Ruch Chorzów Chrobry Głogów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#166 Post autor: Darkaras » 6 sie 2017, o 14:07

Piłkarzy można wypożyczyć dla nas już zawodnicy z 2ligi czy tacy siedzący na ławie w ekstraklasie byliby wzmocnieniem. Niektórzy chyba nie rozumieją, że my narazie nie uciekliśmy spod topora tylko opóźniliśmy egzekucje. Jeżeli w tym roku się nie utrzymamy to klub w takim sensie jak teraz przestanie istnieć, pójdziemy drogą ŁKSu Łódź, Zawiszy czy Polonii Bytom. To nie jest wróżba a fakt. Jeśli więc spadniemy to cały trud włożony w ratowanie tej 1 ligi zamiast IV będzie daremny a my i tak się tam znajdziemy z tą różnicą, że rok później i dłużej zajmie nam powrót do ekstraklasy. Więc jak najbardziej trzeba naciskać Patermana.

marek79
Posty: 7725
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#167 Post autor: marek79 » 6 sie 2017, o 14:10

Darkaras pisze:
Harpo pisze:
Darkaras pisze:(...) W obu meczach byliśmy słabsi i to rywal nas dominował.
:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
http://www.flashscore.pl/mecz/bZjGALe0/ ... ki-meczu;0


Polecam statystykę posiadania piłki to może wytłumaczy kto prowadził grę a kto grał z kontry.
To ze maja wiekszy czas posiadania nie swiadczy ze Cie dominuja.

My tez mozemy kopac bal na wlasnej polowie w mysl zasady " Jo do Ciebie Ty do mnie". No i do tormana.


Posluchaj komentatorow co opowiadali o naszej grze w drugiej polowie z Chrobrym i komu bardziej zalezalo na zwyciestwie.
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 14:17 przez marek79, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
E
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 196
Rejestracja: 4 lip 2007, o 17:10
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#168 Post autor: E » 6 sie 2017, o 14:16

Jak Chrobry dominowoł w tym szpilu abo tym bardziej był lepszy to weźcie przed następnym oglądaniem szpilu wypijcie się liter gorzoły. Mimo nie najlepszej gry w obu meczach wyniki mogły być dokładnie odwrotne. Z tą grą mogli oba wygrać po 1:0 i byście piali z zachwytu.
Tylko umarli widzieli koniec wojny

Harpo
Posty: 3336
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#169 Post autor: Harpo » 6 sie 2017, o 15:05

Darkaras pisze:
Harpo pisze:
Darkaras pisze:(...) W obu meczach byliśmy słabsi i to rywal nas dominował.
:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
http://www.flashscore.pl/mecz/bZjGALe0/ ... ki-meczu;0


Polecam statystykę posiadania piłki to może wytłumaczy kto prowadził grę a kto grał z kontry.
...do "dominacji" jednak droga baaaardzo daleka.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#170 Post autor: MLeko » 6 sie 2017, o 15:07

Darkaras pisze:Piłkarzy można wypożyczyć dla nas już zawodnicy z 2ligi czy tacy siedzący na ławie w ekstraklasie byliby wzmocnieniem.
Poddaję się. Mamy swój "szrot" (przepraszam, wcale tak nie myślę po tym co widziałem w 2 ostatnich meczach), weźmy jeszcze szrot z klubów 2 ligowych. Będziemy mieć 3 szroty (Ci sprzed zakazu, Ci czekający już z kontraktami na zarejestrowanie i Ci z nowego zaciagu @Darkarasa), to wszystko na pewno się poukłada. A może Kotala dałby im stypendia miejskie, bo kto inny będzie płacił?
Nikt nie mówi, że jest super, ale te młode chłopaki też czytają forum i należy im się obiektywna ocena, mobilizacja a nie hejt, pozbawiony zresztą merytorycznych argumentów, co zostało wykazane powyżej. Sam wynik, to nie wszystko, to jest sport, nie istnieje mityczny przepis na sukces, czy wygraną w pojedynczych meczach.
Nie wiem jak grają Ci z grupy oczekującej, nie wiem jaka jest sytuacja finansowa, patrząc na styl rządzenia i lekkomyslność, to kasy jest sporo, ale o tym nie mówimy, tak jak i o prawdziwych celach, ale jak myśleć o wzmocnieniach to 1 dla mnie maks 2 zawodników ale takich którzy zrobią różnicę i doświadczonych, z poukladaną głową. Ci którzy zostali, zasłużyli na taką szansę. W zasadzie byłem pewien, że spadek z ekstraklasy kończy etap i szybko nawet pierwszej ligi nie będzie, pomyliłem się, nie zawsze 2+2=4.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1354
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#171 Post autor: piotrhalak » 6 sie 2017, o 16:05

Spodziewałem się mocnych wpierdoli, wyników 0-4, 0-6...a tutaj dwa raczej pechowo przegrane mecze przy relatywnie niezłej grze (patrząc na ławkę itd). Kilkoro zawodników pozytywnie się wyróżniało, sZczególnie młodzież. Wydaje mi się, iż lada moment zacznie to hulać.
takie tam

mrokol08
Posty: 1253
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#172 Post autor: mrokol08 » 6 sie 2017, o 17:10

Na Bytowie bd ciężko o punkty licze ze pierwsze 3 zdobędziemy u siebie ze Stomilem, który jest chyba dość słaby w tym sezonie albo przynajmniej tak się zapowiada. Moim zdaniem sam mecz z Chrobrym nie wyglądał źle ale punktów nie ma. We wtorek w pucharze przejdziemy dalej :)!
Batory Fans

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#173 Post autor: jajo » 7 sie 2017, o 00:07

dominować, to znaczy znacząco przeważać, nie dopuszczać przeciwnika do głosu. nie zmieniajmy słownikowych znaczeń. nikt nas nie dominował. jutro na spokojnie napiszę z 2 zdanie, ale akurat różnie się z większością. Postawa na boisku 1 drużyny uwazam za najmniejszy problem.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#174 Post autor: miechowiner13 » 7 sie 2017, o 07:54

Wydawało się przed sezonem, że my z tyłu źle wyglądamy, ale z przodu mamy porównywalnych zawodników, a tu się okazuje, że naszą największą słabością jest konstruowanie składnych akcji. I co najgorsze tych synków nie ma na kogo wymienić

Awatar użytkownika
m.
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 457
Rejestracja: 29 sty 2008, o 12:22
Lokalizacja: fcm
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#175 Post autor: m. » 7 sie 2017, o 12:00

Najbardziej boli fakt że nasi "doświadczeni" zawodnicy Urbańczyk ,Przybecki, i duet Arak i Nowak wcale nie prezentują się wybitniej od reszty zespołu . W tamtym sezonie były mecze gdzie Arak z Nowakiem rozumieli się bez słów w tym jak na razie cała czwórka poniżej swoich możliwości.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Vaxer
Posty: 190
Rejestracja: 2 lis 2016, o 20:28
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#176 Post autor: Vaxer » 7 sie 2017, o 12:10

Może to moje zdanie, ale wydaje mi się że w tym sezonie źle starają sie wykorzystywać Araka. On nie mo okazji do oddania strzału tak jak by chcioł, ino połowa czasu próbują mu dawać podanie na główke przy kierych moim zdaniem nie czuje sie zbyt pewnie i je sp***doli...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#177 Post autor: jajo » 7 sie 2017, o 16:53

Na plus:
- może Was zdziwię, ale wydaje mi się, że zaczyna być w tej drużynie pomysł na granie. Zaczęły mi kiełkować nadzieje związane z Guciem
- stałe fragmenty. są ciekawe, niekonwencjonalne pomysły, na plus dla trenera. coś z tego powinno w końcu wpaść.
- Słoma, w Mielcu wydawał się gościem bez atutów jak Siedlik, tutaj pokazał, że coś potrafi.
- Komarnicki
- ogólna postawa obrony, o nią najbardziej się obawialiśmy, a strata po 1 golu na mecz to nie jest tragedia.

Na minus:
- ofensywa, ta miała być naszym atutem. większość z występami w ekstraklasie i w 180minut 0 goli.
- przygotowanie fizyczne. nie wiem czy ci młodzi z tyłu po prostu nie umieją fizycznie wskoczyć na ten poziom ale 70 minut wyglądali bardzo dobrze, a potem odcięło prąd. bardziej się boje, że to ten nasz macher od przygotowania fizycznego.
- Pazio, najsłabszy na boisku. Młodzi próbują coś rozgrywać, a on każdą piłkę wali dzidę w ciemno w pole karne, za każdym razem strata. Najgroźniejsza sytuacja Chrobrego w 1 połowie to jak Pazio wyciął gościa, któremu Trojak już zabieral pilkę. Wygląda na moje oko jakby był parę kilo cięższy niż w zeszłym sezonie. Najwięcej mecz w ex w drużynie, najgorsza gra = największy zawód.
- Kuba Arak, liczyłem że tą ligę będzie wciągał nosem. Bronicie go, że nie ma sytuacji, ale myślałem, że on je będzie też kreował. Powinien potrafić wziąć obrońcę na plecy, zaczekać na skrzydlowych i Nowaka. W ogóle o to akcji nie opieramy.
- Siedlik. Może mam do gościa jakiś uraz, ale nie widzę u niego żadnej zalety. Mimo, że wszedł chwilę wcześniej na boisku, to on pozwolił asystować przy golu.

Wydawało mi się jeszcze, że w 1 połowie był karny na Nowaku, już po odegraniu został skoszony w polu karnym. To jest jedenastka.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#178 Post autor: Ozor » 7 sie 2017, o 17:00

Nowak w tym meczu dramat , niby dobry technicznie lecz bez dynamiki. Narzekałem w przeszłości na Starzyńskiego czy Lipskiego ale oni byli w porównaniu z Nowakiem z tego meczu niczym rakiety.Wypisz wymaluj Beckenbauer z złamaną ręką w latach 70 ;)

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: Ruch Chorzów Chrobry Głogów

#179 Post autor: CHS » 7 sie 2017, o 17:18

Właśnie dlatego szkoda Bargiela, temu dynamiki nie brakowało... ale jeżeli te pieniądze przyczynią się w końcowym rozrachunku do utrzymania klubu na powierzchni to pal licho.
Złoty klub, KS Ruch!


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 96 gości