KIBICE wsparciem dla klubu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#61 Post autor: użytkownik » 7 cze 2017, o 17:21

Grupy kibicowskie od jakiś 7 lat nie zajmują się niczym innym poza aspektami kibicowskimi. Nie było protestów i działań za czasów Smagora, a wręcz przeciewnie, była zmowa milczenia, więc nie widze możliwości by te same osoby teraz miały wpływ na prowadzenie tej akcji. Oczywiście nikt nikomu nie broni brać udziału w akcji, jeśli takowa powstanie. Chodzi mi o to, że osobiście (jak i wielu znajomych) złamanego grosza nie wpłacę na coś co będzie nie wiarygodnie wykorzystywane. Niestety, ale jak ktoś ciśnie po Patermanie, który włożył z przyjacielem jakieś kilka baniek w takiej sytuacji, to taka grupa ma wiarygodność równą zeru, bo było to zachowanie wręcz schizofreniczne.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#62 Post autor: gucio77 » 7 cze 2017, o 17:36

blue1920 pisze:Witajcie,

być może temat był już kiedyś poruszany ale chciałbym w tym trudnym dla naszego RUCH'u momencie zaproponować swoją pomoc klubowi. Moja propozycja dla Prezesa aby utworzyć specjalne konto dla kibiców i wszystkich którzy chcieliby dołączyć do tego projektu. Jestem skłonny przelewać każdego miesiąca kwotę powiedzmy 100-200 zł na to właśnie konto jako wsparcie mojego ukochanego klubu. Zupełnie dobrowolnie, po prostu od tak... bo chciałbym wesprzeć na tyle ile mogę odbudowę Ruchu. Myślę że znalazło by się więcej osób które dowolną przez siebie kwotą jak ja wsparły by klub. Pewnie padną zaraz głosy że co to da te 100zł miesięcznie, ale ja zaraz odpowiem że od czegoś trzeba zacząć, ile mogę tyle dam, wierzę że znajdą się i inne osoby które także coś przeleją i może uzbiera się nam jakaś kwota która pozwoli pokryć część kosztów (może opłacenie jakiegoś piłkarza) których jak wiemy jest wiele... Nie mam milionów jak Pan Janusz Paterman który wziął na swoje barki klub i chce go odbudować ale co miesiąc mógłbym coś od siebie dać bo chciałbym mieć w tym swój udział - udział w odbudowie mojego klubu. Od razu dopowiem że nie oczekuje nic w zamian żadnych gadżetów czy karnetu na rundę/sezon - to kupię swoją drogą bo każda wydana złotówka na klub poprawia jego sytuację finansową.
Szacun za pomysł, czy bardzij za poruszynie po roz kolejny tego tymatu dlo Ciebie i wszystkich kerzy som na ,, JA " :padam: Jo tyż sie na to pisza. Wiela bych niy mog dować, ale myśla że 4-5 dyszek regularnie co miesionc mog bych na te konto wpłacać. PozdRowiom. Ave Ruch. :hurra:
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Kuchtizo
Posty: 384
Rejestracja: 20 sty 2012, o 14:55
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#63 Post autor: Kuchtizo » 7 cze 2017, o 18:21

Pomysł bardzo trafny. Uważam jednak że jeśli ta inicjatywa się ziści to powinnna być to odrębne od działań UN i PF. Dali popis milcząc podczas złodziejstwa Smagora Kurczyka a teraz dali popis waląc w Patermana. I wcale nie bronię i nie uważam tego trzeciego za zabawę, ale jego działanie napewno nie jest tak szkodliwe jak poprzedników. Dlatego stworzenie organizacji na wzór Socios z kontem, że tak powiem nieklubowym i wpłata na doraźne cele w klubie uważam za bardzo dobry. Trzeba to wreszcie przełożyć na czyny.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
MadeR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 250
Rejestracja: 16 lut 2012, o 21:55
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#64 Post autor: MadeR » 7 cze 2017, o 18:22

Bardzo dobra inicjatywa. Popieram w 100% i również dopisuję się do listy chętnych, którzy chcą wesprzeć akcje finansowo.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#65 Post autor: Bartorus » 7 cze 2017, o 18:28

Cóż jeśli na forum jest tylu niby chętnych to może rzeczywiście tragedią to się nie skończy. Czekamy w takim razie w piątek na decyzję i trzeba będzie myśleć nad rzeczywistym spotkaniem.

kickers
Posty: 288
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#66 Post autor: kickers » 7 cze 2017, o 18:32

dobry pomysł popieram! :)
NOWY [R] BYTOM

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#67 Post autor: użytkownik » 7 cze 2017, o 19:08

Kuchtizo pisze:Pomysł bardzo trafny. Uważam jednak że jeśli ta inicjatywa się ziści to powinnna być to odrębne od działań UN i PF. Dali popis milcząc podczas złodziejstwa Smagora Kurczyka a teraz dali popis waląc w Patermana. I wcale nie bronię i nie uważam tego trzeciego za zabawę, ale jego działanie napewno nie jest tak szkodliwe jak poprzedników. Dlatego stworzenie organizacji na wzór Socios z kontem, że tak powiem nieklubowym i wpłata na doraźne cele w klubie uważam za bardzo dobry. Trzeba to wreszcie przełożyć na czyny.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Dokładnie, tu już nie ma miejsca na amatorkę, bo dysponować będziemy pieniędzmi ludzi, którzy odejmą sobie od stołu, żeby dołożyć na Ruch, który wszyscy kochamy.
Pierwsza i najważniejsza zasada - to ma nie mieć nic wspólnego z kibicowaniem, ma to być czysty biznes i działani finansowe mające popawić sytuację w klubie.
Tak więc przede wszystkim zastanowiłbym się jakie cele moglibyśmy wyznaczyć, by wspierać Ruch jednocześnie będąc samodzielną organizacją/stiwarzyszeniem. Mi póki co przychodzi praca u podstaw :
- aktywna pomoc w utrzymywaniu w ryzacg akademii młodzików
- skauting (tu jestem pewien, że nie jeden nasz były piłkarz czy legenda byłby nam w stanie pomóc). Czyli za pomocą profesjonalisty szukamy zdolnych młodych, opłacamy im kontrakt, mamy jego kartę w ręku i sami decydujemy o jego losach. Moim zdaniem jest to najmniej ryzykowne zagranie, bo w tym wypadku kasę przy odrobinie szczęścia można nawet pomnożyć.
Powtarzam jeszce raz - nie widzę opcji by pieniądze przekazywać klubowi jako darowiznę. Ludzie na te pieniądze ciężko pracują i muszą wiedzieć DOKŁADNIE na co te pieniądze idą i jak są wykorzystywane.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#68 Post autor: wojt » 7 cze 2017, o 19:18

Nareszcie koniec pierdolenia że już jesteśmy trupem, że to koniec, że umieramy. Szacun za inicjatywę, BRAWO! Jestem!

19gorek20
Posty: 2312
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#69 Post autor: 19gorek20 » 7 cze 2017, o 19:19

Pomysl super
Jesli #WALCZYMYRAZEM to marzy mi sie mega zapowiedz akcji zmontowana przez Grzegorza Grabowca na ktorym znane osobe w calym kraju jak
-Kutz/Miodek/Piechniczek/Bralczyk/Kuczok/Kalus/Sevkovic/Stasiak/Durczok/Szoltysek/Ingmar Villqist/Iwanow/Kupicha
Plus sportowcy (Błachowicz Wieczorek z UFC i Pawel Hadas ) + Pilkarze ( aktywni jak Janoszka ) i legendarni namawiaja do udzialu w akcji
Czas udowodnic ze to legenda bez konca

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#70 Post autor: viperR » 7 cze 2017, o 19:30

użytkownik pisze:
Kuchtizo pisze:Pomysł bardzo trafny. Uważam jednak że jeśli ta inicjatywa się ziści to powinnna być to odrębne od działań UN i PF. Dali popis milcząc podczas złodziejstwa Smagora Kurczyka a teraz dali popis waląc w Patermana. I wcale nie bronię i nie uważam tego trzeciego za zabawę, ale jego działanie napewno nie jest tak szkodliwe jak poprzedników. Dlatego stworzenie organizacji na wzór Socios z kontem, że tak powiem nieklubowym i wpłata na doraźne cele w klubie uważam za bardzo dobry. Trzeba to wreszcie przełożyć na czyny.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Dokładnie, tu już nie ma miejsca na amatorkę, bo dysponować będziemy pieniędzmi ludzi, którzy odejmą sobie od stołu, żeby dołożyć na Ruch, który wszyscy kochamy.
Pierwsza i najważniejsza zasada - to ma nie mieć nic wspólnego z kibicowaniem, ma to być czysty biznes i działani finansowe mające popawić sytuację w klubie.
Tak więc przede wszystkim zastanowiłbym się jakie cele moglibyśmy wyznaczyć, by wspierać Ruch jednocześnie będąc samodzielną organizacją/stiwarzyszeniem. Mi póki co przychodzi praca u podstaw :
- aktywna pomoc w utrzymywaniu w ryzacg akademii młodzików
- skauting (tu jestem pewien, że nie jeden nasz były piłkarz czy legenda byłby nam w stanie pomóc). Czyli za pomocą profesjonalisty szukamy zdolnych młodych, opłacamy im kontrakt, mamy jego kartę w ręku i sami decydujemy o jego losach. Moim zdaniem jest to najmniej ryzykowne zagranie, bo w tym wypadku kasę przy odrobinie szczęścia można nawet pomnożyć.
Powtarzam jeszce raz - nie widzę opcji by pieniądze przekazywać klubowi jako darowiznę. Ludzie na te pieniądze ciężko pracują i muszą wiedzieć DOKŁADNIE na co te pieniądze idą i jak są wykorzystywane.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
- że niby kto ma zdecydować czy ma odejśc czy nie i jak chcesz osiągnąć porozumienie w tej niby prostej sprawie.
wiem, dałeś przykład, ale o takich sprawach musisz pomyśleć od razu, a nie jak przyjdzie co do czego.
- jak będzie grać padline to co, przestaniesz mu płacić ? taki zawodnik ma kontrakt z klubem i klub jest właścicielem karty.

stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#71 Post autor: stary98 » 7 cze 2017, o 19:36

Jak był "klub 100" to ilu was placilo? No właśnie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
RUCH Chorzów Polska!

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#72 Post autor: użytkownik » 7 cze 2017, o 19:37

Decyzje podejmowibyśmy przez głosowanie. Takie rzeczy robi się teraz nawet kliknięciem myszki :)
Naturalnie, że jak będzie grał padlinę to się go pozbywamy, proste. Tak pozatym decyzje sportowe pozostawiłbym dyrektorowi sportowemu naszej grupy, którym byłby (a może nawet byliby) byli wielcy piłkarze Ruchu. Obie ręce dam sobie up***dolić że tacy są i by się tego podjeli

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#73 Post autor: Bartorus » 7 cze 2017, o 19:39

Dziwisz się, że mało osób chciało wchodzić do klubu 100 jak szło fakt na akademię, ale założoną przez słynną fundację "Ruch" Chorzów?

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#74 Post autor: użytkownik » 7 cze 2017, o 19:40

stary98 pisze:Jak był "klub 100" to ilu was placilo? No właśnie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
A na co te pieniądze szły? No właśnie :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: KIBICE wsparciem dla klubu

#75 Post autor: stary98 » 7 cze 2017, o 19:40

użytkownik pisze:Decyzje podejmowibyśmy przez głosowanie. Takie rzeczy robi się teraz nawet kliknięciem myszki :)
Naturalnie, że jak będzie grał padlinę to się go pozbywamy, proste. Tak pozatym decyzje sportowe pozostawiłbym dyrektorowi sportowemu naszej grupy, którym byłby (a może nawet byliby) byli wielcy piłkarze Ruchu. Obie ręce dam sobie up***dolić że tacy są i by się tego podjeli

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Tacy jak gęsior?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
RUCH Chorzów Polska!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], vinc84 i 91 gości