Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1421
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#166 Post autor: atleticomadryt » 3 cze 2017, o 11:00

Bartorus pisze:Jeśli sądzisz, że tak potraktuję to komisja od wlepiania kar, która jak wiemy KOOOOCHA nas i zawsze bierzę tę łagodną interpretację to jesteś co najmniej bardzo naiwny. Nie wspominając o wojewodzie co na zamykanie stadionów napalony jest strasznie.
Nie pi***ol i wy***rdalaj za miedze kibicowac scierwom bo nic szczegolnego sie nie dzialo jak na spadek oraz wscieklosc jak pewne osoby chca przedstawic w zmanipulowanej rzeczywistosci.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#167 Post autor: viperR » 3 cze 2017, o 11:02

maciek1973 pisze:Śmieszą mnie narzekania niedzielnych kibiców na to, co działo się na stadionie. Jeśli odrzucić generalną atmosferę spodziewanej grozy i ... akcję czarnych pał, to w zasadzie nic wielkiego się nie stało. Ponieważ, odchodząc od atmosfery zagrożenia, a analizując same fakty, zostaje:

1. Zrobiono oprawę w piro, wrzucono trochę piro na murawę (jak na finale Pucharu Polski), przerwano mecz (jak niejeden w finale Pucharu Polski), parę osób wbiegło na murawę celem poproszenia piłkarzy o pamiątkowe koszulki.

2. Nikt się z nikim nie bił, nikt nikogo nie pobił, nikomu włos z głowy nie spadł.

3. Najagresywniejsza na stadionie była ta k...wska czarna banda. Straszenie ludzi karabinami na kulki, łapanie kibiców grzecznie spacerujących po murawie, jak na komisariacie we Wrocławiu, rozjeżdżanie ludzi końmi. POWTARZAM: te czarne k... stanowiły NAJAGRESYWNIEJSZY element na stadionie. Powinno niektórym z nich być wstyd!

4. Mecz został dokończony w spokojnej atmosferze. Trochę mi szkoda, że ta piłkarska komedia została dokończona. Te wkłady nie powinny mieć prawa dokończenia sezonu na sportowo.

A mecz i jego przebieg? Lepsze od kabaretu.

dokładnie tak jak piszesz, jak się nałoży na to filtr to właściwie mecz jakich w tym sezonie kilka było..

Białe kaski sie wjebały, bo w pewnym momencie część prostej się wylała na murawe, to spotęgowało panikę że dojdzie do linczu albo nie wiadomo czego.. żeby było śmieszniej kopacze chyba w ogóle się tego nie obawiali bo nie widziałem żeby któryś sp***dalał...

Ci na tych koniach to się powinni rozpędzić i pr***ebać tym kaskiem w mur.. że to konie nikomu nie przyjebały kopytem to chyba cud.

ogólnie dostaniemy taką karę że strach się bać..

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#168 Post autor: Bartorus » 3 cze 2017, o 11:03

Jeśli nie widzisz, że zostanie to przez naszych wrogów wykorzystane by nas ukrzyżować, wlepić kary ogromne i grać możliwe 1/3 następnej rundy bez kibiców na naszym stadionie i wyjazdach to co mam napisać? Mam krzyknąć super akcja na plus? To, że perspektywa nasza stwierdza, że właściwie nic się nie , że cała reszta tak to przyjmie bo oni nigdy naszej strony nie biorą. Trzeba to brać pod uwagę.

Harpo
Posty: 3336
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#169 Post autor: Harpo » 3 cze 2017, o 11:04

Czytając Was (niektórych) zastanawiam się czy oglądaliśmy ten sam mecz i te sam atrakcje...
Z Waszych słów można wywnioskować że:
- burdy na stadionie trwały cały mecz
- racami zostali poparzenie piłkarze, kibice i działacze
- powyrywane krzesełka dolatywały aż na Cwajka
- zabiliśmy wszystkich przyjezdnych
- główna trybuna została spalona
- auta zawodników zniszczone.
- fafnoście policjantów zostało rannych
- Klub się rozwiązał po dymisji Patermana
- sędziowie zostali uprowadzeni.

Dejcie sie pokój...
KONIEC :cisza:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#170 Post autor: piośnikorz » 3 cze 2017, o 11:05

Bartorus pisze:Jeśli nie widzisz, że zostanie to przez naszych wrogów wykorzystane by nas ukrzyżować, wlepić kary ogromne i grać możliwe 1/3 następnej rundy bez kibiców na naszym stadionie i wyjazdach to co mam napisać? Mam krzyknąć super akcja na plus? To, że perspektywa nasza stwierdza, że właściwie nic się nie , że cała reszta tak to przyjmie bo oni nigdy naszej strony nie biorą. Trzeba to brać pod uwagę.
Spoko, ważne że kopacze kerych za miesiąc, dwa tu nie bydzie mieli przez chwila lekko poluzowany stolec :luka:

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#171 Post autor: Aveni1920 » 3 cze 2017, o 11:09

Czy ktoś wreszcie odpowie DLACZEGO do ch*** nie było pocisku na smagora ? A od Patermana sie odpierdolcie gdyby nie on to w połowie sezonu by nas wy***ali . je*** tych piłkarzyków jak i smagora ~!
Łowcy Cyganów

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#172 Post autor: Bartorus » 3 cze 2017, o 11:12

Pamiętacie "nic" w meczu u nas z klubem z Warszawy? 50 tysięcy kary w zawieszeniu. Zamknięcie stadionu na mecz z Bruk Betem i zakaz 3 wyjazdów w zawieszeniu. Jeśli po takim czymś walnęli nam takie coś to jak sądzicie co zrobią po wczoraj?

Awatar użytkownika
Stasiu19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 906
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:33
Lokalizacja: Siemianowice-Bytków
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#173 Post autor: Stasiu19R20 » 3 cze 2017, o 11:28

Bartorus pisze:Pamiętacie "nic" w meczu u nas z klubem z Warszawy? 50 tysięcy kary w zawieszeniu. Zamknięcie stadionu na mecz z Bruk Betem i zakaz 3 wyjazdów w zawieszeniu. Jeśli po takim czymś walnęli nam takie coś to jak sądzicie co zrobią po wczoraj?
Przeston siać ferment i wy***rdalaj

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Obrazek
Tradycja nie zginie, chwała nie przeminie, Ruch Chorzów jeszcze wróci na należne mu miejsce!!!

ewald
Posty: 453
Rejestracja: 18 sie 2008, o 21:57
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#174 Post autor: ewald » 3 cze 2017, o 11:31

Chyba czas dać se pokój z tym forum i richtig zostać kanapowcem czy Januszem, bo widzę, że niektórym tu się nie da przemówić.

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#175 Post autor: ZYGa91 » 3 cze 2017, o 11:44

To co było na trybunach w sumie kożdy niech się som ocenia, ale kery łebski ch*** wymyślił obstawienie tego szpilu taką ilością psów (bez kibiców gości!) to musi dostać medal od Mariusza z MSW.

Świecidełka by się wypaliły, fany by spłonęły, ludzie by wzieli treski od piłkarzy i wszyscy by się rozeszli po miastach, a tak zamaskowane ćpuny w mundurach i "fotoreporterzy" mogą wypinać klaty po medale.

Co do kar za wczoraj to jeden z drugim richtich puknij się w łeb, nie bydzie kar, bo nie bydzie komu ich wlepiać. A śpiewy na Patermana to głupota i tyla.
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

koller
Posty: 755
Rejestracja: 11 wrz 2005, o 13:09
Lokalizacja: NRŚL GANG
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#176 Post autor: koller » 3 cze 2017, o 11:46

ewald pisze:Chyba czas dać se pokój z tym forum i richtig zostać kanapowcem czy Januszem, bo widzę, że niektórym tu się nie da przemówić.
ku*** co była jakoś haja , piro to te same szczekanie . Klub biedny , kto to zapłaci . Lepi jak Smagor musioł bulić kary niż brać sie to do siebie do kapsy , bo i tak okradoł tyn klub z pieniedzy !!! Co do Pata obejrzymy , pluć na niego nie mogymy , to gupota , ale pożegnianie musiało być godne .

grzechub
Posty: 1808
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#177 Post autor: grzechub » 3 cze 2017, o 11:47

Lysy pisze:Mam prośbę. Jest ktoś kto był na trybunie ? Jak tam to wyglądało? Oglądam teraz powtórkę meczu i atmosferka super. surma uśmiechnięty, Kowalczyk to samo ,nie mówiąc już o Niezgodzie? Pociśliście tam jakoś tych sk***ysynów? No i widok Gęsiorka niezapomniany.
Pół godziny sie spòźniłech i wyszedłem jak zaczęło sie to "godne" pożegnanie "najlepszej" ekipy kibicowskiej. Przez te pół godziny poleciały pojedyncze ku*** na "piłkarzy" zwłaszcza na Koja. Tak jak piszesz Surma i Niezgoda nie siedzieli specjalnie przybici, ale som żeś zauważył, że nawet część kibiców przyszła na piknik, a nie na pogrzeb.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zapomniołch dodać Łysy, księżniczka była wczoraj na TG ;-)
Ostatnio zmieniony 3 cze 2017, o 12:29 przez grzechub, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#178 Post autor: Wilus » 3 cze 2017, o 12:10

Witam

Moje podsumowanie wzorajszego meczu :
- totalne niezrozumienie za jazdę po Patermanie, ja byłem na prostej, lecz ze wstydu przeszedlem na 10. Jedyny gosc co cos z wlasnej kapsy ostatnio wlozyl w Ruch, probowal cos zrobic dobrego, a tutaj " kumaci " po nim jadą. Wygladalo tak jakby nie tylko pilkarze kochali smagora. Jak dla mnie wstyd.
- race, przerwanie meczu niepotrzebne. Szkoda, bo kasą nie sramy a przyjdzie zas zaplacic za wybryki.
- liczylem na jakis zorganizowany protest, czyli ciepanie klepokami, transparanty, przypomnienie grajkom, ze to oni swoja postawa nas spuscili, a na Ruchu............ludzie wskakuja na boiskko po koszulki pilkarzy. Rados jak podczas awansu w 2007. Chyba nie lapia o co w tym chodzi.

Prawda jest taka, ze momy 4 spadek, ale takich slabych pilkarzy my jeszcze nie mieli, a na dodatek sami swoim donoszeniem doprowadzili do tego, ze jeszcze nie wiemy co z nami bedzie. Dziadostwo w zarządzie to jedno ( Smagor, Kurczyk itp ) ale tyla złego co zrobiły kopacze tego im nie zapomna po wieki.

Do zobaczenia w innej rzeczywistosci bo Ruch to MY i zawsze pozostaniemy :)

PS. Akcja policji to niepozozumienie. Kompletnie nieadekwatna do tego co sie dzialo....bo praktycznie nie bylo wielkiego zagrozenia. A wjazd na koniach to jakbych Potop oglądoł :)
Ostatnio zmieniony 3 cze 2017, o 12:39 przez Wilus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smile
Posty: 268
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:45
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#179 Post autor: smile » 3 cze 2017, o 12:34

Siodziołech na trybunie, ciężko to wszystko jakoś ocenić.
To był mecz złości, płaczu i śmiechu. To, co było widać w koło, to zdecydowany brak jednego stanowiska kibiców. Ciężko to wszystko ubrać w jakieś sensowne słowa. Sytuacji kiedy najpierw ktoś robił się fotka z piłkarzem, a potem drugi się darł "wy***rdalaj" było w ciul. Z tego co widziołech, po pierwszej połowie posypało się z trybuny trocha drobnych na piłkarzy, trocha wyzwisk tylko po to, żeby potem przytulać się do Grodka. Na prawdę z boku wyglądało to przedziwnie.

Jeśli patrzeć na to, co działo się na przeciw, to wyglądało to podobnie jak cały nasz sezon... ani pięknie, ani efektywnie. Z tych wyzwisk to na trybuna niewiele doleciało wyraźnie, więc jo osobiście nawet nie słyszoł wciep na Pata, może i dobrze. Potem jeszcze akcja z psami na koniach już całkiem pozamiatała te wydarzenie. Walski o mały włos by już nigdy nie pogroł, bo w ostatnim momencie odskoczył od tego koniarza, co wjechoł na murawa. Potem te katownie tych złapanych w tym "tunelu"

Smutne widowisko, pokazujące wszystkie nasze problemy na każdej płaszczyźnie.

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

#180 Post autor: Lutz » 3 cze 2017, o 12:59

Jo sie tam niy znom i niy byda na nic bluzgoł ani szkamroł na race, na to że nojgorsze kumate w historii klubu itd... ale mom pora pytań i jak sie jedyn odważny z nich sam znojdzie (w co osobiście wontpia) to mi odpowie.

Kaj żeście byli jak Smagorowicz rozkradoł klub? Z jakiego powodu, dlaczego przez cały sezon i wczorej niy było nic śpiewane pod adresem tego gorola i tego drugiego skur...czyka. DLACZEGO???? Odważni do tablicy, może być ktoś z Ultrasów abo mięśniomózgów.

Chyba sie za fest niy wychyla jak napisza, że to Wy niy jesteście kibicami Ruchu, bo na wos ciąży co najmij 50% odpowiedzialności za ta katastrofa.

Niy piyntnowanie tego złodzieja, nie pozwolenie na piętnowanie = przyzwoleniem na zniszczenie klubu.

Jak sie myla to mie poprowcie to roz. Znojdzie sie odważny i mi odpowie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Konrad, Majestic-12 [Bot] i 66 gości