Odbudowac mode na Ruch

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2930
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Odbudowac mode na Ruch

#1 Post autor: HullCityFC » 4 cze 2017, o 19:30

Przed nami najtrudniejszy moment w historii. W tej chwili nie wiemy co sie wydarzy, nie wiemy w ktorej lidze zagramy.

Moze czas sie zastanowic co mozemy my zrobic. Niezaleznie od ktorej ligi zaczniemy musimy wspierac klub jeszcze bardziej niz do tej pory. Wszystkie niebieskie miasta powinny sie zmobiliziwac jak na derby slaska. I powinnismy zaczac jak najwczesniej. Gieksa po upadku chodzila na IV lige w 10 tys. Zabole od 10 lat maja frekwencje ponad 10 tysiecy

Gdy wchodzilsmy do Ekstraklasy w 2007 cala niebieska spolecznosc tym zyla. Teraz jakos nijako to wyglada.

Moim zdaniem tezeba znowu zarazic chocmy na sile ludzi dookola Ruchem. Bo jak my tego nie zrobimy to koledzy zza miedzy to zrobia

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#2 Post autor: mulan » 4 cze 2017, o 19:47

Teraz? W najgorszym momencie (obok barazy o 3 ligę) klubu w historii?
Nie udało się po na prawdę Wielkich derbach Slaska w 2008.
Nie udało się po dwóch finalach Pucharu.
Nie udało się po zdobyciu podium 3 razy.
Nie udało się po nienajgorszych jak na polskie warunki występach w europejskich pucharach.
Nie udało się po wygranych na lazienkowskiej na roosvelta.
Nie udało się gdy grali tu na prawdę solidni piłkarze.

Tu były i sa potrzebne pieniądze, jednak nigdy ich nie było. Tylko to może zbudować mode na Ruch.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

orbiter
Posty: 1414
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#3 Post autor: orbiter » 4 cze 2017, o 20:02

Zanim zaczniemy coś odbudowywać to proponuje wpierw dać przez Patermana dupne ogłoszenie w prasie pt.:
"Kto chce jeszcze jakąś kasę od Ruchu?! Poszkodowanym daję czas 2 miesiące na zgłoszenie, bo potem pocałujcie Mnie w..."
Wpierw musimy wiedzieć ILE MAMY JESZCZE TRUPÓW POCHOWANYCH. Bez tego to My nigdy tego klubu nie odbudujemy.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

pedro-sbl
Posty: 7171
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#4 Post autor: pedro-sbl » 4 cze 2017, o 20:05

Wystarczy guknonc na Widzewiakow, kierzy som nojlepszymi kibicami w polsce. Uoni pedzom jak to zrobic.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#5 Post autor: ksR » 4 cze 2017, o 20:20

orbiter pisze:Zanim zaczniemy coś odbudowywać to proponuje wpierw dać przez Patermana dupne ogłoszenie w prasie pt.:
"Kto chce jeszcze jakąś kasę od Ruchu?! Poszkodowanym daję czas 2 miesiące na zgłoszenie, bo potem pocałujcie Mnie w..."
Wpierw musimy wiedzieć ILE MAMY JESZCZE TRUPÓW POCHOWANYCH. Bez tego to My nigdy tego klubu nie odbudujemy.
Takie ogłoszenie można dać, nawet tańcząc i śpiewając przy tym, ale nikogo to do niczego nie zmusza. Wierzyciele mogą sobie to trzymać w szufladzie dopóki się nie przedawni. Chyba, że byłoby to postępowanie naprawcze, o które klub składał wniosek do sadu. Wtedy wierzyciele maja jakiś krótki czas na wyskoczenie z papierów.

Co do tematu. Pomysł oczywiście dobry, ale jak można przygotować strategię marketingową, jak nie wiadomo jaki "produkt" się oferuje i do kogo. Czy np. klient będzie jeździł na mecze tramwajem, na kole, czy busem do Suwałk.
KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

Awatar użytkownika
MadeR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 250
Rejestracja: 16 lut 2012, o 21:55
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#6 Post autor: MadeR » 4 cze 2017, o 22:33

Pomysł bardzo dobry, lecz niestety mało realny w obecnej sytuacji.

Jedyna szansa na odbudowę "Mody na Ruch" to nowy stadion.. nie ma innej drogi. Wtedy obojętnie czy w ekstraklasie, pierwszej, drugiej czy czwartej lidze można się starać o nowych jak i tych starych, którzy przestali jeździć kibiców.

Wszyscy jednak wiemy co się stało z naszym klubem i dalej nie wiemy co z nim będzie. Ale zamiast rzucać mięsem, obwiniać wszystkich dookoła postarajmy się pomóc jakoś temu klubowi i zastanówmy się w jaki sposób możemy to zrobić. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że już nawet między nami na trybunach tworzą się niepotrzebne podziały na trybunach, a ostatnie czego nam trzeba to konfliktu między kibicami - ostatnią nadzieją na przyszłość tego klubu.

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1422
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#7 Post autor: atleticomadryt » 4 cze 2017, o 23:10

Grajac za przyslowiowa 1 zlotowke na Slaskim jest szansa malymi kroczkami odbudowac wielki Ruch tylko jesli bedzie perspektywa budowania mniejszego stadionu na Cichej, a wojewodztwo i metropolia niech sie cieszy, ze ktos zechcial na nim wogole grac w pilke nozna.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

ewald
Posty: 453
Rejestracja: 18 sie 2008, o 21:57
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#8 Post autor: ewald » 5 cze 2017, o 10:56

Akcje pana S. już w 100% przejął Pat. Został jeszcze pakiet Kurczaka. A ten tak łatwo i tanio go nie odda coś mi się zdaje.

Kicombo
Posty: 42
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 00:41
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#9 Post autor: Kicombo » 5 cze 2017, o 17:14

Panowie, nie udzielałem się tutaj od bardzo dawna, ale nastał taki moment, że trzeba wrócić i zacząć brać sprawy w swoje ręce. Z doświadczenia wam powiem, że najlepszy sposób to praca u podstaw. Trzeba wpłynąć osobiście na ambicję każdego, który mieni się kibicem Ruchu. Od tygodnia w pracy namówiłem już 2 osoby na to, by po raz pierwszy w przyszłym sezonie kupili ze mną karnet (ja zresztą też pierwszy raz kupię) i oczywiście odpowiednie gadżety klubowe. Argument jest taki, że tutaj nie chodzi o to, by na każdy mecz chodzić, tylko o to by klubowi w bardzo trudnym momencie zapewnić dopływ gotówki. Jak wiadomo bez kasy klubu w dzisiejszych czasach nie można zbudować. Każdego, kogo znacie i kto uważa się za kibica Ruchu trzeba po prostu uświadomić, że kupno karnetu lub/i gadżetów to jest jego obowiązek. Ponadto można dodać, że nawet jak pojedzie na połowę meczów to i może nic nie zyska ale będzie z tego miał korzyści w postaci rabatu na kolejny karnet, oraz zapewnionego miejsca takiego jaki mu się podoba a nie takiego jaki zostało.(szczególnie ważne w przypadku trybuny głównej) Tak trzeba to argumentować i to działa. Poza tym tutaj trzeba koordynacji wszystkich fanpejdżów Ruchu na facebooku oraz wszystkich kibicowskich stron. Wszyscy jednym głosem i w sposób skumulowany muszą pisać o konieczności zakupu karnetu i gadzetów, bo tylko tak będzie można uratować klub. Czekanie na sponsora nic nie da. Sponsor w krajach zachodnich jest dodatkiem do rzeszy kibiców a nie na odwrót i zapamiętajcie sobie to do końca życia. Uwierzcie mi, ja wiem co mówię i jeżeli ktoś ma wątpliwości to wszystko low level wytłumaczę, gdyż to wszystko ma swoje odzwierciedlenie w postaci marketingu bezpośredniego - na to są definicje naukowe ;-)

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#10 Post autor: niebieski98 » 5 cze 2017, o 17:22

Dobry moment na podjęcie takiego tematu, bez stadionu ciężko jednak będzie ruszyć z tym do przodu. Na Cichej nie prędko zobaczymy nowoczesne trybuny, ale namiastkę tego możemy mieć na stadionie śląskim- i nie chodzi mi o grę na stałe, bo to samobójstwo, ale pojedyncze mecze - 2-3 spotkania w sezonie. gieksa, Sosnowiec, na te mecze można się zmobilizować w taki sposób, aby pokazać siłę kibicowską i przyciągnąć nowych fanów. Oczywiście narazie to tylko gdybania, najważniejsza kwestia na tę chwilę to sprawa licencji.

Awatar użytkownika
vinc84
Posty: 1352
Rejestracja: 4 lut 2004, o 13:59
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#11 Post autor: vinc84 » 5 cze 2017, o 17:23

Korwa przekonales mnie. Niech mnie ch** szczeli jak nie kupie karnetu!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
GŮRNY ŚLŮNSK

Kicombo
Posty: 42
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 00:41
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#12 Post autor: Kicombo » 5 cze 2017, o 17:25

@vinc84 jeden z tych kumpli się opierał i mu w końcu powiedziałem, że z niego jest ch*j nie kibic Ruchu i to zadziało :D

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1422
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#13 Post autor: atleticomadryt » 5 cze 2017, o 23:20

vinc84 pisze:Korwa przekonales mnie. Niech mnie ch** szczeli jak nie kupie karnetu!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Biezmy przyklad z Widzewa od czegos trzeba zaczac!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Awatar użytkownika
vinc84
Posty: 1352
Rejestracja: 4 lut 2004, o 13:59
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#14 Post autor: vinc84 » 6 cze 2017, o 15:28

Nic więcej na tą chwilę nie możemy zrobić.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
GŮRNY ŚLŮNSK

Pavlique
Posty: 5032
Rejestracja: 31 gru 2003, o 11:44
Lokalizacja: Pless-Stadt
Kontakt:

Re: Odbudowac mode na Ruch

#15 Post autor: Pavlique » 6 cze 2017, o 16:56

Pany ni ma co wynokwiać, wszyscy po karnety!!!!!! Robiymy rekord!!!!! To musi zostać przez media zauważone!!!!! I *j z tym ftoro liga; MY som RUCH!!!!!!!
I'm a man who walks alone

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Majestic-12 [Bot], mody Ruch, scaneRboy, tynbydziedobry i 131 gości