[1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#226 Post autor: Elmer » 29 lip 2017, o 15:31

Co do poziomu gry Stali to... gra się tak jak przeciwnik na to pozwala. A czy tak było okaże się w najbliższych meczach
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#227 Post autor: marek79 » 29 lip 2017, o 16:31

No to pytanie.
My sie wzmocnili czy nie ?
Bo zdaje mi sie ze do Stali przyszli takie same nolnejmy jak nasze. I gratuluje kibicom Stali ze juz wiedzom iz beda grali lepiej a wczoraj zagrali slabo. Jakos musieli sobie wytlumaczyc te 1:0 bo mial byc pogrom.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#228 Post autor: Ozor » 29 lip 2017, o 16:33

19gorek20 pisze:
Darkaras pisze:2 sprawy po pierwsze nie rozumiem jak w 1 meczu sezonu w 70 min meczu mogą piłkarzy łapać skurcze, coś zostało zjebane.
Po 2 piłkarsko II połowa to koszmar naprawdę wiele słów cisnęło mi się na usta bo po za Hrdlicką i Przybeckim wyglądaliśmy jak banda amatorów. Ale po meczu jak zobaczyłem, że właściwie pod nasz sektor podchodzą dzieciaki to mi przeszło.
Pewnie wina Patermana

Co do 1 "sprawy" ku*** MAC jakich pilkarzy ? 11 naszych na boisku a skurcze zlapaly jednego Walskiego to gdzie tu widzisz PILKARZY ? Moim zdaniem duzo lepiej wytrzymalosciowo prezentowalismy sie od Stali ale cos zostalo zjebane. Porownaj sobie pierwszy mecz w 1 lidze po przygotowaniach nowego sztabu do meczu z Leczna rok temu. Jak dla mnie zdecydowanie na + nowego sztabu. Zapomnialem wtedy byl Waldek King, Leszek Dyja mistrz i multimiliarder Dariusz S. Wtedy bylo najlepiej

Jeszcze cos o przygotowaniach pilkarzy
Dziś nikt już w szatni nie robi kwasów, atmosfera się wyczyściła?
Po takim sukcesie jak awans ta atmosfera musi być dobra. Choć na początku rundy mieliśmy mały kryzys. Natomiast ja nie dopuszczę do tego, by jakieś tego typu kryzysy mogły przerodzić się w coś poważnego. U mnie nie ma narzekania na to, czy na tamto. Widzicie, co się dzieje, do czego dochodzi, jeśli toleruje się tego typu zachowanie. Piłkarze od czasu do czasu lubią spychać odpowiedzialność na innych. A to trening nie taki, a to jesteśmy zajechani. Albo nieprzygotowani fizycznie. O, to jest najlepsze. Coś takiego u mnie dyskwalifikuje takiego delikwenta na zawsze. Jak piłkarz zawodowy może być nieprzygotowany? To co ci potrzeba? Jak nie masz siły, to wskakuj w dres i zapieprzaj. Wróciłeś z treningu i nie masz siły? To biegaj. Czujesz się zmęczony? To dawaj na regenerację – masaż, odnowa i tak dalej. Człowieku, ty pracujesz fizycznie. Twoim narzędziem pracy jest twoje ciało. Jeśli nie jest przygotowane, to nie nadajesz się do tej roboty. Nie masz narzędzia, nie masz kwalifikacji. I tyle. To tak jakby księgowa szła do pracy i nie znała Excela. „Dzień dobry, jestem księgową, ale dziś nie umiem. Musicie mnie nauczyć

http://futbolfejs.pl/i-liga/marek-papsz ... ylo-warto/
to powinno wisieć przy każdym wejściu do szatni piłkarskiej w tym kraju
REWELACJA :!: sobie zapisałem w notatniku ;)

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#229 Post autor: Duszello » 29 lip 2017, o 16:38

Darkaras nie chca cytowac twoich postów bo szkoda miejca na stronie ino ze ekspert typu ,,jo coś wiem ale nie powiem bo sie kapniecie" to poziom przedszkola lub conajmni 1 klasy podstawowki. Nie pisz wogóle albo nie ciepej newsami bo po twoich wypowiedziach jest 10 stron dopytywania. Tyla z moi strony.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#230 Post autor: Darkaras » 29 lip 2017, o 16:59

Duszello pisze:Darkaras nie chca cytowac twoich postów bo szkoda miejca na stronie ino ze ekspert typu ,,jo coś wiem ale nie powiem bo sie kapniecie" to poziom przedszkola lub conajmni 1 klasy podstawowki. Nie pisz wogóle albo nie ciepej newsami bo po twoich wypowiedziach jest 10 stron dopytywania. Tyla z moi strony.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
cieszę się, że mam u Ciebie taką opinię, że nawet jak wyrażam swoją prywatną opinię o grze Ruchu to uważasz to za kumaty news. Wybacz też, że na ogólnodostęnym forum, które odwiedzają dziennikarze nie rzucam szczegółami na lewo i prawo. Zauważyłem, że największe problemy mają tak zwani kanapowi kibice co to mecze Ruchu oglądają w TV, mają się za Bóg wie kogo a wiedzieć chcą wszystko. Nie dalej jak miesiąc temu był tutaj temat na forum Kibice wsparciem dla klubu. W tym temacie doszło do propozycji spotkania by pomóc jakoś Ruchowi. Wiesz ile osób pojawiło się z forum? 7. Nie było ani Ciebie,ani marka ani CHS. Gdybyś byłnie musiałbyś o nic dopytywać bo dzisiaj wiedziałbyś. A tak skoro twoje bycie kibicem ogranicza się do pierdolenia na forum to musisz też znosić moje "kumate newsy" i reszty się domyślać.

Awatar użytkownika
m.
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 457
Rejestracja: 29 sty 2008, o 12:22
Lokalizacja: fcm
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#231 Post autor: m. » 29 lip 2017, o 17:04

Ja pi***ole... Po pierwszym meczu ocenianie kto o co będzie grał ?? Zluzujcie co poniektórzy. Ja w tej drużynie widzę potencjał i więcej woli walki niz w ostatnich 7 kolejkach poprzedniego sezonu. Poprzedniego sezonu w którym grali "profesjonalisci" !!!

Balicki miał łzy w oczach rozumiecie jak oni to przeżywają ?
Widać ,że chcą ,walczą jak potrafią różnią się od gwiazdek z poprzedniego sezonu. Nie ich wina ,że są młodzieżowcami i zostali zaproszeni rzuceni na głęboką wodę .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#232 Post autor: marek79 » 29 lip 2017, o 17:06

Oho. Twoja obecnosc na tym spotkaniu czyni Cie bogiem Ruchu i forum? Chyba sie troche zapedzasz z tym co kto gdzie oglada i co ma znosic. Zachowujesz sie jak bajtel co to przyszol z kula na plac. Moj bal to jo rzadza i moje zasady.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
CHS
Posty: 777
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:33

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#233 Post autor: CHS » 29 lip 2017, o 17:13

Ozor pisze: to powinno wisieć przy każdym wejściu do szatni piłkarskiej w tym kraju
REWELACJA :!: sobie zapisałem w notatniku ;)


Dupny plakat zrobić, wkleić do szatni. I to dużą czcionką, żeby każdy widział ;)
Złoty klub, KS Ruch!

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#234 Post autor: Bartorus » 29 lip 2017, o 17:23

Ludzie dajcie spokój. Naprawdę smutne jest to, że Darkaras właściwie nie może teraz napisać co sądził o meczu bo leci szydera heheh od tego też jesteś specjalistą itp. itd. W ostatnim czasie spora grupa osób robi naprawdę dużo by pomóc klubowi. W tym jest także grupa, która na to spotkanie się udała. Dużo informacji tam padło, wymieniono uwag i pociągnięto to dalej. Uwierzcie z wielką chęcią te osoby by się podzieliły masą informacji, ale wiemy jakie jest forum, naprawdę mało dobrego wniknęłoby z tego gdyby wszystko tutaj leciało.

Przestańmy na siebie najeżdżać z powodu jakichś wojenek podjazdowych na forum. Darkaras daje wam pewne informacje czy strzępki, które ja nie wiem czy bym tak swobodnie pisał tutaj. Pewne rzeczy w ogóle na tym forum nie poruszane by były gdyby nie on. Wszyscy jesteśmy z Ruchu i chcemy jego dobra.

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#235 Post autor: Duszello » 29 lip 2017, o 18:47

No coment bo nie bede rozdupcac tematu. Pozdro chopy.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1622
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#236 Post autor: west72 » 29 lip 2017, o 19:40

Bartorus pisze:Ludzie dajcie spokój. Naprawdę smutne jest to, że Darkaras właściwie nie może teraz napisać co sądził o meczu bo leci szydera heheh od tego też jesteś specjalistą itp. itd. W ostatnim czasie spora grupa osób robi naprawdę dużo by pomóc klubowi. W tym jest także grupa, która na to spotkanie się udała. Dużo informacji tam padło, wymieniono uwag i pociągnięto to dalej. Uwierzcie z wielką chęcią te osoby by się podzieliły masą informacji, ale wiemy jakie jest forum, naprawdę mało dobrego wniknęłoby z tego gdyby wszystko tutaj leciało.

Przestańmy na siebie najeżdżać z powodu jakichś wojenek podjazdowych na forum. Darkaras daje wam pewne informacje czy strzępki, które ja nie wiem czy bym tak swobodnie pisał tutaj. Pewne rzeczy w ogóle na tym forum nie poruszane by były gdyby nie on. Wszyscy jesteśmy z Ruchu i chcemy jego dobra.
Szanuje każdego kto dobrze życzy RUCHOWI ,więc Panowie jeśli sie bardziej angażujecie w działalność klubu to super tylko po co w takim razie wytykacie publicznie błędy innym.Jak coś spierdolił Pat czy jego ludzie to trzeba o tym pisać w każdym wątku,ale jeśli ktoś pyta o konkrety co robicie dla klubu poza działaniem na wszystkich nośnikach medialnych to wrzucacie ,że wiem ale nie powiem bo mogę 'nabruździć".
Co pociągnięto dalej,są tego efekty ? Sponsor?;odwieszenie zakazu transferowego?;

Nie jestem zaślepiony Patermanem ,nie mam możliwości bycia codziennie w klubie,Grzybku czy CH wie skąd czerpiecie info ale Klub tworzy się w pewnym sensie od podstaw wiec trzeba czasu aby niektóre sprawy nabrały poprawnego kształtu. Pewnie ani dług klubu ani sytuacja na lini Pat(KLUB)- Kurczyk -Miasto,ani tym bardziej garb minusowych punktów nie pomagają więc dajmy sobie wszyscy czas na ocenianie tego co się dzieje w klubie.

Co do tematu -oglądałem w TV .Szału nie ma ale jest jakiś zalążek gry i walki
.Pewnie potrzebujemy wzmocnienia pierwszej jedenastki bo liga jest długa a mamy dalej -5.
Trzeba wierzyć ,że zaciąg z ''zaprzyjażnionej" :zdegustowany: agencji Gucia to nie kolejny deal tylko piłkarska jakość i realne wzmocnienie jedenastki :niepewny: .
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#237 Post autor: SODA » 29 lip 2017, o 20:31

fajnie zagrali jako zespół stworzony w tych okolicznościach ...niczego więcej się nie spodziewałem ...zobaczymy co dalej
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#238 Post autor: MLeko » 29 lip 2017, o 20:46

Darkaras pisze:
marek79 pisze:Darkaras ja Ty zyjesz tym klubym. Wszyndzie na trybunach, forum, Twitterze i uj wiy kaj jeszcze. Kazdo Twoja wypowiedz to ekspert od wszystkiego. Zluzuj i wez rrocha dystansu a moze wiyncyj kolorow zoboczysz w tym Ruchu a niy ino czerń. I jezeli forum Stali to dla Ciebie wyznacznik formy tyj druzyny to Ci gratuluje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

...Ale mamy -5pkt i 33 mecze żeby się utrzymać. Brak utrzymania oznacza nasz koniec. My nie mamy czasu by ich ogrywać. Nie mamy czasu by klepać się po plecach i mówić, że jest fajnie i w końcu wskoczą na ten poziom. Potrzebujemy radykalnych środków. Ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj trochę Patermana znam i wiem, że ma on w sobie coś z populisty i lubi robić pewne rzeczy dla poklasku. Dlatego jeśli my kibice go przyciśniemy, że potrzebujemy realnych wzmocnień to może to do niego dotrze i wzmocni tą kadrę. No ale jeżeli głos ludu jest, że wreszcie widać walkę, że jest dobrze i trzeba dać im czasu to nie zdziwcie się jak nikt już do nas nie przyjdzie. Oczywiście zakładając, że zdejmą nam zakaz.
Wolałbym, żeby decyzje o wzmocnieniach zapadały po analizie gry i zawodników jakich mamy, ich potencjału, możliwości fizycznych, statystykach, możliwościach budżetowych, celach do zrealizowania a ten sezon, niż populistycznych sugestiach kibiców. Sam apelujesz o racjonalne działania zarządzających, słusznie wytykasz błędy, a teraz sugerujesz, a wręcz zachęcasz, że można nimi manipulować. Nie rozumiem tego.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#239 Post autor: MNCH » 29 lip 2017, o 21:49

Chopy trza opanowac emocje na forum.
NiE MOŻE BYĆ WYZYWANIA NA FORUM .
Naszym klubem HKS.
PS .I godo to chop co w latach 90 odbijoł ULEGO z Policyjnej suki w sosnowcu po stadionem ZS.
Ale i tak największym był W z CHICAGO
Marzy mi się takie coś przejachać banom 7 przez Złęże i PATRZEĆ NA NAPISY JAK KIEDYŚ RUCH WISEŁKA LECHIA
do samych KATOWIC .
pyRsk
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

dawo
Posty: 94
Rejestracja: 4 wrz 2005, o 13:56
Lokalizacja: SPI

Re: [1 kolejka] Stal Mielec - Ruch Chorzów 28.07.17 20:45

#240 Post autor: dawo » 29 lip 2017, o 23:25

Artur nie przejmuj się !!!! pRzyjdą piękne chwile !!!!!!!!!!
https://t.me/pump_upp

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], koperniol1984, moRi95, pepson19R20, tynbydziedobry i 93 gości