Powtórzyć mecz Arka Ruch

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12361
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#136 Post autor: Mirek » 2 cze 2017, o 18:33

oni są na całym świecie :P

Awatar użytkownika
czoRny
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3671
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 23:30
Lokalizacja: Glezgoł
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#137 Post autor: czoRny » 2 cze 2017, o 21:10

Kto Krzysie?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#138 Post autor: allerede » 2 cze 2017, o 22:24

Krzysie będzie 4 liga będziecie mogli pisać teraz dowoli!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowiom Ślonzok z dziada pradziada!!!!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#139 Post autor: allerede » 2 cze 2017, o 22:46

Sobiech, Peskowic, Kamiński , Abot, Janoszka, Mazek,Starzyński i jeszcze psru innych o których teraz nie pamiętam,Stępiński! Ile zarobł klub RUCH, a ile mógł zarobić?????? Mając takie długi!!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#140 Post autor: allerede » 2 cze 2017, o 22:56

Teraz zobaczymy ilu kibiców sponsorów działaczy i całej reszty ma RUCH za sobą????? Jak teraz zareaguje miasto?!!!!!!K...a!!!!!!!!!! Ja mam złe przeczucia!!!!!!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#141 Post autor: allerede » 2 cze 2017, o 23:16

Byłem na meczu kiedy Ruch spadał pierwszy raz,kiedy awansował i zdobywał Mistrzostwo. Byłem kiedy spadał drugi, byłem kiedy awansował znowu. Teraz tylko oglądam w tv i............... Oglądając banery Mistrzów tzw. Legend RUCHU zazdroszczę kibicom tych wspaniałych czasów.Tego wspaniałego RUCHU.Ja oglądałem WIELKI RUCH na derbach Śląska wygranego z Zabrzem. Nawet przegrana, lecz w pucharze europy ze Sredecem. To wszystko prędko już nie wróci!!!!!! Dlaczego?????? PIENIĄDZE Działacze cały ten bałagan który narastsł przez te wszystkie lata!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#142 Post autor: allerede » 2 cze 2017, o 23:32

Jako młody zawodnik Ruchu podawałem piłki w meczu RUCH Arka kiedy jak dobrze pamiętam Krystian Walot zdobył bramkę z rzutu wolnego na 3-0 lało niemiłosiernie lecz ja z R- ką na koszulce miałem w sobie tyle dumy szacunku, piłkarze raczej też szanowali tą R-kę na piersi, a na dzień dzisiejszy ja widzę tylko zawodników po przegranym meczu schodzących do szatni z uśmiechem na twarzy!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#143 Post autor: Aveni1920 » 3 cze 2017, o 00:07

allerede pisze:Jako młody zawodnik Ruchu podawałem piłki w meczu RUCH Arka kiedy jak dobrze pamiętam Krystian Walot zdobył bramkę z rzutu wolnego na 3-0 lało niemiłosiernie lecz ja z R- ką na koszulce miałem w sobie tyle dumy szacunku, piłkarze raczej też szanowali tą R-kę na piersi, a na dzień dzisiejszy ja widzę tylko zawodników po przegranym meczu schodzących do szatni z uśmiechem na twarzy!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
jo podowoł bale ja Ruch groł z Polkowicami 1:0 to był sezon z awansem chyba/ Teraz to ch** jest ,Co z tego ze na partkingu trocha postali jak i tak nikt nie wyszedł . OD nowego sezonu, nowy skład = EKSTRAKLASA . WRÓCIMY SILNIEJSI
Łowcy Cyganów

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#144 Post autor: allerede » 3 cze 2017, o 00:28

Chciałbym w to wierzyć, lecz ja nie widzę tej pasji w tych zawodnikach co kiedyś! Wiem źe to już nie te czasy lecz k...a mecz w Chorzowie to była świętość nie mieliś my takich szalików jak teraz, kupowaliśmy buałe koszulki i malowaliśmy na nich HerbRUCHU babcie lub mamy szydełkowsły nam opaski tzw na ręce Niebiesko Białe K...a ile w nas bajtlach było dumy szczęścieścia radości po każdym wygranym meczu, a ile złości lecz tej sportowej po przegranym!!!!!!!!! Po paru treningach ze św. pamięci Gerardem Cieślikiem młody dostawał koszulkę do domu do prania k...a jaki ja byłem dumny wchodząc z R-ka na piersi.ZK...a jak mi koledzy zazdrościli tym bardziej , że było nas tylko trzech którzy mogli to doświadczyć!!!!!!! A teraz patrzę na tych "grajków" żal mi tej wspaniałej legendy jaką jest RUCH Chorzów!!!!!!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

allerede
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 20:54
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#145 Post autor: allerede » 3 cze 2017, o 00:33

Życzę RUCHOWI kibicom którzy nie mieli okazji świętować mistrzostwa kraju, żeby tego doświadczyli. Ja miałem okazję raz w 89 i był to dla mnie jeden ze szczęśliwszych dni.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 281
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#146 Post autor: niebieski19962 » 3 cze 2017, o 01:12

allerede pisze:Chciałbym w to wierzyć, lecz ja nie widzę tej pasji w tych zawodnikach co kiedyś! Wiem źe to już nie te czasy lecz k...a mecz w Chorzowie to była świętość nie mieliś my takich szalików jak teraz, kupowaliśmy buałe koszulki i malowaliśmy na nich HerbRUCHU babcie lub mamy szydełkowsły nam opaski tzw na ręce Niebiesko Białe K...a ile w nas bajtlach było dumy szczęścieścia radości po każdym wygranym meczu, a ile złości lecz tej sportowej po przegranym!!!!!!!!! Po paru treningach ze św. pamięci Gerardem Cieślikiem młody dostawał koszulkę do domu do prania k...a jaki ja byłem dumny wchodząc z R-ka na piersi.ZK...a jak mi koledzy zazdrościli tym bardziej , że było nas tylko trzech którzy mogli to doświadczyć!!!!!!! A teraz patrzę na tych "grajków" żal mi tej wspaniałej legendy jaką jest RUCH Chorzów!!!!!!!!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Szacunek dla Ciebie !! Oby wróciło to wszystko na dobre tory, może był nam potrzebny taki wstrząs. Oby Górnik nie awansował w niedziele i momy ciekawa 1 liga. Przez górnik, gieksa, po sosnowiec, opole czy raków..

Nie rozumiem dlaczego spiewamy na Patermana? Nic nie zawinil!! Tylko smagor i kurczyk i ta cala banda. Niech mi ODPOWIE ktos . PROSZE O PRIV. Jedyny człowiek co widać chce to ułożyć.. Kogo Wy chcecie ku*** jak nie jego? Widać ma chop Ruch w seRcu a Wam znowu nie pasuje. Wytlumaczcie mi to na priv - do tych osob ktore spiewaly.
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

Awatar użytkownika
czoRny
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3671
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 23:30
Lokalizacja: Glezgoł
Kontakt:

Re: Powtórzyć mecz Arka Ruch

#147 Post autor: czoRny » 3 cze 2017, o 23:26

Te Ty tak niy podskakuj ,,bo sie obudzisz pewnej niedzieli i znow nie bedzie teleranka a do drzwi zapuka zaloga G"

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: darek1, elquatro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], krzysiek..., rafek77 i 113 gości