KIBICE wsparciem dla klubu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
MG42
Posty: 89
Rejestracja: 12 lut 2016, o 21:42
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#631 Post autor: MG42 » 11 lut 2018, o 15:51

19Wariat20 pisze:Serio do Wos sie liczy jakiś gupie głosowanie w necie??? Łone i tak wygrali po poradzom zapełnić swój stadion na szpilach a wierni kibice niebieskich niy poradzom do siebie na szpil przyjść w liczbie 7000 :dobani:
Sama wygrana niby nie jest aż tak ważna, choć z drugiej strony w jakiś tam sposób obrazuje kto ma najwięcej kibiców, kto dominuje w regionie, kto jest bardziej zorganizowany i zdeterminowany by ten konkurs wygrać. Podobnie jak z ilością grafów, zamazywaniem, reakcją i szybkim odmalowaniem - niby mało co znaczy a jednak walka trwa 24h

Bardziej chodzi w tym wszystkim o sprzęt sportowy jaki można wygrać co przy naszym budżecie jest dość istotne. Mamy dużo kibiców i bardzo mocne ilościowe zgody, podsumowując konkurs jest bez problemu do wygrania ale patrząc na powyższe posty to po co? Lepiej oglądać gołe baby w necie niż raz kliknąć na swój klub
Blut muss fließen

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#632 Post autor: niebieski98 » 11 lut 2018, o 20:14

Fajna sprawa, że można poprzez jedno kliknięcie pomóc wygrać taki konkurs i co za tym idzie sprzęt dla klubu, problem w tym, że dla trochę bardziej ogarniętego informatyka to chyba nie będzie problem pozmieniać IP, pokombinować, jakiś skrypt napisać czy coś, żeby przez jedną noc nabić samemu 1000 głosów. I wtedy takie internetowe głosowanie nie ma zbyt wielkiego sensu. Skupiłbym się bardziej na realnej i namacalnej pomocy, Wielki Ruch daje szerokie pole manewru w tej dziedzinie ;)

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#633 Post autor: wiesiek1 » 12 lut 2018, o 09:37

Fakt jest taki, ze jak ktos ma zmienne IP to moze oddac sam 1000 i wiecej glosow jak tylko mu sie chce i ma czas wiec ogolnie rzecz biorac wiarygodnosc glosowania jest niska. Po ilosci glosow mozna stwierdzic tendencje a ta wyglada tak, ze na GS tak naprawde kibicow ma Ruch i Gornik a reszta to tlo.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#634 Post autor: atleticomadryt » 12 lut 2018, o 17:07

wiesiek1 pisze:Fakt jest taki, ze jak ktos ma zmienne IP to moze oddac sam 1000 i wiecej glosow jak tylko mu sie chce i ma czas wiec ogolnie rzecz biorac wiarygodnosc glosowania jest niska. Po ilosci glosow mozna stwierdzic tendencje a ta wyglada tak, ze na GS tak naprawde kibicow ma Ruch i Gornik a reszta to tlo.
I dlatego pzpn powinien zakopac wojenny topor dla dobra slaskiej i polskiej pilki, aby dac mozliwosc odbudowania sie marki Ruch gdyz najwieksze derby w Polsce sa na Stadionie Slaskim. Tylko te dwa kluby na Gornym Slasku moga przyciagac rzesze kibicow na trybuny, a jak przyjezdza Ruch w gosci od razu frekwencja sie poprawia u miejscowych.
Im predzej zrozumieja to dzialacze tym lepiej do odwrocenia blednie przyjetej tendencji o minimalizacji roli kibica jako czynnego uczesnika w widowisku pilkarskim skupiajac sie wylacznie na czynniku sportowym.
W dluzszej perspektywie kluby z mala liczba kibicow lub z wiosek przyczyniaja sie do tego, ze produkt pod nazwa ekstraklasa jest przereklamowana tandeta, gdyz poziom sportowy mimo hucznie oglaszanej reformy sie nie zmienil, a dodatkowo powoduje, ze kluby przeciazone iloscia meczow siegaja po coraz wieksze rezerwy wsrod obcokrajowcow.
Sumujac pzpn bazuje tylko na wynikach osiaganych przez reprezentacje, a reszte nierozwiazanych problemow naklada na barki innym podmiotom glownie swoje wytyczne, regulaminy, obostrzenia, nakazy, a ledwie dyszacy ciagnacy ten ciezki wozek parobek dostaje jeszcze na dowidzenia wskazowke "Radzcie sobie sami" bo my i tak sie wyzywimy i oblowimy na waszym trudzie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#635 Post autor: wiesiek1 » 12 lut 2018, o 17:21

To prawda, że związek ogólnie klubom powinien pomagać ale daleki jestem od teorii, że nasza sytuacja ma jakikolwiek związek z PZPN. Część kibiców ma takie zdanie. Trzeba wziąć się za siebie i odbudować ten klub. Tutaj szczególny obowiązek spoczywa na właścicielu, mieście i kibicach.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#636 Post autor: ryszardczaban » 14 mar 2018, o 14:45

Nie wiem czy nie można wykorzystać tego,ale nie wiem czy ktokolwiek z Was wie,że restauracja Prezesa Janusza Pattermana zagrała w filmie.
Tak,tak nie mylicie się,bo ,,Cafe Patterman"w Chorzowie przy ulicy Wolności zagrała w serialu ,,Kryminalni"realizowanym przez...TVN,który nie tak dawno nadał szkalujący nas kibiców Ruchu materiał.
Zatem tak według mnie jeśli prezes,a jednocześnie właściciel restauracji nie wie,ze bez jego wiedzy została w tym serialu użyta nazwa de facto jego własności bez jego pozwolenia to pieniądze od TVN leżą na ulicy.
Nie wiem niestety jak mogłyby być to duże pieniądze,ale może sa to pieniądze do odzyskania dla naszego prezesa?
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

marek79
Posty: 7701
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#637 Post autor: marek79 » 14 mar 2018, o 15:14

Rysiu co to porzadny roboty niy widziol zas w akcji :) ;) :) ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#638 Post autor: piośnikorz » 14 mar 2018, o 19:55

ryszardczaban pisze:Nie wiem czy nie można wykorzystać tego,ale nie wiem czy ktokolwiek z Was wie,że restauracja Prezesa Janusza Pattermana zagrała w filmie.
Tak,tak nie mylicie się,bo ,,Cafe Patterman"w Chorzowie przy ulicy Wolności zagrała w serialu ,,Kryminalni"realizowanym przez...TVN,który nie tak dawno nadał szkalujący nas kibiców Ruchu materiał.
Zatem tak według mnie jeśli prezes,a jednocześnie właściciel restauracji nie wie,ze bez jego wiedzy została w tym serialu użyta nazwa de facto jego własności bez jego pozwolenia to pieniądze od TVN leżą na ulicy.
Nie wiem niestety jak mogłyby być to duże pieniądze,ale może sa to pieniądze do odzyskania dla naszego prezesa?
Jakby my mieszkali w USA to może by szło...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#639 Post autor: Radvan138 » 14 mar 2018, o 20:22

ryszardczaban pisze:Nie wiem czy nie można wykorzystać tego,ale nie wiem czy ktokolwiek z Was wie,że restauracja Prezesa Janusza Pattermana zagrała w filmie.
Tak,tak nie mylicie się,bo ,,Cafe Patterman"w Chorzowie przy ulicy Wolności zagrała w serialu ,,Kryminalni"realizowanym przez...TVN,który nie tak dawno nadał szkalujący nas kibiców Ruchu materiał.
Zatem tak według mnie jeśli prezes,a jednocześnie właściciel restauracji nie wie,ze bez jego wiedzy została w tym serialu użyta nazwa de facto jego własności bez jego pozwolenia to pieniądze od TVN leżą na ulicy.
Nie wiem niestety jak mogłyby być to duże pieniądze,ale może sa to pieniądze do odzyskania dla naszego prezesa?
Skad wiesz zw on nie wie? Przeciez to bylo krecone z 15 lot temu...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#640 Post autor: ZYGa91 » 14 mar 2018, o 20:29

Jeśli ktoś myśli, że telewizja wlazła do knajpy kręcić serial bez zgody jakiejś decyzyjnej osoby to gratuluję. ;)
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10032
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#641 Post autor: jajo » 14 mar 2018, o 21:18

znalezienie sie swojego lokalu w serialu, ktory ogladalo kilka milionow ludzi to promocja, do ktorej moze i trzeba doplacac albo ladnie kogos poprosic :]
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

marek79
Posty: 7701
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#642 Post autor: marek79 » 14 mar 2018, o 21:39

Uja sie znocie :) ;)

Rysiu znaloz kapusta dla klubu a Wy zaś na NIE.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

vdr44
Posty: 26
Rejestracja: 6 mar 2018, o 07:58

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#643 Post autor: vdr44 » 14 mar 2018, o 22:21

Rysiu przynajmniej kombinuje, a Wy ino narzekocie ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#644 Post autor: adamo_R » 14 mar 2018, o 22:27

Tak kombinuje ze dali bez roboty łazi. Kombinowanie to mnie sie jednoznacznie kojarzy. Zeby to jeszcze jakies pomysły mioł, a to same głupoty oderwane od rzeczywistości.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#645 Post autor: ryszardczaban » 15 mar 2018, o 00:15

adamo_R nie bez roboty ,bo robia to po pierwsze,a po drugie jak Ty byś robił w Lambertz,kaj jest kupa Ukraińców i ich w pierwszym rzędzie zatrudniają to nie pociskołbyś tukej farmazonów.
A co do moich pomysłów to są one warte wykorzystania,ale na siła nie zmuszom nikogo ino tych co chcą.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], JEDI_V i 64 gości