Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#196 Post autor: stary98 » 3 cze 2017, o 15:02

tito pisze:PF macie krew na rękach za zabicie ukochanego klubu
Tyle co oni przelali krwi i potu za ten klub to ty tyle nawet piwa w życiu nie wypiłeś
Każdy ma do nich pretensje ale co wy zrobiliście dla klubu zróbcie chociaż 20% tego co oni robią to będzie dobrze.
Ktoś wspominał o brataniu się z Wisłą, ale to jest układ a nie zgoda układ chuligański PF&WSH nikt wam nie każe utożsamiać z Wisła a że jednak dużej części osób sie podoba i wspierają Wisłe to inna sprawa
Ostatnio zmieniony 3 cze 2017, o 15:07 przez stary98, łącznie zmieniany 1 raz.
RUCH Chorzów Polska!

matik95
Posty: 145
Rejestracja: 8 mar 2013, o 15:25
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#197 Post autor: matik95 » 3 cze 2017, o 15:05

Co było wczoraj każdy widział i ma swoje przemyślenia, liczyłem na wielki Ruch, który będzie siła regionu, który będzie przyciągał nowych kibiców, będzie rósł w siłę z każdym kolejnym sezonem, poważny sponsor itd, ale po tym co zobaczyłem wczoraj mam ogromne wątpliwości i brak wiary :-(, reasumując coś się popsuło na wielu płaszczyznach i ja tej pozytywnej przyszłości nie widzę :-/

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#198 Post autor: Ozor » 3 cze 2017, o 15:07

a więc może wzorem kibiców Lecha Poznań założą drużynę piłkarską która rozpocznie od A klasy ?

chorzowski_rsl
Posty: 1892
Rejestracja: 2 lut 2007, o 12:51
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#199 Post autor: chorzowski_rsl » 3 cze 2017, o 15:08

Co mieli my ich pozegnac szampanami?Grodek szacun za wypowiedz i za pomoc jednemu z naszych

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
NRŚL GANG

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#200 Post autor: ksR » 3 cze 2017, o 15:13

Co za debil na koniu. Prawie stratował Walskiego.
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/22/2e/59 ... 1496492177
KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

Slonzok9
Posty: 25
Rejestracja: 21 sie 2015, o 14:44
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#201 Post autor: Slonzok9 » 3 cze 2017, o 15:17

Jedno mnie boli że przysłowie 'Jeden za wszystkich wszyscy za jednego" przestaje u nas istnieć kiedyś napewno ruszyła by ekipa odbic kibiców z rąk policji a teraz każdy stoi i ma wywalone co z nimi będzie

stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#202 Post autor: stary98 » 3 cze 2017, o 15:38

Najgorsze jest to że te kamizeleczki psy dostały od naszego klubu...
RUCH Chorzów Polska!

Awatar użytkownika
JDM
Posty: 415
Rejestracja: 5 gru 2010, o 15:02
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#203 Post autor: JDM » 3 cze 2017, o 15:41

Co do ludzi wielbiących Patermana, kto cały czos godoł że jest lepij, ze popłacone, ze sponsorzy już są pochytani? Przychodzi co do czego to okazuje sie że jest gorzej, nie popłacone, sponsorów niyma, a licencja momy cofnięto. ku*** nawijoł makaron na uszy każdemi kibicowi i sie z tego cieszycie, bo powiedzioł to co chcieliście usłyszeć a nie to jak jest. Co do władowanych pieniedzy przez niego w Ruch. Mocie jakieś dane czy on faktycznie coś doł ponad stan? Bo to wyglądo tak pi***olił ze wypłaty idą a na prowdy to chcioł wszystko załatwić oszustwami i tuszowaniem pewnych spraw ale nie pykło i wszystko wyszło na światło dzienne. Ile on mógł wyłożyć skoro nawet nie płaci swoim pracownikom co w kawiarni robiom? Wybawiciel po ch***. Lipski chcioł sie dogodać z nim to dumny Paterman sie obraził i nie chcioł dogodać, woloł oddać go za darmo, brawo. Pewnie Waldkowi tyż sie wpierdaloł w robota.

Co do meczu to dobre pożegnanie z ekstraklasą, miołek nadzieja ze mecz zostanie przerwany na dobre. A piłkarzykom treski zostaną ściagnięte. Dla ludzi wlatujących na murawa by poprosić o koszulkę meczową. Jesteście tak dumni z tego że lecymy sportowo do 1 ligi, a organizacyjnie do 4 że chcecie ich koszulki? Wlatując na ta murawa cza było im rwać te treski.
I widać czasy sie zmieniają skoro psiarnia łapie naszych a wszyscy mają to w du***. Pozdrowienia dla wszystkich dupnych chuliganów z 26 na łapie kierzy przychodzą sie ponapinać i zjarać zielskiem na szpilu a jak przyjdzie co do czego to jedyne co umiom to wyciągnąć telefon i nagrywać co sie dzieje a jak jest większy kozak to ryknie "je*** psy".

Cały sezon byli my je***i przez piłkarzy, prezesów, media, sędziów i pzpn. Brawo za widowisko zorganizowane przez UN, godne pożegnanie z EX.

Co do płaczków kierzy godają że niszczymy ten klub takimi akcjami to weźcie sie pierdolnijcie w globus. Cza było se narobić transparentów i przyść z nimi jak uważocie ze to takie super przekonujące by było. Większość siedzi na pi***ie w doma przed telewizorym a mo najwiyncyj do godania. My są numerem jeden na śląsku i trzeba było to pokozać a nie spadać jak jakiś bełchatów.

Awatar użytkownika
Przemo1234
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 321
Rejestracja: 7 sie 2011, o 14:22
Lokalizacja: SH
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#204 Post autor: Przemo1234 » 3 cze 2017, o 15:46

CSL pisze:
PRzemoBatoRy pisze:
maciek1973 pisze:
(...)
1. Zrobiono oprawę w piro, wrzucono trochę piro na murawę (jak na finale Pucharu Polski), przerwano mecz (jak niejeden w finale Pucharu Polski), parę osób wbiegło na murawę celem poproszenia piłkarzy o pamiątkowe koszulki.

2. Nikt się z nikim nie bił, nikt nikogo nie pobił, nikomu włos z głowy nie spadł.

3. Najagresywniejsza na stadionie była ta k...wska czarna banda. (...)
:cisza:
To chyba nie widziałeś jak na prostej 3 mięśniaków spod gniazda po ich próbie zaintonowania przyśpiewki anty-Patermanowej, spotkało się z większościowym protestem kibiców w postaci gwizdów. Wtedy ta trójka ruszyła w sektor i przytrąbili ok. 2-3 osobom co gwizdały. Wiem, że jeden skończył ze złamanym nosem.
Odnosząc się do tego pytam, co to ku*wa miało być? To wydarzenie pokazało jakie układy były i jakie są na linii zarząd-decyzyjni.
Ewidentnie płynące interesy między Smagorem+Kurczykiem, a UN/PF. Tylko gdzie w tym wszystkim dobro K.S. Ruchu...? Mam wrażenie, że przestało być priorytetem jakieś dwa-trzy lata temu. Od tamtego czasu, żadnej zorganizowanej akcji przeciwko wyniszczającemu zarządowi. A teraz gdy obecny prezes stwierdził, że nie będzie pozwalał(przelewał $?) na tyle na ile chciałyby UN/PF to mu się dostaje. Te podziały nie służą żadnej ze stron, a na pewno nie naszemu klubowi. Nawet wśród normalnych kibiców robią się podziały, bo jedni śpiewali na Patermana, drudzy (liczniejsi) na Smagora. To nas zaprowadzi nigdzie indziej jak na dno, którego już dotykamy czubkiem palców. Jestem zażenowany tym co wydarzyło się w pierwszej połowie na prostej. Tfu! :wstyd:
Ktoś to może potwierdzić!!!!!!!!!!!!?????????!?
Każdy kto stał w pobliżu gniazda pewnie by Ci potwierdził, bo czegoś takiego nie da się nie zauważyć. Pytanie tylko czy się udzielają na forum.
Na materiały video bym nie liczył - obawiam się (może przesadzam, ale już nie wierzę nikomu po wydarzeniach na prostej), że nawet niebiescy.pl może być przesiąknięte w jakiś sposób tym układem - na http://www.live.niebiescy.pl ani słowa o głośniejszych wciepach na Smagora, ale jakoś dosłyszeli, że wołali do Patermana o licencję... Hmm... Mam nadzieję, że to tylko nic nie znaczący przypadek i chociaż oni są wolni od tego całego marazmu. ;)
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski (20 kwietnia 2010 r.)
Karnetowicz: od 2011 roku
Wielki Ruch: członek od kwietnia 2019 r.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4463
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#205 Post autor: _BiADACZ_ » 3 cze 2017, o 15:48

piośnikorz pisze:Ja, zaro Ci Biadacz odpisze tak w 80 procentach bluzgami, a 20 to bydzie treść merytoryczno z której nic nie wyniknie. Na więcej nie licz tukej.
A post - zgadzom się w pełni.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Siedź lepiej na tej ci*** w domu i się nie wychylaj, jutro wyjazd do Puław.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#206 Post autor: viperR » 3 cze 2017, o 16:05

JDM pisze:Co do ludzi wielbiących Patermana, kto cały czos godoł że jest lepij, ze popłacone, ze sponsorzy już są pochytani? Przychodzi co do czego to okazuje sie że jest gorzej, nie popłacone, sponsorów niyma, a licencja momy cofnięto. ku*** nawijoł makaron na uszy każdemi kibicowi i sie z tego cieszycie, bo powiedzioł to co chcieliście usłyszeć a nie to jak jest. Co do władowanych pieniedzy przez niego w Ruch. Mocie jakieś dane czy on faktycznie coś doł ponad stan? Bo to wyglądo tak pi***olił ze wypłaty idą a na prowdy to chcioł wszystko załatwić oszustwami i tuszowaniem pewnych spraw ale nie pykło i wszystko wyszło na światło dzienne. Ile on mógł wyłożyć skoro nawet nie płaci swoim pracownikom co w kawiarni robiom? Wybawiciel po ch***. Lipski chcioł sie dogodać z nim to dumny Paterman sie obraził i nie chcioł dogodać, woloł oddać go za darmo, brawo. Pewnie Waldkowi tyż sie wpierdaloł w robota.

Co do meczu to dobre pożegnanie z ekstraklasą, miołek nadzieja ze mecz zostanie przerwany na dobre. A piłkarzykom treski zostaną ściagnięte. Dla ludzi wlatujących na murawa by poprosić o koszulkę meczową. Jesteście tak dumni z tego że lecymy sportowo do 1 ligi, a organizacyjnie do 4 że chcecie ich koszulki? Wlatując na ta murawa cza było im rwać te treski.
I widać czasy sie zmieniają skoro psiarnia łapie naszych a wszyscy mają to w du***. Pozdrowienia dla wszystkich dupnych chuliganów z 26 na łapie kierzy przychodzą sie ponapinać i zjarać zielskiem na szpilu a jak przyjdzie co do czego to jedyne co umiom to wyciągnąć telefon i nagrywać co sie dzieje a jak jest większy kozak to ryknie "je*** psy".

Cały sezon byli my je***i przez piłkarzy, prezesów, media, sędziów i pzpn. Brawo za widowisko zorganizowane przez UN, godne pożegnanie z EX.

Co do płaczków kierzy godają że niszczymy ten klub takimi akcjami to weźcie sie pierdolnijcie w globus. Cza było se narobić transparentów i przyść z nimi jak uważocie ze to takie super przekonujące by było. Większość siedzi na pi***ie w doma przed telewizorym a mo najwiyncyj do godania. My są numerem jeden na śląsku i trzeba było to pokozać a nie spadać jak jakiś bełchatów.
to podaj nazwisko innego chętnego który by ten bajzel chciał wziąć na klate.
stary98 pisze: Tyle co oni przelali krwi i potu za ten klub to ty tyle nawet piwa w życiu nie wypiłeś
Każdy ma do nich pretensje ale co wy zrobiliście dla klubu zróbcie chociaż 20% tego co oni robią to będzie dobrze.
Ktoś wspominał o brataniu się z Wisłą, ale to jest układ a nie zgoda układ chuligański PF&WSH nikt wam nie każe utożsamiać z Wisła a że jednak dużej części osób sie podoba i wspierają Wisłe to inna sprawa
to ja mam nadzieje że o ci których tu jest mowa są żyrantami tych wszystkich pożyczek, chociaż na 20% ich wartości..
skoro lojalność do końca to też chyba we wszystkim.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2528
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#207 Post autor: Radvan138 » 3 cze 2017, o 16:40

stary98 pisze:
tito pisze:PF macie krew na rękach za zabicie ukochanego klubu
Tyle co oni przelali krwi i potu za ten klub to ty tyle nawet piwa w życiu nie wypiłeś
Każdy ma do nich pretensje ale co wy zrobiliście dla klubu zróbcie chociaż 20% tego co oni robią to będzie dobrze.
Ktoś wspominał o brataniu się z Wisłą, ale to jest układ a nie zgoda układ chuligański PF&WSH nikt wam nie każe utożsamiać z Wisła a że jednak dużej części osób sie podoba i wspierają Wisłe to inna sprawa
Powiedz ze to jest sarkazm. Jakiej krwi przelali? Kogo kaj ? I nie godej mi ze "walczyli" za klubbo ogarnio mnie smiech jak czytom takie brednie. I co zrobili zeby te 20% to byl szczyt szcytow ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

kickers
Posty: 288
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#208 Post autor: kickers » 3 cze 2017, o 17:48

Radvan138 bez obrazy ale jesteś czystym flipsem :D w moich oczach czystym ciu...bez pozdrowiem
NOWY [R] BYTOM

Coffey
Posty: 186
Rejestracja: 21 lis 2010, o 12:42

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#209 Post autor: Coffey » 3 cze 2017, o 17:52

koller pisze:ku*** nikerych już całkiem pojebało . Jedna z nojlepszych kibicowsko ekip żegno sie z e-klapą jak należy a nikere sam jeszcze płaczą ... Czego żeście sie spodziewali że piątki bydymy im przybijać . Co do kary ... niy pierwszo i nie ostatnio ... I olbrzymi szacUN za pożegnanie z Niebieskim Pierdolnięciem . Obejrzymy wela wos jączących na to co sie stało bydzie jeździć do Goczałkowic i innych wsi.

a co mnie obchodzi "nojlepszo kibicowsko ekipa" co zamiast klubowi pomóc to mu jeszcze bardziej dopyerdala.
jakoś nie czuję za mocnej więzi z łysymi troglodytami o IQ w zakresie 70-85

Sam nie pi***ol, zacytowane osoby świadomie siedziały na cipach w domu, a Ty jeszcze ich bronisz, serio!?
jak świadomie to hvj im do dupy i to taki murzyński- z HIV-em ale z drugiej strony - kvrwa czy piłkarzyki zasłużyli na to, żeby chociaż 1000 ludzi wczoraj przyszło to oglądać?
A kumaci jak zwykle bez jaj, zamiast robić syf z racami to powinni na boisko sie wpyerdolić i wkłady do samych stringów rozebrać i tak puścić. ja nie byłem-przyznaję się, robota ale z tych co byli słyszełem relacje- co to było kvrwa? kilka razy "wypyerdalac" i "ruch to my a nie wy". Na pewno taki Konczkowski czy Niezgoda albo inny Oleksy się przejęli tym jak skurwisyn :hyhy:

Czy ktoś wreszcie odpowie DLACZEGO do ch*** nie było pocisku na smagora ? A od Patermana sie odpierdolcie gdyby nie on to w połowie sezonu by nas wy***ali . je*** tych piłkarzyków jak i smagora ~!
to już pytanie do skompromitowanych od dawna "Kumatych", jeszcze kibiców czy juz biznesmenów?


TomSky pisze:
Lutz pisze:Jo sie tam niy znom i niy byda na nic bluzgoł ani szkamroł na race, na to że nojgorsze kumate w historii klubu itd... ale mom pora pytań i jak sie jedyn odważny z nich sam znojdzie (w co osobiście wontpia) to mi odpowie.

Kaj żeście byli jak Smagorowicz rozkradoł klub? Z jakiego powodu, dlaczego przez cały sezon i wczorej niy było nic śpiewane pod adresem tego gorola i tego drugiego skur...czyka. DLACZEGO???? Odważni do tablicy, może być ktoś z Ultrasów abo mięśniomózgów.

Chyba sie za fest niy wychyla jak napisza, że to Wy niy jesteście kibicami Ruchu, bo na wos ciąży co najmij 50% odpowiedzialności za ta katastrofa.

Niy piyntnowanie tego złodzieja, nie pozwolenie na piętnowanie = przyzwoleniem na zniszczenie klubu.

Jak sie myla to mie poprowcie to roz. Znojdzie sie odważny i mi odpowie?
Oblecz lacie i przyjdż do młyna zadać te pytania w twarz kanapowy kibicu to Ci odpowiemy, strzałem w pysk.... a nie stop... juz nie bedzi emłyna... no to sorki, pozostajesz bez odpowiedzi
innej odpowiedzi sie nie można było spodziewać hahahaha.
przez takich "kumatych" m.in ten klub tak upadł - woleli się z gorolem po jajach lizać jak był czas na protesty i danie mu do zrozumienia żeby wypyerdalał.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2528
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#210 Post autor: Radvan138 » 3 cze 2017, o 17:53

kickers pisze:Radvan138 bez obrazy ale jesteś czystym flipsem :D w moich oczach czystym ciu...bez pozdrowiem
Nie godej do mnie jak do ojca

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], MakeRson i 81 gości