[1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#211 Post autor: Duszello » 29 lip 2017, o 12:28

Darkaras pisze:2 sprawy po pierwsze nie rozumiem jak w 1 meczu sezonu w 70 min meczu mogą piłkarzy łapać skurcze, coś zostało zjebane.
Po 2 piłkarsko II połowa to koszmar naprawdę wiele słów cisnęło mi się na usta bo po za Hrdlicką i Przybeckim wyglądaliśmy jak banda amatorów. Ale po meczu jak zobaczyłem, że właściwie pod nasz sektor podchodzą dzieciaki to mi przeszło.
Tys napisał tu kiedykolwiek coś pozytywnego na tym forum? Takim postępowaniem za parę miesięcy wpadniesz w taką depresję że medykamenty ci uja dadzą a następnym posunięciem będzie samobójstwo. Wyluzuj człowieku.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#212 Post autor: marek79 » 29 lip 2017, o 12:50

Juz jest ekspertem od finansow, marketingu i PR to teraz jeszcze ekspertem od trenerki zostanie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

19gorek20
Posty: 2322
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#213 Post autor: 19gorek20 » 29 lip 2017, o 13:19

Darkaras pisze:2 sprawy po pierwsze nie rozumiem jak w 1 meczu sezonu w 70 min meczu mogą piłkarzy łapać skurcze, coś zostało zjebane.
Po 2 piłkarsko II połowa to koszmar naprawdę wiele słów cisnęło mi się na usta bo po za Hrdlicką i Przybeckim wyglądaliśmy jak banda amatorów. Ale po meczu jak zobaczyłem, że właściwie pod nasz sektor podchodzą dzieciaki to mi przeszło.
Pewnie wina Patermana

Co do 1 "sprawy" ku*** MAC jakich pilkarzy ? 11 naszych na boisku a skurcze zlapaly jednego Walskiego to gdzie tu widzisz PILKARZY ? Moim zdaniem duzo lepiej wytrzymalosciowo prezentowalismy sie od Stali ale cos zostalo zjebane. Porownaj sobie pierwszy mecz w 1 lidze po przygotowaniach nowego sztabu do meczu z Leczna rok temu. Jak dla mnie zdecydowanie na + nowego sztabu. Zapomnialem wtedy byl Waldek King, Leszek Dyja mistrz i multimiliarder Dariusz S. Wtedy bylo najlepiej

Jeszcze cos o przygotowaniach pilkarzy
Dziś nikt już w szatni nie robi kwasów, atmosfera się wyczyściła?
Po takim sukcesie jak awans ta atmosfera musi być dobra. Choć na początku rundy mieliśmy mały kryzys. Natomiast ja nie dopuszczę do tego, by jakieś tego typu kryzysy mogły przerodzić się w coś poważnego. U mnie nie ma narzekania na to, czy na tamto. Widzicie, co się dzieje, do czego dochodzi, jeśli toleruje się tego typu zachowanie. Piłkarze od czasu do czasu lubią spychać odpowiedzialność na innych. A to trening nie taki, a to jesteśmy zajechani. Albo nieprzygotowani fizycznie. O, to jest najlepsze. Coś takiego u mnie dyskwalifikuje takiego delikwenta na zawsze. Jak piłkarz zawodowy może być nieprzygotowany? To co ci potrzeba? Jak nie masz siły, to wskakuj w dres i zapieprzaj. Wróciłeś z treningu i nie masz siły? To biegaj. Czujesz się zmęczony? To dawaj na regenerację – masaż, odnowa i tak dalej. Człowieku, ty pracujesz fizycznie. Twoim narzędziem pracy jest twoje ciało. Jeśli nie jest przygotowane, to nie nadajesz się do tej roboty. Nie masz narzędzia, nie masz kwalifikacji. I tyle. To tak jakby księgowa szła do pracy i nie znała Excela. „Dzień dobry, jestem księgową, ale dziś nie umiem. Musicie mnie nauczyć

http://futbolfejs.pl/i-liga/marek-papsz ... ylo-warto/

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#214 Post autor: MLeko » 29 lip 2017, o 13:42

Fajny cytat, podoba mi się. Porównanie z księgową bardzo celne.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#215 Post autor: Darkaras » 29 lip 2017, o 13:58

Duszello pisze:
Darkaras pisze:2 sprawy po pierwsze nie rozumiem jak w 1 meczu sezonu w 70 min meczu mogą piłkarzy łapać skurcze, coś zostało zjebane.
Po 2 piłkarsko II połowa to koszmar naprawdę wiele słów cisnęło mi się na usta bo po za Hrdlicką i Przybeckim wyglądaliśmy jak banda amatorów. Ale po meczu jak zobaczyłem, że właściwie pod nasz sektor podchodzą dzieciaki to mi przeszło.
Tys napisał tu kiedykolwiek coś pozytywnego na tym forum? Takim postępowaniem za parę miesięcy wpadniesz w taką depresję że medykamenty ci uja dadzą a następnym posunięciem będzie samobójstwo. Wyluzuj człowieku.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]


Miło, że się martwisz o moje zdrowie ale widzę, że niektórzy mają problem z tym, że ktoś widzi sytuację trochę inaczej.



Była walka, zgadzam się i było to jedyne co ta drużyna miała.Nie mam jednak pretensji do chłopaków bo po prostu brak im umiejętności, nie rozumiem jednak hurraoptymizmu bo jednak nam chyba zależy głównie na utrzymaniu. A żeby się utrzymać trzeba zdobywać punkty a nie tylko walczyć.
Wejdźcie sobie na forum Stali Mielec albo ich portal na fb. Przeczytajcie komentarze ICH kibiców. Sami mówią, że grali słabo, że ich zespół podobnie jak nasz przeszedł gruntowną wymianę kadr i jest daleko od ideału.

Przegraliśmy ze słabą drużyną. Co gorsza przegraliśmy bo byliśmy realnie słabsi. Jasne, że przy odrobinie szczęścia mogło być 1:1 ale równie dobrze mogło być też 3:0.

Tak jak piszę nie mam pretensji do piłkarzy, nawet nie mam do Patermana bo gramy tym kim mamy, nie jego wina, że jest zakaz transferowy. Natomiast jeśli w 75 min 1 meczu w sezonie skurcze łapią Walskiego, nie juniora a profesjonalnego zawodnika, a w 84 jeszcze jednego napastnika to znaczy, że coś jest nie tak. Takie sytuacje mogą mieć miejsce w 36 kolejce a nie 1.


I jeszcze jedno do kolegi marek79 może dlatego jestem takim "ekspertem" we wszystkim bo w przeciwieństwie do ciebie żyje tym klubem nie tylko w internecie. Dziwne, że najbardziej aktywny na forum jesteś zawsze podczas meczu może zacznij chodzić na szpile a potem udzielaj się online.

19gorek20 jakbyś oglądał mecz z perspektywy trybun a nie tv to widziałbyś, że pod koniec meczu jeszcze jednego piłkarza lewego pomocnika albo napastnika łapały skurcze.

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#216 Post autor: CHS » 29 lip 2017, o 14:17

Jaki ku*** hurraoptymizm? Skończ pi***olić, dominuje opinia że źle nie było, w sparingach wyglądało to gorzej.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Złoty klub, KS Ruch!

Awatar użytkownika
smile
Posty: 268
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:45
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#217 Post autor: smile » 29 lip 2017, o 14:21

Darkaras pisze:
Duszello pisze:
Darkaras pisze:2 sprawy po pierwsze nie rozumiem jak w 1 meczu sezonu w 70 min meczu mogą piłkarzy łapać skurcze, coś zostało zjebane.
Po 2 piłkarsko II połowa to koszmar naprawdę wiele słów cisnęło mi się na usta bo po za Hrdlicką i Przybeckim wyglądaliśmy jak banda amatorów. Ale po meczu jak zobaczyłem, że właściwie pod nasz sektor podchodzą dzieciaki to mi przeszło.
Tys napisał tu kiedykolwiek coś pozytywnego na tym forum? Takim postępowaniem za parę miesięcy wpadniesz w taką depresję że medykamenty ci uja dadzą a następnym posunięciem będzie samobójstwo. Wyluzuj człowieku.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]


Miło, że się martwisz o moje zdrowie ale widzę, że niektórzy mają problem z tym, że ktoś widzi sytuację trochę inaczej.

Była walka, zgadzam się i było to jedyne co ta drużyna miała.Nie mam jednak pretensji do chłopaków bo po prostu brak im umiejętności, nie rozumiem jednak hurraoptymizmu bo jednak nam chyba zależy głównie na utrzymaniu. A żeby się utrzymać trzeba zdobywać punkty a nie tylko walczyć.
Wejdźcie sobie na forum Stali Mielec albo ich portal na fb. Przeczytajcie komentarze ICH kibiców. Sami mówią, że grali słabo, że ich zespół podobnie jak nasz przeszedł gruntowną wymianę kadr i jest daleko od ideału.

Przegraliśmy ze słabą drużyną. Co gorsza przegraliśmy bo byliśmy realnie słabsi. Jasne, że przy odrobinie szczęścia mogło być 1:1 ale równie dobrze mogło być też 3:0.

Tak jak piszę nie mam pretensji do piłkarzy, nawet nie mam do Patermana bo gramy tym kim mamy, nie jego wina, że jest zakaz transferowy. Natomiast jeśli w 75 min 1 meczu w sezonie skurcze łapią Walskiego, nie juniora a profesjonalnego zawodnika, a w 84 jeszcze jednego napastnika to znaczy, że coś jest nie tak. Takie sytuacje mogą mieć miejsce w 36 kolejce a nie 1.
Akurat Walskiego nie ma co brać za wykładnia do przygotowania fizycznego. Odkąd pamiętom Walski mo z tym problem, często wchodził na ostatnie minuty meczu, przelecioł trzy razy boisko i mioł skurcze. Jo rozumia, że starosz się być obiektywnym, ale musisz też zrozumieć, że po ostatnim sezonie taki mecz jak wczorej daje na prowda wielkie nadzieje, że może być lepiej. Połowa tego składu to młodziki, nigdy nie grali przed kamerami, a drugo połowa chcąc nie chcąc mo w głowie poprzedni sezon.

Było widać ambicja, była wola walki. To nom punktów wczorej nie dało, ale może dać trzy razy tyle punktów w przyszłości, tylko muszemy ich wspierać. Czasem na prowda lepiej się ugryźć w język i darować wypisywanie takich negatywnych komentarzy, bo założa sie, że te młodziki czytają te forum, bo póki co im zależy.

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#218 Post autor: Darkaras » 29 lip 2017, o 14:28

CHS pisze:Jaki ku*** hurraoptymizm? Skończ pi***olić, dominuje opinia że źle nie było, w sparingach wyglądało to gorzej.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
to ty skoncz pi***olic i zacznij chodzic na mecze a potem sie wypowiadaj.


Prawda jest taka, że ci ktorzy dzisiaj mowia bylo niezle, beda pierwsi zwalniali Warzyche po 3-4 porazkach.

Nie jest nieźle jest źle. Bardzo źle. Zasłużenie przegrywamy z drużyną, która nie jest i niebędzie potentatem tej ligi i powinniśmy przegrać wyżej.


To jest Ruch a nie MKS Mława, że mamy się cieszyć z tego, że ktoś nam wjebał 1 bramkę a nie 5.

I żeby była jasność nie mam do nikogo pretensji (no może po za Warzychą i skurczami zawodników bo nie tylko Walski je miał) natomiast szukanie pozytywów po tym meczu to jak cieszenie się, że ma się HIV a nie Raka mózgu.

Nie twierdzę, może Ci piłkarze, te dzieciaki za rok, dwa dadzą nam dużo pociechy ale oni nam tej ligi nie utrzymają, a jak nie utrzymają to Ruchu nie ma. Upada. Dlatego nie ma co głaskać się po fiutach tylko wywierać presję na Pata, że jak nam odwieszą zakaz to potrzeba realnych wzmocnień a nie kolonię piłkarzy z jednej greckiej agencji managerskiej, zaznajomionej z Warzychą.

spocony
Posty: 377
Rejestracja: 31 sty 2010, o 22:10
Lokalizacja: TSZ
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#219 Post autor: spocony » 29 lip 2017, o 14:42

FKS Stal Mielec - Ruch Chorzów. 28.07.2017. (cały mecz)
https://www.youtube.com/watch?v=HtkFnidv3lk

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#220 Post autor: _BiADACZ_ » 29 lip 2017, o 14:46

CHS pisze:Jaki ku*** hurraoptymizm? Skończ pi***olić, dominuje opinia że źle nie było, w sparingach wyglądało to gorzej.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
zawrzyj już te ku*** piździsko, bo nadupiłeś w tym temacie milion postów, siedzisz na ci*** i ino warczysz.
napierdol tu tych postów jeszcze x10 szczewiaro.


Młodzi zasłużyli na brawa, nie wyszło - trudno. Zagrali ambitnie i było to widać z poziomu sektora. Zabrakło trochę zdecydowania. Wg mnie Przybecki w tej sytuacji, gdzie podawał mógł strzelać z całej pizdy w tor, jakby dobrze było uderzony, to bramkarz by nawet "łoj" nie powiedział. Mimo wszystko podanie to też był dobry pomysł.
Walczymy dalej.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#221 Post autor: Dorcia » 29 lip 2017, o 15:01

W porównaniu ze sparingami to gra była lepsza.
Nowi obcokrajowcy wcale nie będą mieli łatwo wejść do pierwszego składu. No może poza środkowym obrońcą.
Czas powinien działać na korzyść naszych młodych piłkarzy.
Natomiast zawiedli mnie Ci, którzy powinni ciągnąć tą drużynę a konkretnie Arak i Przybecki.

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#222 Post autor: CHS » 29 lip 2017, o 15:01

_BiADACZ_ pisze:
CHS pisze:Jaki ku*** hurraoptymizm? Skończ pi***olić, dominuje opinia że źle nie było, w sparingach wyglądało to gorzej.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
zawrzyj już te ku*** piździsko, bo nadupiłeś w tym temacie milion postów, siedzisz na ci*** i ino warczysz.
napierdol tu tych postów jeszcze x10 szczewiaro.


Typowy biadaczowy rynsztok... szkoda że ciebie nie moga dodać do ignorowanych... :zdegustowany:

Mateusz Zawal związał się z Ruchem dwuletnim kontraktem.
Złoty klub, KS Ruch!

Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#223 Post autor: Elmer » 29 lip 2017, o 15:03

Kiedyś słyszałem, że w pierwszych meczach po przerwie skurcze mogą się zdarzać. W sparingach nikt nie gra na 100%, a w lidze już tak (chyba że nie płacą). Do tego Walski ostatnio w meczu o punkty (w pierwszej drużynie) tak długo grał prawie 2 lata temu
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#224 Post autor: marek79 » 29 lip 2017, o 15:06

Darkaras ja Ty zyjesz tym klubym. Wszyndzie na trybunach, forum, Twitterze i uj wiy kaj jeszcze. Kazdo Twoja wypowiedz to ekspert od wszystkiego. Zluzuj i wez rrocha dystansu a moze wiyncyj kolorow zoboczysz w tym Ruchu a niy ino czerń. I jezeli forum Stali to dla Ciebie wyznacznik formy tyj druzyny to Ci gratuluje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#225 Post autor: Darkaras » 29 lip 2017, o 15:19

marek79 pisze:Darkaras ja Ty zyjesz tym klubym. Wszyndzie na trybunach, forum, Twitterze i uj wiy kaj jeszcze. Kazdo Twoja wypowiedz to ekspert od wszystkiego. Zluzuj i wez rrocha dystansu a moze wiyncyj kolorow zoboczysz w tym Ruchu a niy ino czerń. I jezeli forum Stali to dla Ciebie wyznacznik formy tyj druzyny to Ci gratuluje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Dla mnie to jest wyznacznik tego z kim graliśmy. My tutaj na forum możemy ocenić ich na podstawie zeszłego sezonu i miejsca w tabeli. Kibice Stali wiedzą czy się wzmocnili czy nie. Czy grają lepiej czy nie.

I jeśli oni sami pisza, że nastąpiło dużo zmian, gra była słaba, gorsza niż w zeszłym sezonie i że zagrali z Ruchem słabo. To wierze im bardziej niż forumowym ekspertom stąd bo oni widzieli więcej meczów swojej drużyny.

Ja nie patrzę biało lub czarno a Racjonalnie. Nie chcę ganić tych młodziaków bo prawda jest taka, że w kilku widzę potencjał i mogą stanowić o sile tej drużyny.

Ale mamy -5pkt i 33 mecze żeby się utrzymać. Brak utrzymania oznacza nasz koniec. My nie mamy czasu by ich ogrywać. Nie mamy czasu by klepać się po plecach i mówić, że jest fajnie i w końcu wskoczą na ten poziom. Potrzebujemy radykalnych środków. Ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj trochę Patermana znam i wiem, że ma on w sobie coś z populisty i lubi robić pewne rzeczy dla poklasku. Dlatego jeśli my kibice go przyciśniemy, że potrzebujemy realnych wzmocnień to może to do niego dotrze i wzmocni tą kadrę. No ale jeżeli głos ludu jest, że wreszcie widać walkę, że jest dobrze i trzeba dać im czasu to nie zdziwcie się jak nikt już do nas nie przyjdzie. Oczywiście zakładając, że zdejmą nam zakaz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], jajo, Majestic-12 [Bot], OSH, pepson19R20, WolnyLogin i 141 gości