Sezon 2017/2018

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#61 Post autor: heinRich » 4 lip 2017, o 12:15

Hahaha Smagor pilizoł wora Wojciechowskiemu i zobocz jak my na tym wyszli :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#62 Post autor: jajo » 4 lip 2017, o 14:36

scaneRboy pisze:
jajo pisze: dla mnie to pozytywne. filantropi, ktorzy chca w pilke inwestowac dla wlasnej pasji, a nie zeby z niej wyciagac.
no dla mnie nie. Ja bym zdecydowanie wolał, żeby z tej piłki jako takiej dało się cokolwiek wyciągnąć. Póki co to jest proceder wyciągania kasy od podatnika na skale ogólnopolską.
model pilki jako biznesu tez nie jest zly, z tym ze czesciej mamy do czynienia z kapitalizmem ale kompradorskim.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#63 Post autor: Elmer » 4 lip 2017, o 17:20

heinRich pisze:Hahaha Smagor pilizoł wora Wojciechowskiemu i zobocz jak my na tym wyszli :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
ale jakie paczki teraz dostaje, cała cela zazdrości :P
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#64 Post autor: Elmer » 5 lip 2017, o 12:56

Piłkarzyki Wisły doprowadzili do zwolnienia Kaczmarka. "Brawo" działacze z Płocka
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Sezon 2017/2018

#65 Post autor: Darkaras » 5 lip 2017, o 13:23

Elmer pisze:Piłkarzyki Wisły doprowadzili do zwolnienia Kaczmarka. "Brawo" działacze z Płocka

mam nadzije ze Warzycha szybko zostanie zwolniony bo to idealny nastepca.

Awatar użytkownika
smile
Posty: 268
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:45
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#66 Post autor: smile » 5 lip 2017, o 13:53

Darkaras pisze:
Elmer pisze:Piłkarzyki Wisły doprowadzili do zwolnienia Kaczmarka. "Brawo" działacze z Płocka

mam nadzije ze Warzycha szybko zostanie zwolniony bo to idealny nastepca.
Fakultet z wróżenia widza zrobiony :)

Dla nos nie ma idealnych trenerów na chwila obecno, wystarczy taki co "chce" i będzie mobilizowoł drużyna - sportowo na pierwszo liga niewiele trzeba.

Daleko mi do zwalniania Gucia, nie ma żadnych szans na ocena jego pracy za tamten sezon, pierwsze opinie bedzie można dawać po pierwszej połowie sezonu.

georg
Posty: 433
Rejestracja: 11 maja 2009, o 21:40
Lokalizacja: CHROPOCÓW
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#67 Post autor: georg » 5 lip 2017, o 13:55

Oby tylko dotrwał to tej pierwszej połowy

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#68 Post autor: Lutz » 5 lip 2017, o 15:36

http://www.futbol.pl/news/554170_To_Sla ... informacje

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Tak z rynkom na sercu. Je w tym kraju jedyn uczciwy "biznesmen" :hyhy:

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#69 Post autor: gucio77 » 5 lip 2017, o 16:25

Darkaras pisze:
Elmer pisze:Piłkarzyki Wisły doprowadzili do zwolnienia Kaczmarka. "Brawo" działacze z Płocka

mam nadzije ze Warzycha szybko zostanie zwolniony bo to idealny nastepca.
Darkaras - trocha to smutne że chopowi z krwi i kości Niybieskiymu życzysz żeby sie mu noga podwinyła i chciołbyś wsadzić gorola na jego miejsce. A co gorsze takiego kery puki co narazie nic jeszcze niy osiongnoł w naszyj kopanyj. A wydaje sie mi że na tym forum jest tu poru kibicow co mu kibicowało na żywo przy Cichyj był łon naszym idolym. Przynajmi jo sie do takich zaliczom.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Sezon 2017/2018

#70 Post autor: Darkaras » 5 lip 2017, o 16:34

gucio77 pisze:
Darkaras pisze:
Elmer pisze:Piłkarzyki Wisły doprowadzili do zwolnienia Kaczmarka. "Brawo" działacze z Płocka

mam nadzije ze Warzycha szybko zostanie zwolniony bo to idealny nastepca.
Darkaras - trocha to smutne że chopowi z krwi i kości Niybieskiymu życzysz żeby sie mu noga podwinyła i chciołbyś wsadzić gorola na jego miejsce. A co gorsze takiego kery puki co narazie nic jeszcze niy osiongnoł w naszyj kopanyj. A wydaje sie mi że na tym forum jest tu poru kibicow co mu kibicowało na żywo przy Cichyj był łon naszym idolym. Przynajmi jo sie do takich zaliczom.

dwie sprawy, po pierwsze Warzycha pokazal juz na co go stac i u nas i we wczesniejszych pracach szanuje go jako pilkarza ale jako trener jest beznadziejny.

po drugie Kaczmarek faktycznie nic nie zrobił
Od lipca do listopada 2007 był trenerem IV ligowego zespołu Pogoni Szczecin. Został zwolniony gdy zespół zajmował pierwsze miejsce w tabeli. Od 1 lipca 2008 roku był trenerem I-ligowej Olimpii Grudziądz, z którą awansował w ciągu trzech sezonów z III do I ligi. Obecnie jest trenerem Wisły Płock. W pierwszym roku pracy w Wiśle zwyciężył w II lidze wschodniej i wywalczył awans na zaplecze ekstraklasy. W 2016 roku awansował z Wisłą do Ekstraklasy i pracował w tym klubie do 5 lipca 2017.
cala jego kariera to pasmo sukcesow i same awanse.

Awatar użytkownika
MLeko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 695
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 20:38
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#71 Post autor: MLeko » 5 lip 2017, o 16:48

Przyznam, że też jestem rozdarty w tym temacie, ale obiecałem sobie, że zgodnie z przekonaniami trener powinien dostać minimum jeden samodzielny okres przygotowawczy i jedną pełną rundę na pokazanie swojej wizji zespołu. Oceniał będę nie tylko po wynikach ale też po grze. Więc najbliższe pół roku Gucio ma moje poparcie, mimo, że rozsądek i dotychczasowe dokonania wskazują na minimalne szanse powodzenia. Ogólna sytuacja w klubie umacnia mnie w tej decyzji, jest rewolucja, muszą być ofiary, uporządkujemy klub, będzie można się zastanowić kto powinien stać u steru Niebieskiego Okrętu.

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#72 Post autor: gucio77 » 5 lip 2017, o 16:49

Darkaras pisze:
gucio77 pisze:
Darkaras pisze:
Elmer pisze:Piłkarzyki Wisły doprowadzili do zwolnienia Kaczmarka. "Brawo" działacze z Płocka

mam nadzije ze Warzycha szybko zostanie zwolniony bo to idealny nastepca.
Darkaras - trocha to smutne że chopowi z krwi i kości Niybieskiymu życzysz żeby sie mu noga podwinyła i chciołbyś wsadzić gorola na jego miejsce. A co gorsze takiego kery puki co narazie nic jeszcze niy osiongnoł w naszyj kopanyj. A wydaje sie mi że na tym forum jest tu poru kibicow co mu kibicowało na żywo przy Cichyj był łon naszym idolym. Przynajmi jo sie do takich zaliczom.

dwie sprawy, po pierwsze Warzycha pokazal juz na co go stac i u nas i we wczesniejszych pracach szanuje go jako pilkarza ale jako trener jest beznadziejny.


po drugie Kaczmarek faktycznie nic nie zrobił
Od lipca do listopada 2007 był trenerem IV ligowego zespołu Pogoni Szczecin. Został zwolniony gdy zespół zajmował pierwsze miejsce w tabeli. Od 1 lipca 2008 roku był trenerem I-ligowej Olimpii Grudziądz, z którą awansował w ciągu trzech sezonów z III do I ligi. Obecnie jest trenerem Wisły Płock. W pierwszym roku pracy w Wiśle zwyciężył w II lidze wschodniej i wywalczył awans na zaplecze ekstraklasy. W 2016 roku awansował z Wisłą do Ekstraklasy i pracował w tym klubie do 5 lipca 2017.
cala jego kariera to pasmo sukcesow i same awanse.
Trocha żeś po bandzie pojechoł. Twierdzisz że Gucio trocha już pokozoł. w Grecji może mosz racja, ale jak mosz na myśli Ruch to musza Ci pedzieć że mosz łoczy pizdom zarośniynte jak żeś niy widzioł tego co sie dzioło w łostatnich 7 kolyjkach i na boisku i w klubie.
A co do awansow Płocka jak to jest do Ciebie wykładnik umiejyntności trynerskich to jo dziynkuja i godom dobranoc.
PS. Tam to co drugi z tego forum by robił co rok awans.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Sezon 2017/2018

#73 Post autor: Darkaras » 5 lip 2017, o 16:52

Ja bo ty myslisz, ze taki Bartoszek czy inny Michniewicz pojda trenowac do 1 ligi. Synek ochlon. Prawda taka, ze na nasze warunki idealny trener. Nawet szczewa wziely Brosza ktory tez w ekstraklasie 1 sezon rozegral. Koles kogo nie przejmowal to byl sukces i nawet jak wszedl do ekstraklasy to szlo mu calkiem dobrze.

ja Gucia nie oceniam po wynikach a po chaotycznym prowadzeniu druzyny i wiecznie usiechnietym wyrazie twarzy z tekstem 'to nie ich wina'

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#74 Post autor: Bartorus » 5 lip 2017, o 17:07

Największym argumentem przeciwko Guciowi(niestety) jest...brak jakichkolwiek argumentów za, zwłaszcza patrząc po wieku i jaką ma renomę. Ma od wielu lat licencję UEFA PRO. W Grecji jest absolutną legendą. Mimo tego nikt nigdy nie dał mu niczego poważniejszego do trenowania. Nawet nie mówimy o trenerce, ale o asystowaniu. Naprawdę nie wiem kiedy braliśmy aż tak zielonego trenera. Wydaje mi się, że w tej dekadzie zielonych bardziej nie było bo nawet Pietrzak i Wleciałowski mieli już jakieś doświadczenie. Naprawdę chciałbym jednak by całą piłkarski światek zadziwił swym ukrytym talentem.

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#75 Post autor: gucio77 » 5 lip 2017, o 17:14

MLeko pisze:Przyznam, że też jestem rozdarty w tym temacie, ale obiecałem sobie, że zgodnie z przekonaniami trener powinien dostać minimum jeden samodzielny okres przygotowawczy i jedną pełną rundę na pokazanie swojej wizji zespołu. Oceniał będę nie tylko po wynikach ale też po grze. Więc najbliższe pół roku Gucio ma moje poparcie, mimo, że rozsądek i dotychczasowe dokonania wskazują na minimalne szanse powodzenia. Ogólna sytuacja w klubie umacnia mnie w tej decyzji, jest rewolucja, muszą być ofiary, uporządkujemy klub, będzie można się zastanowić kto powinien stać u steru Niebieskiego Okrętu.
MLeko i właśnie łoto mi chodzi. Jak idzie trynerowi życzyć żeby go wydupiyli jak łon jeszcze sparingu niy rozegroł. nawiyźli mu szrotu, kelnerow, listonoszy, piekarzy, zachwila dostanymy buły łod Rozwoju i zaroz po szpilu już bydom co niykerzy bilet mu do Grecji kupywać.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], moRi95, Pawlo, Pulocini, tynbydziedobry i 87 gości