowie i na wyjazdach a nie tym co robię w internecie. Zresztą ogrom z was ma konta na forum Górnika czy Gieksy. Pierwszy przykład z brzegu to autor tego zamieszania, który nie mógłby zdobyć tych informacji gdyby nie konto. Nigdy nie napisałem nic wbrew Ruchowi, a nawet jak podszywałem się pod kibica gieksy to nie ze strachu a po to żeby ich strolować i wk***ić.
Jeszcze jedno, bardzo słabe jest bronienie siebie, próbą dyskredytowania innych, szczególnie, jak to zarzuty kulą w płot, co zostało udowodnione ;)
Dużo musisz się jeszcze nauczyć. Tak jak napisałem przyjmuję do wiadomości, ale z oceną poczekam.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#125 Post autor: Bartorus » 17 sie 2017, o 11:09

Nie ma podziałów, każdy kto chciał działać i rzeczywiście mógł poświęcić trochę czasu, znajomości i umiejętności oraz się pojawiał mógł w tej inicjatywie pomóc. Została zebrana duża grupa ludzi z szerokiego kręgu kibiców Ruchu i zostało powybierane kto za co odpowiada i ramowy terminarz.

Wszelkie przesunięcia są spowodowane tym, że wystartować możemy tylko raz. Jeśli zrobimy złe wrażenie na starcie próba nakręcenia pozytywnego odbioru będzie niesamowicie trudna. O ludziach zaangażowanych mogę posiedziec na pewno jedno, każdy chce by to wypaliło i by nie był to jednorazowy strzał.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#126 Post autor: Lightman » 17 sie 2017, o 11:15

wystarczyłyby kontrolowane przecieki, zamiast dezinformacji.
caly projekt jest w toku. Kontrolowanych przeciekow mialbys pewnie znacznie wiecej, gdybys zglosil sie osobiscie do pomocy kiedy to bylo oglaszane :)
Zamiast porozumienia i zjednoczenia, kolejne podziały.
bez obaw. Dzialamy wszyscy razem, bez zadnych podzialow.
musicie wyjść poza swoje hermetyczne środowisko, może nawet do tzw pikników, albo tych kibiców którzy stracili już nadzieję, że będzie normalnie
projekt bedzie dla wszystkich. Tak jak mowie - cierpliwosci :)

Awatar użytkownika
czoRny
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3671
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 23:30
Lokalizacja: Glezgoł
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#127 Post autor: czoRny » 17 sie 2017, o 11:36

Panowie jak co to jo mom konta na forach nikoniarze, akwarystyka, kurde i cos z psami (niy, niy z mili eh policjom) ale dokładnie niy pamiyntom

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#128 Post autor: MLeko » 17 sie 2017, o 12:01

Bartorus pisze:Nie ma podziałów, każdy kto chciał działać i rzeczywiście mógł poświęcić trochę czasu, znajomości i umiejętności oraz się pojawiał mógł w tej inicjatywie pomóc. Została zebrana duża grupa ludzi z szerokiego kręgu kibiców Ruchu i zostało powybierane kto za co odpowiada i ramowy terminarz.

Wszelkie przesunięcia są spowodowane tym, że wystartować możemy tylko raz. Jeśli zrobimy złe wrażenie na starcie próba nakręcenia pozytywnego odbioru będzie niesamowicie trudna. O ludziach zaangażowanych mogę posiedziec na pewno jedno, każdy chce by to wypaliło i by nie był to jednorazowy strzał.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Taką wypowiedź to ja rozumiem. Krótko i na temat, dziękuję, trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#129 Post autor: somebody_correct » 17 sie 2017, o 12:37

A ja nie wiem o co sie sracie, wyszukujecie jakies ciulstwa.(zamiast siedziec na google to cza bylo zapierdzielac na spotkabie jak bylo pisane) skoro koles sie ujawnil i duzo ludzi wiekim jest to kumaci tez pewnie wiedza i chyba wie ze.w.ciula grac nie moze. Wytlumaczyl sie jak sie wytlumaczyl i to wom powinno wystarczyc poki za reka sscie nie chwycili! Jak bywos ktos o np. Dziesiona oskarzyl i wszystko wskazuje.na to ze to wy a tak na serio scie tego.nie.zrobili to co? Wyjebane.nie? Lepirj sir wezcie do roboty jak ta grupka ludzi a nie pierdolcie tyla. Beda efekty to dobrze nie to zycie zweryfikuje. PyRsk

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#130 Post autor: jajo » 17 sie 2017, o 13:18

Ok. Ja jestem w stanie uwierzyć, że jak na Gieksie się kapnęli, że pisałeś u nich, a zauważyli, że angażujesz się w Ruchu w coś więcej, to przeedytowali Twoje posty, żeby Cie zdyskredytować i wrzucili tam "śmierdzące dziewczyny" czy coś innego.

Natomiast na forum Legii też piszesz "Ruch obok NAS to druga najlepsza ekipa w kraju". Ja rozumiem, że piszesz nawet pozytywnie, ale to wyraźne sformułowanie myśli jako kibic Legii.

nie odniosłeś się też do postu 14182888, że Roni2850 to Ty. Tak jak napisał gerhat, jak ktoś coś takiego robi, tzn że ma coś do ukrycia.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Kuchtizo
Posty: 384
Rejestracja: 20 sty 2012, o 14:55
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#131 Post autor: Kuchtizo » 17 sie 2017, o 13:44

jajo ty za głosowanie twojego ojca w sprawie stadionu powinieneś mieć bana na zawsze więc nie dyskredytuj gościa który próbuje coś działać , żeby w Ruchu było lepiej .

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#132 Post autor: gerhat » 17 sie 2017, o 14:04

Darkaras,
jak już się spowiadasz to proszę wyjasnij jeszcze Twoje logowania u nas na forum na ponizszych nickach i np. prowadzenie konwersacji między "electrus" a "Darkaras" czyli sam ze sobą. Wg. mnie takie dialogi to kreowanie rzeczywistosci której nie ma.
Przejscie cichaczem z Roni2580 który miał tutaj ponad 2 tys postów na Darkaras uważam za lekkie przegięcie. Kazdy z nas w życiu napisał posty, których pewnie dzisiaj by nie napisał lub nawet się za nie wstydzi ale to nie jest powód do chowania sie za innym nickiem i kreowania się na kogoś innego.

Nie wklejają mi się linki ale sa nazwy userów:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=64445 zalogowany jako: electrus
memberlist.php?mode=viewprofile&u=32616 zalogowany jako: blue _sosnowiec
memberlist.php?mode=viewprofile&u=30910 zalogowany jako: Blue_Poznan
memberlist.php?mode=viewprofile&u=44717 zalogowany jako: koxik.pl
memberlist.php?mode=viewprofile&u=24233 zalogowany jako: Roni2580
memberlist.php?mode=viewprofile&u=28906 zalogowany jako: ZowszeWierRny

Doceniam to co robisz dla Ruchu ale bez wyjasnienia paru spraw będziesz miał ciężako przekonać innych kibiców czy waść Kmicic czy Babinicz?

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#133 Post autor: jajo » 17 sie 2017, o 14:29

Kuchtizo pisze:jajo ty za głosowanie twojego ojca w sprawie stadionu powinieneś mieć bana na zawsze więc nie dyskredytuj gościa który próbuje coś działać , żeby w Ruchu było lepiej .
po 1, to znamy sie osobiscie, wiec nie sadze, zeby Iwo czuł, że to mój prywatny atak. Raczej pytanie, ktore nasuwaja sie wszystkim, a z których Iwo i tak bedzie sie musial wytłumaczyc, zeby zdobyc czy odzyskac zaufanie kibicow.
po 2, w pewnym kręgu to ja potwierdzałem jego tożsamość, a nie ją dyskredytowałem. Może to Ci potwierdzić gerhat np. Jest to też powód, dla którego czuję sie wywołany do tablicy, żeby tą sprawę wyjaśnic.
po 3, ja tu piszę pod nickiem, który takze jest moja ksywa w realu. rownie dobrze po aferze z ojcem moglbym sie chciec ukrywac pod jakims zmyslonym nickiem. nie robie tego. uwazam, ze duzo lepiej prowadzic dyskusje pod prawdziwa tozsamoscia.
po 4, mozesz sobie tak uwazac. przestałem miec z tym problem. wielu juz zauwazylo, ze moj ojciec wtedy im mowil wtedy niewygodna prawde. Woleli byc klamani przez innych. Z reszta podejscie, ze jak ktos ma inna wizje rozwoju klubu (gra na innym stadionie) jest zdrada jest dla absurdalne.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

orbiter
Posty: 1414
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#134 Post autor: orbiter » 17 sie 2017, o 14:36

Normalnie wojna hybrydowa rodem z Pudelka :hyhy:
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: Stadion priorytetem

#135 Post autor: MaRko22 » 17 sie 2017, o 14:39

orbiter pisze:Normalnie wojna hybrydowa rodem z Pudelka :hyhy:
orbiter szykuj popcorn :rotfl:
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arczivald, Bing [Bot], Google [Bot], Kiler1989, mrokol08, PabloB1987 i 111 gości