[1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Vaxer
Posty: 190
Rejestracja: 2 lis 2016, o 20:28
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#166 Post autor: Vaxer » 28 lip 2017, o 22:47

Powiem szczerze, o ile ta sytuacja Balickiego mie richtig trefila, to jestech zadowolony z meczu. Większość z nich porządnie nigdy nie zaznała meczu na takim poziomie, a prezentowali sie nieźle. Jak bydymy mieć cały skład, a te obcokrajowce richtig bydą wzmocnieniem to jo sie o ten sezon nie boja.

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1269
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#167 Post autor: BAFista » 28 lip 2017, o 22:47

Szkoda gowy do góry.

19gorek20
Posty: 2309
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#168 Post autor: 19gorek20 » 28 lip 2017, o 22:49

Bosniak za Trojaka i nastepny mecz 3 pkt
Niezly mecz w naszym wykonaniu, walki wiecej niz przez caly ostatni sezon.

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#169 Post autor: ciudu » 28 lip 2017, o 22:53

Dobry szpil ale zawiedli moim zdaniym starzy jak Arak,Pazio,Trojak.Niy ma co plakac ,wola taki waleczny Ruch jak te k..a pizdy co nos specjalnie spusciyli.Mimo wszystko brawa do Gucia ze ze zlebka poru powiydzmy przeciyntnych grajkow i juniorkow stworzol cos takiego jak druzyna.Ino tak dalij i wkoncu zacznymy punktowac.ü

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7725
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#170 Post autor: marek79 » 28 lip 2017, o 22:56

Dobry mecz choc na pewno umiejetnosci jeszcze brakuje ale patrzac na gra mozna byc zadowolonym. Balicki pomimo tyj sytuacji rozruszol przodek. Potrzeba czasu. Fakt momy minus ale to rusxy do przodu

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#171 Post autor: Ozor » 28 lip 2017, o 22:57

W zeszłym sezonie w ekstraklasie byliśmy chwaleni za styl na początku długo utrzymywaliśmy się przy piłce ,ładnie klepaliśmy ale potem przychodził błąd i było po punktach teraz startujemy już w 1 lidze ale z bagażem -5 pkt a każdy zdobyty jest na wagę złota.Styl tu kompletnie nic nie znaczy jeśli nie ma punktów które pozwolą wyjść z dołu tabeli.Co do obronców młodych talentów tak samo przypominam że to są ludzie którzy swoją przyszłość wiążą z piłką i w wieku 17 lat nie jest się absolutnie za młodym aby zaczynać w 1 lidze to nie są dzieci mimo że w Polsce tak się takich zawodników traktuje.
Dzisiejszy mecz biorąc pod uwagę naszą jak i Mielca sytuację kadrową był spokojnie do zremisowania, w wspomnianej Stali grało 4-5 zawodników z zeszłego sezonu , lepsi odeszli więc składy były na porównywalnym poziomie jeśli nawet nie z korzyścią w naszą stronę.

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#172 Post autor: disorder » 28 lip 2017, o 23:00

jestem pozytywnie zaskoczony naszą organizacją gry. O ile wiedzieliśmy, że nie mamy składu o tyle sposób wyjścia do kontrataku (bez bezsensownego wybijania piłki) był co najmniej pozytywny.
Karny, który powinien być faulem na Trojaku oraz kilka sytuacji, po których powinniśmy zdobyć bramkę to klucz do tego by takie mecze wygrywać. Ale - po tak mizernym okresie przygotowawczym - ogólnie mecz podobał mi się bardziej niż większość z poprzedniego sezonu.

Trochę zbyt asekurancko Urbańczyk (nie widać go było totalnie) i za mało piłek na Araka.
Jak myślałem, że nas w tym pierwszym meczu rozjadą, tak po tej grze (nie patrząc na wynik) jestem zbudowany na przyszłość.

PS
Stal nie istniała, więc na weryfikację potencjału musimy poczekać...

OCHOJEC
Posty: 170
Rejestracja: 18 sie 2010, o 21:55
Lokalizacja: OCHOJEC KATOWICE
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#173 Post autor: OCHOJEC » 28 lip 2017, o 23:03

Nie ma co rozpaczać, grali całkiem dobrze. Brakowało większej ilości akcji prawym skrzydłem z wykorzystaniem Przybeckiego bo coś się uparli na te ataki lewą stroną.. i więcej skupienia bo się trochę chłopaki pogubili w drugiej połowie... z każdym meczem powinno być lepiej :cool:
Janów grał przed wami, więc kogo nazywacie zdrajcami ??

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#174 Post autor: adamo_R » 28 lip 2017, o 23:05

19gorek20 pisze: Niezly mecz w naszym wykonaniu, walki wiecej niz przez caly ostatni sezon.
Pozytywnie pra? a nie narzekać nie wiem na co. Walka była, jednak jakości brak. Wiem ze początek innej rzeczywistości taki daje zawsze efekt. Hamulcem sa te -5 punktów, ale nikt nie oczekuje walki o awans. Spokojne utrzymanie i ewentualnie za rok musimy powalczyć.

Paterman to bajkopisarz i nie wiadomo co wymyśli. Już przejebał kilka milionów od Ruchu. Zamiast pomyśleć to wy***ał wszystkich i te Ruchu miliony tak samo poszły w uj. Mam nadzieję ze pożyczy więcej od Bika żeby utrzymać Ruch w 1 lidze.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#175 Post autor: CHS » 28 lip 2017, o 23:12

Stal mimo optycznej przewagi nie stworzyła sobie zbyt wielu klarownych okazji. A z tego co pamiętam to oprócz tego feralnego gola to żadnej. O mały włos a wywieźlibyśmy komplet punktów z jednego z najbardziej wymagających meczów w tej lidze, grając w mega eksperymentalnym składzie. Jedyny który mnie zawiódł to Pazio, najbardziej doświadczony zawodnik z ekstraklasy a dał się ogrywać jak dziecko, do tego bezużyteczny w ofensywie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Złoty klub, KS Ruch!

Awatar użytkownika
kolarz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 279
Rejestracja: 18 lut 2011, o 22:53
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#176 Post autor: kolarz » 28 lip 2017, o 23:15

Pierwszy mecz i pierwsza porażka. Można powiedzieć, że zapłaciliśmy frycowe. Na pewno szkoda, że nawet remisu nie udało się wyciągnąć, ale lepiej tak niż przegrać 3:0 i się cieszyć że nie wyżej. Ja jestem zadowolony z postawy tych młodych.
Tak w skrócie moje lekkie spostrzeżenia:
1) Bramkarz -
Libor - pewnie i na swoim dobrym poziomie. Dobrze, że został z nami
2) Obrona
Komarnicki - na początku był chyba strasznie zestresowany i bardzo słabo to wyglądało, ale po paru minutach ogarnął i było w sumie ok. Na pewno gra bez większego ryzyka (woli wybić na aut niż ryzykować jakąś kiwkę) i może i dobrze. Parę wejść ofensywnych. Liczę na tego chłopaka.
Trojak - najbardziej widoczny (może ze względu na brodę). Karnego nie było więc nie ma co na niego zwalać winy (błąd sędziego). Moim zdaniem mało zwrotny (przez to straciliśmy bramkę), ale pamiętam początki Helika w Ruchu i miał ten sam problem, więc poczekamy, zobaczymy
Czajkowski - zawalił pojedynek główkowy przy bramce (czemu nie skakał Trojak a on do asekuracji? :kwasny: ). Poza tym dla mnie mało widoczny, ale to chyba dobrze bo to w końcu środkowy obrońca. Moim zdaniem trochę za niski i przez to ma trochę problemów przy stałych fragmentach gry
Pazio - wkurzył mnie na początku jak się dał na raz ograć na boku; potem grał to co umie. Nie ma szans na to, żeby przeskoczył jakiś poziom, ale na 1 ligę takich ludzi z charakterem potrzebujemy
3) Pomoc
Urbańczyk - zapamiętałem z 1 akcji (strzał celny na bramkę). Widać dobre przygotowanie kondycyjne. Jako kapitan powinien jeszcze podgrzać innych do walki ale to pewnie przyjdzie z czasem
Walski - próbował strzałów z dystansu i ciężko mi jakoś po tym meczu go ocenić. Na plus że wyjechał się dziś maksymalnie (oby to nie były oznaki braków kondycyjnych)
Nowak - 1 połowa super, ale w drugiej praktycznie nie było chłopa. Mimo wszystko mam nadzieję będzie nas ciągnął w następnych meczach
Przybecki - potencjał jest, ale to juz wiemy. Za mało akcji 1 na 1 przy takiej szybkości. Super wypatrzył Balickiego przy ten 100% sytuacji
Słoma - mało widoczny, poczekam na następne mecze
4) Atak
Arak - ładnie się zastawiał, ale nie dochodził do sytuacji. Jak się wkurzył że go Gucio ściągnął to mam nadzieję pokaże sportową złośc z Chrobrym i coś ustrzeli

Rezerwowi:
Siedlik, Starzyński - za krótko grali żeby coś ocenić
Balicki - też krótko grał, ale coś pokazał. Zmarnowana 100 to pewnie przez ogromny stres. Potem jakoś to wyglądało. Walczył o każdą piłkę a to na pewno dobry prognostyk na przyszłość. Nie ma co chłopaka opieprzać za tą sytuację. Zobaczymy co będzie dalej

Podsumowując moim zdaniem zagraliśmy dobrze 1 połowę i słabo 2. Wychodzi na to, że trochę jesteśmy uzależnieni od formy Nowaka ;)
Były oznaki dobrej gry, więc głowy do góry i bierzemy za tydzień 3pkt z Chrobrym ;)

Wspierajmy tych chłopaków na początku, tak jak po tym meczu. Nie ma co im na razie zarzucić, bo na prawdę się starali!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#177 Post autor: Ozor » 28 lip 2017, o 23:16

CHS pisze:Stal mimo optycznej przewagi nie stworzyła sobie zbyt wielu klarownych okazji. A z tego co pamiętam to oprócz tego feralnego gola to żadnej. O mały włos a wywieźlibyśmy komplet punktów z jednego z najbardziej wymagających meczów w tej lidze, grając w mega eksperymentalnym składzie. Jedyny który mnie zawiódł to Pazio, najbardziej doświadczony zawodnik z ekstraklasy a dał się ogrywać jak dziecko, do tego bezużyteczny w ofensywie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
a ty słyszałeś że z tej Stali najlepsi odeszli ? tak więc z czego ci wyszło że to najbardziej wymagający mecz?

scaneRboy
Posty: 8253
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#178 Post autor: scaneRboy » 28 lip 2017, o 23:19

Od strony motywacji, checi ok.
Dyscyplina taktyczna ok.
Umiejetnosci spore.

Potrzeba na (ktory to juz raz) czasu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#179 Post autor: adamo_R » 28 lip 2017, o 23:21

CHS pisze:Stal mimo optycznej przewagi nie stworzyła sobie zbyt wielu klarownych okazji. A z tego co pamiętam to oprócz tego feralnego gola to żadnej. O mały włos a wywieźlibyśmy komplet punktów z jednego z najbardziej wymagających meczów w tej lidze, grając w mega eksperymentalnym składzie. Jedyny który mnie zawiódł to Pazio, najbardziej doświadczony zawodnik z ekstraklasy a dał się ogrywać jak dziecko, do tego bezużyteczny w ofensywie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Byda wnioskowoł zeby cie wy***ali pajacu z tego forum. Twoje scany biletowe nie wiele dadzom RuRek :hyhy: :hyhy:
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#180 Post autor: CHS » 28 lip 2017, o 23:23

Ozor pisze:
CHS pisze:Stal mimo optycznej przewagi nie stworzyła sobie zbyt wielu klarownych okazji. A z tego co pamiętam to oprócz tego feralnego gola to żadnej. O mały włos a wywieźlibyśmy komplet punktów z jednego z najbardziej wymagających meczów w tej lidze, grając w mega eksperymentalnym składzie. Jedyny który mnie zawiódł to Pazio, najbardziej doświadczony zawodnik z ekstraklasy a dał się ogrywać jak dziecko, do tego bezużyteczny w ofensywie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
a ty słyszałeś że z tej Stali najlepsi odeszli ? tak więc z czego ci wyszło że to najbardziej wymagający mecz?


Jeden z najbardziej wymagających wyjazdów w sezonie. Czytaj dokładnie. A nie wiem czy wiesz, ale jest coś takiego jak pozyskiwanie zawodników, oni zakazu nie mieli, mogli podpisywać kontrakty.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Złoty klub, KS Ruch!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boszu, Google Adsense [Bot], WolnyLogin i 83 gości